Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Aktywiści gejów i lesbijek (lgbt) wyśmiewają się z chrześcijan chcących odzyskać tęczę.

 

“Mamy teraz nowe stałe tęcze w Ark Encounter, więc wszyscy widzą, że jest to tęcza Boga i On określa jego znaczenie w Księdze Rodzaju 6″, zapowiedział  na Facebooku twórca repliki Arki Ken Ham.

 

 

Tęcza jest przypomnieniem, że Bóg nigdy więcej nie będzie oceniał nikczemności człowieka  globalną powodzią – następnym razem, świat zostanie osądzony przez ogień” – powiedział.

 

“Arka jest zapalona na stałe w nocy z tęczą, aby przypomnieć światu, że Bóg jest właścicielem tego i postanowił, że jest to znak Jego przymierza z człowiekiem po Powodzi – chrześcijanie potrzebują wziąć tęczę, jak to robimy w Arce Przymierza” – powiedział Ham.

 

Środowisko gejów i lesbijek twierdzi, iż jest to smutna próba zabrania im tęczy.

“To sprawia, że wygląd arki jest niesamowicie gejowska” – twierdzą geje.

 

W 2016 roku Ham wezwał chrześcijan do odzyskania tęczy i by uczyć młodych ludzi  prawdziwego znaczenia tęczy.

 

“Tęcza nie była zaprojektowana jako Symbolem wolności, miłości, dumy lub ruchu LGBT.

Bóg stworzył to piękne, kolorowe zjawisko i wyznacza go jako znak Jego przymierza z Noem i jego potomkami na zawsze “. “Na marginesie ludzie ignorują to, co Bóg chciał przez tę  tęczę wyrazić, aby reprezentować i dumnie machać flagami tęczowymi wbrew prawom Bożym i wzorom  małżeństwa, dzięki czemu wielu chrześcijan unika używania tęczy.

Kolory tęczy są tęsknotą i symbolem Bożych obietnic o wiele wcześniej niż powstał ruch LGBTQ – i będą te obietnice kontynuowane po tym, jak ten ruch się skończy. Jako chrześcijanie musimy wziąć tęczę z powrotem i nauczyć naszych młodych ludzi prawdziwego znaczenia.

 

Prawda też jest taka, że tęcza homoseksualistów ma sześć pasków, a ta biblijna ma siedem kolorów, ale jak sobie to ustaliliśmy szatan jest cienkim plagiatorem dzieł Bożych.

 

 

To jest polityka, to jest walka i pora się obudzić z letargu, gdyż nadchodzi czas łaski mija. Niebawem czy tego chcesz czy nie, będziesz postawiony przed wyborem.

 

__________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 21 lipca 2017 — 07:40

4 komentarze

Add a Comment
  1. Niestety ale kojarzy się to tylko i wyłącznie z sodomitami. Walka o odzyskanie tęczy tej prawdziwej nie ma sensu bo ten świat i tak chcąc nie chcąc przypisze ten symbol zboczencom. Zgadnijcie jakie było moje pierwsze skojarzenie gdy wczoraj zobaczyłem tą fotkę? Tak właśnie w pierwszym odruchu pomyślałem że jest to jakaś sodomicka akcja. Zresztą jakbym się nie wpatrywał to nie potrafię tam dostrzec tych 7kolorow 🙂 ale w sprawach barw zawsze byłem toporny i nikt mnie nie przekona że czarne jest czarne a białe jest białe czy jak tam to powiedział klasyk :p

    1. Niestety…szkoda, bo tęcza sama w sobie jest pięknym zjawiskiem…

  2. Trzeba światu ogłaszać prawdę. Piękna idea. Myślę, że gdy to zobaczą i poznają tę prawdę że tylko Bóg jest twórcą piękna tego świata to wrócą pod jego skrzydła

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: