Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Islamizacja polskich przedszkolaków.

 

Islam w polskich przedszkolach.
Co powiecie panowie pastorzy opowiadający się za ewangelizacją Islamistów?
To oni nas islmizują, a nie my ich ewangelizujemy. Gdzie są polscy pastorzy przy meczetach? Który z nich ewangelizuje?
Religia przeciwna Jezusowi wprowadzana jest tylnymi drzwiami do Polski.

 

 

 

 

 

Updated: 12 lipca 2017 — 13:59

21 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Pastorów nie ma pod kościołami katolickimi jak to bywało w czasach Reformacji, a co dopiero pod meczetami. Są w swoich przytulnych mieszkaniach świętując niedzielę, ubierając choinkę i wchodząc w ekumenię z Rzymem a przy okazji opowiadając ludziom, że Prawo już nie obowiązuje.
  Dzięki Bogu nie wszyscy 😉

  1. Ktoś tu zamieszczał coś podobnego (albo się mylę), że młodzież wyznania/wyznań protestanckich wystawiała coś z Lutrem w Krakowie…to trochę mi się tamto przypomniało…ale materiał dobry 🙂

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Tak, Marcin Luter pomimo deszczowej pogody odwiedził też Kraków 🙂 Szkoda, że święto Reformacji – dzięki której dziś możemy mieć w domu własny egzemplarz Biblii w ojczystym języku – zostało zastąpione przez demoniczne Halloween.

 2. Artur S. (detmold)

  Atakuja nasza doczesna narodowa wspolnote na wielu frontach naraz. Ze strony babilonskiej tradycyjnej ( religijnej ) oraz postepowej ( genderowej, postmodernistycznej itd. ). Dobrze, ze nie stoimy bezczynnie, ale na miare naszych skromnych mozliwosci dzialamy.

 3. Niestety trudno tego słuchać w całości ponieważ w sercu się aż burzy.
  Myślę, że nauczyciele w przedszkolach są poddawani próbie.
  Pozwalając i biorąc w tego typu działalności narażają się na gniew Boży według słów Pana Jezusa:

  Kto by zaś zgorszył jednego z tych małych, którzy we mię wierzą, pożyteczniej by mu było, aby zawieszony był kamień młyński na szyi jego, a utopiony był w głębokości morskiej.
  BG – Mateusza 18:6

  1. Artur S. (detmold)

   Sama idea panstwowego systemu szkolnictwa-opiekunczo|wychowawczego ( centralnie sterowanego ) itp. jest oblednym nieporozumieniem. Ta pralnia umyslow produkuje ludzi kalekich zyciowo, slabo przygotowanych do bytowania na tym dynamicznie zmieniajacym sie ( niestety na gorsze ) swiecie.

  2. Przeważająca większość nie ma pojęcia, że to jest złe, a jest wyznania rzymskokatolickiego, co ma znaczenie niebagatelne. Tacy nauczyciele sądzą bowiem, że skoro największy autorytet duchowy, jakim w ich mniemaniu jest papież Franciszek deklaruje, iż wszyscy modlą się do tego samego Boga, czego przykład dał Jan Paweł II np. całując Koran, to takie zajęcia mają wielki, ekumeniczny sens. Jezuici kontrolujący polską oświatę muszą pękać z dumy, kiedy takiego pokroju edukatorzy wygłaszają komunały, jaka to piękna lekcja tolerancji; że to działanie w opozycji do takich dajmy na to narodowców, którzy wyzywają mahometan od “ciapatych” itp., a nawet grożą im śmiercią.

   1. Jacek,nie tylko całował Koran:
    Duch Assisi- 1:01:35 godz.
    https://www.youtube.com/watch?v=NBxZXDwV02A– (o zdradzeniu Pana Jezusa przez JPII,wystarczy samo zrozumienie przez obraz)

    1. Straszna to zdrada…

 4. To na pewno wielce przygnębiający widok, gdy małe dzieci są bezwzględnie i perfidnie indoktrynowane tak wstrętnymi doktrynami, głupi i ignoranccy edukatorzy temu przyklaskują, a jezuici szydzą za kulisami z bierności ludzi otwarcie islamizowanych. Ohyda 🙁

  1. tak, tylko co dla nas jest jasne i klarowne nie podlegające dyskusji, to dla nieuświadomionych katolików jak panie przedszkolanki fałszywie pojmowaną tolerancją.
   My mamy świadomość wojny duchowej, która będzie miała przełożenie na świat fizyczny. Katolicy i co najgorsze niektórzy pastorzy nie znając Pisma otwierają furtkę do armagedonu w Polsce.
   Polacy nie będą tacy gościnni jak Francuzi czy Niemcy. Kibice, narodowcy i zwykli ludzie nie pozwolą na takie zachowania jak na zachodzie Europy. Dojdzie do wojen domowych, gdzie te ze Szwecji będą zabawą w ganianego w porównaniu ze zbuntowanymi i pełnymi ducha walki Polakami.

   1. Czyli podzielasz moje obawy, że i na terenie naszego państwa prędzej lub później zapanują niepokoje, zamieszki. Po komentarzach kiboli na stronach antyislamskich widać, jak im się ręce rwą do walki z wyznawcami allacha…

    1. musimy sobie uświadomić jaka jest mentalność Polaków. To nie są kurtuazyjni Anglicy, posłuszni Niemcy, strachliwi Francuzi.
     Jacy jesteśmy bylo widać podczas II wojny sw, gdzie walczyliśmy na wielu frontach.
     Nie wiem jak sie to wszystko skończy, ale uważam, że prawdziwi chrześcijanie powinni ostrzegac innych przed islamem zanim będzie za późno. Apokalipsa jest co prawda fatalistyczna, ale warunki mozna zmienić.
     Chyba nikt nie chce aby w imie źle pojmowanje tolerancji czekać na ulicy aż skończy się ramadan, czy inne święto.
     Chyba nikt nie chce leczyc skutków, ale woli nie dopuścić do powstania przyczyny choroby.

     1. Artur S. (detmold)

      Problemem Polski nie sa mahometanie ( zdecydowanie za niska wedlug nich jest pomoc socjalna u nas, by sie do nas masowo pchali; co prawda sa w Polsce uciazliwi Czeczency, ale to jest skala nie porownywalna z Zachodem ), a Ukraincy ( zwlaszcza ci z terenow Zachodniej Ukrainy )… Ci pierwsi otwarcie deklaruja wrogosc wobec rdzennej ludnosci, a ci drudzy sa “przyjacielscy”-potulni, ale do czasu ( Wolyn 1943 i inne zbrodnie na poludniowo-wschodnich rubiezach II RP ).

      1. Cóż, na jednych i na drugich trzeba uważać…ale fakt, Ukraińców jest bardzo dużo, zwłaszcza w Warszawie, ale też i w miastach takich jak Lublin, Chełm, Rzeszów, Zamość (trochę ich tam niestety jest 🙁 ), Przemyśl (tam to chyba nawet i częściej się słyszy ich język niż polski) :/
       Fakt, ci drudzy potrafią zgrywać dobrych, ale do czasu…(taki wilk w owczej skórze)

   1. co innego polscy Tatarzy, którzy spokojnie sobie żyją od wieków na terenach Polski, nikomu nie wadząc (a też muzułmanie!), a co innego tacy…dość zresztą pisać, że nawet Tatarzy boją się ich obecności…

 5. Piotrze,
  super to okresliłeś:
  gdzie sa polscy pastorzy pod meczetami;
  pan Cyrikas i inni..
  Do Unii też sie pchalismy ,by ewangelizować.
  * Jak działa islam-trzy fazy dżihadu islamskiego+dodatek

  1. Artur S. (detmold)

   Mahometanie wala przewaznie tam gdzie dostana duzo darmowki z opieki socjalnej. Polska ich z reguly tyle interesuje co zeszloroczny snieg. Za to wladze ( ktorym powierzyli mandat na sprawowanie rzadow zwiedzeni przez rzym Polacy ) zafundowaly im tykajaca bombe o nazwie “Imigracja zarobkowa ze wschodu”, a wczesniej stworzyly im takie warunki zycia ( po 1981, a potem 1989 ), ktore zrodzily 2,5 milionowa ( niektorzy mowia, iz zdecydowanie wieksza ) emigracje.

 6. Taki obrazek z wczoraj:
  Centrum Łodzi. Idzie para z dzieckiem w wózku. Ona – Polka. On – ciemna karnacja, ewidentnie nie nasz. Z koszyka pod wózkiem wydobywa się głośna arabska muzyka.

 7. Ale klamczucha… Biblia, Tora i Koran pochodzą od tego samego Boga(?)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: