Nawet o 1000 zł zdrożały refundowane leki dla pacjentów po transplantacjach, w tym zawiesiny dla dzieci. Majowa lista refundacyjna zmieniła dotychczas obowiązujące odpłatności za środki immunosupresyjne, czyli zapobiegające odrzuceniu przeszczepu, przeciwgrzybicze i antywirusowe, które podrożały nawet kilkaset procent – pisze Rzeczpospolita.

Za valcyte zamiast 3,20 zł trzeba teraz zapłacić 1327,15 zł, a ceglar z 3,20 zł zdrożał do 1057,82 zł. Najmniejsza podwyżka wynosi kilkadziesiąt złotych – z 20 do 60 zł, które stanowią 200 proc. poprzedniej ceny.”

 

http://www.rynekzdrowia.pl/Farmacja/Refundacja-niebotyczne-ceny-lekow-po-przeszczepach,173137,6.html

 

Pewnie niektórym wydaje się co najmniej dziwnym fakt mojej niedawnej obrony PIS w kwestii reformy sądownictwa, a teraz pisze o tym jak to PIS jest na smyczy. Otóż jedno drugiego nie wyklucza. Broniłem dobrej sprawy mając świadomość, iż PIS nie jest samotną wyspą wolności i sprawiedliwości. Jestem blogerem niezależnym co widać i słychać i piszę prawdę tak jak ona wygląda, a nie tak jakby ktoś tego chciał.

Premier Szydło była szkolona w USA. Kilkakrotnie pisałem o walce wywiadów w Polsce. Obecnie odbywa się ona na osi Niemcy, Rosja – USA, Izrael, czyli obecna opozycja kontra PIS.

 

 

Na politykę idą potężne pieniądze bez których nie dałaby rady jakakolwiek partia. Cudem znajduje się aktualnie 5% społeczeństwa popierającego partię bez dotacji jaką jest partia Wolność Korwina Mikke. Na nią to będę głosował mając nadzieje, że Korwin w końcu odejdzie.

Jednakże teraz rządzi PIS. Ugrupowanie to jest takim lepszym złym w tym wszystkim.

Zapytam się więc: dlaczego opozycja nie protestowała wobec tak drastycznych podwyżek leków i to dla dzieci? Wszak podwyżka jest od maja.

Protestowano o reformę sądownictwa, ponieważ to uderza w ICH INTERESY.

 

Gdzie jest Pan Petru, Schetyna, agent Bolek, pan od choroby filipińskiej? Gdzie ich bunt przeciw krzywdzie dzieci?

 

 

 

Powiem brutalniej: gdzie jesteście chrześcijanie wrażliwi na zło?

Polityka Was nie interesuje, bo macie względnie dobrze.

Gdzie Wasza walka, nacisk na posłów, uświadamianie ludzi?

Piszę to do tych, którzy twierdzą: polityka mnie nie interesuje.

 

Kochani, oni na tyle sobie pozwalają, na ile my im pozwalamy. Odzywa się tutaj mentalność niewolnika często jakże widoczna zarówno w modlitwach jak i stosunku do pieniądza.

 

Dziś przeczytałem kilka tekstów z newsów medycznych. Natrafiłem jeszcze na takie jeszcze szokujące zdjęcie z książki Jerzego Zięby pt “Ukryte terapie”:

 

 

224 tysiące procent narzutu na jeden lek Prozac. Pomińmy kwestię naturalnych substytutów. Teraz ważne jest jak oni ludzi skubią, z jaką świadomością lekarze wypisują recepty, jak sponsorowane są rządy. Kto rządzi światem.

Dla przykładu,

Bayer był jedną z firm odpowiedzialną za produkcję Cyklonu B. Żeby tego było mało, firma chętnie współpracowała z nazistowskimi lekarzami, słynącymi z okrutnych eksperymentów na więźniach z obozów zagłady. Korporacja finansowała i na bieżąco nadzorowała „pracę” doktora Josefa Mengele – słynnego „Anioła Śmierci” z Auschwitz.

 

Kto rządzi korporacjami medycznymi:

 

Szefowie I.G. Farben po wojnie stanęli przed Trybunałem Norymberskim, jednak zostali uniewinnieni z większości zarzutów i część z nich wróciła potem do pracy w odrodzonych firmach wchodzących wcześniej w skład koncernu. Tak zrobił między innymi Fritz ter Meer, związany z I.G. Farben przez całe 20 lat istnienia koncernu. Podczas wojny Meer projektował podobozy Auschwitz w Monowicach i Bunie, a w Norymberdze skazano go za udział w eksperymentach pseudomedycznych w Oświęcimiu (wykonywanych za zlecenie I.G. Farben). Odsiedział zaledwie dwa z siedmiu zasądzonych lat i w 1956 roku dołączył do rady nadzorczej Bayera.

źródło: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/740889,dr-oetker-boss-bayer-bmw-te-wielkie-firmy-wspolpracowaly-z-nazistami.html

 

Polecam cały tekst z linku wyżej.

 

Politycy są PIONKAMI  na smyczy lucyferiańskich korporacji.

Korporacje zarabiają miliardy dolarów, kiedy polscy lekarze tuż po studiach, tyle co kobieta po zawodówce za ladą w odzieżowym sklepie. Praca pielęgniarek również jest niedoszacowana.

Oni mają mało zarabiać, aby “pękli” moralnie i byli uzależnieni od korporacji medycznych. To jest prikaz jezuicko-illuminacki.

Czy widzieliście kiedyś jakiegoś Jezuitę skarżącego się na ten nieludzki system? Ja nie. Czy może jakiś biskup protestował? Nie ma takich ponieważ oni współtworzą ten system.

 

Tam gdzie powinny iść duże pieniądze, tam celowo dają małe. I na odwrót, tam gdzie idą duże jak w ZUS powinny iść małe.

Walka ta jest walką o pieniądz. PIS nie istniałby gdyby nie owa smycz.

Żadna z partii nie odważy się te smycz zerwać, gdyż dzięki niej są przy korycie.

Zauważmy, że prawda ma małą siłę przebicia, ponieważ nie ma na to funduszy. Tylko dzięki pasjonackim stronom i determinacji ich autorów  ukazywana jest prawda.

Blog ten również by nie istniał w takiej formie gdyby nie wsparcie notabene nielicznych. Czytać każdy lubi, ale….

 

Królestwo Boże na ziemi jest budowane dzięki pieniądzowi. Uświadomiłem to sobie około  5 lat temu, kiedy poznałem organizację Gedeonitów kolportujących biblię. Ktoś musi zarobić, żeby później komuś te pieniądze dać na druk, by ktoś później zainteresował się biblią.

Lucyferianie wydaja koszmarnie wielkie  pieniądze na budowanie swojego systemu. Cały obecny sejm jest uzależniony od rozmaitych korporacji i wywiadów. To sie przenika. Jaki jest cel korporacji:

 

” Celem państwa-korporacji jest współdziałanie polityków i przedsiębiorców, mające w perspektywie umacnianie ich wpływów na arenie polityki międzynarodowej i na międzynarodowym rynku, kosztem innych państw i przedsiębiorców z zewnątrz. Rząd stanowi jednocześnie zwierzchni zarząd przedsiębiorstw, niezależnie od ich statusu własnościowego (państwowe czy prywatne), zaś gospodarka podporządkowana jest centralnemu planowaniu’ wikipedia

 

Żyjemy w świecie korporacjonizmu, a ten jest częścią składową faszyzmu. Faszyzm zaś charakteryzuje się:

“Następujące elementy są najczęściej wymieniane jako integralne części faszyzmu: nacjonalizm, etatyzm, militaryzm, imperializm, totalitaryzm, antykapitalizm, antykomunizm, korporacjonizm, populizm, kolektywizm oraz opozycja do politycznego i ekonomicznego liberalizmu”

 

Nowy Porządek Świata dokona zaślubin faszyzmu z komunizmem. Jeden rząd, kolektywizm, etatyzm, likwidacja własności prywatnej i oczywiście korporacjonizm. Widać to doskonale po fuzjach wielkich firm.

Newseek i politycy opozycji nic Wam o tym nie powiedzą, ponieważ tworzą teatr, a ten nie wiem czy wiecie jaka nacja się w nim specjalizuje….

 

Póki co jest ten śmieszny twór zwany demokracją i w jakimś stopniu mamy możliwość wpływania na polityków. Niebawem takiego wpływu nie będziemy mieć wcale.

________________________

 

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/