Spotkanie prezydenta Trumpa z szefami największych firm komputerowych w USA takich jak  Apple, Amazon, Google, oficjalnie ma na celu zaktualizowanie federalnych systemów komputerowych, a także to w jaki sposób zabezpieczyć się przed cyberatakami.

Problem w tym, że szefowie Mastercard również będą w tym uczestniczyć. Mastercard, czyli firmy   i organizacji członkowskiej zrzeszającej ponad 25 000 instytucji finansowych wydających karty płatnicze sygnowane marką i logo Mastercard,

Co ciekawe wszystko ma nadzorować typowany przeze mnie kandydat na antychrysta Jared Kuschner.

Obecny asystent prezydenta Trumpa powiedział: „Nasze systemy są w niektórych przypadkach 10 do 20 lat nieaktualne”.

 

Według mojej oceny, a mogę się oczywiście mylić, chcą oni bardzo szybko przygotować świat do uzależnienia finansowego od systemu bestii zgodnie ze słowami apokalipsy:

 

“On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć. ” Apokalipsa 13 

 

 

Przecież oni nie powiedzą “słuchajcie, chcemy was zachipować jak się chipuje bydło i potrzebujemy dzięki google znać Wasze lokalizacje, preferencje, hobby…”

Jestem całkowicie pewien, że świat w tym roku i następnym zmieni swoje oblicze.

 

 

 

__________________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/