Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Demoniczna historia różańca wcale nie tylko katolickiego. Narzędzie bluźnienia Bogu.

Pierwszy różaniec tak jak wszystko inne w katolicyzmie nie był wcale używany na sam pierw przez katolików, bo ci zaczęli się nim bawić dopiero od średniowiecza. Natomiast historia różańca sięga …

 

Najstarszy obraz łańcucha koralików w kontekście religijnym i przypominający sznur koralików, znajduje się na fresku “Adorantów” w prehistorycznej osadzie Akrotiri, Santorini w Grecji

 

 

Używanie różańca datuje się na ok 3 wiek p.Chr. i to w Indiach.

 

 

W XIV wieku Dominik z Prus wprowadził medytację do modlitwy różańcowej.  W 1407 roku w kościele miał widzenie “tajemniczej osoby w postaci NMP” My wiemy jako to tajemnicza postać:

 

“I nic dziwnego; wszak i szatan przybiera postać anioła światłości” 2 Kor 11

 

 

W 1429 roku otrzymał wizję  Adolf z Essen. Według tej wizji: Najświętsza Maria Panna w niebie; w towarzystwie chórów Anielskich, którzy śpiewali Ave Maria i dodawali klauzule utworzone przez Dominika z Prus, z których każda kończyła się zawołaniem Alleluja. Na imię Jezusa Aniołowie przyklękali, a na imię Maryi pochylali głowy.

Zwycięstwo “chrześcijan” w bitwie pod Lepanto w 1571 roku została przypisana do odmawiania różańca przez rzesze Europejczyków w oparciu o wniosek Pius V i ostatecznie doprowadziły do święta Matki Boskiej Różańcowej .

Dobrze powiedziane, niby Maria “przypisała” sobie zwycięstwo. Nie Bóg Ojciec, nie Jezus, ale Maria pomogła wygrać. W zasadzie to po co się modlić do Jezusa, który mówił, “nikt nie przychodzi do Ojca jak TYLKO przeze mnie” skoro Maria wszystko załatwi. Jezus według katolicyzmu to taki aktor drugiego planu w rządach Marii na całym świecie.

 

Problem w tym, że NIGDZIE, ale to NIGDZIE w Nowym Testamencie nie gloryfikowano Marii matki Jezusa. Nie znajdziecie ani jednego takiego wersetu.

 

 

 

W 2002 roku papież Jan Paweł II wprowadził Tajemnice Światła jako opcja w Liście apostolskim o różańcu,Rosarium Virginis Mariae .

 

Różaniec Marii dziewicy…

Rosarium Virginis Mariae
W liście z 16 października 2002 roku zatytułowanym „Rosarium Virginis Mariae” (O rόżańcu świętym) Jan Paweł II ogłasza rok 2003 – rokiem maryjnym, oraz wykłada mistyczny charakter rόżańca. W związku z tym, proponuje dodać dla jego pełności tajemnice związane z misją publiczną Jezusa na ziemi, jakoś pominiętą w dotychczasowych tajemnicach:

-Chrzest Jezusa (1),
-Wesele w Kanie Galilejskiej (2),
-Głoszenie krόlestwa Bożego (3),
-Przemienienie na gόrze Tabor (4),
-ustanowienie Eucharystii (5).

On sam też nazwał je “tajemnicami światła”, jako że winny one rozświetlać drogę chrześcijańskiego życia, trzymając się przykładu ziemskiego życia Jezusa, w domu Jego matki – Maryi. Kiedy bowiem medytujemy “tajemnice światła” wypełniamy odstęp między “tajemnicami radosnymi” i “bolesnymi”, dając możliwość pełniejszego spotkania z Chrystusem, “Światłością świata”, mόwi papież.

http://www.jakatolik.com/artykuly/Tajemnice-swiatla-bl-Jana-Pawla-II-wklad-w-rozw-j-poboznosci-maryjnej

 

Jak to w kłamstwie bywa pomieszanie prawdy z kłamstwem . Jest Jezus, ale musi być i Maria i dom Marii. Nie Józefa i Marii ale Marii.

 

Różańcem posługiwali się wyznawcy bogini Wicci (jedno z “wcieleń” bogini Izydy/Isis itd)

 

 

Różaniec bogini Wicci.

 

 

Szarża Bogini
Wielka Bogini, Pani Życia
Której są błyszczące nieba.
Jesteś jak biały księżyc wśród gwiazd
i piękno zielonej ziemi.
Jesteś jednością wszystkich rzeczy,
a zakończeniem Ducha
Jesteś tajemnicą.
Jeśli to, o co się staramy
My nie znaleźliśmy wewnątrz siebie
Nigdy nie znajdziemy tego bez Ciebie.
Byłaś tutaj od początku.
Jesteś tym, czego pożądamy.
(Fragment Szarża Bogini)

 

Poza oddawaniem czci jakiejś istocie duchowej przeciwnej Bogu oddaje się chwałę człowiekowi.

Maria nie była jak Jezus nieskazitelną osobą bez grzechu.

Różaniec ma na celu wielbienie grzesznej Marii zamiast bezgrzesznego Jezusa.

aryja nie jest pośrednikiem między ludźmi a Bogiem jako katolicy uczyniły ją mieć. Biblia jasno naucza, że ​​istnieje tylko jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, Jezusa Chrystusa …

. „Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus” -1st Tymoteusza 2: 5

 

 

Czy to nie ciekawe, że „Najświętsza Dziewica” katolicyzmu jest również nazywana „ Królową Niebios ” przez sam Kościol katolicki?

 

Zawsze różaniec jest ściśle związany z modlitwą do Maryi  . Używanie tych “liczników” modlitewnych lub różańcowych koralików jest niemal uniwersalnym zwyczajem w religii pogańskiej. Od Niniwy, do Indii po Chiny używano koralików jako części kultu. Fenicjanie używali kulek przypominających różaniec w kulcie Astarte, bogini matki. Już w 800 roku pne Franciszka Ksawerego zdziwiło to, że różańce są powszechnie znane buddystom w Japonii.

Najważniejszą modlitwą różańcową jest “Zdrowaś Maryjo” . Pełny różaniec powtarza 53 razy Objawianą Maryję, modlitwę Pańską 6 razy i kilka innych recytacji. Modlitwa do Marii jest blużnierstwem: “Zdrowaś Maryjo, pełna łaski, Pan jest z tobą; Błogosławiona jesteś wśród kobiet Jezusa (luźna wersja Łukasza 1:28 ), a błogosławiony jest owoc Twojego łona. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznikami, teraz i w godzinę śmierci Amen “. Maryja nie była matką Bożą, nie była święta, była sprawiedliwą kobietą, która umarła w grobie, czekając na Zmartwychwstanie do życia wiecznego, wraz ze wszystkimi innymi zmarłymi w Chrystusie.

 

Religia katolicka jest konglomeratem “ludzkich” tradycji, oszustw, fałszywych religii, a nawet wielu chrześcijańskich nauk, wszystko wymieszane w jedno; ale to na pewno nie jest chrześcijaństwo. Diabeł jest  mistrzem fałszerstw (2 Koryntian 11: 13-15). Szatan zawsze maskuje swoje oszustwa i miesza z elementami prawdy aby  oszukać masy. Satanista Aleister Crowley, nauczał, że najlepszym sposobem na  demoniczne opętanie jest poprzez….(uwaga) granie. Tak, jak ma to ma miejsce u hollywoodzkich aktorów !!! To wyjaśnia wiele o Hollywood.

Diabeł i jego złowrodzy sludzy są aktorami, udając że są dobrzy. Papież jest diabłem w ciele, wikariusz Piekła, prowadząc jeden miliard wyznawców religijnych do Jeziora Ognia. Katoliccy księża świadomie lub nie oszukują ludzi. Katoliccy księża nie tylko nie mają mocy odpuszczania grzechów, ale nie mogą się uwolnić od swoich. Bez wątpienia większość z nich jest szczera, ale zostali oszukani przez diabła. Religia chce  nas w oszukac, ale Pan chce otworzyć nasze oczy. Szatan używa fałszywych religii, kłamstwa ewolucji, humanizmu, okultyzmu, moralności i filozofii, w stosunku do osób niewidomych na chwalebne światło Ewangelii (2 Koryntian 4: 3-4).

 

” A jeśli nawet ewangelia nasza jest zasłonięta, zasłonięta jest dla tych, którzy giną, (4) w których bóg świata tego zaślepił umysły niewierzących, aby im nie świeciło światło ewangelii o chwale Chrystusa, który jest obrazem Boga.” 2 Kor 2

 

Chrześcijanie poszukujący prawdy biblijnej  nie mają nienawiści do każdego człowieka na tej ziemi i to  Bóg wie. Życie jest zbyt krótkie, aby żyć z ciężarem nienawiści. Jednak my nienawidzimy  zła, które nam rozkazał Bóg jako chrześcijanom nienawidzić.

 

Psalm 97:10, Wy, którzy miłujecie Pana, miejcie w nienawiści zło! On strzeże dusz świętych swoich, Z ręki bezbożnych wyrywa ich..

 

 

Niech Bóg wam błogosławi i otwórz oczy do poznania prawdy, ten który jest:

“Zbawicielem naszym, (4) który chce, aby wszyscy ludzie byli zbawieni i doszli do poznania prawdy.”.” -1 Tymoteusza 2: 4

Na koniec. Koraliki modlitewne zwane różańcem są stosowane w Islamie i nazywa się je mishbaha lub sucha. Warto też sobie w tej sytuacji uswiadomić, że różaniec jest narzędziem ułatwiającym wejście demonów w życie człowieka. Sam fakt, że stosują ten rekwizyt religie pogańskie, powinien nas głęboko zaniepokoic.

 

To pokazuje jak wielki sens i prawdę przedstawia Franciszek w integracji tych wszystkich religii. One były i są tym samym:

 

Jezus nie posługiwał się różańcem, ale przecież to taki “szczegół”…

 

 

Lucyferiański cel dobiega końca. Religie założone przez Złego będą jako jedna całośhć. Dojdzie do starcia z resztą zgromadzenia Jezusa, która strzeże przykazań i Słowa, z którym tak bardzo się walczy.

 

 

 

__________________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

25 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Balwochwalstwo badz idolatria ma rozne formy. Oprocz tradycyjnych “babcino-dziadkowych” jak wyzej wymienionych jest np. uzaleznienie od odbiornika telewizyjnego, mozgu elektronowego-komputera, od plaskiej elektronicznej tabliczki czyli smartphone’a, internetu-narkotyku elektronicznego, gier wideo. Mozna tak bez konca wymieniac.

 2. Thx, Admin 😉 Chyba wydrukuję ten artykuł mojej babci, bo dzień w dzień klepie różaniec ;/

  1. Nie pomoże, nawet jakby sama NMP objawiła się i powiedziała że nie wolno, to też by nie pomogło 🙂 a raczej 🙁 To jest odruch bezwarunkowy tak jak bicie serca lub oddychanie.

   1. Dokładnie tak samo u mnie jest…
    Hmm myślę, że jest to zbyt u nich zakorzenione od najmłodszych lat i wcześniejszych pokoleń – nasilone nadzieją podczas wojny i PRL.
    Lepszy gorliwy katolik niż pyszny protestant czyż nie?

    1. Gorliwy katolik ubierze zbroję i będzie walczył mieczem gdzie mu każą, pyszny protestant już nie koniecznie.

   2. Niestety 🙁 Ja gdybym nawet wydrukowała i pokazała to mamie (bo mama czasem odmawia), nawet podpierając się tekstami o islamie czy buddyźmie wspominającymi o ich “odpowiednikach” różańca, to by było pewnie wielkie zdziwienie i zarzuty że trzymam z nienormalnymi… :/ już to przerabiałam, gdy przestałam nosić “medalik” (zamiast tego noszę teraz naszyjnik z pierwszą literą swego imienia, który kiedyś dostałam od mego wujka), ale się jakoś przyzwyczaiła do tego po pewnym czasie… ma-ka-bra :/
    Ps. Martula, szkoda że nie masz fb, dodałabym cię do znajomych 🙂

    1. To samo u mnie, kiedys jeszcze cos tam probowalam mamie tlumaczyc, teraz wogole nie chce tego sluchac, a nowenny rozancowe leca codzienie, 🙁

  2. Nie ma sensu. Bez zbadania zweryfikowanie powiedzą że to głupoty…. Tj raczej info dla poszukujących prawdy a nie dla tych którzy są w niewoli kłamstwa

   1. Artur S. (detmold)

    Niewole klamstwa burzy sie modlitwa za dana osobe, a informacje biblijne np. na tej witrynie gruntuja wolnosc w Jezusie Chrystusie.

 3. Czytam mamie Twój artykuł Piotrze, a ona i tak nic z sobie nie robi…
  Jeszcze mnie oskarża, że głupoty czytam…

  No ale Pismo jasno mówi, że będziemy nielubiani… 😉

  1. “Albowiem łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar; nie z uczynków, aby się kto nie chlubił.” Efez 2:8,9;”

   Na ziemi byłby raj gdyby to było tak prostym przekonać innych do wiary.

   2 Ko 4.4
   dla niewierzących, których umysły zaślepił bóg tego świata, aby nie dostrzegli światła dobrej nowiny o chwale Chrystusa, który jest obrazem Boga.

 4. katolicyzm i jej córki to stopy posągu babilońskiego

 5. Artur S. (detmold)

  Sekret skutecznej ewangelizacji? Prostymi slowami oddac boskie natchnienie nauk Jezusa Chrystusa.

 6. Może opiszę co przeżyłem kiedy modliłem się kilka lat temu na różańcu…
  Uklęknąłem na fotelu podpierając ręce o jego zagłówek i odmawiałem różaniec, modliłem się do Boga odmawiając modlitwę “Zdrowaś Maryjo…”. Nie pamiętam po jakim czasie ale całkowicie zaniemogłem. Chyba zemdlałem, albo coś w tym stylu, w każdym bądź razie nie byłem w stanie poruszyć nawet jednym palcem ani językiem, chociaż nie “odpłynąłem” jak to jest chyba przy omdleniu.
  Wtedy nie zrozumiałem tego od razu, chociaż wiedziałem, że to musi być coś bardzo poważnego w kwestii modlitwy.
  Od tamtej pory studiowałem Pismo Święte i jeśli odmawiam jakąś modlitwę to jest to tylko modlitwa “Ojcze nasz”, która jest w NT, lecz zazwyczaj po prostu rozmawiam z Bogiem, z Jezusem tak jak rozmawia się z drugim człowiekiem (mniej więcej), bo Bóg odpowiada mi nie tak jak drugi człowiek, tylko w inny sposób – duchowy, w sercu, w czynach, w sile i na wiele innych sposobów.
  Nie wyrzuciłem różańca, ale jak go znajdę to pozbędę się go i wszelkich obrazków, bo być może to jest to, co jeszcze w jakiś sposób wpływa na mnie i uciekam się do grzechów, przez które cierpię.
  Kiedy mówię najbliższym, że te wszystkie figurki, obrazki, różaniec to bałwochwalstwo, to jestem przeklinany, lecz więcej zrobić nie mogę po za ostrzeganiem i mówieniem prawdy.
  Dziękuję Wam bracia i siostry za modlitwę za mnie i rodzinę bo wiem, że podziałała, chociaż nie tak jak bym oczekiwał ale co ja tam wiem. Dzień po tym jak poprosiłem o modlitwę za mnie i moją rodzinę, żona mi napisała “Jestes przeklety i sprowadzasz na mnie zlo…”
  To jest dla mnie jasny znak, że Bóg działa, ponieważ żona nie ma w tej chwili nikogo kto by jej pomógł po Bożemu, odrzuciła mnie i pozostaje mi się tylko o Nią modlić.
  Niech szerzy się Chwała Boża.

 7. Jak były katolik (piszę były bo nie potrzebuję żadnej apostazji z krk bo w świetle przepisów ichniego prawa i tak jestem heretykiem 😛 ) również miałem konkretny epizod różańcowy. Wszystko zaczęło sie oczywiście w dniu komunii gdzie podstawowym prezentem dla każdego dzieciaka prócz książeczki jest właśnie różaniec czyli od małego kajdany na ręce i knebel na usta 😉 Klepałem te koraliki z różną częstotliwością przeważnie jako pokutę po spowiedzi. Kilka lat temu jednak będąc już tu w IRL nie wiedząc czemu zainteresowałem się tzw. nowenną pompejańską dla tych co nie wiedzą niech poszukają w internecie co to jest nie chciałem tu wklejać żadnego linku ale pisząc w skrócie jest to prawdziwy “hardcore” różańcowy. Przez 54 dni KLEPIESZ cały różaniec plus jakieś tam jeszcze magiczne formułki. Do czego zmierzam. Otóż gdy zacząłem klepać różaniec bo modlitwą tego nazwać nie można zaczęły się dziać ze mną dziwne rzeczy np nie potrafiłem kontrolować niektórych odruchów, popadałem w różne stany emocjonalne pojawił się płacz, strach, euforia, słowa więzły dosłownie w ustach,pojawiło się jakby odczucie czyjejś obecności dosłownie ciary na policzkach. Klepanie było bardzo męczące a gdy klepałem pod wieczór pojawiał się niekontrolowany sen po prostu oczy same się zamykały, usta dosłownie urywały słowa milkły i zasypiały z dłońmi oplecionymi różańcowymi kajdanami. Oczywiście interpretowałem sobie to w ten sposób, że siły ciemności mnie osłabiają chcąc przerwać moją różańcową walkę. Sami widzicie w jakim błędzie byłem. Na szczęście to już historia a wszystkie różańce porwałem i wyrzuciłem w kubeł już dawno temu 🙂 A teraz pomyślcie sami ile dziesiątek czy setek milionów koralików jest odklepywane codziennie? Jaka to potężna pożywka dla sił demonicznych. Warto zatem walczyć modlitewnie o każdego kto spętany jest tym różańcowym łańcuchem chociażby o swoich najbliższych, rodzinę by wyrwać ich z szeregów armii wroga. Oni sami nie będą mieć siły na tą walkę bo z każdym odklepanym koralikiem z każdą dziesiątką więcej kula u nogi staje się coraz cięższa stąd potrzebne jest nasze wsparcie. Kończę bo przynudzam. Pokój z Wami!!

 8. Właśnie często co do tego kultu katolicy maja jeden werset który często przywołują :

  26 Kiedy więc Jezus ujrzał Matkę i stojącego obok Niej ucznia, którego miłował, rzekł do Matki: «Niewiasto, oto syn Twój». 27 Następnie rzekł do ucznia: «Oto Matka twoja».

  Ich zdaniem Jezus na krzyżu powiedział że to jest nasza matka. (matka boża)

  1. To dziwne, że właśnie o tym wspomniałeś…
   U mnie w domu kilka razy słyszałem ten cytat od mamy. Dla mnie znaczy on dosłownie, to co czytamy, co do słowa, nie ma tam nic o matce bożej przecież, a ona sobie dodaje coś od siebie i trzyma się tego tak mocno, że aż kipi ze złości. Teraz już sobie odpuściłem rozmowy, bo wiem jak bardzo człowiek może być pochłonięty przez zło i zarzekać się, że tak nie jest, mógłby nawet zamordować i i tak by się nie obudził z tego letargu. Ja powiedziałem wielu osobom, że Jezus poprzez moją osobę ostrzega pokazując prawdę w prosty ale drastyczny sposób (tak jak Apostoł Piotr używa ostrego języka). Oczywiście zostałem uznany za heretyka, świra i mnóstwo innych tego typu określeń.
   Teraz mam całkowitą pewność, że Jezus nie przynosi pokoju tylko MIECZ.
   Dziękuję za tą stronę, za jakiś czas dokonam symbolicznej wpłaty na to Boże Dzieło.

   1. Artur S. (detmold)

    Niewola duchowa o charakerze demonicznym w jakiej sie nasz narod znajduje m. in. kult maryjny, nie pozwala polskim ludziom powszechnie dostrzec prawdy Jezusa Chrystusa. Uwaga dotyczaca gloszenia ewangelii. Mamy ludziom pokazywac ludziom droge do Boga, ale nie prowadzic ich do Niego sila.

 9. Mam pytanie, czy imie Lucyfer wystepuje w Biblii?

  1. Nie, to z wersetu Izajasza “syn jutrzenki” (Jutrzenka to planeta Wenus czyli gwiazda poranna) przetłumaczony na łacinę znaczy “lucifer” i z tego zrobiono imię. Oryginalnie nie występuje to. o Jezus jest prawdziwym światłem i w Apokalipsie Jana określony jako “gwiazda jasna, poranna”. W łacinie i jedno i drugie można przetłumaczyć na “lucifer” (dokładnie to znaczy “niosący światło”).

  2. W angielskim tłumaczeniu występuje.

 10. Dzięki Bogu mi się udaje, choć z wielkim trudem przekazać coś rodzinie. Podstępnie aranżuję sytuacje, prowokuje rozmowy zaczynając od popularnych tematów, np. o zdrowiu i jedzeniu. O zachowaniu młodzieży itp. Na początku przeginałem, teraz wyluzowałem, robię to bardzo ostrożnie i nie za często, dając czas na przemyślenie – chyba to działa.

  Teraz trochę z innej beczki 🙂
  Czy ktoś z Was doświadczył na swoim komputerze blokowania podobnych stron o tematyce chrześcijańskiej? Pytam w kontekście ACTA. Nie wiem jak się to potoczyło, może coś przeszło w jakiejś ustawie “pod stołem” w zadymie medialnych skandali – nie zgłębiałem tematu. Czy da się to jakoś sprawdzić. Na początku myślałem, że to przypadek, ktoś włamał mi się na skrzynkę, zacina mi się YouTube. Chyba zbyt głęboko szperam tu i tam.
  Bardzo proszę o odpowiedź na adres /czarek.m87@wp.pl/
  Piszę teraz z innego komputera i innej sieci, bo u siebie już nie mogę otworzyć tej strony i kilku podobnych, na których chrześcijanie dzielą się prawdą. Nie dotyczy to o dziwo stron katolickich i wszelkich innych diabelskich pułapek.

  Może ktoś mógłby mi kopiować na maila od czasu do czasu najciekawsze artykuły. Będę wdzięczny.

  Bądźcie ostrożni i czuwajcie.
  Ja już chyba coś przeskrobałem 🙂
  Błogosławię w Panu.
  Czarek

 11. Artur S. (detmold)

  Czlowiek Boga nie moralnego prawa nikogo w pelni swiadomie prowokowac np. rznac glupa. Jest to cecha pacholkow diabla.

 12. Artur S. (detmold)

  2 Krn 13, 16-18 Uciekali wiec synowie Izraela przed Juda, ale Bog wydal ich w rece Judy. Abia i jego ludzie zadali im kleske bardzo wielka, tak ze sposrod Izraela padlo zabitych 500 000 wyborowych mezow. W owe dni upokorzeni zostali synowie Izraela, a umocnili sie synowie Judy, dlatego ze trwali przy Panu ( J. H. V. H ), Bogu Ojcow swoich. [ moj dopisek-kara za nieposluszenstwo wzgledem Stworcy ].

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: