Znamiennym ostatnich dekad jest promowanie kobiet zbawicielek zgodnie z kultem maryjnym. Lara Craft, Piąty Element, Jupiter, Bogowie Egiptu i dziesiątki innych filmów, to promocja tego samego upadłego anioła pod różnymi postaciami. Jest jednak coś więcej niż promocja Izydy/Isis/Wenus/Stella Maris/Laili/łady/Diany/. Jest to kult kobiety będący przeciwieństwem Bożego porządku. Wszystkie biblijne kobiety były skromnymi osobami łącznie z Marią, a pierwsza, która zgrzeszyła, Ewa, przyniosła to co najgorsze dla rodzaju ludzkiego: odsunięcie od Boga poprzez grzech. System Złego celowo promuje kult kobiety znając ich naturę. Czym się kończy bunt wobec mężczyzny, widzimy po feministkach, różnej maści kobietach lewicujących (nie mylić lewitujących) a skończywszy na rozwodach, których jest coraz więcej.

Sam fakt wywyższenia Marii nad Jezusa jest przyczyną wielu nieszczęść spadających na Polaków.

Przejdźmy do filmu. Nie czytałem opisu, a wnioskuje po samych trailerach. Bogini Diana nieśmiertelna pojawia się w różnych czasach ratując ludzi. Stały motyw, ale hola hola. Jeśli ktoś jest nawet katolikiem, czy zadaje sobie pytanie: a gdzie jest jedyny zbawiciel Jezus Chrystus? Czy nie pora otrząsnąć się i powiedzieć sobie: świat mnie okłamuje łącznie z kościołem imperium Rzymu?

 

 

 

Film jest oddaniem chwały Dianie/ Artemidzie Efeskiej, o której pisze Słowo Boże. Niektórzy będący pod wpływem złego zarzucają mi interesowanie się rzeczami pozabiblijnymi. Nic z tych rzeczy, zarówno Astarte jak i Artemida są wymienione w Biblii.

 

Gdy jednak poznali, że jest Żydem, ze wszystkich /ust/ podniósł się jeden krzyk i prawie przez dwie godziny krzyczeli: Wielka Artemida Efeska!
Dzieje Apost. 19:34

 

 

Film jest również bluźnierstwem wobec Boga.

Logo WW – “Wonder Women” przypomina motyw stary jak świat, a będący w wielu, wielu miejscach świata, w tym w największym kraju protestanckim jakim są USA. Logo filmu:

 

WW jako znak upadłych aniołów, a na czole jakże nam znany z interfejsów w komórkach i programów rozrywkowych pentagram.

Wuj Sam:

 

 

Dialog z trailera:

-Jestem sekretarką.

-(Diana)my mówimy na to niewola.

….

 

 

Zwiastun z tego roku:

 

 

“Bogowie dali nam wiele darów. Wkrótce je poznacie”

Czy nie wygląda to na zapowiedź tego, co czeka świat?

Przedstawiają nam walczącą od dziecka Dianę. Czy po obejrzeniu takich filmów kobiety będą miały nadal  naturę kobiety?

 

Dzieje Apostolskie:

 

(27) Grozi niebezpieczeństwo, że nie tylko rzemiosło nasze upadnie, ale i świątynia wielkiej bogini Artemidy będzie za nic miana, a ona sama, której cześć oddaje cała Azja i świat cały, zostanie odarta z majestatu.  Dzieje Apost. 19:27,”

 

 

 

 

_________________________

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/