Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zwiastun “Wonder women” – film trucizna dla chrześcijan.

Znamiennym ostatnich dekad jest promowanie kobiet zbawicielek zgodnie z kultem maryjnym. Lara Craft, Piąty Element, Jupiter, Bogowie Egiptu i dziesiątki innych filmów, to promocja tego samego upadłego anioła pod różnymi postaciami. Jest jednak coś więcej niż promocja Izydy/Isis/Wenus/Stella Maris/Laili/łady/Diany/. Jest to kult kobiety będący przeciwieństwem Bożego porządku. Wszystkie biblijne kobiety były skromnymi osobami łącznie z Marią, a pierwsza, która zgrzeszyła, Ewa, przyniosła to co najgorsze dla rodzaju ludzkiego: odsunięcie od Boga poprzez grzech. System Złego celowo promuje kult kobiety znając ich naturę. Czym się kończy bunt wobec mężczyzny, widzimy po feministkach, różnej maści kobietach lewicujących (nie mylić lewitujących) a skończywszy na rozwodach, których jest coraz więcej.

Sam fakt wywyższenia Marii nad Jezusa jest przyczyną wielu nieszczęść spadających na Polaków.

Przejdźmy do filmu. Nie czytałem opisu, a wnioskuje po samych trailerach. Bogini Diana nieśmiertelna pojawia się w różnych czasach ratując ludzi. Stały motyw, ale hola hola. Jeśli ktoś jest nawet katolikiem, czy zadaje sobie pytanie: a gdzie jest jedyny zbawiciel Jezus Chrystus? Czy nie pora otrząsnąć się i powiedzieć sobie: świat mnie okłamuje łącznie z kościołem imperium Rzymu?

 

 

 

Film jest oddaniem chwały Dianie/ Artemidzie Efeskiej, o której pisze Słowo Boże. Niektórzy będący pod wpływem złego zarzucają mi interesowanie się rzeczami pozabiblijnymi. Nic z tych rzeczy, zarówno Astarte jak i Artemida są wymienione w Biblii.

 

Gdy jednak poznali, że jest Żydem, ze wszystkich /ust/ podniósł się jeden krzyk i prawie przez dwie godziny krzyczeli: Wielka Artemida Efeska!
Dzieje Apost. 19:34

 

 

Film jest również bluźnierstwem wobec Boga.

Logo WW – “Wonder Women” przypomina motyw stary jak świat, a będący w wielu, wielu miejscach świata, w tym w największym kraju protestanckim jakim są USA. Logo filmu:

 

WW jako znak upadłych aniołów, a na czole jakże nam znany z interfejsów w komórkach i programów rozrywkowych pentagram.

Wuj Sam:

 

 

Dialog z trailera:

-Jestem sekretarką.

-(Diana)my mówimy na to niewola.

….

 

 

Zwiastun z tego roku:

 

 

“Bogowie dali nam wiele darów. Wkrótce je poznacie”

Czy nie wygląda to na zapowiedź tego, co czeka świat?

Przedstawiają nam walczącą od dziecka Dianę. Czy po obejrzeniu takich filmów kobiety będą miały nadal  naturę kobiety?

 

Dzieje Apostolskie:

 

(27) Grozi niebezpieczeństwo, że nie tylko rzemiosło nasze upadnie, ale i świątynia wielkiej bogini Artemidy będzie za nic miana, a ona sama, której cześć oddaje cała Azja i świat cały, zostanie odarta z majestatu.  Dzieje Apost. 19:27,”

 

 

 

 

_________________________

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

 

Updated: 5 czerwca 2017 — 10:18

12 komentarzy

Add a Comment
 1. To tylko science-fiction nie można demonizować każdego filmu. Każdy kto ma rozum, a zwłaszcza chrześcijanin nie powinien doszukiwać się wszędzie przekazów podprogowaych itp. Ostatnio byłam w kinie na “Strażnikach Galaktyki 2” i uwierz mi tam było więcej przekazów ezoterycznych niż w innych filmach na podstawie komiksów. To, że ktoś obejrzy taki film nie znaczy, że pójdzie oddawać im część. Mitologia grecka i rzymska to część naszej dawnej kultury. I badanie tego nie jest takie złe jak myślisz. Udział bogów do życia ludzi prowadzi do jednego wniosku, że kiedyś na Ziemi miał miejsce kontakt z istotami bardziej rozwiniętymi niż my. Idąc dalej tym tropem dojdziemy do wniosku, że upadłe anioły, które zbuntowały się z Szatanem odcisnęły piętno na naszej historii.

  1. “To tylko science-fiction nie można demonizować każdego filmu”

   Napisałaś że tylko sciene fiction. Myślisz, że tak wielkie pieniądze idą w świecie Złego, by wymyślać rzeczy, których nie było? Jeśli nic za tym nie stoi, to oznacza, że wszyscy producenci filmów i bajek mają dobre intencje, a tacy ludzie jak ja doszukują sie tylko czegos czego nie ma. Od tysięcy lat potężne sumy szły na kulturę upadłych. Począwszy od Egiptu, przez Babilon, skończywszy na kulcie maryjnym.
   Biblia powiada:

   “prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie”

   W Duchu, a nie w posągach, symbolach. kto stoi za masą wydanych pieniędzy na symbole upadłych aniołów? Dlaczego oryginalny obelisk RA z Egiptu mieści się w Watykanie?

   Napisałaś:

   ” Każdy kto ma rozum, a zwłaszcza chrześcijanin”

   Jest to niekulturalna wypowiedź, by nie powiedzieć w stylu Chama. Do tego manipulacyjna, bo jeśli będę myślał inaczej niż Ty, to będzie oznaczać, że nie mam rozumu. To z kolei oznacza, że nie ejsteś narodzoną na nowo osobą. Gdybys zacytowała Pismo, to byłabyś bardziej wiarygodna, ale komentarze w stylu “powiedział co wiedział” nie przekonują mnie.

   “Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła” 1Tes 5,22”

   “Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo. Cóż bowiem na wspólnego sprawiedliwość z niesprawiedliwością? Albo cóż ma wspólnego światło z ciemnością? 15 Albo jakaż jest wspólnota Chrystusa z Beliarem lub wierzącego z niewiernym? 16 Co wreszcie łączy świątynię Boga z bożkami? Bo my jesteśmy świątynią Boga żywego – według tego, co mówi Bóg:
   Zamieszkam z nimi i będę chodził wśród nich,
   i będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem.
   17 Przeto wyjdźcie spośród nich
   i odłączcie się od nich, mówi Pan,
   i nie tykajcie tego, co nieczyste,
   a Ja was przyjmę
   18 i będę wam Ojcem,
   a wy będziecie moimi synami i córkami –
   mówi Pan wszechmogący.” 2 Kor 6

   Oczywiście czytać blog każdy może, ale jesteśmy tutaj także we wspólnocie przekonań i wartości opartych na biblii. Twoje przekojnania stoją nie tylko w sprzeczności z tym blogiem, ale i jak wykazałem z Pismem.

   Napisałaś fanta:

   “Mitologia grecka i rzymska to część naszej dawnej kultury.”

   Nie naszej, ale upadłych aniołów. Proszę Cię nie wprowadzaj innych w błąd. Może to jest Twoja kultura, ale nie nasza. Wtedy to co piszesz będzie miało sens. Nasza kultura
   pochodzi od wczesnochrześcijańskiego przedrzymskiego kościoła, a właściwie eklezji (zgromadzenia). My nic nie mamy wspólnego z tą kulturą. Kapliczki Diany efeskiej również nie są częścią naszej kultury. Sa częścią odstępczego kościoła. Jako chrześcijanie nie utożsamiamy się z tym. Z żadnymi wyżynami, figurkami i obrazami.

   Zły duch Tobą kieruje. Reasumując: bożek filmu zaatakowany.

 2. Kobieta w Bożym Stworzeniu symbolizuje ludzkość a konkretnie Lud Boży czyli Oblubienice – Jeruzalem. Wiele razy mamy nawiązanie że Izrael jest słabą kobietą małżonką Boga, która potrzebuje pomocy. Cały 16 rozdział Księgi Ezechiela jest poświęcony temu tematowi.

  Wtedy rozpostarłem nad tobą poły swojej szaty i nakryłem twoją nagość, związałem się z tobą przysięgą i zawarłem z tobą przymierze – mówi Wszechmocny Pan – i stałaś się moją.Ezechiela 16:8

  Świat przez promowanie silnej i niezależnej od mężczyzny kobiety zaprzecza pierwotnemu znaczenia symbolu kobiety i przez to chce pokazać że ludzkość nie potrzebuje Boga bo jest dostatecznie silna, aby sama się zbawić i uratować.

   1. Zastanawiam się ile pieniędzy lewactwo dostaje za wygadywanie tak chorych rzeczy. Przecież to nie możliwe, że oni wierzą w to co mówią no chyba, że demony mogą ogłupić człowieka aż do tego stopnia.

  1. matko ojca niebieskiego. Mają rozmach…

   1. Oglądając wczoraj na YouTube kazanie Rogera Oaklanda- inny jezus mówił on miedzy innymi o eucharystii, zwiedzeniach, monstrancjach
    https://m.youtube.com/watch?list=PLtKEn_YlEOuD4XeAA4dXZFYgA6ayI5TT-&v=W0Fv_zfoCN0
    Pomyślałem, że zobaczę jakie jeszcze te monstrancje wymyślili i znalazłem. Właśnie przechodzi przez polskie miasta.
    Monstrancja Fatimska – dar przygotowany przez Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem i Fundację Aniołów Miłosierdzia – rusza w (Pielgrzymkę Pokoju. Maryja, niosąca Jezusa w Niepokalanym Sercu), przejdzie przez polskie miasta, by jesienią 2017 r. wyruszyć z polskimi pielgrzymami do Fatimy
    Nie wiem czy podawany link
    http://aniolowie.org/monstrancja.html

   2. Może być co najwyżej matką papy smerfa 😉

 3. Może to tylko poprawność naszych czasów – pokazanie kobiety jako równie silnej jak mężczyźni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: