Ten film, jeśli w ogóle się ukaże jest skierowany raczej do zwolenników teorii spiskowych, a zwłaszcza fanów guru New Age Dawida Icke. Niemniej jednak jest w nim wiele wątków apokaliptycznych, jak choćby zniszczenie Watykanu.

Napisałem jeśli się ukaże, ponieważ prawdopodobnie jest to produkcja niekomercyjna i może ten film czekać to samo co Grey State, czyli skończy się na super trailerze.

Kim są Annunanki? Wszak nie wszyscy wiedzą? Mamy dwie wersje. Pierwsza z nich jest określenie mianem Annunaki po prostu bogów Mezopotami. Z sumeryjskiego “książęce potomstwo”.

W drugim ujęciu bardziej new ageowskim (satanistycznym) są to bogowie, którzy stworzyli ziemię. Jest to bardzo atrakcyjna i romantyczna teoria, ale niestety jak wiemy  kłamliwa. Gro ludzi wierzy w to, na co przygotowuje świat HolyVooDoo – najazd kosmitów. Owi kosmici zazwyczaj przedstawiani sa jako dobrzy i źli. Przykładem są takie filmy jak saga Gwiezdnych Wojen czy Transformersi. Prawdopodobnie będzie to miało duże znaczenie w czasach ostatecznych, gdzie albo pochwycenie kościoła (zgromadzenia) Jezusa będzie przedstawiane jako napaść złych kosmitów, albo dzięki świetnie przygotowanej scenerii i świetnie wyreżyserowanemu spektaklowi (teleskopy, wyścig zbrojeń) przedstawi się powrót Jezusa jako atak tych złych kosmitów, kiedy Pan Jezus tchnieniem swoich ust zniszczy wojska szatana. To właśnie dlatego analizuje takie filmy. By przygotować ludzi na zwiedzenie. Biblia jasno mówi o ostatnim antychryście:

 

“A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów,” 2 Tes 

Film zapowiada się pełen efektów specjalnych i wielu ciekawych wątków apokaliptycznych. Sam trailer może już wzbudzać wielki apetyt na film.

 

W tle filmu ukazuje się strona infowars.com Alexa Jonesa. Musi to mieć jakieś znaczenie w zwiedzeniu.

 

 

Oczywiście nieodłącznym elementem Annunaki jest planeta Nibiru, o której to wiele się mówi na świecie w kuluarach stron spiskowych.

Czy może być owo Nibiru? Być może biblijną obietnicą:

 

 

” I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową,
bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły,
i morza już nie ma.
2 I Miasto Święte – Jeruzalem Nowe
ujrzałem zstępujące z nieba od Boga,
przystrojone jak oblubienica zdobna w klejnoty dla swego męża.
3 I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu:
“Oto przybytek Boga z ludźmi:
i zamieszka wraz z nimi,
i będą oni Jego ludem,
a On będzie “BOGIEM Z NIMI”.” Apokalipsa 21

 

W tekstach babilońskich Nibiru była kojarzona z planetą Jowisz i kojarzono ją z bogiem Mardukiem. Wokół Nibiru powstało wiele teorii, które tak naprawdę oddalają od Boga i proroctw. Już dawno zauważyłem, że teorie spiskowe mogą być bożkiem takim samym jak piłka nożna czy idole muzyczni. Z tym, że jak zauważyłem mocne zaangażowanie w spiski grozi zdemonizowaniem.

Zapewne znajdziemy jakieś cząstki prawdy wokół Annunaki, Nibiru, Enki, ale jest to dokładnie na tej zasadzie jak w każdej partii politycznej. PIS domaga się prawdy o Smoleńsku i o komunizmie, ale już nie powie o kulisach okrągłego stołu a prawo przez nich ustanawiane nie jest oparte na Biblii ale na Prawie Rzymskim. Podobnie jest z takimi teoriami. Jest wiele prawdy ale pomieszanej z kłamstwem.

Annunaki niby bogowie, to nikt inny jak Nephilimsowie opisywani w Biblii.

Poniżej bardzo wymowny obrazek przedstawiający Enki:

 

Mamy motyw węża i znany nam symbol Islamu – sierp.

Wąż, annunaki, gad, smok i inne wcielenia to jedne i te same istoty.

W internecie promowane są zwodnicze książki mówiące nam o Annunaki jako stworzycielach ludzi. Jest to kłamstwo i nic w tych teoriach nie jest spójne. Spójna jest tylko Biblia. Dlatego to spiskowcy czytują ten blog, a nie ja spiskowców..

Bóg ma swój plan i będzie on w 100% zrealizowany. Mocno się zawiodą osoby wierzące nie w Jezusa a w Annunaki i Nibiru.

 

______________________________

 

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/