To co zebrałem w ciągu kilku dni to nokaut niemcokomuny (mój termin).

Jeszcze raz podkreślam: nie popieram PISu, ale  u źródła mojej oceny leży PRAWDA, a ta wygląda tak, jak poniżej.

 

To z czym mamy do czynienia, to jeden wielki i zmasowany bój niemiecko-komunistyczno-chazarskich mediów z Polakami.

 

 

Jaki jest pop-odbiór społeczny? Taki, jak sobie wysterują poprzez liczące się zagraniczne media w Polsce. Przykład prania mózgów Polaków nie chcących mysleć:

 

Niemcomedia w Polsce: “Kaczyński to oszołom”

Polacy powtarzają: “Kaczyński to oszołom”.

Niemcomedia w Polsce: “PIS to faszyści”

Polacy oglądający niemcomedia: PIS to faszyści.

Niemcomedia w kuluarach: “grzeczne dzieci.

 

Już to udowadniam i tłumaczę  jak chłopu na granicy.

Naczelny błazen Polski mający na celu ośmieszyć obronę interesu narodowego Polaków i demoralizować młodzież – Kuba Wojewódzki zajmujący się muzyką na co dzień, nagle staje się znawcą polityki:

 

“Kuba Wojewódzki mocno angażuje się w ostatnie wydarzenia polityczne. Dziennikarz postanowił wesprzeć inicjatywę organizowaną przez grupę “Młodzi 2017”. Zachęcił internautów, żeby dziś nie protestowali przed Pałacem Prezydenckim.

“Młodzi 2017” to organizatorzy wydarzenia “Idziemy do Jarka na Żoliborz”. “Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy od dłuższego już czasu działają w obronie Trybunału i Konstytucji. Tym razem także nie pozostajemy bierni i chcemy Was namówić do wsparcia naszej inicjatywy. Obecnie sytuacja naszego kraju jest krytyczna. Demokracja jest zagrożona, sądownictwo chwieje się ku upadkowi” – piszą na Facebooku.

Organizatorzy wydarzenia apelują do Polaków, by o godzinie 20.00 zebrali się na ul. Adama Mickiewicza 49, gdzie podobno mieszka Jarosław Kaczyński. Celem demonstracji jest pokazanie prezesowi PiS, jak wielu obywateli nie zgadza się z ustawą dotyczącą Sądu Najwyższego.

https://wiadomosci.wp.pl/wojewodzki-wzywa-internautow-by-przyszli-pod-dom-prezesa-pis-idziemy-do-jarka-6147036294219393a

 

Jak widzimy apel publikuje wp.pl, w której to dziale dyrektorem był właśnie Wojewódzki.

Bezmyślna młodzież pracuje więc na auta Wojewódzkiego.

fot. http://www.cozadzien.pl/styl-zycia/gwiazdy/36437.html

 

Fakt, że część z nich bierze z wypożyczalni, ale ilu z Was stać na taki luksus choćby z wypożyczalni…

 

Jaki jest efekt nagonki postkomuny? Okazuje się, że ci Polacy, którzy na co dzień gdybyśmy porozmawiali z nimi o polityce, powiedzieliby że nie interesuje ich, ale gdy POPularne media podejmują się ataku  na oczyszczanie stajni Augiasza, nagle wszyscy stają się ekspertami z dziedziny polityki. Młodzież nie znająca WCALE kulis powstania IV Rzeszy Polski, kontynuacji rządów komuny i Nocnej Zmiany (film) idzie jak barany na rzeź, po to by UKŁAD  miał z czego żyć w luksusie. By Niemcy bez wystrzelenia choćby jednego naboju przejęły Polskę. Już nikt nie pamięta masy fotoradarów, wpadek Komorowskiego, gaf Petru, ogrom korupcji, biedniejącego społeczeństwa.

PIS jaki by nie był, to dzięki niemu ludzi stać na wakacje nad polskim morzem (500plus). Żadna z tych buntujących się partii przez lata nie zadbała o polskie rodziny.

 

Kto atakuje suwerenny polski rząd?

Na przykład holenderska gazeta pokazującego prześmiewczo Kaczyńskiego:

 

 

Volksrant jest lewicową (komunistyczną) gazetą i jak przystało  broni komunizmu w Polsce. Co ciekawe, wcześniej ta gazeta była … katolicką gazetą. My wiemy, że katolicyzm równa się komunizm. To właśnie udowadniam stale na blogu. O tym mówi w serii Totalny Atak prof Veith.
Jeśli mówimy o postawie centrali satanizmu na świecie, czyli tam gdzie jest słynny obelisk boga RA – Watykanie – interesujący news poniżej:

 

Watykański dziennik „L’Osservatore Romano” poinformował, że „pomimo protestów publicznych i apeli Brukseli” i polski parlament przyjął „kontrowersyjną reformę wymiaru sprawiedliwości, która de facto likwiduje autonomię sądownictwa”.

Gazeta podaje, że ustawa „daje władzy wykonawczej możliwość wywierania silnego wpływu na nominacje sędziów Sądu Najwyższego”.

„Ustawa została przyjęta przez zdominowany przez posłów mającej większość partii Prawo i Sprawiedliwość (PiS, prawicowej, nacjonalistycznej i antyeuropejskiej) Jarosława Kaczyńskiego” – czytay w „L’Osservatore Romano”.”

 

Mowa o autonomii sądownictwa. Autonomii układu postkomuny i neokomuny.

Tak, oni sami przyznają wprost ludziom patrzącym, a nie widzącym, że jest to układ:

“– Nie wolno wam pozwolić, by ktokolwiek ważył się na zmianę tego układu! – krzyczał do tłumu były prezydent.”

 

 

 

Opozycja chce akcjami ulicznymi przejąć władzę demokratycznie wybranego rządu, kiedy Ewa Kopacz powiedziała kilka lat temu:

 

I poprosiła: – Dlatego proszę Was: weźcie udział w wyborach. Dajmy świadectwo temu, że Polska jest państwem prawa. Pokażmy, że władzy w Polsce nie można przejąć na ulicy, a jedynie przy urnie wyborczej. I że każdy ma tyle władzy, ile przyznali mu obywatele, a nie tyle, ile przyznaje sobie sam. (http://www.tvn24.pl)

Dowód:

 

 

Hipokryzja sięgająca nieba. Drugiego nieba, tam gdzie przebywa ich pan. Poszukiwacze prawdy biblijnej wiedzą, kto jest w drugim niebie.

Ażeby nie być gołosłownym, mam kolejny dowód na WYKUPYWANIE  Polski “dzięki” sprzedajnym politykom:

 

Rewolucja w obozie Wisły Kraków. Tuż przed piątkowym meczem z Bruk-Betem w siedzibie klubu pojawił się przedstawiciel niemieckiej firmy Stechert Gruppe z ofertą kupna klubu. Według naszych informacji Towarzystwo Sportowe musi zaakceptować tę ofertę. Tak wynika z poprzedniej umowy sprzedaży klubu.

 

Jeden z najbardziej znanych klubów piłkarskich w Polsce, dzięki Ferdkom Kiepskim zaćmionym alkoholem, zostanie sprzedany niemieckiej firmie.

Osobiście piłka nożna mnie nie interesuje i uważam, że ta sportowa kończy się w szkole średniej. No może w ligach okręgowych. Reszta to polityka i  korupcja.

Napisałem dzięki Ferdkom, ponieważ polityka ich nie interesuje, ale interesuje   ich tylko bożek sportu.

 

Ci obrońcy demokracji chcą skorzystać z Ferdków Kiepskich i broniąc demokracji jej zabronić:

 

“– Składamy wniosek o nowelizację Kodeksu karnego, w którym ci wszyscy, którzy będą wspierać Jarosława Kaczyńskiego i tych, którzy będą głosować dzisiaj za odebraniem polskim sądom niezawisłości i niezależności – wszyscy za to zapłacą. Zapłacą w wolnej Polsce, zapłacą prawnie – powiedział Grzegorz Schetyna

 

Dlaczego nikt nie podjął się zakazu popierania komunizmu? Ponieważ zbyt silne rządy komunistów w Polsce mamy.

 

Jak widzicie, to nie są żadne spiski. To są fakty. Tak samo jak faktem jest udział byłego ministra Sikorskiego w spotkaniach tajnej  grupy Bilderberg. Na przykład w  w Dreźnie znaleźli się:

 • Mark Rutte – premier Holandii
 • Charles Michel – premier Belgii
 • Mehmet Simsek – wicepremier Turcji
 • Ursula von der Leyen – minister obrony Niemiec
 • Magdalena Andersson – minister finansów Szwecji
 • Bill Morneau – minister finansów Kanady
 • Thomas de Maiziere – minister spraw wewnętrznych Niemiec
 • Radosław Sikorski – były minister spraw zagranicznych Polski
 • Anne Applebaum – dziennikarka, wyróżniona m.in. nagrodą Pultizera
 • Christine Lagarde – dyrektor zarządzający Międzynarodowego Funduszu Walutowego
 • Mathias Döpfner – szef koncernu Axel Springer
 • Jose Barroso – były przewodniczący Komisji Europejskiej
 • Ben van Beurden – dyrektor naczelny Shell
 • Benoît Coeuré – Europejski Bank Centralny

https://www.wprost.pl/swiat/10052750/Kolejne-spotkanie-Grupy-Bilderberg-Na-liscie-gosci-Sikorski-Applebaum-i-ministrowie-z-Niemiec.html

 

Anne Apeblaum: urodziła się w amerykańskiej rodzinie żydowskiego pochodzenia, jako córka Harveya M. i Elizabeth Applebaumów. Jej mężem jest Radosław Sikorski, z którym ma dwóch synów, Aleksandra i Tadeusza. Obecnie mieszka z rodziną w Chobielinie pod Szubinem. Wikipedia.

 

Grupa Bilderberg jest enigmatyczną grupą ludzi polityki, która potajemnie ustala scenariusze na najbliższe lata dla danego kraju i regionu. Co ciekawe spotkaniami tej grupy nie są zainteresowane media…..

Sikorski na liście obok szefa medialnej Axel Springer. Czy trzeba być specjalnie inteligentnym, aby powiązać fakty? Chyba tak,  skoro tego Polacy nie rozumieją. Niestety im dalej od Boga, tym bliżej głupoty.

Mówi głupi w swoim sercu:
“Nie ma Boga”.
Oni są zepsuci, ohydne rzeczy popełniają,
nie ma takiego, co dobrze czyni. Psalm 53

 

Rację ma minister Czabański mówiąc

 

Media komercyjne są bardzo zaangażowaną, wojującą stroną sporu politycznego, zachowują się jak zbrojne ramię opozycji – powiedział szef Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański (PiS) portalowi wPolityce. Jego zdaniem, że na tym tle media publiczne są “bardzo wstrzemięźliwe w swoim przekazie”. Polityk mówi wprost, że problem dotyczy głównie TVN.

 

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/czabanski-rmn-tvn-tomasz-lis,99,0,2347875.html?src01=6a4c8&src02=facebook_money

 

 

Jakie to jeszcze mamy ikony “polskiej” estrady obwoźnej,  broniącej postkomunistycznego systemu sądowniczego?

Aleksandra Kwaśniewskiego z popełnionym lapsusem, czy tez raczej pomyłką fruedowską:

 

– Pokazują one skalę sprzeciwu społecznego, niezadowolenia i myślę, że wśród polityków PiS-u są na tyle rozsądni ludzie, którzy to widzą i nie przejdą nad tym do porządku dziennego. Choć niewątpliwie można obserwować, że PiS ciągle jest pijane od tej władzy, którą uzyskało po wyborach i nie baczy na jakiekolwiek okoliczności – stwierdził Kwaśniewski.

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-07-21/aleksander-kwasniewski-pis-pijane-od-wladzy-zmiany-w-wymiarze-sprawiedliwosci-to-ruchome-piaski/

 

Co pozostaje nam powiedzieć. Chyba tylko umieścić film:

 

 

Przypadek?

 

 

 

 

Dziwne to rzeczy dzieją się w Polsce. Prawdopodobnie jesteśmy świadkami nowej historii. Polska jest kością niezgody w nieporządku komunistycznym. To tutaj jeszcze  w przeciweństwie do Francji nie ma hord przeciwników Jezusa Chrystusa muzułmanów.

My jeszcze nie boimy się chodzić po polskich ulicach. W tej zaściankowej Polsce….

 

To tutaj homoseksualizm jest jeszcze niezgodnym z etyką chrześcijańską. To w Polsce nie ma tak jak w Amsterdamie dzielnicy “Czerwonych latarni”.

 

 

 

 

To jest także wojna duchowa. Bóg celowo dopuścił do Smoleńska, aby Jarosław Kaczyński i rodziny ofiar domagały się sprawiedliwości i to na naszych oczach się dzieje.

 

Pod co to wszystko jest tworzone? Pod czasy ostateczne. Apokalipsa musi się wypełnić. Kto mnie czytuje, to wie o co chodzi. Nie będę się powtarzał.

Jest już tego zalążek. Trójmorze może być realnym projektem:

 

“Inkwizycyjna” kampania prowadzona przeciw Polsce przez Unię Europejską nie powiedzie się, bo Węgry wykorzystają każdą przewidzianą prawem możliwość w UE, by okazać solidarność z Polską – oznajmił węgierski premier Viktor Orban.

 

Orban broni Polski, a zarazem jest przeciw Sorosowi – człowiekowi dokonującemu za pomocą organizacji pozarządowych zmian mających na celu wprowadzenie ogólnoświatowego komunizmu.

Żyjemy w na prawdę bardzo ciekawych czasach, ponieważ walka dopiero się zaczęła.

Niebawem kolejny cios dla polskiej lewicy. Sumliński niebawem wyda książkę o Tusku:

 

Teraz Sumliński zapowiedział kolejną publikację. W mediach społecznościowych poinformował, że wspólnie z byłym funkcjonariuszem ABW Tomaszem Budzyńskim przygotowują książkę o Donaldzie Tusku. Dziennikarz śledczy stwierdził, że to co wychodzi na jaw przy okazji badania afery Amber Gold, to jedynie czubek góry lodowej..

wmeritum.pl

 

Ciekawie się zapowiada. Prawda coraz bardziej wychodzi na jaw.

Tekst ten pisałem kilka godzin i mam wiadomość z  ostatniej chwili: Duda zawetował ustawę o sądach. Niebawem okaże się po kogo stronie gra, czy było to tylko zagranie. Jedno jest pewne: powinniśmy się modlić o ten rząd w naszym interesie, gdyż mamy dwie rzeczywistości: ta kreowana przez TVN i GW i prawdziwą.

Pamiętajmy także, że katolicy to nasi bracia i siostry w wierze, ale JESZCZE  nie narodzeni, tak jak i my nimi byliśmy. Motani zwiedzeniem, mimo wszystko to im są bliższe ideały prawdy i uczciwości, niż polskiej lewicy (psl, sld, PO, nowoczesna).

Pytanie, czy chcemy Polski islamsko-gejowskiej jak Holandia, Niemcy (gay parade), czy Polski chrześcijańskiej.

Czy chcemy dalej być landem Niemiec? Landem na wzór Lidla wprowadzającym wartości przeciwne Bogu.

 

Drwiącym z imienia Jezus, czy tez może Polski stawiającej na chrześcijańską rodzinę?

 

__________

 

Jeśli lubisz wchodzić na ten blog i doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/