Witam w ten piękny i słoneczny dzień 🙂

Nie sposób dzisiaj nie skomentować wczorajszej burzy w sejmie, gdyż padły ostre słowa ze strony Jarosława Kaczyńskiego.

 

“- Przepraszam bardzo panie marszałku, ale ja bez żadnego trybu. Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami – oświadczył lider PiS.”

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/awantura-w-sejmie-glosowania-nad-reforma-sadow-rano/e13jrgs

 

Pan Jezus nazwał faryzeuszy plemieniem żmijowym. Dzisiaj mamy poprawność polityczną, która w ramach fałszywie pojmowanej kultury zabrania nazywać rzeczy po imieniu.

Czy słowa Jarosława Kaczyńskiego miały swoje uzasadnienie?

Zdradzieckie mordy.

 

Niemieckie markety, niemieckie media (w 80%), niemieckie banki, posłuszni pani Merkel politycy, niemieckie kluby sportowe ( w Koronie Kielce 6 zawodników).

Czy nie są więc to zdradzieckie twarze? Można polemizować nad formą “mordy”.

Prawda jest taka, że rządzili nami dotychczas globalni komuniści trockiści.

Co rusz dowiadujemy się o przekrętach ludzi z tychże partii.

Wiem, co piszę gdyż środowisko PO znam BARDZO dobrze i wiedzą o tym czytelnicy, którzy byli na zjazdach, które organizowałem.

Znam także osobiście człowieka, który lawirował między SLD, a Palikotem, czyli w tych samych kręgach co PO i Nowoczesna:

 

“Były świętokrzyski poseł najpierw Ruchu Palikota, a potem Sojuszu Lewicy Demokratycznej zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Zarzuty dotyczące uszczupleń podatkowych w wysokości około 60 milionów złotych oraz prania brudnych pieniędzy o wartości 14 milionów złotych usłyszał między innymi były świętokrzyski poseł Jan C., zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego

W dalekiej przeszłości Jan C. miał już kłopoty z prawem. “Echu Dnia” opowiedział o tym, kiedy w 2011 roku został posłem. Co prawda nastąpiło już tak zwane “zatarcie skazania”, ale Jan C. ,by jak to określił “uciąć wszelkie spekulacje” zgodził się opowiedzieć ,że w 1980 roku, mając 19 lat, siedział 1,5 roku w więzieniu za rozbój.

http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/a/byly-swietokrzyski-posel-jan-c-zatrzymany-przez-cba,12152080/

 

Według mojej oceny Bóg dopuścił to zamachu w Smoleńsku celem przebudzenia ludzi z tej partii dotychczas uprawiającej politykę zmiany: raz my, raz wy. Kiedy miarka się przebrała weszły emocje.

Osobiście podziwiam Kaczyńskiego za kilka lat spokoju ducha. Czekał niczym wytrawny szachista.

Niestety, ale znaczna część Polaków dała się wciągnąć w grę polskiej lewicy ( PO, sld, nowoczesna), jaką było i jest naśmiewanie się z Kaczyńskiego. Żaden z tych nie myślących ludzi nie zastanowił się, co zrobiłby gdyby kogoś z jego rodziny zamordowano.

Dlatego nie oglądam wcale tego manipulacyjnego serialu pt Ucho Prezesa. Owszem jest on śmieszny, ale nie z tego powodu, co większość się śmieje. Jest on śmieszny i żałosny ponieważ Polacy dają sobą manipulować.

Dlaczego nie ma serialu o panu Rysiu Swetru?

 

Ten pan daje nam o wiele więcej radości z funkcjonowania w polskim sejmie niż PIS. Łączę się w “bulu” z Komorowskim, iż to nie on odegrał główną rolę w tym serialu firmy z RPA.

Natomiast onet.pl wybiórczo umieścił komentarz z Twittera pani feiministki Barbary Nowackiej:

 

Tworzą oni wizerunek szalonego Kaczyńskiego jednocześnie tworząc chory system rodem z komunizmu. Wszak feminizm jest mocna odnogą komunizmu podobnie jak ruchy typu Zieloni.

 

Prawda jest taka, że ostatnie dwa lata są najlepsze w historii Polski XXI wieku.

Ludzie już chyba zapomnieli masy fotoradarów za PO, podwyżki vat na 23% i wielkiej buty.

To co teraz odczuwam jako bloger poszukujący prawdy, to przyjemność z poczucia sprawiedliwości. Korwin Mikke już dawno powiedział:

 

 

Niestety, ale Korwin nie jest politykiem realizującym swoje cele polityczne. Kaczyński tak i pomimo, że będę głosował na partię Korwina życzę Kaczyńskiemu powodzenia.

 

______________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/