Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szatan upokarza.

Przed chwilą znalazłem zdjęcie będące dowodem na skutki odejścia od Boga.

 

Myślałem, że na tatuażach gałek ocznych się skończy to opętanie, ale jak widać się myliłem.

Jest to skrajna forma, ale form pośrednich jest wiele. Wszelkie tatuaże, czy choćby kult maryjny, hip hop, punk,   są łagodniejszymi wersjami tego samego.

Szatan kocha upokarzać wyglądem. Taki jak powyżej jest skutek upodobniania się do diabła, a taki jak poniżej do Boga:

 

Jest to pastor Eric Ludy.

 

Hip hopowcy:

 

 

Młody chrześcijanin:

 

 

Tak wygląda kobieta bez ducha Jezusa:

 

 

a tak chrześcijanki:

 

 

 

 

 

Updated: 5 lipca 2017 — 10:50

26 komentarzy

Add a Comment
 1. Ten byk na czole..
  https://coed.com/2015/02/05/henry-damon-red-skull-body-modification-photos-nose-eye-face-tattoo-pics/
  To Henry Damon, upodabnia się do Red Skulla z komiksów Marvel.

  1. Przykra sprawa. Dlatego tak ważne jest aby, byc jak najbliżej Boga, gdyż jest to wojna duchowa.

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Współczuję mu nie tylko wyglądu, ale i kataru 🙂
   Te przerażające modyfikacje uświadamiają mi jeden bardzo istotny fakt. Jak pięknie Bóg stworzył człowieka w jego naturalnym stanie. Uświadamiamy sobie to dopiero w konfrontacji z tego typu “ulepszeniami”. Ale dotyczy to również botoksu, silikonu i innych dziwnych “poprawek”.
   Inna nauka która płynie z obserwacji tego typu zjawisk jest taka, że demony pod wpływem których czasami nawet nieświadomie znajdują się ludzie są ohydne, przerażające i wrogie człowiekowi.
   Więc drogi czytelniku/czytelniczko jeśli to czytasz sięgnij po Słowo Boże i przekonaj się po której stronie się znajdujesz. I wyrzuć na chwilę z głowy błędną myśl, że jeśli chodzisz do kościoła to jesteś po właściwej stronie – też kiedyś tak myślałem.
   Niech Jezus nas prowadzi 🙂
   I w myśl nowego nawyku na blogu modlitwy za wszystkich zwiedzionych, niech Dobry Bóg wyrywa tych ludzi z sideł demonów i prowadzi do światła wiecznej chwały, bo wolą Boga jest dać zbawienie i szczęście każdemu bez wyjątku.

   1. “Współczuję mu nie tylko wyglądu, ale i kataru”
    😀

 2. A tak wygląda człowiek który stwierdził po 23 latach małżeństwa że jest kilkuletnią dziewczynką i został adoptowany:https://chnnews.pl/zdrowie/item/3917-transplciowosc-juz-nie-wystarczy-wideo.html
  Nowy termin pojawia się w użyciu- bezwiekowość! Mamy już bezpółciowość, bezwiekowość i jak widać bezmózgowość!

 3. Pierwsze trzyosobowe gejowskie małżeństwo świata.
  W najbliższych miesiącach w Kolumbii odbędą się zaślubiny, które przypieczętują legalny związek trzech mężczyzn – Prady, Manuela i Alejandro. Kolumbia jest bowiem pierwszym na świecie krajem, który zalegalizował homoseksualne związki poliamoryczne – zawierane między więcej niż dwiema osobami tej samej płci.
  Gdy przewodniczący ceremonii urzędnik powie “Teraz możesz pocałować pana młodego”, Victor Hugo Prada będzie musiał wybrać spośród dwóch mężczyzn stojących u jego boku tego, kogo pocałuje w pierwszej kolejności. Będzie to Manuel albo Alejandro.
  Kolumbijski sąd konstytucyjny uznał równość małżeństw hetero- i homoseksualnych w 2016 roku, a w 2015 roku przyznał parom jednopłciowym te same prawa do adopcji dzieci.
  http://kobieta.onet.pl/slub/pierwsze-trzyosobowe-gejowskie-malzenstwo-swiata/mvn5jxm

  1. Ha, Kolumbia słynąca z handlu narkotykami oczywiście a jakże katolicka.

 4. A to jeszcze nie wszystko. Na Facebooku na gł.str wyświetla się strona okulta. pl. I co ? I nic . Fani bronią jej zażarcie. Każdy kto próbuje ich negować jest zalewany falą krytyki i niewybrednych komentarzy . Żadne ukrywanie . Zło wyłazi na światło dzienne i się pyszni ludzką niewiedzą. Smutno mi bardzo z tego powodu . Mało to . ONZ chce zalegalizować pedofilię, handel dziećmi kwitnie . Bogu to pewnie mało serce nie pęknie z powodu tego co się dzieje. Posłał Syna na odkupienie . Największe poświęcenie. Co miał jeszcze zrobić. Nie jestem idealna i o tym wiem ale nie ogarniam. Czy naprawdę nie da się tego powstrzymać? Choć trochę.

  1. Obawiam się,że nie ta się tego powstrzymać,mało tego będzie jeszcze gorzej.
   My możemy głosić ewangelię i pokazywać swoim życiem,ze Jezus Chrystus w nas żyje.Za to będziemy znienawidzeni przez ten świat.
   Biblia wyraźnie o tym mówi,zbliżamy się do czasów Noego

 5. Dziwne rzeczy w tym Watykanie się dzieją…

  http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Watykan.-Gejowskie-orgie-i-kokaina-w-watykanskim-palacu

  a w wiadomościach o tym nie usłyszymy.

  1. “Stanowcza reakcja papieża
   Gdy szokujące informacje ujrzały światło dzienne, papież Franciszek podjął realne działania. Usunął z Kongregacji Doktryny Wiary dotychczasowego prefekta – kardynała Gerharda Ludwiga Mullera. Jego następcą został hiszpański jezuita Luis Ladari Ferrer.

   RadioZET.pl/DG”

   następca został jezuita hmm…

   1. tak Gerharda Ludwiga Muller lubił kamery, udzielał sporo wywiadów i był określany jako konserwatysta. Jego następca Ferrer jest jego zupełnym przeciwieństwem i jest jezuitą to fakt.

 6. Wiele widziałem, ale tego nie. To jest potworne!! Widziałem ludzi którzy wszczepiają sobie coś pod skórę np. jakby rogi itp. ale akurat ci ze zdjęć w artykule powyżej to wyższa szkoła potworności…

  1. To nie są nowe zdjęcia. Widziałem je ze dwa lata temu już. Modyfikacje posunęły się daleko do przodu od tego czasu… pozostawiam to waszej wyobraźni.

  2. “wyższa szkoła potworności”- dobre określenie, pasuje 😀

 7. “Rzeczpospolita” nie musi przepraszać za rysunek i felieton satyryczny – orzekł sąd, rozstrzygając, czy publikując satyryczny rysunek i felieton, w którym porównano związki zoofilskie z homoseksualnymi, “Rz” obraziła homoseksualistów.
  http://www.rp.pl/artykul/798429–Rzeczpospolita–nie-musi-przepraszac-za-rysunek-Krauzego.html#ap-2

 8. Ciężko się patrzy na pierwsze zdjęcie….

  1. Tu się zgadzam 🙂 jestem w stanie zrozumieć operacje plastyczne ze względów zdrowotnych (np. skrzywiona przegroda nosowa powodująca trudności z oddychaniem czy-przypadek występujący tylko u pań, z tego co czytałam-gdy kobieta ma tak duży rozmiar biustu że może przez to mieć m.in. kłopoty z kręgosłupem czy inne takie…), ale nie takie wymysły jak na` zdjęciu…

 9. Kolejny wyjęty z kapelusza tzw. autorytet zaprasza nachodźców do Polski.
  Krzysztof Zalewski: taką kolorową Polskę życzyłbym sobie widzieć.
  http://muzyka.onet.pl/koncerty/krzysztof-zalewski-taka-kolorowa-polske-zyczylbym-sobie-widziec/h71cln

  1. Aż szkoda, bo sam kompozytorem muzyki jest nie najgorszym, ale to co powiedział… brrr :/

 10. To chyba nie do końca tak, że to skutki odejścia od Boga. Oni nigdy z Bogiem blisko nie byli. Jak wiemy żyją pośród nas stwory nie będące ludźmi (niezapisani w księdze żywota). Hybrydy upadłych i ludzi lub też ich bezpośredni potomkowie, albo ci zmieniający kształty co czasem widać na filmach.
  Są oni potomstwem upadłych nienawidzą ludzkiego wyglądu dlatego się tak modyfikują. Im bardziej demonicznie tym dla nich lepiej. Część z nich nie stara się ukryć i przybiera taki makabryczny wygląd. A inni ważniejsi się ukrywają jako zwyczajni ludzie głównie elity (prawnicy, sędziowie, biznesmeni, politycy). Pedofilia i homoseksualizm to ich wspólna cecha rozpoznawcza. To nie są ludzie którzy nagle chcą być źli bo jest taka głupia moda.
  To jest czyste zło które kiedyś Bóg topił w potopie.

  1. Rzeczywistość jest gorsza niż ludziom się wydaje, nie mają świadomości, że to jest ziemskie oblicze szatana.
   on manifestuje się w ten sposób na ziemi.

 11. Własnie, ten artykuł swietnie obrazuje to co dzisiaj powiedział Saleta, mianowicie powiedział: “U władzy wolę cwaniaków lub złodziei niż oszołomów”
  A popatrzcie jak ten człowiek wygląda http://sport.interia.pl/boks/news-przemyslaw-saleta-u-wladzy-wole-cwaniakow-lub-zlodziei-niz-o,nId,2420379

  1. ot kreator moralności, chodząca tapeta szatana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: