Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Każdy myślący człowiek wie, że Polska nie jest krajem niepodległym.

Raptem wczoraj rozmawiałem z moim stałym czytelnikiem i kolegą, który wyznał mi, że trochę obraził się o mój wpis dotyczący bezsensu patriotyzmu i potencjalnego uczestnictwa w ewentualnej wojnie. .

Tymczasem Korwin Mikke powiedział ostatnio, że

 

“KE ma prawo ingerować w sprawy polskie, bo Polska nie jest już niepodległym państwem”

 

Oczywiście, że nie jest, a komunistyczna UE jest po to, by rządy poszczególnych krajów mogły zawsze “zwalić” winę za w mniemaniu obywateli “durne” (czytaj reżimowe) ustawy na unię.

 

Nie trzeba być Korwinem Mikke ażeby dojść do konkluzji o utracie niepodległości Polski. . Niestety tak się przyjęło w tym Babilonie, że słuchamy tych, którzy są znani. Dlatego Liroy został posłem…

To dlatego promuje się autorytety. Za komuny były programy publicystyczne, w których występowali publicyści będący takimi dyżurnymi autorytetami. Tak więc  na podobieństwo tamtych czasów teraz mamy idoli i jestem w 100% przekonany, że mój komentarz dotyczący polityki o wiele mniej by się liczył w Polsce aniżeli np specjalizującej się w śpiewie Dody, która stwierdziła, że apostołowie byli napruci. To Doda wręczała w stroju kurtyzany tort prezydentowi Dudzie. Oczywiście pisząc to nie zazdroszczę Dodzie :-), ale pragnę pokazać, kogo promuje się do kształtowania opinii. Jak zbudowany jest ten świat.

 

Co mnie skłoniło, aby napisać taki artykuł?

Odpowiedź na pytanie: czy na prawdę potrzebujemy autorytetów, by móc zobaczyć prawdę? Czy żeby przyjąć coś do wiadomości, musi to na sam pierw wygłosić osoba powszechnie znana z telewizora?

To dlatego tak ważnym jest zgłębianie Biblii, gdyż pod analizie Słowa Bożego, wiemy, co jest dobre, a co jest złe.

Polski nie ma już dawno. Obecnie są tylko przedstawiciele kilku agentur obcych wywiadów.

 

Updated: 31 lipca 2017 — 07:47

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  A nasi sie wszedzie mocno zra w obronie/ataku w sprawie tego czy tamtego idola ze swiata polityki czy innego przemyslu rozrywkowego o demonicznych korzeniach. Tak tez sie przejawia duch religijnosci…

 2. Artur S. (detmold)

  Problemem zasadniczym ekonomii polskiej gospodarki narodowej jest fakt niskiej sily nabywczej zlotowki spowodowanej slaba produktywnoscia wysoko przetworzonych, o dobrym wykonastwie dobr poszukiwanych w kraju i na swiecie, ktora jest pochodna fatalnej organizacji pracy ( wykorzystaniu potencjalu ludzkiego, a rafzej jego marnowaniu ) oraz lichej etyki tejze ( wina lezy zarowno po stronie pracodawcow jak i pracobiorcow ). Ot, takie zgnile owoce nauk rzymskich.

 3. Artur S. (detmold)

  W naszym kraju trudno byc samodzielnym ekonomicznie czlowiekiem, gdy w zwyklej pracy ( takiej przecietnej, “brudnej”- niebieski kolnierzyk 😉 ) najpopularniejsza-dominujaca wyplata wynosi ~1700/1800 zlotych netto. Sek w tym, iz takie to sa same koszty zycia w Polsce, a gdzie cos odlozyc badz zainwestowac?

 4. Artur S. (detmold)

  Zeby zyc jak czlowiek ( nie modlic sie aby starczylo od do ) trzeba miec minimum 3000 zlotych na reke. Zywnosc i koszty utrzymania lokalu mieszkaniowego o roznym charakterze wlasnosciowym ( ~1300 wzwyz solidnego mieszkania np. w domu wielorodzinnym ) robia swoje…

 5. a jaki kraj jest ?

  1. Artur S. (detmold)

   Zauwaz drogi Julianie, iz sa kraje “panskie” ktore narzucaja warunki i reguly gry tym “niewolniczym” np. USA Syrii ( wojna zastepcza prowadzona na jej terytorium ). W tych pierwszych zyje sie niezle, a w tych drugich tragicznie.

 6. Artur S. (detmold)

  Polacy to “Meksykanie Europy”, gdyz sa tak samo nieszczesnymi, bo nie zdajacymi sobie z reguly sprawy ze swego skazenia duchowego ofiarami rzymskich nauk ( personalizm ). Natomiast porownywanie ich do mahometan jest nie na miejscu, poniewaz nie sa krwiozerczymi wrogami normalnych ludzi.

 7. Szkoda, że tych myślących ludzi tak mało…

  1. Niestety…chciałoby się choć ciut więcej…

 8. Artur S. (detmold)

  Zycie materialne danego zbiorowiska ( nie mylic z daznoscia do maksymalnego luksusu kosztem minimum wkladu wlasnej pracy ) jest ZAWSZE odzwierciedleniem zycia duchowego danej wspolnoty. Jesli dane zgromadzenie ludzkie wielbi bardziej konsumowanie nad wytwarzanie dowolnych wartosciowych dobr/swiadczenie pozytecznych uslug, to nic dziwnego, iz jest biedne. Po prostu albo przecietny czlowiek jest uksztaltowany mentalnie na tworczego producenta ( wymaga to jednak w pelni przemyslanego wysilku ) albo odtworczego pochlaniacza ( kazdy glupi to potrafi ).

 9. Artur S. (detmold)

  Polacy ( szara masa pracownicza, ktora jeszcze nie wyemigrowala, a robi cos wymiernie produktywnego-zarabiajaca od ~1650-do ~3200 na reke ) za te zalosne pobory moze smiesznie malo nabyc towarow i uslug w porowniu np. do odpowiednikow przykladowo angielskich. Nasz kraj jako struktura duchowa ( podstawa dobrobytu materialnego ) jest totalna ruina od katolickich klamliwych bajdurzen, dlatego rozna bieda jest tu tak powszechna…

 10. Artur S. (detmold)

  Chrystianin jak sie podejmuje dowolnego rodzaju zobowiazania musi je ze wzgledu na swoje notowania u Pana Boga bezwzglednie dotrzymac, dlatego ma byc roztropny jak waz np. nie zaciagac dlugow, ponad poziom, ktorych nie bedzie mogl splacic badz obiecywac pomocy, ktora jest poza jego mozliwosciami wykonawczymi. To go duchowo odroznia od rozmaitych babilonczykow.

 11. Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym – jak mawia p. Grzegorz Braun.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: