Prawda w czasach ostatecznych. Apokalipsa, NWO, Ekumenia i konflikty.

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Split payment, czyli podzielona płatność VAT kolejnym krokiem do państwa komunistycznego.

Pomimo tego kroku w kierunku państwa totalitarnego nadal wolę PIS od PO, ale to jest jak wspominam wybór między KFC a McDonaldem. Nie jest ważne kto nami rządzi. Oni i tak będą realizować cele boga słońca.

O co chodzi w tej rewolucyjnej zmianie. Oczywiście ma ona na celu zniszczenie polskiej klasy średniej. Technicznie spli payment vatu wygląda tak, że:

 

“Polega ona na tym, że płatność nabywcy za kupiony towar lub usługę, która odpowiada wartości sprzedaży netto z faktury, będzie płacona na standardowy rachunek bankowy dostawcy. Pozostała kwota zobowiązania odpowiadająca kwocie podatku od towarów i usług, przekazywana będzie na specjalne konto dostawcy – rachunek VAT.”

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/split-payment-ministerstwo-finansow-podzieli-vat/j10g6r

 

Teraz na język nasz. Firma X kupuje towar o wartości 1000zł netto od firmy Y. W nowych zasadach będzie musiała firma X wpłacić na rachunek bankowy firmy Y 1000zł, a podatek vat 23% w tym przypadku 230zł będzie musiała wpłacić na osobny rachunek bankowy vat firmy Y.

Tak więc każda firma będzie musiała mieć dwa konta bankowe. Jedno zwykłe jak dotąd, a drugie specjalne do VAT. Oficjalnie jest to w celu ukrócenia oszustw podatkowych.

Nieoficjalnie w celu zniszczenia polskiej klasy średniej.

Dotychczas firmy mogły operować całą kwotą. Z powyższego przypadku 1230zł. Od czasu wprowadzenia zmian, będą mogły operować tylko tysiącem złotych. Kwota 230zl będzie zamrożona. Wiele firm straci płynność finansową.

Wykonanie  operacji na koncie VAT będzie wymagało zgody Naczelnika Służby Skarbowej. Tak więc pieniądze którymi dotychczas operowaliśmy, zostają przejęte przez twór zwany państwem. Prz obrotach netto dajmy na to 50 tysięcy, firma nie dotknie swoich pieniędzy w kwocie 11 500zł, gdyż te już są urzędu skarbowego. Niby te same pieniądze, ale brak możliwości operowania nimi. 

I nie jest to ważne, że wprowadza ten model rozliczeń z państwem PIS ponieważ taką formę wprowadzili już Czesi i Włosi a Anglia wprowadza.

 Za podzieloną płatność vat zapłacą państwu banki. 

Teraz widzimy jak to wszystko działa. Skubani obywatele, kontrola przepływu pieniądza, nad wszystkim czuwają banki, a niebawem chipizacja.

Banki będą musiały otworzyć „rachunki VAT” dla 1,6 mln podatników. Konta mają być darmowe dla klientów i oprocentowane. Wysokość odsetek nie została ustalona. Może być to np. 0,01 proc. W takiej sytuacji banki będą zarabiać na tzw. osadach na rachunkach.

gazetaprawna.

 

Jestem bardzo ciekaw zdania autora kanału “Robią nas w konia” jak on widzi jako chyba katolik wprowadzanie takich zmian przez partię, która jest wspierana przez kościół Rzymu.

 

To wszystko jest takim samym przekrętem jak podatek dochodowy, który pierwotnie miał na celu “ukarania” bogatych ludzi. Jednakże wtedy nikt nie płacił.

 

 

 Podatek od dochodów wprowadzono w 1894 roku za prezydentury Grovera Clevlanda (stawka podatkowa 2%). Podatek ten Sąd Najwyższy uznał 20 maja 1895 roku za niekonstytucyjny (co spotkało się z ostrą krytyką Demokratów). Po tym epizodzie, głosy autorytarian za wprowadzeniem podatku od dochodów pojawiły się dopiero w 1912 roku. Tym razem poczyniono kroki by zapobiec zarzutom niekonstytucyjności tego podatku wprowadzając w 1913 roku Szesnastą Poprawkę do Konstytucji, umożliwiającą Kongresowi nakładanie na obywateli amerykańskich podatków od dochodów. Jak twierdzą niektórzy badacze, poprawka ta wprowadzona została nielegalnie (np. William Benson „The Law That Newer Was”). Szesnasta Poprawka została ‘po cichu podpisana” i uznana za legalną (mimo nie zakończonego procesu ratyfikacji przez kolejne stany) przez Sekretarza Stanu Philandera Knoxa na kilka dni przed odejściem ze stanowiska prezydenta Williama Howarda Tafta, który w istocie nic nie zrobił by sprzyjać czy przeciwstawić się tej poprawce. Od 1913 roku IRS rozrastał się do ogromnych rozmiarów, stale poszerzając zakres możliwej ingerencji w życie obywateli amerykańskich.

http://kwasnicki.blog.pl/2016/01/10/z-historii-podatku-dochodowego/

 

Zwolennicy XVI poprawki postrzegali podatek dochodowy jako obciążenie dla bogatych, twierdząc, że to rodziny Carnegie czy Rockefeller powinny płacić, oszczędzając w ten sposób klasę średnią. W istocie mniej niż 2% rodzin amerykańskich obowiązane były składać deklaracje podatkowe.

Ciekawostką w tym wszystkim jest wątek z Titanikiem w tle.

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/10/prawdziwe-przyczyny-zatoniecia-titanica.html

Te trzy osoby przeciwstawiły się prywatnemu bankowi Rezerw Federalnych w USA – FED. Wszystkie trzy były na pokładzie tonącego statku..

 

Bez względu na te i przyszłe zmiany, nasza cała nadzieja jest w Bogu i mądrości naszej.

________________________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

Updated: 3 lipca 2017 — 15:57

31 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Pincset plus pozdrawia 😉 … Prawde mowiac panstwo nie powinno nikomu zdrowemu pomagac ( co innego pomoc stanac na nogi badz nie szkodzacym nikomu obloznie chorym ), a jesli juz to robi nie moze sie dawac roznym cwanym naciagaczom, ktorzy owa rozmaita pomoc marnotrawia wydajac na bzdurna konsumpcje rzeczy zbednych do zycia za to luksusowych. Smieszna ciekawostka. Niedlugo NBP wprowadzi banknot o nominale -,500 zlotych. Byloby to nawet zabawne, gdyby nie az tak drastycznie ( oczywiscie dla ludzi swiadomych sytuacji, jej rzeczywistej powagi, a nie dla zwiedzionych mas ) obnazalo slabosc naszej waluty… Prz 14, 8 Madroscia czlowieka rozumnego jest poznac swa droge, szalenstwo glupich wiedzie na bezdroza. ( Biblia Poznanska )

 2. Artur S. (detmold)

  Polacy niszcza samych siebie ( gdziekolwiek sie znajda… ), gdyz sa skazeni rzymskokatolickim ( personalistycznym-JA jestem najwazniejszy-moje rozne potrzeby zamiast indywidualistycznym-MY-chec odzialywania na blizsze i dalsze otoczenie spoleczne ) pojmowaniem bytu doczesnego ( “zasluga” kontrreformacji ). Chyba nie musze mowic kto przez caly czas mowi o sobie samym w pierwszej osobie liczby pojedynczej w Pismie? Prz 14, 5 Swiadek prawdomowny nie klamie, ale falszywy oddycha klamstwami.

  1. Dlatego tak bardzo potrzebne jest im, byśmy byli światłem na świeczniku, by nasza radość i miłość, i błogosławienstwo przelewały się na nich, aby dać świadectwo temu że można inaczej, że można żyć według Ducha…niech Duch prawdy, Duch radości i miłości napełnia Twoje serce, tak by się przelewało. Jak i nas wszystkich, w imieniu Jezusa 🙂

   1. Błogosławię Cię 🙂

    1. Artur S. (detmold)

     Kontrblogoslawie cie, admina P. Z. oraz wszystkich sprzyjajacych naszej sprawie ( mniej lub bardziej swiadomie ) w imieniu Jezusa Chrystusa 🙂 .

     1. Arturku, prawie się udławiłam ze śmiechu 🙂 Ja też Cię błogosławię. Niech Pan Bóg Cię prowadzi, oczyszcza i umacnia.

 3. Artur S. (detmold)

  III RP wiecej wytwarza podstawowych dobr konsumpcyjnych niz PRL. Problem w tym, iz mamy zla strukture produkcji- bezwgledna dominacja nisko przetworzonych, raczej slabej jakosci towarow ( np. palety badz sok z jablek ) nad tymi lepiej wykonanymi, bardziej skomplikowanymi rzeczami przemyslowymi dowolnego rodzaju i typu… Tak sie do dobrobytu jednak nie dochodzi. Prz 14, 4 Gdzie nie ma wolow, tam zlob jest pusty, lecz plon obfity [zalezy] od sily wolu.

 4. Artur S. (detmold)

  Nie mozna wszystkiego przejesc, gdyz potem nie bedzie co do jedzenia. Niestety nasi ludzie nie slyna ze zbytniej rozsadnej oszczednosci ( aby nie zmarnowac owocow swojej pracy na glupie pierdoly ), by cieszyc sie spokojnym i dostatnim zyciem. Sa za to niezwykle latwi do kupienia za “korzystne” obietnice socjalne np. 500 plus , ktore sa bardzo drogie w dluzszej perspektywie w obsludze… Prz 14, 11-12 Dom niegodziwcow zostanie zburzony, lecz przybytek sprawiedliwych zakwitnie. Jest droga, ktora niejednemu wydaje sie prosta, lecz kresem jej sa szlaki smierci.

 5. Artur S. (detmold)

  Chrystianie maja sie dystansowac od polityki rozumianej jako jalowej, personalnej gry-dzialan pozorowanych. Natomiast maja czynnie reagowac ( ale pokojowo ) przeciw skrytym i otwartym wrogim dzialaniom nakierowanym wzgledem ich doczesnych ojczyzn ziemskich.

  1. Dzięki za informację 🙂 będzie wiadomo co omijać 🙂 aż szkoda że to akurat wystawa fotografii węgierskiej… :/

 6. Coś dziwnego…szkoda będzie tylko tych, którzy na tym stracą… :/

 7. Hola, hola… Mechanizm podzielonej płatności ma być narzędziem utrudniającym wyłudzenia podatku VAT, a Polska należy do czołówki krajów UE jeśli chodzi o lukę VAT-owską (różnicę między tym, ile teoretycznie powinno wpłynąć, a tym, co rzeczywiście wpływa). Przyczyn może być kilka, a jedną z nich są na pewno wspomniani wyłudzacze (którzy nie zajmowaliby się tym przestępstwem, gdyby chodziło o grosze, także w skali budżetu państwa).
  Infor napomyka o tym, że mechanizm podzielonej płatności VAT ma być nieobowiązkowy.
  PwC wskazuje pięć możliwych modeli takiego systemu, cztery z nich nadają się do wykorzystania wyłącznie w rozliczeniach między przedsiębiorstwami. Przytoczone są również przykłady wdrożeń w Czechach, Włoszech i w Turcji.
  Moglibyśmy dyskutować o słuszności samego podatku VAT, ale skoro już istnieje, to oddawajmy cesarzowi, co jego.

  1. Owszem jak to zaznaczyłem pod pretekstem uszczelnienia systemu, ale właśnie to ma do siebie socjalizm, że w imię dobra społecznego dociska śrubę.
   W tym przypadku mrozi pieniądze.
   Co do VATu. Wcale nie powinien istnieć tylko w zamian podatek obrotowy, ale oni nigdy z tego nie zrezygnują ponieważ o to chodzi w VAT aby niejasność odliczania kosztów ula pretekstem do kontroli.
   Moim zdaniem nie powinno być wcale odliczeń kosztów a m iejszy VAT, np 8%

   1. Odliczenia kosztów są integralną częścią struktury podatku VAT. Wszyscy, od producenta przez pośredników po końcowego odbiorcę płacą, ale tylko ostatni nie odzyska ani części.
    Dodana złożoność systemu płatności podzielonej może nie pozwolić na to, by wszyscy jednako byli nim objęci. Miejmy nadzieję, że Infor się nie pomylił i że to rzeczywiście będzie nieobowiązkowe.
    Mi się osobiście podoba pomysł podatku dochodowego z zastrzeżeniem definicji dochodu obowiązującej w USA, czyli przychód minus rozchód, czyli coś, co występuje wyłącznie w działalności gospodarczej, czyli podatek od tego, co zostaje ,,w kieszeni”.

    A jeśli chodzi o socjalizm, pięknym hasłem jest, że ten system dzielnie rozwiązuje problemy, które sam stworzył. Mamy w naszym kraju ciągłość prawa od początków PRL-u, plus-minus nowe ustawy i nowelizacje, więc i z socjalistycznymi wymysłami musimy się zmagać.

  2. Uff.. trochę mnie pocieszyłeś.
   Bardzo bym chciała żeby ta nasza umęczona Polska i Polacy mieli trochę lepiej.
   Przyglądając się działaniom PISu widzę też dobre strony. Oszuści którzy specjalizują się tylko w okradaniu ludzi i państwa powinni iść do paki. Ja nie wyłudzam VATu miałam kilka kontroli, sprawdzili, podziękowali i tyle.

 8. https://www.youtube.com/watch?v=5Q3ZSJzmA9A

  Świeżutki filmik o tym, że UE ma na celu stworzenie superkołchozu komunistycznego.

 9. Widział ktoś “Jezus na stadionie 2017”? Przez dosłownie kilka godzin była mowa o “Maryi”, wędrówka z jej obrazem. Rozpoczęło się różańcem, później były świadectwa charyzmatyków i pewnego młodego człowieka, który jako charyzmatyk był niedawno pokazany w TVN. Nie zabrakło też Bashobory. Dotrwałem do 6 godziny i idę spać bo oglądam od 2 w nocy xD… Nie wiedziałem, że jest tak źle, to się powinno nazywać “Maryja na stadionie”.

  1. Wniosek dla mnie jest taki, że tzw. “charyzmatycy” tkwią w zwiedzeniu doktrynalnym równie wielkim, co katolicy i że ruch charyzmatyczny jak najbardziej może być piątą kolumną protestantyzmu.

 10. Interesująca analiza i wnioski odnośnie rozgrywania Polski przez gigantów światowej polityki. Dlaczego PIS jest u władzy? Przypadek czy przemyślany plan wpisany w szerszy geopolityczny kontekst?
  Tryptyk smoleński.
  Przeczytajcie i dajcie przeczytać innym:
  http://att.neon24.pl/post/130948,smolenski-tryptyk

  Artykuł powiązany:
  Czy Amber Gold to zapłata za …. Smoleńsk?
  http://att.neon24.pl/post/139143,czy-amber-gold-to-zaplata-za-smolensk

  1. ha, a miałem napisać taki tekst o prywatnej zemście Kaczyśnkiego.
   Z tym, że ja na to inaczej patrzę, że Bóg na to zezwolił, aby został zrealizowany Jego plan.
   PIS nie jest święty wiadomo, ale to co wyczyniali POwcy to Wołomin przy tym to pikuś.
   Prawda wypływa dzięki walce kilku mafii

 11. Artur S. (detmold)

  Nasi przeciwnicy, sług Jezusa Chrystusa ( synagoga szatana ) wytworzyli wśród zwiedzionych ludzi różnymi sposobami manipulowania umysłem-inżynierią dusz wrażenie jakoby nie istniała ŻADNA niepodważalna prawda obiektywna ( postmodernizm świecki i sakralny ) co uzurpatorsko uznali za podstawę funkcjonowania rzeczywistości…

 12. Artur S. (detmold)

  Polacy mieszkający w Polsce nie tyle mało nominalnie zarabiają co ich waluta i jej realna wartość jest guzik warta… http://www.newsweek.pl/biznes/wiadomosci-biznesowe/ile-wart-jest-zloty,85669,1,1.html Ile wart jest złoty? 13.12.2011

  1. Dziękuję Ci, Panie, za Twoją obecność w naszym życiu. To większy skarb niż wszystkie bogactwa ziemi. Dziękuję Ci, Panie, za wszystkich braci i siostry. Błogosław im, Ojcze, a szczególnie Arturowi 🙂

   1. Artur S. (detmold)

    http://elabmag.pl/article/124-jak-zmienic-mentalnosc-przecietnego-polaka-wedlug-prof-zimbardo Dla ciebie 🙂 . Niech żyje mały optymizm, może mniej realistyczny niż twarde stąpanie po ziemi, naiwny, ale krzepiący 😉 .

  1. Artur S. (detmold)

   http://prokapitalizm.pl/socjalizm-zabija-w-czlowieku-wole-walki.html Wola walki=chęć dobrowolnej współpracy na konkurencyjnych, ale równych zasadach z innymi. Socjalizm po prostu niszczy tą podstawę KAŻDEJ zdrowej kultury ludzkiej.

   1. Dziękujemy Ci nasz kochany Ojcze za twoją dobroć i miłość 💗.
    Prosimy Cię w imieniu naszego Pana Jezusa Chrystusa,abyś obficie błogosławił naszą społeczność,którą nam dałeś.A w szczególności prosimy za naszym bratem Arturem o usunięcie korzenia goryczy.Panie stwórz go nowym na swój obraz.
    Wszystkiego dobrego Arturze ❤

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: