Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zdradzieckie mordy.

Witam w ten piękny i słoneczny dzień 🙂

Nie sposób dzisiaj nie skomentować wczorajszej burzy w sejmie, gdyż padły ostre słowa ze strony Jarosława Kaczyńskiego.

 

“- Przepraszam bardzo panie marszałku, ale ja bez żadnego trybu. Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami – oświadczył lider PiS.”

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/awantura-w-sejmie-glosowania-nad-reforma-sadow-rano/e13jrgs

 

Pan Jezus nazwał faryzeuszy plemieniem żmijowym. Dzisiaj mamy poprawność polityczną, która w ramach fałszywie pojmowanej kultury zabrania nazywać rzeczy po imieniu.

Czy słowa Jarosława Kaczyńskiego miały swoje uzasadnienie?

Zdradzieckie mordy.

 

Niemieckie markety, niemieckie media (w 80%), niemieckie banki, posłuszni pani Merkel politycy, niemieckie kluby sportowe ( w Koronie Kielce 6 zawodników).

Czy nie są więc to zdradzieckie twarze? Można polemizować nad formą “mordy”.

Prawda jest taka, że rządzili nami dotychczas globalni komuniści trockiści.

Co rusz dowiadujemy się o przekrętach ludzi z tychże partii.

Wiem, co piszę gdyż środowisko PO znam BARDZO dobrze i wiedzą o tym czytelnicy, którzy byli na zjazdach, które organizowałem.

Znam także osobiście człowieka, który lawirował między SLD, a Palikotem, czyli w tych samych kręgach co PO i Nowoczesna:

 

“Były świętokrzyski poseł najpierw Ruchu Palikota, a potem Sojuszu Lewicy Demokratycznej zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Zarzuty dotyczące uszczupleń podatkowych w wysokości około 60 milionów złotych oraz prania brudnych pieniędzy o wartości 14 milionów złotych usłyszał między innymi były świętokrzyski poseł Jan C., zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego

W dalekiej przeszłości Jan C. miał już kłopoty z prawem. “Echu Dnia” opowiedział o tym, kiedy w 2011 roku został posłem. Co prawda nastąpiło już tak zwane “zatarcie skazania”, ale Jan C. ,by jak to określił “uciąć wszelkie spekulacje” zgodził się opowiedzieć ,że w 1980 roku, mając 19 lat, siedział 1,5 roku w więzieniu za rozbój.

http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/a/byly-swietokrzyski-posel-jan-c-zatrzymany-przez-cba,12152080/

 

Według mojej oceny Bóg dopuścił to zamachu w Smoleńsku celem przebudzenia ludzi z tej partii dotychczas uprawiającej politykę zmiany: raz my, raz wy. Kiedy miarka się przebrała weszły emocje.

Osobiście podziwiam Kaczyńskiego za kilka lat spokoju ducha. Czekał niczym wytrawny szachista.

Niestety, ale znaczna część Polaków dała się wciągnąć w grę polskiej lewicy ( PO, sld, nowoczesna), jaką było i jest naśmiewanie się z Kaczyńskiego. Żaden z tych nie myślących ludzi nie zastanowił się, co zrobiłby gdyby kogoś z jego rodziny zamordowano.

Dlatego nie oglądam wcale tego manipulacyjnego serialu pt Ucho Prezesa. Owszem jest on śmieszny, ale nie z tego powodu, co większość się śmieje. Jest on śmieszny i żałosny ponieważ Polacy dają sobą manipulować.

Dlaczego nie ma serialu o panu Rysiu Swetru?

 

Ten pan daje nam o wiele więcej radości z funkcjonowania w polskim sejmie niż PIS. Łączę się w “bulu” z Komorowskim, iż to nie on odegrał główną rolę w tym serialu firmy z RPA.

Natomiast onet.pl wybiórczo umieścił komentarz z Twittera pani feiministki Barbary Nowackiej:

 

Tworzą oni wizerunek szalonego Kaczyńskiego jednocześnie tworząc chory system rodem z komunizmu. Wszak feminizm jest mocna odnogą komunizmu podobnie jak ruchy typu Zieloni.

 

Prawda jest taka, że ostatnie dwa lata są najlepsze w historii Polski XXI wieku.

Ludzie już chyba zapomnieli masy fotoradarów za PO, podwyżki vat na 23% i wielkiej buty.

To co teraz odczuwam jako bloger poszukujący prawdy, to przyjemność z poczucia sprawiedliwości. Korwin Mikke już dawno powiedział:

 

 

Niestety, ale Korwin nie jest politykiem realizującym swoje cele polityczne. Kaczyński tak i pomimo, że będę głosował na partię Korwina życzę Kaczyńskiemu powodzenia.

 

______________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

 

Updated: 19 lipca 2017 — 08:52

28 komentarzy

Add a Comment
 1. wszystko pięknie/ ale do dzisiaj rząd PiS dopłaca zagranicznym firmom / a zatrudnianie chińskich pracowników przez PiS to co ma być patriotyzm? ….. tego jest sporo/ abstrahując już d zdradzieckich gęb/

  1. Mirku, n ie ejstem za PISem, ale jako były polityk wiem, że nie ma szans na chirurgiczne wycięcie chorej tkanki od razu.
   Czy wyobrażasz sobie, aby PIS podjął się wszystkich takich oto działań jednocześnie:
   1. Reforma sądów (czytaj oczyszczenie)
   2. Reforma szkolnictwa
   3. Obniżenie pensji sbekom
   4. Wyprowadzenie marketów z Polski
   5. Przywrółcenie polskich mediów na rynek
   itd itd

   PIS jest na te czasy partią idealną, bo celową i realną jak na ten socjalistyczny klimat.
   Będę głosował na partię Wolność, ale to PIS ma realne szanse coś zmienić i nie zależy to ode mnie ale od większości Polaków

   1. Nawet jeśli dystansuję się od polityki, to myślę, że to dość mądre słowa 🙂

  1. Tak, tylko każdego można wyprowadzić z równowagi i uchwycić jego złą minę.

   1. Dokładnie

    1. No chyba że w celach edukacyjnych

   1. Nie powinniśmy mieć żadnych watpliwosci Co do tego, że kobiety nie powinny się udzielać w polityce. Emocjonalnosc bierze górę nad rozsądkiem… A z igły można zrobić widły…

    1. Jak się siostra Mojżesza zbyt mocno “zaangażowała ” w politykę to porazil ja Bóg tradem do czasu opamiętania się…

   2. Cechy przypisywane przy interpretacji znaczenia imienia Kamila są ciekawe…

 2. Artur S. (detmold)

  Czy nie mamy sie przypadkiem dystansowac od roznego, wrogiego Panu Bogu babilonu?

 3. Krótki komentarz odnośnie Kaczyńskiego. Po śmierci swego brata miał się wycofać z polityki i co chwilę go nie było i wrócił. Człowiek, który nie dotrzymuje danego słowa jest pozbawiony honoru i wstydu. Zyskałby w moich oczach gdyby słowa dotrzymał ale czego się można spodziewać po polskiej “elycie”? Niczego dobrego. Co do Korwina to koleżka od 20 kilku lat tylko gada i gada niektórych jego wywodów nie da się słuchać to taki zaworek bezpieczeństwa wstawiony w polską scene polityczną, który dobrze gra swoją rolę lecz jest coraz mniej atrakcyjny podejrzewam zatem, że już niedługo jego rolę przejmie ktoś inny coś jak Kukiz w ostatnich wyborach, sztucznie promowany przez służby specjalne (chlebodawców Komorowskiego), który skutecznie rozbroił elektorat prawicy. Nawet gdyby Korwin doszedł do władzy, a jego partia dostała pełnię władzy to nie wywiązałby się z tych słów o wsadzeniu 80% polityków do więzienia. Polityka to fałsz, kłamstwo i obłuda dziedzina ludzi pozbawionych honoru, wstydu i godności. Politycy to muchy a wiadomo w czym gustują muchy.
  P.S. Serial “ucho prezesa” to gniot i choć mam bardzo dobre poczucie humoru nie znajduję tam niczego śmiesznego. Górski zresztą jak cały KMN dawno juz przestał być “śmieszny”.

  1. 1)Korwin jest cudzołożnikiem czyli nie dotrzymał przysięgi małżeńskiej.
   czy bedzie wierny narodowi ktoś z taka moralnością i jeszcze sie z tym obnosi.
   Zdradzi naród tak jak żonę,jeśli czyjeś ‘łoże’np.ruskie,chińskie,niemieckie…będzie atrakcyjniejsze od tego co ma.
   NIE.
   2)Kaczyński dlatego nie został premierem,jest zwykłym posłem,więc słowa dotrzymał.
   Po drugie myslisz,że inni interesowAliby sie Smoleńskiem gorliwie bez Kaczyńskiego.
   a PRAWDY mamy dociekać w każdej dziedzinie nie tylko wiary,bo ona jak wiemy wyzwala.
   Kaczyńskiemu nawet zarzucali ,ze opiekuje sie matka i to ci,którzy mają babcie ,rodziców po domach “starców” .
   Nagonka była i jest straszna.
   Od tej strony podziwiam go,nie każdy by wytrzymał.
   Dobrze,że im przywalił o MORDACH,bo ile można słodzić ,zło jest coraz bezczelniejsze.
   Znamy:
   DLA TRYUMFU ZŁA WYSTARCZY OBOJETNOŚC DOBRYCH LUDZI.

  2. SŁAWEK,
   POLITYKA JEST ZŁA,BO PORZĄDNI,NARODZENI NA NOWO LUDZIE NIE KANDYDUJA=nie wtracają się do polityki,to skąd tam brać uczciwych,troszczących sie o dobro ogółu.
   Zgodnie z komunistycznym nakazem.
   Nie wtrącać sie do polityki,robimy co chcemy i nie damy wam broni do obrony,bo sie pozabijacie.Tacy dbający o nasze dobro.
   W Czechach ateistycznych ani sie nie pozabijali ani nie naćpali a mogą w/g ich prawa i jedno i drugie (2 krzaczki konopi) i nawet ostatnio uchwalili,ze mogą uzyć broni do obrony przed islamistami,itp…

 4. Artur S. (detmold)

  Obecnie nam panujacy trwonia resztki tego, co poprzedni nie zmarnowali. To jest wedlug slow Stanislawa Michalkiewicza “gierkizm” czyl zycie za pozyczone pieniadze, a wiadomo chyba jak to sie konczy? No niezbyt dobrze…

 5. Ja także życzę panu Kaczyńskiemu wszystkiego dobrego,i fajnie że mamy taki rząd,ale…
  Czy chrześcijanin powinien się tym zajmować?
  Wszakże nie powinniśmy być już Polakami a obywatelami Królestwa Bożego

  Trudne, wiem dla mnie też

  1. Mogę nie lubić stylu wypowiadania się Kaczyńskiego ale też życzę mu wszystkiego dobrego 🙂

 6. Artur S. (detmold)

  I List Piotra 2, 13-17 Ze wzgledu na Pana badzcie uoegli kazdej zwierzchnosci ludzkiej, czy to krolowi sprawujacemu najwyzsza wladze, czy to namiestnikom, ktorzy z jego polecenia KARZA ZLOCZYNCOW I UDZIELAJA POCHWALY DOBRYM. Taka jest bowiem wola Boga, abyscie dobrze czyniac, zamykali usta ludziom nierozsadnym. Nie [postepujcie] jak ci, ktorzy zaslaniaja sie wolnoscia, aby czynic zlo, ale jak ludzie naprawde wolni, jak sludzy Boga. Szanujcie wszystkich, milujcie braci, zachowujcie bojazn Boza, szanujcie krola.

 7. Artur S. (detmold)

  List Jakuba 5, 1-6 A teraz wy, bogacze, oplakujcie gorzko cierpienia, ktore was czekaja. Przepadlo wasze bogactwo, mole pozarly wasze szaty! Zloto i srebro zardzewialo, ta rdza bedzie swiadczyc przeeciwko wam i zniszczy was jak ogien. Nagromadziliscie sobie skarbow na dni [juz] ostateczne! Oto nie wyplacona przez was naleznosc robotnikow, ktorzy zeli wasze lany, wola o [pomste], i wolania zencow dotarly do Pana Zastepow. Zyliscie na ziemi w zbytku i rozkoszy, utuczyliscie sie na dzien rzezi. Potepiliscie i zabili sprawiedliwego, a on sie nie bronil.

 8. Artur S. (detmold)

  List Judy 16 Oni to szemrza, narzekaja na swoj los, ulegajac swym pozadliwosciom, a usta ich wypowiadaja slowa napuszone, dla korzysci schlebiajace ludziom.
  II List do Tymoteusza 1, 7 Bog bowiem nie dal nam ducha leku, ale mocy, milosci i karnosci. 3, 8-9 A jak Jannes i Jambres sprzeciwili sie Mojzeszowi, tak tez i oni sprzeciwiaja sie prawdzie. Ludzie o zacmionym umysle; ich wiara nie wytrzymala proby. Ale nic juz wiecej nie osiagna, bo ich szalenstwo stanie sie dla wszystkich widoczne, jak tamtych.

 9. Artur S. (detmold)

  Ludzie maja dosc ( oczywiscie ci swiadomi powagi sytuacji ) zalosnej jakosci zycia w Polsce np. spowodowanej roznymi czynnikami slabej sily nabywczej zlotego polskiego, ale tez systematycznie konsekwentnego, na rozne sposoby przeprowadzanego, niszczenia naszego narodu po I/II WS ( z krotkimi przerwami ).

  1. Artur S. (detmold)

   Przecietna dominujaca pensja/wyplata za zlecenie nieuprzywilejowanego ( “arystokracja dochodowa” dowolnego rodzaju sie nie liczy ) pracownika/”malenkiego” przedsiebiorcy w Polsce ( widelki 1600-1900 netto ) starczy tylko na bardzo skromne zycie, w ktorym, zeby zwiazac koniec z koncem naprawde trzeba liczyc kazdy grosz ( a to oni najczesciej ponosza najwiekszy ciezar roznych blednych decyzji gospodarczych “gory” ). Odnosze wrazenie, iz elita ekonomiczna tego nie widzi albo moze co gorsza nie chce dostrzec…

 10. Artur S. (detmold)

  Swietnie, ba, znakomicie by bylo gdyby w naszym kraju kazdy jak najlepiej tylko potrafi robil to co do niego nalezy ( oczywiscie rzeczy pozyteczne-zgodne z Pismem ). Wtedy to bylaby oaza normalnosci.

 11. Artur S. (detmold)

  Sila nabywcza danej waluty nie bierze sie z jej ilosci w portfelu badz na koncie, a z jakosci wytworzonej przez dana gospodarke masy towarowej ( takiego tortu do podzialu ). Po prostu przykladowo kraj rolniczy jest biedny, gdyz nie produkuje bardziej poplatnych dobr, poszukiwanych na swiatowych rynkach. Polska trzaska natomiast rzeczy majace dosc slabe wziecie w globalnej wiosce, gdyz za malo sa konkerencyjne pod wzgledem zarowno ceny ( chinskiej tandety nie przebijemy ), ale tez sztuki wykonawstwa ( w porownaniu do oryginalnych wyrobow np. niemieckich ). Zwyczajnie klepiemy niemilosiernie przedrozone buble, dlatego jestesmy tacy biedni…

 12. Artur S. (detmold)

  Bezrobocie, w roznych formach, ukrytej badz jawnej istnialo w Polsce wspolczesnej od ZAWSZE. Poczynajac od ~1800 w okresie zaborow ( olbrzymie przeludnienie wsi, ktorego nijak nie potrafiono rozladowac, ani nie lezalo to w wiekszym interesie rozbiorcow ), w II RP ( przez brak nowoczesnego, wiekszego kapitalu rodzimego ), w PRL ( przez oderwana od jakiegokolwiek w miare rozsadnego rachunku ekonomicznego “czerwona gospodarke ksiezycowa”; po prostu ludzi zatrudniano na miejscach pracy o fikcyjnym charakterze, do ktorych produktywne jednostki musialy doplacac! … ), czy w III RP ( efekt zaniedban krotko, srednio i dlugookresowych w perspektywie czasu historycznego ). Swoje trzy grosze rowniez doklada wpajany przez krk Polakom kult wszelakiej biernosci…

 13. Artur S. (detmold)

  Mentalnosc kapitalistyczna ( scisle powiazana z protestancka etyka pracy ) to nie jest jak sie to naszym zwiedzionym przez rzym polskim bliznim wydaje lekkie i bezproblemowe zycie-radosny konsumpcjonizm, a codzienna walka o byt, lacznie z najbrutalniejszymi nawet metodami ( zly i jego pomagierzy nie spia… ). To czesto odkladanie sobie od ust, by zainwestowac w przyszlosciowe zamierzenia. Nasi skazeni watykanskimi naukami ludzie wola jednak mile dla ucha, ale trujmace w dalszej perspektywie socjalistyczne bajki…

 14. Artur S. (detmold)

  Poslanie do narodu I List Jana 3, 11-18 Takie bowiem jest oredzie, ktore slyszeliscie od poczatku: milujcie sie wzajemnie. Nie tak jak Kain, ktory byl [dzieckiem] Zlego i zamordowal swego brata. A dlaczego zamordowal go? Poniewaz czyny jego byly zle, a brata jego sprawiedliwe. Nie dziwcie sie, bracia, jezeli nienawidzi was swiat. My wiemy, ze przeszlismy ze smierci do zycia, poniewaz milujemy braci; a kto nie miluje ten trwa w smierci. Kazdy, kto nienawidzi swego brata, jest morderca, a wiecie, ze zaden morderca nie ma w sobie zycia wiecznego. Po tym poznalismy milosc, ze On oddal za nas swe zycie. My rowniez powinnismy dawac zycie za braci. Jesliby ktos, posiadajac dobra twego swiata, zauwazyl, ze brat jego jest w biedzie a zamknalby przed nim swe serce-to jakze w nim moze pozostawac milosc Boza? Dzieci, nie milujmy slowem i jezykiem, ale czynem i prawda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: