Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wpuszczanie nachodźców do Europy, a czasy ostateczne w kontekście Biblii. Ostrzega pastor Cyrikas.

Pastor Cyrikas bodajże jako jeden z nielicznych, a może nawet jako jedyny pastor prosteancki, głosi niepopularne poglądy, o których my tu pisujemy, a które stoją w sprzeczności z obecnymi nakazami kościoła Rzymu, a zwłaszcza jego głowy pana Bergogilo.

 

Poruszane są kwestie biblijne przyjmowania uchodźców. Biblia jasno mówi o  tym,  co poruszaliśmy kilka razy na łamach tego bloga:

To cudzoziemiec ma się dostosować do nas, a nie my do niego!

 

(29)A to będzie dla was wieczną ustawą: W miesiącu siódmym dziesiątego dnia tegoż miesiąca ukorzycie się i nie będziecie wykonywać żadnej pracy, zarówno tubylec jak i obcy przybysz, który osiadł wśród was. Księga Kapłańska 16

 

 

oraz:

 

“Powiesz też do nich: Ktokolwiek z domu izraelskiego albo z obcych przybyszów, którzy mieszkają pośród nich, będzie składał ofiarę całopalną albo inną, (9) a nie przyprowadzi jej do wejścia do Namiotu Zgromadzenia, aby ją ofiarować Panu, mąż ten będzie wytracony ze swego ludu.” Kapłańska 17 8-9

 

Jak widzimy Biblia jest ponad czasowa. Złamanie tego prawa kosztuje wojna domową, rozruchami, aktami terroryzmu tak jak to ma miejsce we Francji i Szwecji i w innych krajach zachodniej Europy w nieco mniejszym stopniu.

 

Przy tej okazji mam pytanie do przeciwników ważności Prawa Boga: czy jest to prawo nadal aktualne?

Dla mnie i dla większości czytelników szanujących to Prawo jest aktualne.

Kochani katolicy, czytajcie Biblię, nie słuchajcie kapłanów będących takimi ludźmi jak Wy. Z tym że oni są na usługach swych mocodawców.

Nie wierzcie demonicznym objawieniom. Nieprzestrzeganie Prawa Boga skutkuje głupotą i samounicestwieniem zarówno na poziomie jednostki jak i na poziomie państwa.

Pastor mówi także trochę o historii Hiszpanii i o zabijaniu za odmowę udziału w tzw mszy świętej będącej zaprzeczeniem nauk biblii i ofierze jednej jednorazowej Jezusa Chrystusa.

 

Islam nie będzie szanował waszej wiary, ale Wy będziecie musieli przestrzegać ich wiary, setek muzułmanów na ulicach. Nie wierzcie lewicowym pismakom na znanych portalach.

 

Ostry wykład o nachodźcach:

Updated: 2 czerwca 2017 — 13:13

31 komentarzy

Add a Comment
  1. Jak mógł tak nawet stwierdzić?! co za… lepiej nie skomentuję, bo aż wulgaryzmy się cisną na język! :/

  1. Artur S. (detmold)

   Co się stanie gdy Niemiec otworzy dla Ukraińców rynek pracy, którzy wypychają Polaków z ich kraju poprzez nieuczciwą konkurencję na emigrację i powodują zamrożenie wzrostu, a nawet obniżkę płac, tym co zostali Chcąc, nie chcąc? Będzie “huzia na józia” czyli najazd rzeczonych na Niemcy. Nasz kraj wtedy opustoszeje z dnia na dzień i zachłanni biznesmeni zostaną na lodzie. Kara za bezrozumną pazerność być jednak musi.

 1. Artur S. (detmold)

  http://wolnosc24.pl/2017/03/18/demonstracja-onr-stop-ukrainizacji-rynku-pracy-i-sciagania-migrantow-ze-wschodu-video/ Nacjonalistów nie lubię, ale z kraju nie można zrobić multikulturalnego chlewu.

 2. Artur S. (detmold)

  Jak byc porzadnym czlowiekiem na tym swiecie, skoro cecha potrzebna wedlug ludzi “swiatowych” do powodzenia zyciowego jest wszelaka zgnilizna moralna ( przykladowo bycie gietkim i elastycznym, bez zbednych skrupulow czy sentymentow, wrecz bestialstwo… ), a solidnosc jest uwazana za frajerstwo np. w Polsce?

 3. Artur S. (detmold)

  Najpierw trzeba pomagac swoim w dobrze pojetym wlasnym interesie tj. ludziom poboznym czyli udochowionym, a dopiero potem obcym na tym samym szczeblu rozwoju w Jezusie Chrystusie. Ludzie dotknieci babilonskim obledem postepuja wszakze na odwrot, calkowicie wypaczajac sens ewangelicznej sluzby bliznim poprzez pomoc jednostkom bezboznym…

 4. Artur S. (detmold)

  Mentalnosc parobka objawia sie w tym, iz dany osobnik, osobniczka co innego mowi/robi w zaufanym, a co innego w szerszym gronie. Butnie sie zachowuje wobec slabszych ( czesto swoich… ), a unizenie wobec w dowolny sposob silniejszych od siebie ( obcych ). Niestety wielu naszych rodakow ja przejawia ( zasluga nauk watykanskich… ).

 5. Artur S. (detmold)

  Problem z Ukraincami jest taki, iz przybywa do nas zreguly ten “gorszy sort”, ludzie ktorzy maja niska wartosc zawodowa-malo co potrafia robic porzadnie, przez co nie sa zbyt cennym wzbogaceniem gospodarczym ( za to staja sie zrodlem rozlicznych klopotow )…

 6. Artur S. (detmold)

  Zyjemy w czasach wzglednie wolnosciowych tzn. o pozycji spolecznej nie decyduje scisle urodzenie w danej kascie ( stanie spolecznym ), a umiejetnosc kumulowania w roznej formie kapitalu ( gromadzenia srodkow ) sluzacego do finansowania wytwarzania dobr ( nie konsumpcji ).

 7. Artur S. (detmold)

  Nasi ludzie nie czuja sie dobrze we wlasnym sosie, gdyz sa rzymskimi ( katolickimi ) personalistami, a nie chrzescijanskimi ( protestanckimi ) indywidualistami. Po prostu chca za wszelka cene pochlaniac ( z reguly czyims kosztem ), a nie wytwarzac ( nawet za cene odejmowania sobie od ust ). Dlatego sa swietni w najemnej pracy dla kogos np. w UK, a organizowanie im rodzimego bytu zbiorowego bardzo slabo wychodzi ( zeby np. cos produkowac na wielka skale trzeba sie laczyc w spolki, ale na rownych zasadach uczestnictwa w korzysciach, ale tez ponoszenia odpowiedzialnosci za straty )…

 8. Artur S. (detmold)

  Mentalnosc decyduje o wszystkim. Albo dana wspolnota ma duchowosc ktora stawia na rozwoj czyli daje pole do popisu jednostkom tworczym/produktywnym albo ma atrape tejze promujaca i premiujaca ludzi gnusnych umyslowo, niezdolnych do systematycznej i przede wszystkim dobrej pracy dla polepszenia swojego i ogolnego bytu, a chcacych zyc na czyjs koszt.

  1. Artur S. (detmold)

   Anglicy i Amerykanie zawojowali kawal swiata swoja mentalnoscia, ktora stawiala ( mocno sie niestety zdegenerowala na skutek ordynowanych im socjalistycznych bredni… ), na ekspansywny rozwoj, a nie jak w naszym przypadku tylko biologiczne trwanie-wegetowanie. Zapomnialbym. W/w to w znacznej mierze protestanci, a Polacy katolicy…

 9. Artur S. (detmold)

  Wystrzegajcie sie ludzi o zachowaniach zwierzecych ( sprawka genow demonicznych ). Sa przewrotni i zgnili moralnie!

 10. Artur S. (detmold)

  Ludzie sa jacy sa. Problem jednak w tym, iz synagoga szatana usilnie pracuje na rozny sposob nad tym by byli jak najgorsi… Musimy sie temu w imie Jezusa Chrystusa przeciwstawic!

 11. Artur S. (detmold)

  Kara za nie trzymanie sie biblijnych zalecen jest przeklenstwo bezrozumu czyli nie moznosc zrozumienia, a przede wszystkim uznania zbawczej misji Jezusa Chrystusa taka jaka ona jest naprawde.

 12. Artur S. (detmold)

  Czlowiek ( normalny duchowo ) nie zyje po to aby zyc, ale po to aby tworzyc cos pozytecznego, dla siebie i dla ogolu. Inaczej postepujac jest tylko zwierzeciem w formie czlekoksztaltnej ( czesto niebezpiecznym przez brak hamulcow moralnych w postaci sumienia dla otoczenia )…

 13. Artur S. (detmold)

  Czlowiek glupi to nie ten co malo wie np. o swiecie, ale ten co swoja ignorancje np. zyciowa narzuca innym jako cos w pelni porzadnego i zasadnego.

 14. Artur S. (detmold)

  Pismo mowi wyraznie:Przeklety ten co w nim cos zmienia/postepuje wbrew-na przekor jego zapisom!

  1. Artur S. (detmold)

   /Uparcie.

 15. Artur S. (detmold)

  Nasi ludzie nie sa zli z powodu ich “garnituru genetycznego”, a wpojonej im podstepnie i przemoca “watykanskiej-niewolniczej struktury duchowej”. Po prostu sluzalczej mentalnosci…

  1. Artur S. (detmold)

   Rodzima kultura duchowa ( dzieki skazeniu watykanskimi bajdurzeniami ) nie jest atrakcyjna dla cennych z punktu widzenia rozwoju gospodarczego ludzi ( przebojowych, z wiekszymi badz mniejszymi walorami dowolnego rodzaju ) z calego swiata, ktorzy zamiast przybywac do nas, omijaja nasz kraj szerokim lukiem… Oprocz tego sami przez implementowana nam rzymska wszelaka tepote i prymitywizm sami wyzbywamy sie swoich najlepszych ludzi…

 16. Artur S. (detmold)

  Dobrzy ludzie maja wyraziste, zywe, bystre, budzace zaufanie spojrzenie. Matowe, wyblakle dowolnego koloru oczy nie zwiastuja niczego dobrego.

 17. Artur S. (detmold)

  Czy wiekszosc ludzi ( w ujeciu biblijnym ) jest nienormalna? O co mnie chodzi? Po prostu to co uchodzi za pewien standard zachowania w oczach tego upadlego swiata jest wielka obrzydliwoscia/ohydztwem w oczach Boga. Przykladowo. Jest pewien zwiazek malzenski, ktorzy publicznie udaja wielka milosc. Czyz to nie jest hipokryzja, a nawet obled moralny?

 18. Artur S. (detmold)

  Wszelakiego rodzaju marksisci kulturowi ( po biblijnemu synagoga szatana ) usilnie daza do zniszczenia najwartosciowszych cywilizacyjnych elementow skladowych ludzkosci, nadajacych jej ped rozwojowy, tj. rasy bialej i zoltej poprzez promowanie swej chorej ideologi smierci np. feminizmu…

 19. Artur S. (detmold)

  Lewica-praktycznie cala polityczna elita ( o zgrozo… ) chce trzymac ludzi rotko za twarz. Odrzuca chrzescijanska moralnosc. Skutek? Komunizm=roznokolorowy faszyzm i jego rozne mutacje to jej dzielo.
  Prawica-garsteczka ludzi wladzy ( niestety… ), chce jak najwiecej sie tylko da scedowac wolnosci obywatelskich dla jednostek budujacych dane spoleczenstwa.

  1. detmold, Arturze, czy Ty widzisz w ogole gdzieś coś pzoytywnego nasz Shopenhauerze bloga?
   Czy kochasz kogoś

 20. Artur kocha ,lecz nie czuje się kochany.Arturze wszyscy Cię kochamy .Trzymaj się .Z Bogiem.

  1. Artur niestety zgubił,a raczej nie poznał pierwszej miłości. Naszego Pan Jezus Chrystus.
   Stąd ten kwas.
   Każdy naśladowca Chrystusa przechodzi przez uciski,znieważania,problemy,śmierć swego ja….
   Tylko każdy naśladowca Chrystusa wypełniany jest radością,miłością,wdzięcznością pomimo bólu,trudności,upokorzeń,odrzuceń.
   U Artura tego nie ma ,dlatego wołajmy za nim,aby umierał codziennie dla siebie samego.A DŚ wypełniał go pokojem i miłością 😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: