Powoli wychodzi czym jest moda tego świata. Jest to nie bójmy się powiedzieć istne SZAMBO (nie mylić z tańcem samba).

Rodzice muszą sobie zdać sprawę, że jest to walka o dusze ich dzieci. To nie jest moda. To jest demoralizacja i niszczenie życia już od dziecka. To jest satanistyczny plan.

 

 

Młodzieżowa wersja znanego pisma kobiecego Vogue – Teen Vogue – mówi chłopcom:

„Dla tych z was mających gruczoł krokowy, seks analny może być wspaniałym przeżyciem”.

Jeden z najnowszych ich tekstów brzmi:

“Nie, nie możesz się zbyt przyklejać do wibratora: mit masturbacji obalony. “,

Czego NAUCZAJĄ  w tym tekście:

 

“Masturbacja pomoże Ci wyleczyć, poznać się ściśle, zbadać, jak twoje ciało czuje się podniecające i rozumie, jak twoje ciało lubi (i nie lubi) być wzruszone. Kiedy wiesz, co Cię kręci, co daje Ci przyjemność, będziesz też w stanie komunikować się z partnerami seksualnymi, którzy być nimi teraz lub być może w przyszłości.”

źródło: http://www.teenvogue.com/story/masturbation-fact-fiction

 

Masturbacja jest potężnym problemem tych czasów. Wiedzą to nawet nasi przebudzeni bracia i siostry,  jak ciężko jest z tego wyjść. Grzech to do siebie ma, że z zewnątrz jest słodki i kuszący, niczym ładne opakowanie cukierka, ale po tym psują się zęby i masturbacja tak samo uzależnia jak cukier.

To jednak nie wszystko. Dzieci przygotowywane są do lucyferiańskiego NIEporządku, gdzie pedofilia będzie standardem, co udowadnia artykuł Teen Vogue o seksie – przepraszam za wyrażenie, ale jest to celowy zabieg mający zniechęcić innych – dupowym. Seksie odbytniczym.

 

 

Reszta artykułu o pedofilii jest instruktażem, przedstawiając instrukcje krok po kroku dzieciom, jak dawać i / lub otrzymywać seks analny. Pamiętaj, że   grupa docelowa Teen Vogue to dzieci. Pisarz, Gigi Engle, kończy swój drapieżny kawałek, pisząc, że “seks analny i stymulacja odbytu mogą być niesamowite, a jeśli chcesz to sobie dać, to robisz. Więcej mocy dla ciebie “.

Bądźmy uczciwi, nie ma wątpliwości, że wiele seksualnych  terapeutów i zwolenników bezpiecznej edukacji seksualnej w szkołach jest prawdopodobnie zatrwożonych w  Teen Vogue  “Anal Sex: Co musisz wiedzieć”.

Jednak nasza kultura przesuwała się w coraz bardziej pogardliwej degradacji. Fakt, że popularny magazyn poświęcony dzieciom publikuje artykuły zachęcające czytelników do angażowania się w seks analny, nie jest anomalią kulturową, która miała miejsce w ciągu nocy. Od wielu lat pop kultura wyraźnie współpracuje z rodzicami, którzy próbują nauczyć swoich dzieci moralności judeochrześcijańskich i wartości.

RODZICE, WALCZCIE Z KULTURĄ POPU I PANUJĄCYM DUCHEM KULTURY HEDONIZMU, POPCHNIĘTYM PRZEZ REWOLUCJĘ SEKSUALNĄ.

Twoje dzieci są zalane wiadomościami, takimi jak   zachęcający do seksu analnego Teen Vogue . Oni muszą być ich rodzicem, a nie przyjacielem. Bądź świadomy tego, co dzieci słuchają, oglądają i czytają. Nie obawiaj się ustanawiać zasad i standardów i nie bój się dyscyplinować swoich dzieci, jeśli nie przestrzegają twoich zasad. Jeśli będziesz nieostrożny, będziesz nieświadomie abdykować od swjej odpowiedzialności rodzicielskiej  i przekażesz obowiązki  Teen Vogue .

 

 

https://pjmedia.com/parenting/2017/07/12/teen-vogue-wants-your-children-to-have-anal-sex/

 

Biblia ostrzegała o tych czasach w liście do Tymoteusza:

 

A to wiedz, że w ostatecznych czasach nastaną trudne chwile. (2) Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, zarozumiali, bluźniący, nie szanujący rodziców, niewdzięczni, bezbożni, 2 Tym 3.1

 

Tak, żyjemy w czasach ostatecznych, ale najwyższa pora zauważyć także, że wszelkie wielkie firmy i korporacje, rządy, politycy, muzycy pracują dla zła i to Pismo także mówi:

 

” Wiemy, że jesteśmy z Boga, cały zaś świat leży w mocy Złego” (katolicka biblia Tysiąclecia). 

 

 

Jeśli nie widzisz, że świat leży w mocy złego, to proponuję zapoznać się z tą oto zakładką na blogu:

 

http://detektywprawdy.pl/category/system-szatana/

 

Tu znajdziesz wszelkie dowody na to, iz świat w którym żyjemy jest przeciwny Bożym zasadom.

Zapewne niektórym fajno jest oglądając mecze, teledyski, spotkania z politykami, ale za tym wszystkim stoi zło.

Tu nie ma drogi środka, albo z Bogiem albo z szatanem. Jeśli nie wierzysz to prędzej czy później sam sie przekonasz.

_________________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/