Izyda Horus Set.

Tak powiedział generał Jezuitów . Arturo Sosa Abascal.

 

Według jezuity szatan „jest tylko konstruktem myślowym mającym symbolizować zło”. Wcześniej ten duchowny podważał słowa Pana Jezusa o małżeństwie. 

 

Wstrząsające słowa przełożonego jezuitów padły w wywiadzie udzielonym przezeń hiszpańskiemu dziennikowi „El Mundo”. Ojciec Arturo Sosa Abascal powiedział w nim następujące słowa: „Chrześcijanie wierzą, że zostaliśmy stworzeni na wzór i podobieństwo Boga, a Bóg jest wolny, ale On zawsze wybiera czynienie dobra, bo cały jest dobrocią (…). Stworzyliśmy sobie symboliczne figury takie jak diabeł, żeby symbolizowały zło. Również kondycja społeczna może reprezentować tę postać, ponieważ są ludzie działający na rzecz zła, ponieważ znajdują się w środowisku, w którym trudno jest postępować inaczej”.”

źródło: http://www.m.pch24.pl/szokujace-slowa-generala-jezuitow–wedlug-niego-diabel-nie-istnieje,52012,i.html

 

 

Przecież największym kłamstwem na świecie jest wmówienie ludziom, że szatan nie istnieje. Jeśli nie istniej to dlaczego istnieje kościół szatana, stowarzyszenia masońskie i okultystyczne i w końcu sam Watykan?

Jeśli nie istnieje to skąd wojny, szczepionkowe ludobójstwo, skoro Jezus nauczał o miłości?

Szanowni katolicy.

Sam byłem katolikiem, ale nie sposób nie widzieć kłamstw i zła w kościele Rzymu. Od samego początku jego funkcjonowania nacechowany był kłamstwami, wojnami, duchem antychrysta.

Nie dajcie sobie wmówić, że to masoni rozwalają od środka Wasz kościół. Ten kościół zawsze był chory i są na to setki dowodów.

Jeśli ów kościół byłby kościołem Boga, to zło byłoby w nim sporadyczne a nie nagminne. Papieżem byłby najlepszy człowiek na świecie, nie hipokryta nawołujący do otworzenia granic, kiedy sam Watykan otoczony jest wysokim murem. Gdyby Bóg go wybrał, nie namawiałby Amerykanów do rezygnacji z posiadania broni, wiedząc, że jego ochrona ma swoją broń.