Prawda w czasach ostatecznych. Apokalipsa, NWO, Ekumenia i konflikty.

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

President Donald Trump in Poland- ckliwy film dla głodnych patosu..

Trudno ocenić  jakie były intencje twórcy tego filmu, ale rzeczywistość jest zdecydowanie inna niż wydźwiek tego filmu.

Nie wiem czy zdołam napisać tekst o wizycie Trumpa, ale co do samego filmu poniżej, to uważam go za festiwal próżności i kompleksów leczonych kolosalnym kosztem jakim jest deklaracja zakupu drogiego gazu od USA.

Nie dajcie się nabrać na ten patos z kościołem rzymskim w tle (uwaga do nowych czytelników). .

 

Trump jako protestant, wymienił spośród wielkich Polaków ekumenistę Jana Pawła II, ale to akurat dla chrześcijan ewangelicznych nie jest powód do dumy. Jest to tylko przykładem na to, jak bardzo Polacy spragnieni są pochwał w tym już niemieckim kraju jakim jest Polska. Jesteśmy częścią składową Bundeslandu, zarządzanym aktualnie przez PIS i całkowicie zależnym od Niemiec. Ta niepokorna część Bundeslandu żyje tęsknotą za Polską wielką. Tymczasem prezydent Trump zrobił wielki interes, wypowiadając wielkie słowa o Polsce.

Polska katolicka z odstępczym biblijnie kultem królowej niebios jest landem przegranym, a filmy tego typu, to łabędzi śpiew.

To właśnie kultem Astarte zdobywa się poszczególne kraje co widać i słychać.

 

Updated: 10 lipca 2017 — 18:19

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Jedno się potwierdza, Trump jest wspaniałym mówcą. Nie wiem czy cała Europa ma tej klasy polityka.
  Jego przemowa razem z tłem tego filmu jednak mnie niepokoi, przypomina produkcje hollywoodzkie w których wysyła się żołnierzy na ostatnią misję z której już nie wrócą. A dowódca przypomina im ich zasługi męstwo i umiłowanie sztandaru.
  Amerykanie kochają scenariusze z Hollywood i nie odróżniają ich od życia.

  1. Trafne spostrzeżenie…daje holiłudem na kilometr…

 2. ,,Polska katolicka z odstępczym biblijnie kultem królowej niebios jest landem przegranym”

  Nie, wcale nie jest przegrana, nie odbieraj adminie ludziom nadziei… Niemcy nie są naszym wrogiem, ale rząd, który doprowadza swoimi decyzjami do ruiny, w samych Niemczech też wrogiem obywateli jest rząd… W pierwszej kolejności do rozliczenia za swoje czyny jest właśnie rząd, który jest niepolski a zaraz po nim kościół, nie jako budynek, który jest częścią kultury i historii, ale jako instytucja, która jest zwykłym zdegenerowanym babilonem, pełnym psychopatów…

  1. Pisząc Niemcy nie miałem na myśli oczywiście obywateli Niemiec, ale rządy, bo przecież to nie obywatele lobbują przeciw Polsce.

 3. wczoraj kolejna miesięcznica smoleńska .Dziadowskie miesięcznice nie mające nic wspólnego z wiarą nie mają prawa już trwać dalej .pis powinien być usunięty ze sceny polit tego kraju z wielu powodów co prawdopodobnie niebawem nastąpi jeśli pis nie zmieni podejścia do ludzi i będzie drażnił nadal

 4. Też bym takie przemówienie “walnął” jakby mi ktoś takie napisał 🙂 w ogóle co to za protestant, słodzi k. katolickiemu, córka przeszła na judaizm, trzy żony w sumie 5 dzieci. W jednym z wywiadów nawet mówił, że jest dobry i nie ma za co przepraszać Boga, zresztą on nie lubi prosić o wybaczenie itd. Katolicy już doszli do tego momentu w którym podczas przemówienia Trumpa dopatrują się znaku krzyża na niebie. Normalnie zbawiciel Zachodu objawił się w Warszawie 🙂 Tak naprawdę gość jest tak przekonany o własnej potędze, że aż go rączki swędzą do rozpoczęcia jakieś kolejnej wojny. Wizyta w Warszawie a potem na G20 (2 godzinna rozmowa z Putinem) wg. mnie miała na celu ustabilizowanie sytuacji w naszym regionie, a to tylko dlatego że USA zamierza otworzyć nowy front wojny z Chinami (a Korea Północna będzie tu tylko tak zwanym “słupem”). Nie wiadomo, jak to się skończy na pewno rozpocznie się wojną handlową (ekonomiczną), bo wojna w świecie wirtualnym (hakerzy itd) trwa od jakiegoś czasu.

  W podsłuchanej rozmowie z G20 w tej z Tuskiem, gdzie Merkel nie włączyła mikrofonu, Merkel pyta się “gdzie są moi chińscy przyjaciele?” na co odpowiedział jej Trump: “Nie ma Chin. Ani w tym pokoju, ani na świecie”.

 5. Jak dla mnie ciekawe jest, to… nakładają embarga na swoje państwa, spotykają się na obiadkach, widać na zdjęciach, że świetnie się bawią w swoim towarzystwie (co tu jest grane, warto się zastanowić…). Tramp przemawiając często robi 666 i to już coś znaczy…wiadomo w jakiej gra drużynie.
  I jeszcze jedno, jak napisał jeden z blogerów – nie było czarnych (przedstawicieli KRK) na Pl. Krasińskich, to też jest ciekawe.

 6. Artur S. (detmold)

  Druga Ksiega Kronik 19, 2-3 I wyszedl mu naprzeciw Jehu “widzacy”, syn Chananiego, i rzekl do krola Jozofata:-Czyz wolno pomagac bezboznemu i milowac tych, ktorzy nienawidza Pana? Wiedz, ze z tego powodu zawisl nad toba gniew Pana. Ale spelniles rowniez dobre czyny, zniosles bowiem swiete gaje z tego kraju i skloniles swe serce do szukania Boga.

  1. Świetny cytat. Chwała Bogu Izraela.

   Zaś polityka pogańskich krajów niech zostanie domeną pogan, których dotyczy. Trump powiedział polakom to, co chcieli usłyszeć, tak jak i czynili jego poprzednicy. On tylko zrobił to lepiej, może już czas wysłać polaków na wojnę i rzeź?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: