Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kebabowy dżihad czy manipulacja?

Na stronie w realu.pl przeczytałem o podejrzeniu trucia Polaków kebabami. Moim pierwszym odruchem były emocje, które rozpoznałem później. Na sam pierw łyknąłem to jak żaba muchę :-).

No ale przyjrzyjmy się zagrożeniom, które zostały już opisane na co najmniej kilku stronach:

 

Autor filmu sugeruje, że budki z kebabem służą do walki z innowiercami. Kebab to potrawa arabska. Odmian kebabu jest około dwadzieścia. W Polsce najbardziej popularna odmiana to obracające się pieczone mięso.

 

Ich właściciele to głównie wyznawcy Islamu. Mają używać sztuczne mięso lub różową pulpę czy sosy o toksycznych składnikach.

 

W imię walki z nie islamistami, podobno wrzucają do kebaba:

 • paznokcie,
 • włosy łonowe,
 • kał,
 • mocz,
 • ślinę,
 • bakterie coli,
 • czerwonkę,
 • pierwotniaki,
 • grzyby,
 • wirusy,
 • i inne odpady.

Autor podkreśla, że to nie jest reguła, ponieważ zdarzają się porządni muzułmanie – czytamy na stronie tejemnice.robertbrzoza.p

źródło: http://www.wrealu24.pl/6524-szok-czy-muzulmanie-celowo-truja-polakow-kebabem-video

 

 

Popatrzmy na przepływ informacji. Źródłem pierwotnym jest kanał YT pt “Grot”. Następnie opisał to Robert Brzoza, a za nim skopiował, zacytował, portal wrealu.pl.

Jak jest z kebabowym diźhadem tego nie wiem. Jest to wielce możliwe, ale…. No właśnie, jest jedno wielkie ALE. My chrześcijanie nie możemy opierać się na emocjach, wychodząc z założenia, że jeśli muzułmanie nie są chrześcijanami, to każdy muzułmanin to hipotetyczny morderca. My musimy mieć albo dowody, albo poważne poszlaki aby móc stwierdzić, że kebab służy do eksterminacji Polaków.

Miałem przyjemność współpracowania z Turkami, Kurdami kupując u nich odzież w Ptaku koło Łodzi. Są oni jak Polacy, różni. Zapewne jest coś takiego jak mentalność turecka, tudzież muzułmańska, ale z tymi, z którymi miałem do czynienia byli nawet życzliwi i żaden z nich mnie nie oszukał. Fakt faktem nie była to żywność.

 

Generalnie Islam w pewnym sensie, w rozumieniu naszym chrześcijan biblijnych jest takim samym zniewoleniem jak kult maryjny. Ludzie w tym tkwią, nie zdając sobie sprawy z tej niewoli. Myślę, że znacznej części muzułmanów nie interesuje religia, ale pieniądz.

Daleki jest od obrony muzułmanów czy Turków i zakładka na tym blogu pt Islam ewidentnie to pokazuje.

Ok. Przejdźmy do filmu:

 

Działa na emocje, ale gdybyśmy mieli kierować się zdrowym rozsądkiem to rzeczowych dowodów nie ma prawie wcale.

Zainteresowałem się natomiast kanałem Grot. Oto psc zajawki tego kanału:

a tu sam filmik:

 

 

Czy coś nam to przypomina?

Jakoś tako poniekąd cosik tak:

 

 

Ostatnio zauważyłem zalew blogów, kanałów prawdy. Jednakże mieszają oni prawdę z kłamstwem mniej lub bardziej do swoich celów. Praktycznie większość stron o zdrowiu, odżywianiu zawiera ideologie new age. Strony antyszczepionkowe, to samo.

Prawda jest tylko w Jezusie.

Reasumując, może i na rękę by nam było tak myśleć o muzułmanach, ale niestety film z kanału grotTV nie jest przekonujący.

Natomiast jeśli ktoś z Was ma informacje prost z sanepidu, to oczywiście może się tym na łamach bloga podzielić.

My możemy nie lubić Islamu, ale nadal obowiązuje nas głoszenie prawdy.

__________________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

Updated: 13 czerwca 2017 — 14:47

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Szalom:)
  Islamiści zanim podadzą kebab, poświęcają go w ofierze Allachowi. To tzw. halal.
  Paweł Apostoł przestrzegał:
  “Ależ właśnie to, co ofiarują poganie, demonom składają w ofierze, a nie Bogu. Nie chciałbym, byście mieli coś wspólnego z demonami.”
  1Kor 10:20 bt4

  “Wstrzymywać się od mięsa ofiarowanego bałwanom, od krwi, od tego, co zadławione, i od nierządu; jeśli się tych rzeczy wystrzegać będziecie, dobrze uczynicie. Bywajcie zdrowi.”
  Dz 15:29 bw

  “lecz napisać im, aby się wstrzymali od pokarmów ofiarowanych bożkom, od nierządu, od tego, co uduszone, i od krwi.”
  Dz 15:20 bt4

  Niech Wam Bóg błogosławi
  -AYALA63

  1. Tak to jest argument jeśli tak każdy robi.

  2. Zgadza się. Muzułmanie szukają takich ubojni, w których można ten rytualny ubój przeprowadzić. Krok po kroku opisana jest wtedy procedura łącznie z modlitwą…

 2. Ja i tak nie jem kebabu, bo się obawiam że mój dość wrażliwy żołądek by po tym zastrajkował (nawet gdybym ew. wzięła z sosów tylko łagodny 😀 )…dopiero niedawno gdzieś trafiłam na a la kebab, tyle że z falafelem (czyli wegetarianie mogliby też zjeść 🙂 ) i to akurat było całkiem smaczne, do tego nie miałam po tym kłopotów z żołądkiem 🙂 …co nie znaczy że będę się tak często odżywiać 🙂

 3. nie ma co dramatyzować myśle ale ostrożnym trzeba być .Co do referendum w sprawie uchodźców ,imigrantów to coś tu nie gra .Dlaczego dopiero w 2019 na jesien? czyżby to tylko udawanka pisu o troske obywateli a tymczasem bez rozgłosu będą tu wjeżdżac ,pomału etapami lub inna opcja .Faktycznie pis przyblokuje ich przyjazd to kary przecież nie politycy będą płacić a społeczenstwo i jest “piękny”argument na zadłużanie kraju,podwyższanie podatków a nawet na likwidacje w przyszłosci 500 plus ludzie to zniosą byle bylo bezpiecznie ale brak bezpieczenstwa ekonomicznego to już też jakaś forma niewolnictwa jest.

  1. Artur S. (detmold)

   Zdecydowana wiekszosc spoleczenstwa ( nie beda ich okreslal wulgarnymi epitetami, ale ich wspolnym mianownikiem jest ignorancja, ktora jest matka tragedii ) przelknie praktycznie wszystko by tylko miec pelna miske i swiety spokoj… Jak to swiadczy o ich duchowosci?

   1. skrajna bieda prowadzi do patologii ,przestępstw a nadmierne rozdawnictwo rozleniwia,wynudza itp .Brak walki,chęci zmian o lepsze jutro powoduje ze ludzie wpadają w wir pracy co tez nie jest do konca dobre (brak czasu na modlitwy,spotkań rodzinnych,przyjacielskich) .Natomiast nadmierne głupawe przepisy ,obciązenia zusowskie itp powodują ze ludzie uciekają w szarą strefe lub otwierają firmy za granicą np ostatnio popularne Czechy a nawet pisali w necie ze Rumunia.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: