Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

145,3 mln zł wydane z budżetu Państwa w ubiegłym roku na Fundusz Kościelny.

“Kwota jest rekordowa, bo do 2012 roku fundusz nie przekraczał 100 mln zł rocznie. Później zaczął szybko puchnąć. Przykładowo w 2013 roku państwo przeznaczyło na ten cel 118,2 mln zł, w kolejnych latach 133,1 mln i 128,1 mln. Oznacza to, że coraz więcej wydajemy na składki emerytalne zdrowotne dla księży, bo głównie na ten cel idą pieniądze z Funduszu Kościelnego.

onet.pl

 

Kto zatem ma największe możliwości marketingowe swej wiary?

Kto może dysponować pieniędzmi utrzymując wiele firm/elektoratów zależnych od kościoła?

 

Biblia nas informuje i nie potrzeba nam do tego żadnego Palikota, aby wiedzieć jak dużą rzeszę utrzymuje kościół Imperium Rzymu. Kościół kultu solarnego.

 

 

Apokalipsa 18

kupcy ziemi płakać będą i smucić się nad nim, bo już nikt nie kupuje od nich towaru, (12) towaru ze złota i srebra, i drogich kamieni, i pereł, i bisioru, i purpury, i jedwabiu, i szkarłatu, i żadnego drzewa tujowego, i żadnego przedmiotu z kości słoniowej, i żadnego sprzętu z najkosztowniejszego drzewa, i z miedzi, i z żelaza, i marmuru, (13) i cynamonu, i korzeni, i wonności, i mirry, i kadzidła, i wina, i oliwy, i najprzedniejszej mąki, i pszenicy, i bydła, i owiec, i koni, i wozów, i niewolników, i życia ludzkiego. (14) I owoce, których pożądała dusza twoja przepadły dla ciebie, i wszystko, co się lśni i błyszczy, zginęło dla ciebie, i nigdy już ich nie będzie. (15) Kupcy handlujący nimi, wzbogaciwszy się na nim, z dala stać będą ze strachu przed jego męką, płacząc i narzekając (16) tymi słowy: Biada, biada, miasto wielkie, przyodziane w bisior i w purpurę, i w szkarłat, przyozdobione w złoto i drogie kamienie, i perły; (17) w jednej godzinie zniweczone zostało tak wielkie bogactwo! I wszyscy sternicy, i wszyscy przewoźnicy, i żeglarze, i wszyscy, którzy prowadzą handel morski, przystanęli z dala, (18) i widząc dym pożaru jego, krzyczeli, mówiąc: Któreż miasto podobne jest do tego miasta wielkiego?

 

Kościół to nie tylko wiara, ale olbrzymi konglomerat biznesowy, od którego zależnych jest tysiące rodzin.

 

Updated: 12 lipca 2017 — 12:51

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Kler rzymski lubi używać życia, ale nie za swoje…

 2. Artur S. (detmold)

  Czy da się przełamać pierwsze wrażenie ( pierwotny atawizm, według definicji upadłego świata pozostałość po epoce jaskiniowej, a według Pisma procedura obronna przed fizycznym potomstwem diabła )? Raczej, Nie.

 3. Idą też na Akcję humanitarną z kieszeni Polaków jak też duuuzo więcej z Unii,ONZ i inne rządowe i pozarządowe na sciąganie uchodzców.
  duże sumy ida też z budżetu na inne narodowości w Polsce:Ukraińców,muzułmanów…

 4. Takie kwoty…takie kwoty…a wiele dróg w Polsce to nadal bajzel albo wypadałoby je polepszyć…a niedożywione dzieci…a jeszcze inne sprawy…ech, lepiej na tym skończę, bo ten temat mnie zawsze smuci i jednocześnie denerwuje…
  można nie lubić Niemców, ale ten jeden pomysł od nich mi się nawet podoba- podatek od wyznania czy jak to się tam nazywa, no że płaci się na konkretne wyznanie, jeśli się chce… ciekawe, ile osób by wtedy tak chętnie płaciło na kr-k :/

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Myślę, że to by wiele nie dało, ponieważ ludzie są tak zindoktrynowani, że na siłę będą wciskać ludziom pieniądze będąc przekonanymi, że każda złotówka dana księdzu to jeden stopień na drabinie wyżej nieba.
   Co mówi na ten temat Bóg?
   “Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił.” (Ef 2:8 katolickie wydanie Biblii Tysiąclecia) nigdy nie przeczytane z ambony, jak zresztą 95% innych ważnych fragmentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: