Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kulisy piłki na przykładzie prezesa Ruchu Chorzów.

“Katowicki sąd aresztował na trzy miesiące b. prezesa i b. udziałowca klubu sportowego Ruch Chorzów Dariusza S. Prokuratura zarzuca mu wręczenie 72 tys. zł korzyści majątkowych b. szefowi urzędu skarbowego w Sosnowcu.:”

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/byly-prezes-ruchu-chorzow-aresztowany-w-sprawie-korupcji/w45yrw

 

Zachodzi teraz pytanie: czy mając świadomość jak wyglądają kulisy piłki nożnej w tych czasach, wcale nie innych od tych przedstawionych w filmie “Piłkarski Poker”, kibice mają świadomość kogo wspierają?

Podejrzewam, że prezes to płotka, leszcz,  a brud jest tym większy im o większą stawkę chodzi.

Czy Polska jest korupcyjną wyspą? Ależ skąd..

Przykład od sąsiadów z Niemiec:

 

“Niemiecka policja aresztowała bliżej nieznaną liczbę osób podejrzewanych o ustawianie meczów w największych europejskich ligach piłkarskich – podaje amerykańska agencja prasowa AP. Zdaniem niemieckich mediów afera dotyczy między innymi ligi tureckiej. Swoje dorzuca także UEFA, która zauważyła nieprawidłowości w meczach Ligi Mistrzów i ligi rosyjskiej”

http://www.sport.pl/pilka/1,65082,7271192,Tajemnicze_aresztowania_niemieckiej_policji__Korupcja.html

 

Bezsensem jest więc i niemoralnością a nawet grzechem w przypadku chrześcijan płacić choćby złotówkę za jakikolwiek mecz ekstraklasy.

Tak to jest z katolicyzmem, że wszyscy akceptują kłamstwo. Kłamstwo jest modne.  Ten świat to iluzja, za którą płaci się nie tylko monetą, ale są też koszty duchowe. To jest Babilon, z którego trzeba wyjść i do tego namawia Bóg słowami Bibli.

 

(11) Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, 
2 List do Tesaloniczan 2:11,

 

 

 

Updated: 14 lipca 2017 — 19:39

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Izajasza 25, 10-14 Choc okaze sie laske niegodziwemu, nie nauczy sie on sprawiedliwosci. W krainie prawosci-popelnia bezprawia i nie zwaza wcale na majestat Pana. Wzniesiona jest Twa dlon, o Panie, lecz oni jej nie widza. Niech tedy dojrza i niech sie zawstydza [na widok Twej] gorliwosci o narod. Gniew plomienny niech strawi Twych wrogow! Ty, Panie zapewnisz nam pokoj! Bo nawet wszystkie nasze dziela Ty dla nas sprawiles! Boze nasz, Panie! Inni niz Ty panowie nami wladali. [Lecz] tylko o Tobie, o Twoim Imieniu pamietac bedziemy. Umarli ich nie ozyja, cienie [ich] nie powstana. Bo Tys ich ukaral i zgladzil, wszelka pamiec o nich zatarles.

 2. Artur S. (detmold)

  Izajasza 28, 5-6 W tym dniu Pan Zastepow, bedzie wspaniala korona i diademem ozdobnym dla Reszty swojego ludu, bedzie natchnieniem sprawiedliwych sadow, dla zasiadajacych na trybunale prawa, a moca dla tych, ktorzy odpieraja wojenne ataki u bramy.

 3. Piłka nożna sama w sobie nie jest zła jako dyscyplina sportu, złe jest jednak podejście ludzi którzy widzą w niej jedynie wielkie źródło korzyści…

 4. Ciekawostka, klub z ekstraklasy który jest mi regionalnie najbliższy mianowicie Śląsk Wrocław, został ostatnio sprzedany przez miasto jakiemuś inwestorowi. Tenże inwestor miał w niego włożyć ok. 73 mln. złotych. Dla klubu niby dobra wiadomość gdyby nie to że po inwestorze ani słychu ani dychu : ) Widziałem to ostatnio w jakieś gazetce…

 5. Dziwi mnie to że może kogoś dziwić że mecze w Ekstra sa ustawiane jak za czasów Fryzjera, wiedza o tym procederze wszyscy włacznie z fanatykami poszczególnych klubów. Tutaj nawet na Mistrzostwach Świata drużyny potrafia sprzedać mecze, w rzecz wchodza tak niebotyczne pieniadze że ta dyscyplina sportu bardziej przypomina schow biznes.

 6. Artur S. (detmold)

  Owocem nauk rzymskokatolickich ( kontrreformacji ) sa postawy zyciowe “A jakos to bedzie, co sie bedziemy na zapas martwic, nie jest tak zle, nie zginiemy…” ( protestancka regula brzmi “Trzeba byc przygotowanym na na sytuacje powszednie-typowe, na te ktore da sie przewidziec” ), “Zastaw, sie a postaw sie” (-||- “Czerp z zycia tylko tyle ile musisz, a nie ile chcesz; prymat produkcji nad konsumpcja ).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: