Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lindsay Lohan: “Heath Ledger został zamordowany przez pedofilskie szczyty Hollywood”.

Wraz z postępującym zalewem satanizmu wychodzi coraz więcej prawdy.

Heath Ledger odtwórca roli Jokera w “Mrocznym Rycerzu”, zmarł w ciągu kilku miesięcy od premiery w filmu w kinach.

 

Jednak jego dziewczyna Lindsay Lohan twierdzi, iż za zgonem jej partnera stoi hollywodzka elita pedofilska.

 

Heath Ledger został zamordowany według Lindsay Lohan, która mówi, że “zły chłopiec Hollywood ” stał się problemem na  “pedofilskim szczycie piramidy w Hollywood” po tym kiedy po odegraniu Jokera w “Mrocznym Rycerzu” osiągnął status supergwiazdy.

 

“Wiedzieli, że ma za duże usta i nie mogą mu już ufać”.

 

W następstwie ostatnich aresztowań związanych z pedofilią w Kalifornii, które prokuratorzy ostrzegają, jest  to tylko “końcówką bardzo zgniłej góry lodowej”, twierdzi Lohan o ciemnej stronie Hollywood.
Widzę to tak, że z powodu śmierci ukochanego i związanymi z z tym traumatycznymi przeżyciami, Lohan postanowiła otworzyć usta. Tak się dzieję z większością osób będących po środku tej walki między siłami Boga, a szatanem. Większość przymyka oczy na zło w polityce, w showbiznesie, dopóki coś ich nie dotyczy.

 

Dlatego warto się modlić zwłaszcza o takie osoby, które coś znaczą w tym wielkim ale brudnym świecie: o polityków, o muzyków, aktorów. Być może dzięki nim świat przekona się kto nami tu na ziemi rządzi, jakie elity w garniturach.

 

 

_______________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 17 lipca 2017 — 10:14

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Madrosci Syracha ( ksiega uzupelniajaca glowny kanon ) 40, 10 Nieszczescie zostalo stworzone dla bezboznych, i przez nich przyszlo zniszczenie.

 2. jakieś źródła tych rewelacji? Czy mój komentarz będzie tak samo zablokowany jak poprzedni? Po co w ogóle publikować jakieś całkowicie zmyślone informacje, jaki jest tego cel? Straszyć ludzi?

  1. Był usunięty zgodnie z regulaminem. Nic nie wnosi a informację możesz sprawdzić w internecie eng. Pozdrawiam

  2. Jak dowiedziałam się, że ten dobry aktor nie żyję to od razu pomyślałam sobie, że następna znana, zdolna, publiczna osoba musiała zejść z tego świata.
   Wydaję mi się, że te wybitne młode jednostki są składane na ołtarzu dla złego.
   Oczywiście podawana oficjalna przyczyna zgonu: zaćpał się bądź zaćpała albo samobójstwo.

   1. Kiedyś widziałam materiał o tym, że Heath został złożony w ofierze właśnie. Były pokazane sceny z “Mrocznego Rycerza”, w których zawarta była symbolika wskazującą na nadchodzącą śmierć aktora, przedstawiały elementy jakiegoś rytuału. Nie pamiętam już gdzie to widziałam i niestety nie mogę teraz znaleźć tego konkretnego linku.

   2. Niestety 🙁 może i grał w takich filmach w których no cóż…nie brakuje symboliki itp. badziewia, ale nie da się zaprzeczyć, że był dobrym aktorem…
    I ta dziewczyna nie gra słabo, aż szkoda że się wplątała w narkotyki i inne kłopoty…oby udało jej się wyjść na prostą i by była zdrowa oraz szczęśliwa…

   3. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Aktorstwo to bardzo dziwny zawód, niestety cechy osoby którą się gra przenikają do osobowości. Szczególnie jeśli dotyczy to postaci tego typu.

 3. “jakieś źródła tych rewelacji?” być może ponadnaturalne,z materialistycznego punktu widzenia i odczuwania to jest nie do ogarnięcia, to tak jakbyś chciał żeby pies zrozumiał skąd pan bierze kiełbasę:) bez obrazy pozdrawiam:)

  1. Intuicja wielu ludzi, którzy dochodzą do tych samych wniosków nie komunikując się wcześniej ze sobą.
   Źródeł poszukaj sobie w necie, jak np. Klub 27 i podobne, jest tego mnóstwo.

 4. Przepraszam, że nie w temacie 🙂 Tak przeglądam te teledyski na yt i myślę sobie: czym ja się tak kiedyś jarałam 😉 Dzisiaj analizowałam utwór satanometalowego zespołu Materia ”Cry Forever”, ale przejdźmy do rzeczy, w 3.16 perkusista kapeli trzyma w rękach Biblię metalowca.

  https://www.youtube.com/watch?v=1uNyvpS8V9c

  https://szaron.pl/inne-tlumaczenia/4196-biblia-metalowca-nowy-testament-%C5%9Bwiadectwa-9783942738262.html?search_query=biblia+metalowca&results=1

  Wyczytałam w necie, że Boanerges (Chrześcijański Klub Motocyklowy) wydał Biblię metalowca (NT, ze świadectwami muzyków, byłych satanistów i okultystów) i Biblię motocyklisty (Nowy Testament, na początku i końcu którego umieszczone jest kilkanaście świadectw nawrócenia motocyklistów). Nie wiem, co mam o tym myśleć, bo przecież wiele jest dróg, każda inna, ale wszystkie prowadzą do poznania jednego Boga. Z drugiej jednak strony… nie powinno być żadnych podziałów na metalową, hip-hopową czy jakakolwiek inną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: