Pamiętajmy, że to Bóg stworzył gwiazdozbiory. Gdyby ktoś miał wątpliwości i chciał mnie osądzić co do zajmowania się astrologią,  a ludzi złej woli jest wielu w internecie, cytują miecz Ducha, to jest Słowo Boże:

 

(35) To mówi Pan, który ustanowił słońce, by świeciło w dzień, nadał prawa księżycowi i gwiazdom, by świeciły w nocy, który spiętrza morze, tak że huczą jego bałwany, imię Jego Pan Zastępów! 
Ks. Jeremiasza 31:35,

 

Bóg nadał Prawa księżycowi i gwiazdom. By księżyc miał wpływ na wody. Analogia kobiety matki mającej wody płodowe. Księżyc utożsamiany jest z kobietą.

 

Asekuracyjnie w księdze będącej poza kanonem biblijnym, a zawierającej zgodnie z nazwą wiele mądrości, czyli Księdze Mądrości również jest o tym mowa:

 

(29) Bo ona piękniejsza niż słońce i wszelki gwiazdozbiór. Porównana ze światłością – uzyska pierwszeństwo, 
Ks. Mądrości (w) 7:29″

 

W Izajaszu również znajdujemy temat stworzenia gwiazd:

 

(26) Podnieście oczy w górę i patrzcie: Kto stworzył te gwiazdy? – Ten, który w szykach prowadzi ich wojsko, wszystkie je woła po imieniu. Spod takiej potęgi i olbrzymiej siły nikt się nie uchyli. 
Ks. Izajasza 40:26

 

 

Jeśli to nie wystarczy, to przypomnijmy sobie jak to było z narodzeniem Jezusa:

 

(2) i pytali: Gdzie jest nowo narodzony król żydowski? Ujrzeliśmy bowiem jego gwiazdę na Wschodzie i przybyliśmy oddać mu pokłon . 
Ew. Mateusza 2:2, “

 

Mędrcy przyszli za gwiazdą Jezusa. Czy oni tez byli satanistami? Tylko ktoś ograniczony może tak uważać.

 

Czy może Łukasz był satanistą, który nas przestrzegał o znakach na niebie?

 

(25) Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy. 
Ew. Łukasza 21:25

 

 

Według mojej oceny Bóg zabrania nam interesować się astrologią ponieważ Prawa Boga zawarte w astrologi nie są wykorzystywane na Jego chwałę. W astrologii nie znajdziemy nic, co by wskazywało na Chwałę Bożą. Tam znajduje się tylko chwała słońca, za którym kryje się kult solarny czyli satanizm.

Podobny efekt przynosi studiowanie księgi Henocha. Jest tam wiele prawdy, ale zauważcie jedno, że strony się nią zajmujące prędzej czy później “odjeżdżają” niczym po narkotykach. Zaczyna się drążenie w biblii, wycinka i swoja ewangelia.

 

Ok, ale przejdźmy do rzeczy.

Zodiak ma miejsce wtedy, gdy dana konstelacja stanowi o dla ruchu Słońca, Księżyca i gwiazd po nieboskłonie.

 

Zatem według filmiku panna obleczona w słońce to czas września 2017. Rok temu również we wrześniu papież Jezuita wystąpił w kongresie USA. Byc może 23 września 2017 i w tym roku coś będzie znaczył.

Nie jestem prorokiem, ale blogerem poszukującym prawdy i specjalizuje się w tej tematyce od 2012 roku i skłaniam się do postawienia HIPOTEZY o przełomie w historii ziemi mającym nastąpić w tym roku. Nie wiem co to będzie, czy pochwycenie, czy tylko zmiana układu sił politycznych na świecie, czy przetasowanie przydziałów państw do mocarstw, a może wszystko na raz.

Wszyscy widzimy co się dzieje w ostatnich miesiącach. Coś wisi w powietrzu. Jednak jak to mówię po zdystansowaniu sie do spisków:

Moralnie żyjmy jakby Pan Jezus miał powrócić jutro, ale finansowo jakby miał przyjść za sto lat.

Chwała Panu Jezusowi za Jego mądrość i miłość. On wie, kiedy przyjść.

 

________________________

 

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/