“Mamy teraz nowe stałe tęcze w Ark Encounter, więc wszyscy widzą, że jest to tęcza Boga i On określa jego znaczenie w Księdze Rodzaju 6″, zapowiedział  na Facebooku twórca repliki Arki Ken Ham.

 

 

Tęcza jest przypomnieniem, że Bóg nigdy więcej nie będzie oceniał nikczemności człowieka  globalną powodzią – następnym razem, świat zostanie osądzony przez ogień” – powiedział.

 

“Arka jest zapalona na stałe w nocy z tęczą, aby przypomnieć światu, że Bóg jest właścicielem tego i postanowił, że jest to znak Jego przymierza z człowiekiem po Powodzi – chrześcijanie potrzebują wziąć tęczę, jak to robimy w Arce Przymierza” – powiedział Ham.

 

Środowisko gejów i lesbijek twierdzi, iż jest to smutna próba zabrania im tęczy.

“To sprawia, że wygląd arki jest niesamowicie gejowska” – twierdzą geje.

 

W 2016 roku Ham wezwał chrześcijan do odzyskania tęczy i by uczyć młodych ludzi  prawdziwego znaczenia tęczy.

 

“Tęcza nie była zaprojektowana jako Symbolem wolności, miłości, dumy lub ruchu LGBT.

Bóg stworzył to piękne, kolorowe zjawisko i wyznacza go jako znak Jego przymierza z Noem i jego potomkami na zawsze “. “Na marginesie ludzie ignorują to, co Bóg chciał przez tę  tęczę wyrazić, aby reprezentować i dumnie machać flagami tęczowymi wbrew prawom Bożym i wzorom  małżeństwa, dzięki czemu wielu chrześcijan unika używania tęczy.

Kolory tęczy są tęsknotą i symbolem Bożych obietnic o wiele wcześniej niż powstał ruch LGBTQ – i będą te obietnice kontynuowane po tym, jak ten ruch się skończy. Jako chrześcijanie musimy wziąć tęczę z powrotem i nauczyć naszych młodych ludzi prawdziwego znaczenia.

 

Prawda też jest taka, że tęcza homoseksualistów ma sześć pasków, a ta biblijna ma siedem kolorów, ale jak sobie to ustaliliśmy szatan jest cienkim plagiatorem dzieł Bożych.

 

 

To jest polityka, to jest walka i pora się obudzić z letargu, gdyż nadchodzi czas łaski mija. Niebawem czy tego chcesz czy nie, będziesz postawiony przed wyborem.

 

__________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/