Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Założyciel PayPala Peter Thiel przyznał się do “picia” krwi nastolatków w celu przedłużenia jego żywotności.

 

 

“Założyciel firmy PayPal Peter Thiel przyznał się do picia krwi nastolatków w celu przedłużenia jego żywotności. 48-latek finansował starania o przedłużenie żywotności ludzkiej i twierdzi, że ludzie są sceptycznie nastawieni do “idei Nieuchronność śmierci

Podczas wywiadu z Jeff Bercovici w Inc.com Thiel przyznał, że gromadzi młodą krew i infuzuje się nią w praktyce znanej jako parabioza, którą twierdzi, że najbliższa nauka przybyła do stworzenia panaceum przeciw starzeniu się. Zgodnie ze sprawozdaniami, Thiel wydaje 40 000 dolarów na kwartał, aby uzyskać infuzję krwi od nastolatka podczas procesu “parabioza”, co oznacza biologiczne połączenie dwóch osób. Duży koszt związany z parabizją przeciw starzeniu się może prowadzić nas do dystopijnej przyszłości, gdzie bogaci , Którzy chcą żyć wiecznie, będą się rozwijać na krew ubogich, którzy umrze w normalnym wieku.”

źródło: http://www.wuc-news.com/2017/06/billionaire-paypal-founder-admits-to.html

 

Infuzja jest w medycynie podawaniem do organizmu płynów drogami innymi niż naturalne. Przykładami infuzji są: infuzja dożylna,

Parbioza zaś to <<stan zespolenia chirurgicznego dwóch zwierząt, u których dla celów doświadczalnych wytwarza się wspólny układ krążenia».

 

Peter Thiel zamiast wierzyć w zbawienie dzięki krwi Jezusa, wierzy w krew otrzymywaną od ludzi młodych poprzez infuzję.

 

Ostatnio zauważyłem, że kilku YTuberów dotychczas zajmujących się drwinami ze spisków, wypływają dzięki spiskom, ale nie wiążą tego z Biblią, gdyż stracili by oglądalność. Mnie nie interesuje oglądalność i dzięki temu mogę to połączyć w fakty.

 

Otóż Bóg zabraniał spożywania krwi.

„Duch święty i my sami uznaliśmy za słuszne nie nakładać na was dodatkowego brzemienia, z wyjątkiem następujących rzeczy koniecznych: macie powstrzymywać się od tego, co ofiarowano bożkom, i od krwi, i od tego, co uduszone, i od rozpusty. Jeśli będziecie się tego starannie wystrzegać, dobrze się wam powiedzie. Bądźcie zdrowi!” (Dz 15:22, 28, 29). Zakaz ten obejmował spożywanie niewykrwawionego mięsa („to, co uduszone”). Chrześcijanie niestety żyją jak poganie jedząc kaszankę…..

 

Nie bez przyczyny najbardziej wpływowy kościół na świecie jakim jest Rzymu kościół tak wielki nacisk kładzie na przeistoczenie opłatka/wafelka i wina wg nich w prawdziwe ciało i prawdziwą krew Jezusa.

Dziwnym trafem to w satanizmie również  nacisk kładziony jest na krew.

W satanizmie wampirycznym wiara w to, że picie krwi pozwoli danej osobie osiągnąć nadzwyczajną moc. Przy tej praktyce wykorzystywana jest krew własna, zabitych zwierząt albo przypadkowych ludzi (zwykle odciągnięta strzykawką).

 

Ciekawe źródło cytatu: http://egzorcyzmy.katolik.pl/odlamy-satanizmu/.

No cóż i my wszyscy będąc katolikami nie wiedzieliśmy o co w tym wszystkim chodzi.

 

 

Thiel – działał jako delegat Donalda Trumpa i przemawiał na w Partii Republikańskiej – ma obsesję na punkcie walki z śmiercią i przedłużania żywotności człowieka.

 

“Spoglądam w parabiosis”, Thiel powiedział Bercovici, “gdzie podawano młodą krew do starszych myszy i stwierdzili, że ma masywny efekt odmładzający. Uważam, że wiele rzeczy można było uznać za niewłaściwe. “Doświadczenia Parabiozy rozpoczęły się w latach 50. XX w. ,w których szczury były wycięte, a ich układy krążenia zostały zrestrukturyzowany i manipulowane. Ostatnio niektóre firmy prowadziły ludzkie próby z Parabiozą. Bercovici napisał, że badania Stanów Zjednoczonych w tej dziedzinie są obecnie opóźnione w testach w Chinach i Korei.”

 

 

Czy nie jest to jeszcze jeden dowód na to, że istnieje świat przeciwny Bogu? Nie da się temu zaprzeczyć.

Tylko w Jezusie jest życie wieczne.

Jana 17

«Ojcze, nadeszła godzina. Otocz swego Syna chwałą, aby Syn Ciebie nią otoczył i aby mocą władzy udzielonej Mu przez Ciebie nad każdym człowiekiem1 dał życie wieczne wszystkim tym, których Mu dałeś. A to jest życie wieczne: aby znali Ciebie, jedynego prawdziwego Boga, oraz Tego, którego posłałeś, Jezusa Chrystusa2. Ja Ciebie otoczyłem chwałą na ziemi przez to, że wypełniłem dzieło, które Mi dałeś do wykonania. A teraz Ty, Ojcze, otocz Mnie u siebie tą chwałą, którą miałem u Ciebie pierwej, zanim świat powstał

 

 

Updated: 27 czerwca 2017 — 16:24

21 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Silna rodzina oraz szacunek do zyciowej madrosci=podstawy budujace zdrowa cywilizacje. Wrogow Pana Boga owa normalnosc doprowadza do bialej goraczki.

 2. Artur S. (detmold)

  Zbyt swiety nie jestem, ale juz sam tytul spowodowal u mnie “mroz w kosciach”. Dlatego tak wazne jest gloszenie slowa ewangelicznego poslania Jezusa Chrystusa ludziom zwiedzionym. Trzeba to jednak robic ze znastwem rzeczy, a nie “na rympal”.

 3. Artur S. (detmold)

  Starajmy sie nie stracic czlowieczenstwa np. z powodu braku gotowki albo choroby badz innych utrapien w tych ciezkich, a nawet parszywych czasach. Status slugi Pana Jezusa Chrystusa zobowiazuje nas do tego 🙂 .

 4. Ta jasne, ciekawe jak selekcjonuje “ofiary”… a z tym piciem krwi to mnie zniesmaczył… jak dobrze że nie płacę paypalem czy podobnymi, po prostu nie przepadam za płatnościami zbliżeniowymi (a ostatnimi czasy zdarzało mi się widzieć nawet starsze osoby dokonujące płatności tąż metodą) :/

  1. To nie ma znaczenia. Szef Microsoftu też święty nie jest a korzystamy z windowsa

 5. Ja mam pytanie pamietacie serie wiadomosci konca czasow? Kiedys bbyly tlumaczone w napisach ale obecnie chyba nie sa i od czasu do czasu ogladam to na kanale Jason a i musze powoedziec u katy perry chyba zachodzi przełom jesli ktos moze przetlumaczyc na pl? Co ona w tym filmiku mowi?

  1. Z Katy Perry pojawił się w moich subskrycjach na YT film. Zanim zdążyłem go obejrzeć, został usunięty. Nie przez tego, który wstawił, jednak nie pamiętam powodu. Był na chrześcijańskim kanale. Nie interesuję się nią, ponoć była kiedyś chrześcijanką, jej ojciec nadal jest. Chociaż nie wiem czy narodził się na nowo. Jaki to film?

   1. Mam na myśli ten, który oglądałeś. Tamten to był jakiś wywiad.

 6. ciekawe kiedy wyjdzie ósmy król niszczyciel z otchłani

 7. Artur S. (detmold)

  Mam pytanie do kobiet ( takie tracace seksizmem 😉 ). Czym wasza plec zasluzyla sie szczegolnie specjalnie dla ludzkosci, iz tak chetnie obsmarowujecie mezczyzn, czesto ich bez litosci obsmiewajac? Nawet podpaske wymyslil mezczyzna ( taka ciekawostka ). Rodzaj niewiesci bardzo niewiele wniosl oryginalnych-wlasnych, nie implikowanych-powodowonych biologicznie ( ciaza itp. ) osiagniec do skarbca materialnych i duchowych dokonan czlowieka… Prosze mnie tu nie wyskakiwac z argumentem, iz bialoglowe byly od zawsze tlamszone/wykorzystywane. Jakos dziwnym trafem wspolnoty gdzie rzeczone mialy wysoka pozycje spoleczna szybko sie degenerowaly i rychlo upadaly, zniszczone przez maskulinistyczne ( topornych barbarzyncow w stylu np. spod znaku polksiezyca traktujacych owe eufemistycznie mowiac “uzytkowo” ) kultury. Intrygujaco-zagadkowe, nieprawdaz? W cywilizacji zachodu juz od dosc dawna panie maja szanse sie wykazac. Jakos to przynosi mierne rezultaty ( a nawet opaczne: patrz Szwecja i podobne ). Mnie tu nie chodzi o sklonnosc niewiast do pienieznych facetow ( to mozna uzasadnic troska o zapewnienie bytu potomstwu albo w wersji egoistycznej sobie samej, oczywiscie caly czas jest mowa o szanujacych sie czyli nie dajacych na lewo i prawo babkach ). Nie. Tak zenujacy jeszcze nie jestem. O co innego mnie sie rozchodzi. Dlaczego gdy im sie mowi o nich potwierdzona naukowo, wieloletnimi badaniami szeregu uczonych plci obojga ( nie zadne mizoginiczne niczym nie poparte wymysly roznych frustratow, ktorzy sa odrzucani przez kobiety ) udokumentowana, syntetyczna prawde obiektywna reaguja czesto zadza mordu na danym delikwencie, a nawet delikwentce ( tez takie rodzynki sie zdarzaja )? Chodzi mnie tu o przyczyne tego zjawiska, owej niedoskonalej natury babek ( chlopy sa prawde mowiac nie wiele lepsze 😉 ). Czyzby skutki grzechu Ewy, pramatki? Takie odium przeklenstwa, ktore rzekomo spadlo na ta polowe ludzkosci spadloby ( zbyt straszne, aby to bylo faktem )? A moze cos innego? Stwierdzenia typu: “Kobiety sa fals….ekhm zmienne” to domena ludzi o malym rozumku. Gdzie lezy zrodlo tego zepsucia mentalnego? Czy ktos mnie na ten wywod odpowie? Na marginesie. Ja osobiscie lubie babki ktore, sa “swiadome swej rozumnej godnosci czlowieka” ( dobrych towarzyszy podrozy przez zycie ). Takie to rzadki skarb nieocenionej miary 🙂 . Szkoda, iz jest ich tak malo… Szczesliwy ( wyjatkowo szczodrze poblogoslawiony przez Boga ) ten kto ma taka u swego boku. I to by bylo na tyle.

  1. Arturze, może jakaś kobieta da się nabrać i da się ponieść emocjom, ale takie uogólnianie na blogu chrześcijańskim jest nie fair.
   Winy sa po stronie obu płci, a Ty wrzucasz kij w mrowisko.

   1. Artur S. (detmold)

    Nie chce atakować babek. Chodzi mnie o przyszłość naszej, zachodniej kultury ( najlepszej, najbardziej ludzkiej dla kobiet, mężczyzn, dzieci, starców ), o jej krzepkość fizyczną i tężyznę duchową. http://polki.pl/magazyn/reportaz,zabojczynie-gwalcicielki-sadystki-kobiece-bestie-z-policyjnych-akt,10419934,artykul.html Kastrowanie mentalne mężczyzn coś takiego powoduje… Przyroda nie znosi próżni oraz uwielbia równowagę.

    1. Artur S. (detmold)

     Prawdziwy mężczyzna ma bronić słabych-niedołężnych oraz poskramiać-udaremniać złych, ale przede wszystkim krzewić budujące wartości. Kobieta natomiast ma mu w tym na wszelki możliwy sposób pomagać.

     1. Artur S. (detmold)

      Zły=zgniły moralnie.

      1. Artur S. (detmold)

       Kobieta i mężczyzna mają się uzupełniać w dobrym, NIGDY zaś w złym.

    2. Naszej?Po pierwsze jako Polacy NIE JESTEŚMY zachodem, tylko wschodem
     Po drugie,uważam że jako chrześcijanie powinniśmy się definitywnie odciąć od wschodu,zachodu, ogólnie od całego świata, przestać być dłużej Polakami, Słowianami,czy Europejczykami ,bo to nie nasz świat

     Wiem, to nie jest łatwe i aam często wracam do Polskich spraw,ale powinniśmy się wyzbyć Polski na rzecz Królestwa Bożego

   2. Kobieto! Puchu marny…

    1. Ty wietrzna istoto…

     1. … Ile Cię cenić trzeba, ten tylko się dowie, kto Cię stracił…
      Dziś piękność Twą w całej ozdobie widzę i opisuję, bo tęsknię po Tobie…

 8. Nie mogę tego czytać
  Fuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: