Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biblijny Jezus kontra postmodernistyczny.

 

Grafę wykonała Diana. Dziękuję.

Updated: 5 czerwca 2017 — 10:52

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Jesteś Wielka Dianko ❤ pozdrawiam gorąco i podpisuje się bez wahania pod niebieskim.

  1. Na chwałę Bożą, Gosiu :-). Buziaki :-*

 2. ❤💙💚💛💜💓💕💖💗💞💟 Krótko, zwięźle i na temat .

 3. Zainteresowałem się konferencja w Krotoszynie i zaczęłam szukać. Niby nic takiego ale za nim się oceni ich służbę warto obejrzeć to ” Gwiezdne wojny w kościele czyli o służbach uwalniania ” yt persona non grata. Niczego ani nikogo nie neguje ale uznałam to za ważne.

  1. Ważne jest,aby sprawdzać obydwie strony.Poznawać owoce, po tym mamy rozpoznawać kto komu służy.

 4. Świetna grafika 🙂 Tylko biblijny Jezus!
  “Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam także na wieki.” Hbr 13,8

  1. Przypomniał mi się bardzo dobry artykuł na ten temat “Teologia zmiany” pana Henryka Hukisza http://hukisz.blogspot.com/2017/01/teologia-zmiany.html

   ” Dziś wielu kaznodziejów w naszym kraju zwiastuje zmiany. Już same tytuły kazań, w których pojawia się słowo „zmiana” mają wywołać zainteresowanie u słuchaczy. Zastanawiam się nad tym, czego mają te zmiany dotyczyć? Czy chodzi o to, że same zmiany mają wprowadzić nas w lepszy duchowy stan, gdy nie jesteśmy zadowoleni z tego, co już osiągnęliśmy? A może za mało znamy Boga, naszego Ojca i szukamy urozmaicenia życia przez zmianę, nie ważne nawet jaką. Zmiana dla samej zmiany, tak odbieram pojawiający się trend współczesnego zwiastowania.

   Z okresu mojego dzieciństwa i lat młodzieńczych zapamiętałem pewien werset, który często oprawiony w ramki, wisiał na ścianach wielu mieszkań i kaplic – „Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam i na wieki.” (Hebr. 13:8). Z niepokojem obserwuję zanikanie tego wspaniałego wersetu z horyzontu wielu kazalnic. Dlaczego? Czy dlatego, że Bóg biblijny stał się już przeżytkiem i próbuje się przedstawić Go w bardziej współczesny sposób, na miarę dwudziestego pierwszego wieku?”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: