Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

TVP: „Są dzielnice w Szwecji opanowane przez wyznawców islamu. Omija je nawet policja”.

Kiedy Platforma Obywatelska wtłaczała nam obraz pokrzywdzonych i bezbronnych uchodźców, TVP będąca pod wpływem PIS pokazuje nam niczym Max Kolonko jak jest:

 

 

 

Cos wisi w powietrzu. Komunistyczna UE chce nas zmusić do przyjęcia wyznawców Allaha, kiedy TVP pro katolicka pokazuje prawdę o Islamie w Europie. Do podziału dojść musi.

 

 

Updated: 1 czerwca 2017 — 09:14

11 komentarzy

Add a Comment
 1. jeśli nie wybuchnie 3 wojna lub coś podobnego to Szwedzi stopniowo poradzą sobie z napływem imigrantów.Oficjalnie poprawność polit nie pozwala im o pewnych sprawach mówić ale wiem ze już są zatrudniani do prac porządkowych ,nauki języka (to już od dawna) itd bo jeśli zbyt często będą stawiać opór to stopniowo bez rozgłosu będą deportowania .Szwedzi gdzieś sie pogubili w kwestii nadmiernego przyjmowania obcych ale to pragmatyczny naród i znajdą i z tego wyjście .Wiecie np .że kiedyś dawno temu( na przełomie 19 i 20wieku) Szwecja była biednym krajem ,była wielka emigracja tego narodu za chlebem ale wyciągnęli wnioski ,stworzyli opiekuńcze Państwo ,bogaty kraj i byłoby dobrze do dziś ale wychodzi na to ze pozapraszali często nie tych co trzeba i są skutki ale nadal ekonomicznie ten raj ma sie dość dobrze .

 2. *kraj (napisałem raj a to daleko jeszcze do raju dlatego poprawka na “ten kraj ma sie dość dobrze”) 🙂

 3. Wczorajsze kazanie o upadku Europy.

  https://youtu.be/Ij9ZhZmRcvk

 4. Ja powiem wam tak.
  W zeszły szabat na spotkaniu mojej ekklezji poruszony został temat właśnie najazdu imigrantów. Może to szokujące co za chwilę powiem, ale Pan, Bóg nasz, używał przeróżnych narodów do ukarania Izraelitów. A może i dzisiaj tak jest, że Bóg używa Islamu do ukarania narodów. Polska też jest do dziś karana za bałwochwalstwo względem “królowej niebios”. Nie można mówić, że to tylko imigranci są tymi złymi. Oczywiście, fakt, że Bóg nasz ich używa, ani trochę nie usprawiedliwia ich grzechów. Oni i tak by z chęcią zaprowadzili szariat w Europie i ogólnie na świecie.

  1. może tak być .Bóg często posługiwał sie narzędziem (innym narodem) .Powiem inaczej ,Bóg dopuszczał działanie innych skoro jego lud sie oddalał od Boga

  2. WŁAŚNIE NA TEN TEMAT JEST TO KAZANIE WCZORAJSZE

   1. Jakie wczorajsze kazanie? Nie rozumiem, o czym piszesz. Coś przeoczyłem?

  3. “W co jeszcze można was bić, gdy nadal trwacie w odstępstwie?” Izaj1:5 Ten jeden werset coraz bardziej pasuje do obecnej, coraz bardziej oddalającej się od Boga Europie. Nawet “wielcy” przeciwnicy tego co się dzieje, często nie chcą słyszeć o Bogu. Niektórzy oburzają się tym, że np. we Francji buduje się coraz więcej meczetów, a burzy się kościoły, ale w zasadzie to po co im kościoły skoro i tak od lat dramatycznie świecą pustkami podczas gdy islam jest coraz silniejszy i coraz bardziej wszędzie wprowadza swoje prawa. Bez Boga odparcie tego najazdu nie może się udać.

 5. To kraje europy zachodniej zostały i zostana pokarane emigrantami islamskimi.Nasz kraj jak inne kraje europy wschodniej sa systematycznie karane i upominane przez Boga.Dlatego te kraje sa o wiele biedniejsze i nie maga sie rozwinac ekonomicznie.Ale wole taka kare i upominanie niz jak to widac na zachodzie.Odejscie od Boga i jego przykazań zycie w dostatku prowadzi do wiecznego zatracenia.My mamy mozliwosc obserwowac ten proceder i wyciagac z tego wnioski.Mówi sie “Polak zawsze madry po szkodzie”mozemy to zmienic
  Z Bogiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: