Krótki i rzeczowy manifest w świetle wypowiedzianych przez brytyjskiego Immama Anjem Choudary słów o wprowadzeniu szariatu w Polsce.

 

Są to słowa patriotki Królestwa Niebieskiego.

 

Słowa Immama  padły dwa lata temu i nikt nie połączył ich z decyzją lucyferiańskich sprzedawczyków z PO o umieszczeniu uchodźców.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kopacz-przyjecie-uchodzcow-jest-naszym-obowiazkiem,576031.html

 

Teraz episkopat nakłania do przyjęcia wyznawców diabła do Polski:

“Jezus ma twarz uchodźcy”. Rzecznik Konferencji Episkopatu Polski o pomocy migrantom”

 

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-06-16/jezus-ma-twarz-uchodzcy-rzecznik-konferencji-episkopatu-polski-o-pomocy-migrantom/

 

 

Episkopatowi pomagają polscy pastorzy:

 

Oto co napisali:

Wobec dramatycznej sytuacji ludzi migrujących do Europy, świadomi szans i zagrożeń, jakie niesie ze sobą to zjawisko, jako Zwierzchnicy Kościołów Ewangelicznych oświadczamy:

1. Postawa chrześcijańska powinna być motywowana zasadą miłosierdzia zawartą w Ewangelii Mateusza 25,35: „Albowiem łaknąłem, a daliście mi jeść, pragnąłem, a daliście mi pić, byłem przychodniem, a przyjęliście mnie”. Dlatego wzywamy wszystkich do otwarcia swoich serc i szukania z mądrością, rozwagą i modlitwą możliwości okazywania uchodźcom miłości Chrystusowej.

2. Zachęcamy do modlitwy o rząd RP i podległe mu służby, aby poszukując skutecznych sposobów pomocy uchodźcom, strzegł bezpieczeństwa kraju.

3. Deklarujemy wobec rządzących gotowość niesienia pomocy w wypełnieniu tego ewangelicznego dzieła miłosierdzia.

4. Prosimy wszystkich wiernych o wstawienniczą modlitwę, ofiarność i zaangażowanie.”

Oświadczenie podpisali:
Pastor Andrzej Bajeński, Prezbiter Naczelny Kościoła Chrystusowego w RP, członek Zarządu Aliansu Ewangelicznego

Pastor Andrzej Jeziernicki, Prezbiter Naczelny Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej, członek Zarządu Aliansu Ewangelicznego

Prezbiter dr Marek Kamiński, Biskup Kościoła Zielonoświątkowego w RP, członek Zarządu Aliansu Ewangelicznego
Pastor Tadeusz Krzok, Prezbiter Naczelny Ewangelicznej Wspólnoty Zielonoświątkowej
Pastor Andrzej Nędzusiak, Prezbiter Naczelny Kościoła Bożego w Chrystusie, członek Zarządu Aliansu Ewangelicznego
Prezbiter dr Mateusz Wichary, Przewodniczący Rady Kościoła Chrześcijan Baptystów w RP, Przewodniczący Zarządu Aliansu Ewangelicznego
Biskup Wojciech Włoch, Przewodniczący Kolegium Pastorów Kościoła Bożego w Polsce, członek Aliansu Ewangelicznego.

 

Niesamowita sprawa….pastorzy mają to samo zdanie, co episkopat, w tak ważnej kwestii jaką jest przyjęcia ludzi nienawidzących chrześcijan.

 

Sobieski pognał Islamistów, a polscy pasterze ich zapraszają.

 

 

Część z nich, jak nie wszyscy wchodzą w skład rady ekumenicznej o czy pisałem:

Słowo na 16.09.2016. Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca. Cz I.

Wichary, przewodniczący baptystów w skład rady ekumenicznej wchodzi.

Wojciech Włoch był wzywany przez Michała Mazura do polemiki na temat Prawa Bożego:

 

 

Byłem raz na nabożeństwie w kościele Wojciecha Włocha. W salce dla dzieci techno i taniec szamański. Wojtek na klapie marynarki miał piramidkę. Sam wywodzi się jak część charyzmatyków z odnowy w DS z kościoła Rzymu.

 

Niedawno przychylny przyjęcia muzułmanów był Andrzej Cyrikas, który odezwał się na tym blogu:

 

 

Odpowiedziałem w ten sposób:

 

  1. Witaj bracie Andrzeju.
   Twoje nauczania jako starszego w wierze inspirują mnie i korzystam z nich tak samo jak od innych starszych zborów w tym tych na całym świecie. Chwała Bogu za Twoją pracę. Gdyby tak wszyscy pasterze polscy wyszli do ludzi poprzez YT, mogłoby by dojść do niemałego przebudzenia.

   Odpowiem lakonicznie gdyż piszę z komórki. Na wstępie zaznaczam, że bardziej czuję się chrześcijańskim dziennikarzem, poszukiwaczem prawdy, w tym biblijnej, aniżeli dojrzałym sługą Boga. Bardzo mi wiele brakuje do męża Bożego i wiem że czeka mnie wielka praca.

   Jednakże Bóg wielokrotnie w Piśmie zwracał nam uwagę na wartość mądrości i dlatego pragnę zwrócić uwagę na kilka czynników, np to, że to islamisci islamizują w Europie zachodniej, a nie Francuzi czy Niemcy ewangelizują muzułmanów. Dochodzi do wielu tragedii z udziałem owych nachodzców. Gwałty, rozboje, nękanie. To nie chrześcijaństwo się powiększa, a islam. Nie mówiąc o ssaniu ekonomicznym. To muzułmanie są uprzywilejowani jako goście, a nie gospodarze.
   Jak wspomniałem, Polacy nie są przygotowani do ewangelizacji, gdyż sami Biblii nie znają. Ilu jest ewangelików w średnim mieście dajmy na to 100tysiecznym? Szacuje na około stu. Z czego część tylko ma dar ewangelizowania.

   Innym problemem jest niechrzescijanstwo polskich katolików. Już teraz grożą muzulmanom jak to ich przywitają, a więc wpuszczenie uchodźców będzie się równało z czynnym walkami ulicznymi. Suma summarum jest to bardzo zła wizja.
   Już teraz społeczeństwo jest podzielone na PiS i resztę. PO ma swoje bojówki w postaci KODów. PiS narodowcow.

   Natomiast na  koniec. Satanistyczna UE wraz z PO chce abyśmy przyjęli nachodzców. Powinien wystarczyć nam sam ten fakt, aby domyślić się złych intencji.
   Inny problem. W jakim języku chcesz Ewangelizować muzułmanów bracie Andrzeju?

   Reasumując, Polaków ciężko jest Ewangelizować, a co dopiero muzułmanów. Nie wiem także jak wyobrażasz sobie Andrzeju ewangelizowanie w kraju królowej niebios? Polacy mają im tłumaczyć o Marii wspolodkupucielce?

 

Na ten komentarz już nie odpowiedział pastor Cyrikas…

Z tego co wiem, namawia on w swych wykładach do jedzenia rakotwórczej wieprzowiny.

Żałuję, że umieszczałem jego wykłady. Przepraszam wszystkich za promowanie tego pastora, którego notabene część nauczania uważałem za dobrą.

 

PASTORZY CHCĄ RAZEM Z KOŚCIOŁEM RZYMU ZAPROSIĆ WYZNAWCÓW LUCYFERA DO POLSKI. DLACZEGO NIE POJADĄ CI PASTORZY NA MISJĘ EWANGELIZUJĄCĄ DO TURCJI, EGIPTU?

 

Kochani, jesteśmy u progu zwiedzenia. Nie wiem dokładnie co się wydarzy. Może rozbicie UE, może III wojna światowa, ale jedno jest pewne: dojdzie do ekumenii i mordu chrześcijan.

Być może najpierw do mordu, a później do ekumenii, ale jak widać polscy pastorzy super przeszkoleni niczym duchowni katoliccy będą temu patronować. Księża podobnie jak pastorzy prowadzą ludzi w kwestiach wiary, podobnie mają tytuły (ksiądz-pastor), podobnie mają autorytet. Kiedy Biblia jasno mówi, kto jest naszym pastorem:

 

” Pan jest pasterzem moim, Niczego mi nie braknie. Na niwach zielonych pasie mnie. Nad wody spokojne prowadzi mnie.” Psalm 23

 

Tylko Pan Jezus jest naszym pasterzem!!

Określenie pastor opiera się tylko na jednym wyjętym z kontekstu wersecie, niczym na potrzeby dogmatu kościoła Rzymu:

 

“I On ustanowił jednych apostołami, drugich prorokami, innych ewangelistami, a innych pasterzami i nauczycielami,”

Efezjan 4

 

Ja też poniekąd chcąc nie chcąc jestem pasterzem i nauczycielem, ale do mojej pracy czytelnicy podchodzą krytycznie, bez bezgranicznego zaufania.

Jednak to Pan Jezus jest prawdziwym i jedynym pasterzem:

 

Ja jestem dobry pasterz. Dobry pasterz życie swoje kładzie za owce. (12) Najemnik, który nie jest pasterzem, do którego owce nie należą, widząc wilka nadchodzącego, porzuca owce i ucieka, a wilk porywa je i rozprasza, (13) ponieważ jest najemnikiem i nie zależy mu na owcach. (14) Ja jestem dobry pasterz i znam swoje owce, i moje mnie znają. (15) Jak Ojciec mnie zna i Ja znam Ojca, i życie swoje kładę za owce. (16) Mam i inne owce, które nie są z tej owczarni; również i te muszę przyprowadzić, i głosu mojego słuchać będą, i będzie jedna owczarnia i jeden pasterz.” Jana 10

 

Tylko Bóg zna swoje owce.

Patrzcie uważnie na swych pastorów w sprawie imigrantów, w sprawie nauczania pod kątem Prawa Bożego i ekumenii.

Na koniec o infantylnej wizji ewangelizowania allahowców. Poniżej nie przedstawiam kłamstw ani mrzonek, ale fakty i realia:

 

“Raport zatytułowany „Przyszłość światowych religii: prognozy na lata 2010-2050” zakłada, że do roku 2050 „liczba muzułmanów niemal dorówna liczbie chrześcijan na świecie”. Niemniej, jak wynika z raportu, chrześcijanie pozostaną najliczniejszą grupą wyznaniową. Będą stanowić w 2050 roku 31 proc. globalnej populacji (2,92 mld; wzrost z 2,17 mld w 2010 roku), podczas gdy muzułmanów ma być 29,7 proc. (2,76 mld; wzrost z 1,6 mld w 2010 roku).”

http://wpolityce.pl/swiat/239594-raport-amerykanskiego-pew-research-center-do-2050-r-liczba-muzulmanow-i-chrzescijan-prawie-rowna

 

 

Tutaj chodzi o eksterminacje chrześcijan, a nie pomoc biednym w wieku poborowym wysportowanym mężczyznom.

Nie dajcie się złapać na fałszywie pojmowaną miłość do bliźniego i manipulacje cytatami.

 

Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!” ( Mt 10,16)”

 

 

__________________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/