ONR jest mało liczącą się organizacją, ale… niebawem zobaczycie, że jest tego typu projektów więcej i wkomponowuje sie to w czasy ostateczne.

 

 

“Obóz Narodowo – Radykalny wystosował w poniedziałek list do premier Beaty Szydło, w którym domaga się zdecydowanych działań rządu zmierzających do wprowadzenia prawnego zakazu finansowania organizacji pozarządowych ze środków kapitału zagranicznego.

 

http://prawicowyinternet.pl/onr-domaga-sie-prawnego-zakazu-finansowania-organizacji-pozarzadowych-z-kapitalu-zagranicznego/

 

Powiedzmy sobie jasno: ludzie upodlający Polaków robią to z zewnątrz w majestacie prawa polskiego czego przykładem jest Soros.

 

Chciałbym jednocześnie zaznaczyć, że to nie jest tak, że Bóg nie ma nad tym wszystkim kontroli i wszystko tylko wyłącznie ustalają sataniści. Oczywiście całym światem rządzą sataniści, ale to Bóg często kieruje ich krokami.  Przykład:

 

” Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże. (“

Zniszczenie nierządnicy odbędzie się dzięki interwencji Bożej. Bóg ma wszystko pod kontrolą.

Chwała Bogu Ojcu w imię Jezusa.