Chrześcijanie biblijni. “Nie wierz tak jak autorytety świata. Wierz tak jak Jezus"

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Juliet Manson 7 latka z Kaliforni otrzymała od matki prezent – powiększone piersi.

Juliet Manson, z Glendale w Kalifornii, otrzymała wyjątkowy prezent od matki na Boże Narodzenie: wycieczkę do Chin, aby poddać się operacji powiększania piersi.
7-latka prosiła rodziców przez ostatnie dwa lata, twierdząc, że potrzebuje implantów piersi i błaga o zabieg.

Jej marzenie zostało zrealizowane.

 

Doktor Ramirez mówi, że ta młoda dziewczynka rozwinęła w sobie kilka  poważnych kompleksów dotyczących jej wyglądu przez lata, a operacja pomoże jej poprawić wizerunek siebie.
Po poradę psychiatry, pani Manson skontaktowała się z kilkudziesięcioma klinikami w Stanach Zjednoczonych i Meksyku, ale żaden z nich nie chciał przeprowadzić operacji powiększania piersi na takiej młodej dziewczynce.
W końcu znalazła klinikę w mieście Hangzhou w Chinach, gdzie lekarze byli gotowi wykonać tę operację.
Dana Manson postanowiła, że wyjeżdża do  Azjji wraz z córką na wakacje i że zabieg będzie liczyć się jako prezent świąteczny.
22 grudnia wyjechali do Chin, a zabieg został wykonany dwa dni później. Zdaniem kliniki operacja trwała mniej niż dwie godziny i była zgodna z planem.
Młoda dziewczyna ma teraz miseczki 30C  a jej matka mówi, że jest “bardzo szczęśliwa z jej nowych piersi”.

 

 

Tak się dzieje, kiedy to dzieci rządzą rodzicami. Przypadek na razie zapewne rzadko spotykany, ale jeśli tak dalej pójdzie wychowanie, to za 30 lat będzie to normą i dojdzie do kolejnej rewolucji seksualnej.

Co ciekawe otrzymała te piersi na święto Sol Invictus.

Psychiatria obecnie zastępuje nauki o zdemonizowaniu tłumacząc problemy w sposób naukowy i taki jest tego owoc.

Polacy mieli wielkie szczęście w nieszczęściu pozamykanych granic. Nie przeszła do nas ta kultura antybiblijna. To nasze “zacofanie” jest obecnie naszą zaletą, naszym antidotum na ten chory świat zachodu, gdzie protestanci poprzez swą letniość wpuścili diabła do swych krajów.

Po to jest ten blog, aby ostrzegał o takich anomaliach, trendach, które jeśli źle pójdzie mogą być modą.

Dlatego też naszym jedynym kompasem i kotwicą jest i winna być Biblia. To dzięki niej rozsądzamy co jest dobre a co złe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 18 lipca 2017 — 14:34

20 komentarzy

Add a Comment
 1. O w mordę… Zatkało mnie…

  …Chciałoby się może skwitować to słowami: Ot, Amerykanie… Ale najpierw Ameryka, potem Zachód… i oby nie Polska, broń Panie Boże. To jest chore, demoniczne, ohydne.

 2. Kolega mi napisał, że są to nieprawdziwe informacje

  1. Fake news? Na pewno? A jeśli nawet to fałszywka, to i tak jestem przekonany, że gdzieś pod słońcem jacyś ludzie odkładają kasę na takie coś dla swojego dziecka.

    1. Cytują wprawdzie w tym artykule telewizję NBC, a jest to duża stacja w USA. Z drugiej strony ktoś zapodał niżej link demaskujący… Trudno orzec jednoznacznie na tę chwilę. Ale jeśli to nie fałszywka, to na pewno ta rodzina będzie się obnosić w mediach z tym jej pożal się Boże prezentem…

 3. Artur S. (detmold)

  List do Tymoteusza 3, 1-7 A to wiedz, ze w ostatecznych czasach nastana trudne chwile. Ludzie bowiem beda samolubni, chciwi, chelpliwi, zarozumiali, bluzniacy, nie szanujacy rodzicow, niewdzieczni, bezbozni, bez serca, zawzieci, oszczerczy, gwaltowni, okrutni, nienawidzacy dobra, zdradliwi zuchwali, butni, milujacy bardziej rozkosze niz Boga; zachowaja pozory poboznosci, a wypra sie tego, co jest jej sila. Od takich trzymaj sie z dala! Z nich przeciez biora sie ci, ktorzy wkradaja sie do domow i pozyskuja sobie lekkomyslne kobiety, pelne grzechow i dreczone rozmaitymi pozadaniami, takie, ktore zawsze sie ucza, a nigdy nie moga dojsc do poznania prawdy.

 4. 7-letnia dziewczynka rozwinęła swoje kompleksy przez kilka lat?? Ci psychiatrzy powinni się udać po pomoc razem z rodzicami tej dziewczynki. Już myślałem ze nic mnie nie zaskoczy…

  1. A ja myślę że powinniśmy zaprzestać używania zdania “Nic mnie chyba W życiu nie zaskoczy”. Każdy bowiem dzień otwiera nam oczy na rzeczy dziwne i niewyobrażalne jakie się dzieją pod słońcem.

   1. Otóż to…sama ta sprawa jest zaskakująca, nieważne czy to jest “fejk” czy nie…

 5. Atrakcyjny wygląd i posiadanie,to dewiza dzisiejszych czasów.

  1. Artur S. (detmold)

   Zasluga popkultury, ktora trywializujac-relatywizujac zle czyny strasznie demoralizuje ludzi. To juz trwa mniej wiecej od pojawienia sie pierwszych “dzieci kwiatow” ( hipisow ) na poczatku lat 60.

  1. Sprawdzałem na kilku portalach informacje ale kto wie może iwczym pędem każdy umieszczał

 6. 5 latka z kompleksami?? Czy ta użyje delikatnego słowa nierozgarnieta matka chce komuś wmówić, że 5latek ma kompleksy?? Ot tak od siebie się dziewczę zakompleksilo i zafiksowalo akurat na punkcie piersi??? czy może co bardziej prawdopodobne to właśnie mamusia zrobiła to dla chwilowego fejmu w smieciowych newsach i internetach?? Przepraszam za to co powiem teraz ale takie dziecko to prawdziwa gratka dla wszelkiej maści pedofilów i innych zwyrodnialcow. Za kilka lat gdy jej piersi zaczną naturalnie rosnąć trzeba ją będzie znowu ciąć by wydrzec te implanty. Nie przypuszczałem, że dożyje tak poronionych czasów.

 7. Mi to wygląda na fotomontaż. Ale nie twierdzę że takie lub podobne sytuacje nie mają miejsca.

 8. oczywiscie, ze fake w tym linku jest prawdziwe zdjecie pani trzymajacej sie za biust

  http://www.elciudadano.cl/tendencias/1foto-la-verdadera-historia-detras-de-la-nina-de-8-anos-con-implantes-mamarios-que-conmociono-la-red/01/30/

  juz w styczniu tego roku byl pisany. takze tego.

  1. Dziś fake, jutro możliwe, że rzeczywistość…

   1. dla Juliet śpiewa jej rówieśniczka,
    o Jezusie…
    z Bethany Church Chicago,

    Laura Bretan – De ce?
    .https://www.youtube.com/watch?v=e-M9f6kNXe0

    [kurcze… miało nie być muzyki…
    przepraszam bardzo… seler]

 9. Świat się kończy to jest pewne… ale dla nas to dobra nowina Panie Jezu przyjdź.

 10. Przecież widać że to fotomontaż, twarz wklejona.. łykacie wszystko jak idzie..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: