“Minister gospodarki Niemiec Brigitte Zypries skrytykowała w poniedziałek uchwalone przez amerykański Kongres nowe sankcje wobec Rosji jako sprzeczne z prawem międzynarodowym. Zagroziła Stanom Zjednoczonym krokami odwetowymi ze strony Unii Europejskiej.”

Money.pl

 

Niemcy bronią Rosji…

Rzecz niebywała, ale kto mógł przewidział to, kiedy Rosja podpisała umowę z Niemcami w sprawie dostawy gazu:

 

“29 sierpnia 2006 r. rosyjska firma Gazprom oraz niemieckie firmy E.ON Ruhrgas i BASF podpisały w Moskwie porozumienie końcowe dotyczące budowy Gazociągu Północnego i utworzenia konsorcjum Nord Stream. 10 czerwca 2008 r. do konsorcjum dołączyła holenderska firma N.V. Nederlandse Gasunie.”

 

Ominięto wówczas naturalny kraj tranzytowy jakim jest Polska. Jesteśmy niewolnikami Niemiec. Fakt naszego położenia w strefie buforowej powoduje, że Polska jest taka wycieraczka przed drzwiami zarówno Niemiec jak i Rosji. Oba kraje mają zapędy komunistyczne. To w Niemczech powstał komunizm (Karol Marks), a w Rosji byl realizowany. Kiedy ZSRR już upuścił wystarczającą ilość krwi słowiańskim chrześcijanom pięcioramienne gwiazdki przeszły z ZSRR na flagę UE.

Niebawem zostaniemy przehandlowani Rosji zgodnie z planem ostatnich 10 królestw czasów końca.