Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

POBRUDZENI LUDZIE – GARY WILKERSON

POBRUDZENI LUDZIE – GARY WILKERSON

„Gdzie nie ma bydła, tam nie ma zboża, lecz dzięki sile wołu zbiory są obfite” (Przyp. Sal. 14:4).
Księga Przypowieści mówi, że możesz mieć czystą stajnię, ale tam nie będzie bydła.
Możesz mieć „czysty kościół”, gdzie wszystko będzie uporządkowane i strukturalnie doskonałe, ale my chcemy mieć tam bydło. Jeżeli byłeś już koło wołów, to wiesz, że one załatwiają się na ziemię, prychają, śmierdzą i kopią – i to robi bałagan!
Czy dołączysz do mnie w usługiwaniu takiemu pobrudzonemu kościołowi? Czy dołączysz do mnie w proszeniu Boga, by posłał do nas ludzi z najbardziej pogmatwanym życiem w tym mieście?
Gdzie są twoje myśli, kiedy mówię o pobrudzonych ludziach? Czy myślisz o narkomanach w zaułkach miasta? Albo w centrum Chanel Hills Mall, gdzie ludzie robią zakupy z użyciem złotych kart i jeżdżą  Lexusami? To wszystko są pobrudzeni ludzie. Kiedy mówię o pobrudzonych ludziach, mówię o sobie i o tobie. Mówię również o uzależnionych i bezdomnych, o cudzoziemcach i ludziach, którzy nie są tacy, jak my – po prostu o nas wszystkich.
Prosta prawda jest taka, że my wszyscy potrzebujemy Jezusa!
Amen? Potrzebujemy Jezusa. Potrzebujemy Go w naszych kościołach. Potrzebujemy Go w naszym życiu. Potrzebujemy Go w naszych rodzinach. Potrzebujemy Go w naszej służbie. Potrzebujemy Go, by dał nam siłę do życia ewangelią, bo do tego nas powołał. Codzienne zaopatrzenie (patrz Dz.Ap 6:1-2) jest wykonywane przez pobrudzonych ludzi, pomagających pobrudzonym ludziom i nie zawsze to jest wykonywane właściwie. Ja dziękuję Bogu, że są w kościele zwolennicy, którzy mówią, „My chcemy to robić właściwie! Chcemy to robić dobrze. . . dla Jego chwały.”
Updated: 26 czerwca 2017 — 12:24

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Wielu zarzuca Pismu szowinizm ( bezkrytyczne uwielbienie wlasnego punktu widzenia ) wzgledem inaczej myslacych tzn. zarzucaja jemu stronniczosc oceny przez Judejczykow oraz reszte pokolen Izraela reszty swiata ( myla jednakze w tym przypadku Biblie, zwlaszcza ST, a szczegolnie Tore z talmudem ). Sa tez tacy, ktorzy krytykuja je z powodu “sztywnosci obyczajowej” ( kategoryczny zakaz robta co chceta zawarty w jej przeslaniu ). Jest to stanowisko laickich-swieckich “wolnomyslicieli”.

 2. Artur S. (detmold)

  Swiat zachwyca sie rzeczami brutalnymi-cielesnymi np. serial HBO Wikingowie badz innymi miast wznioslymi-duchowymi ( roznie interpretowane Pismo, czasem wlasciwie np. inspirowana przeslaniem ewangelicznym Armia Zbawienia, a czesto niestety opacznie np. powolywanie sie na Biblie przez katolikow i protestantow ktorzy wyrzynali czerwonoskorych mieszkancow obu Ameryk, jako rzekomych dzieci diabla, ktore trzeba wytepic… ).

 3. “Nie potrzebują lekarza zdrowi, ale ci którzy się źle mają” – powiedział Jezus.
  Najgorszy stan, to uważać się za zdrowego, kiedy tak naprawdę “wszyscy zgrzeszyli, i pozbawieni są chwały Bożej”.
  Ciekawą sztuczką w kolekcji zwiedzeń szatana jest to, że grzeszny styl życia przedstawiany jest dookoła jako standard. Filozofie typu “raz się żyje”, “rób co chcesz”, itp są na porządku dziennym w filmach, internecie i nawet dookoła nas.
  I często ci, którzy podążają za Bogiem uważani są przez ten świat za tych, którzy potrzebują lekarza, a zgodnie z wypowiedzią Jezusa powinno być odwrotnie. Koniec tego porządku rzeczy jest bliski…

 4. Artur S. (detmold)

  Czy Chrystianin ma byc kompletnie nieczuly na losy doczesnej ojczyzny? Na zagrozenie zycia ( chrzanic majatki materialne ) ludzi bliskich jemu sercu z dowolnej strony?

 5. Artur S. (detmold)

  Glownym wrogiem, sklocajacym duchowo Polakow, przez co nie sa zasobnym i silnym narodem, z ktorym sie licza jest krk wraz ze swymi pacholkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: