Słyszysz niepokojące informacje o swoim banku, chcesz wypłacić pieniądze, ale nie możesz tego zrobić, bo zostały zablokowane – o takim rozwiązaniu rozmawiają unijni politycy. Miałoby ratować upadające banki, ale eksperci wskazują na negatywne skutki nowego prawa.

O pomyśle europejskich polityków informuje agencja Reutera. Chodzi w nim o umożliwienie czasowego zamrożenia kont klientów banków. Nie mogliby oni wycofać swoich oszczędności, co miałoby pomóc uratować upadający bank.

Podobne moratorium na swoim terytorium stosują już niektóre państwa Unii Europejskiej, jak np. Niemcy, którzy popierają pomysł. Tłumaczą, że dzięki temu bank będący w krytycznej sytuacji, nie byłby dodatkowo “popychany na skraj przepaści”.”

źródło:

https://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/ue-bank-rachunek-bankowy,208,0,2350288.html?src01=6a4c8&src02=facebook_money

 

Jak widzimy kurs wyznacza hegemon UE , czyli  Niemcy.

Niewielu dostrzega ten kurs. Po ostatnich protestach i manifestacjach w Polsce sponsorowanych przez IV Rzesze widać jak wielu jest zwiedzonych pchając całą Polskę w przepaść.

Padają kontrargumenty: jeśli nie UE to co? to może Rosja? Powiadają fani komunistycznej UE. Problem w tym, że nie ma w tym wszystkim recepty. My możemy tylko coś opóźnić. Tym opóźnieniem jest targany przez kilka agentur rząd PIS.

 

To wszystko jest prawdopodobnie pod nadchodzący kryzys. Nie wyciągniesz ani zlotówki w majestacie prawa (bezPrawia).

To wszystko musi się stać, ponieważ ludzie odrzucili Jezusa. Zamienili Jezusa na 50 cali, kredyty na super auta, mecze, clubbing, złudę tego świata. Ma boleć, aby część, która otrzeźwieje błagała Boga o pomoc nie widząc w swym świecie ratunku.

To wszystko przyspiesza. News za newsem. To co sam czuje to pilna potrzebę pogłębienia relacji z naszym Panem Jezusem. Wiem, że dla wielu czytających tego bloga dla samych spisków to dziwaczne stwierdzenie, ale żaden polityk nie da Wam prawdziwego pokoju i prawdziwej miłości. Byliście oszukiwani, jesteście oszukiwani i będziecie oszukiwani. Rządy się zmieniają, ale Jezus jest na zawsze. To on jest naszym wybawicielem. On jest kołem ratunkowym. Ta ziemia jest przeklęta przez grzech pierwszych ludzi. Tylko Chrystus Jezus, co oznacza Bóg zbawia.