Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nie ma dowodów.

Updated: 5 czerwca 2017 — 11:25

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  http://wolnosc24.pl/2017/03/19/wideo-groteska-muzulmanin-wzorem-tolerancji-dla-lewicowcow Lewica-dla nich ludzie to tylko bezmyślne bydlęta. Prawica-jednostki człowiecze, w pełni rozumne, są za siebie odpowiedzialne i świadome konsekwencji swoich czynów.

 2. Najgorsze jest to, że w większości społeczeństwo na zachodzie dzięki silnej propagandzie uwierzyło w to, że terroryzm i wysoki wzrost przestępczości nie jest związany z islamem i polityką migracyjną. Wybory we Francji i wciąż duże poparcie dla Merkel w Niemczech są tego dowodem.

  1. łojej, chodzo takie, krzyczo akbar alah po to, by później ograniczyc nam serfowanie…
   eh z tymi akbarami…

 3. Nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin”

  1. Nie, a np. ETA, IRA?

 4. Zapodam piosenkę pasująca do tego mema :-\ 🙁
  https://m.youtube.com/watch?v=JsPMtqJZb5w

 5. Śmieszne ale z drugiej strony tragiczne bo właśnie jesteśmy kolejny krok bliżej w kierunku ograniczenia i tak już skromnych swobód obywatelskich. Po ostatnich zamachach w Londynie nawet premier Maj czy jak jej tam wypowiada się już nie ostrej walce z terroryzmem, a że terroryści z internetów korzystają to pod pozorem bezpieczeństwa obywateli wprowadzi się kontrolę i cenzurę :)oczywiście żeby sprawniej tych morderców wyłapywać.

 6. Artur S. (detmold)

  Mahometanie realizują koncepcję zastraszenia takimi czynami rozmemłanych przez marksizm kulturowy Europejczyków, by przygotować grunt pod rządy antyChrystusa…

 7. Artur S. (detmold)

  Wiekszosc ludzi niestety jest ograniczona umyslowo tj. latwa do urobienia przy pomocy zrecznej i klamliwej socjotechniki propagandowej. Problem w tym, iz teraz ten odsetek jest niepokojaco wysoki, ba, najwyzszy w historii…

 8. hmm… nie ma to jak zrobić sobie fejm na ludzkiej tragedii… Żal tylko dzieciaków, które zginęły.

  Ariana Grande zorganizowała w niedzielę koncert charytatywny upamiętniający 22 ofiary zamachu, który miał miejsce podczas jej poprzedniego występu. Brytyjski Czerwony Krzyż poinformował, że do tej pory udało się zebrać niemal 900 milionów złotych.

  http://www.eska.pl/hotplota/news/one-love-manchester-zebrana-kwota-powala-ile-pieniedzy-zebrala-ariana-grande-podczas-one-love-manchester/n/101878

 9. Mem powalający, zgadzam się z nim w 100%.

 10. czyli uważacie, że gdyby nie Islam to nie byłoby terrorystów? Uważam, że terroryzm mógłby istnieć i bez tego, ale nie wiem w jakiej skali i pod jakim pretekstem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: