Niedawno publikowałem autentyczną stronę sympatyczki loży masońskiej w Kielcach, której tytuł bloga to aszerazonaboga. To nie są sprawy spisków. To realny świat. Świat duchowy jest bardziej realny, od tego który widzimy, ponieważ ten ziemski jest zakłamany. dziwne, że ludzi wierzą w realność Matrixu, ale nie wierzą w świat duchowy…..

Poniżej kolejna mutacja Izydy, Królowej Niebios, Stella Marris i rzekomej Marii – Wikka. Królowa czarownic. Wikka to 2 lub 3 osobowe bóstwo. Takie wash and go. Dziwicie się skąd w wielu tekstach marionetek illuminati  jest mowa o słońcu i księżycu? Oto odpowiedź:

 

Teraz już wiemy skąd sie bierze określenie na zdradę: ktoś przyprawił mu rogi…. Grzech jest od diabła…

 

 

Oto cytat traktujący o Wikkanach. Rzecz równie realna. Nie ja sobie to wymyśliłem, ale tacy ludzie istnieją i nie jest ich wcale mało:

 

Wielu wiccan wierzy w magię, siłę, którą można manipulować poprzez czarostwo lub zaklęcia (angielskojęzyczni wiccanie używają czasem zapisu magick, ukutego przez okultystę Aleistera Crowleya, jednakże ten zapis jest bardziej kojarzony z Thelemą niż Wicca). Wielu wiccan zgadza się z definicjami oferowanymi przez magów ceremonialnych[35], jak Crowley, twierdzący, że magia jest „nauką i sztuką czynienia zmian w zgodzie z wolą”, czy MacGregor Mathers, zakładający, że jest ona „nauką kontroli sekretnych sił przyrody”[35]. Wielu wiccan uważa, ze magia jest prawem przyrody, niedocenionym i niezrozumiałym przez współczesną naukę[35], i jako taką nie uważają jej za ponadnaturalną, lecz jako część „niezwykłych [w oryginale: super] mocy ulokowanych w naturze”, jak twierdził Leo Martello[36]. Niektórzy wiccanie wierzą, że magia jest po prostu pełnym użyciem wszystkich pięciu zmysłów, dającym zaskakujące rezultaty[36], podczas gdy inni nie zarzekają się, że magia działa, ponieważ widzieli ją w akc

 

Tutaj adres “wróżki” http://wikka.pl/

Nawet jest cennik za ….czary. Potem życie spaprane przez otwarcie furtki demonom…

Swoja drogą sprytnie nazywa się czarownice wróżkami…

 

 

 

Z translatora:

Bo oto ja jestem Matką wszystkich żyjących, a moja miłość jest wylana na ziemię. Słuchajcie słowa  bogini gwiazdy; Ona w pyle z którego nogi są zastępy niebios, i której ciało otacza wszechświat. Ja, która jestem piękna na zielonej ziemi, a biały księżyc wśród gwiazd, a tajemnicą wód, i pragnieniem serca człowieka, zadzwoń do duszy. Powstań i przyjdź do mnie. Bo jestem duszą natury, który daje życie wszechświata. Ode mnie wszystkie rzeczy pochodzą, i do mnie wszystko musi powrócić; i przed moją twarzą, umiłowany bogów i ludzi, niech twoja najgłębsza boska jaźń będzie zamknięta w nieskończonym zachwycie.  Niech moje uwielbienie mieści się w sercu, raduje, albowiem wszystkie akty miłości i przyjemności są moimi rytuałami. A zatem niech będzie piękno i siła, moc i współczucie, cześć i pokora, wesołość i szacunek w was. Ci, którzy myślą i szukają  mnie,  znam ich poszukiwania i tęsknotę, będą korzystać ,  chyba że znasz tajemnicę; to jest to, czego szukają, nie znaleźliśmy wewnątrz ciebie, nigdy nie znajdziesz go bez ciebie. Bo oto byłem z tobą od początku; a ja jestem ten, który został osiągnięty na koniec pożądania.

Czy nie jest to jakby nieco znajome …..jakby jakieś orędzie co nie? 🙂

 

Owa wiki mówi nie tylko jak new age- owska matka ziemia, natura, ale jak …no własnie niby Matka Boska, czy raczej samozwańcza matka boska zabierająca chwałę Jezusowi. Złodziejka tej chwały. Kłamliwy, upadły anioł podszywający się za niby Marię.

Jednym z moich ulubionych zespołów lat 80ych był Tears For fears. No cóż… na wielu moich dotychczasowych wyobrażeniach się przejechałem. Dlaczego? bo nie było to od Boga…

Ciekawe, nazwa Tears for fears tłumaczy się jako “łzy ze strachu”.

 

Jedną z ulubionych zapewne nie tylko przeze mnie piosenek kapeli Tears for fears była  melodia i jest nadal “Women in chains”

 

Kobieta w łańcuchach, kobieta w łańcuchach

Nazywa swego mężczyznę wielką białą nadzieją
Mówi że jest w porządku, że poradzi sobie ze wszystkim
Kobieta w łańcuchach, kobieta w łańcuchach

Chyba leżenie i czekanie to zadanie dla biednego człowieka ( zadanie dla biednego człowieka)
I opadam ciężko pod twoim wzrokiem ze stali (wzrokiem ze stali)
To ten szalony świat zakuł kobietę łańcuchami
Kobieta w łańcuchach, kobieta w łańcuchach

Sprzedaje swoją duszę tak jak skórę i kości
(Lepiej kochaj kochać i lepiej się zachowuj)
Sprzedaje jedyną rzecz jaką posiada
(Lepiej kochaj kochać i lepiej się zachowuj)
Kobieta w łańcuchach (słońce i księżyc), kobieta w łańcuchach

Mężczyźni z kamienia, mężczyźni z kamienia

Sprowokowało mnie to do stworzenia podobnego tekstu

po drodze kapliczki, po drodze kapliczki …

jadę i nie ma że się nie da, trzeba to zrobić,.

mamona, mamona.. tylko ona.

 

Biedna kobieta w łańcuchach, a mężczyźni z kamienia. Liderami kapeli są mężczyźni, a brzmi to jak tekst  feministki.

 

Zło nigdy wprost nie powie o co chodzi tak jest i z tym tekstem. Konia z rzędem temu, kto mi powie co znaczy kobieta w łańcuchach i co ma wspólnego z tym słońce i księżyc…

Powyższy song słuchałem około 10 razy i nigdy nie wiedziałem o co w tym chodzi.

Kolejny utwór “Tearsów” pokazuje kto jest ich panem:

 

Słońce i księżyc. Niestety ale większość o ile nie 100% znanych zespołów otrzymało sukces nie od Jezusa. To był kontrakt.

Tears roll down…

Gdzie spływają łzy
I gdzie przemoc twojej matki
Wysłałeś duszę pod ziemię
Gdzie spływają łzy
Gdzie spływają łzy
Zbyt ostrza zbyt wolno

Został uwięziony przez uczciwość”

Kto jest królem piekła?

Belial czasami zwany Beliar lub Berial, Mroczny Starzec lub Albatros (z hebrajskiego בְּלִיַּ֫עַל belijja’al, które jest połączeniem ‘blj’ czyli negacji i ‘ja’al’ oznaczającym słowo użytek) – jeden z upadłych aniołów (w niebie należał do chórów Cnót i Aniołów) i czterech piekielnych książąt (pozostali to Szatan, Lucyfer i Lewiatan), symbolizuje płodność ziemi, niezależność oraz kierunek geograficzny północ. Często jest utożsamiany z Szatanem.

 

Szatan uwięziony przez uczciwość…Buhahaha. Tę uczciwość widzimy na co dzień w polityce, zdemoralizowanym showbiznesie,  szczepionkowym ludobójstwie, które notabene opisują blogi new agewowskie jak jarek-kefir…. (obłuda, neguje religie a sam czci te samą istotę co katolicy), sporcie…itp.

Uciekajcie od demonów..

 

Wszyscy znamy wiki-pedię czy wiki-leaks. Dziwne podobieństwo..

Teraz już wiemy, komu oddają cześć. Cały świat wielbi królową niebios. W różnych regionach różnie jest przedstawiana ta żona boga z małej litery.

 

 

Symbolem wikki są dwa półksięzyce, słońce  i pentagram

 

Kilka lat temu udowodniłem jak cały świat posługuje się ową gwiazdą, jak wielką cześć i chwałę jej okazuje.

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/gwiazda-poranna-symbole-w-kulturze-i.html

 

Lecimy dalej.

 

Należy wiedzieć, że wczesno arabską boginią odpowiednikiem Wenus, Astarte itp była Al-Uzza. A teraz uwaga…była ona czczona w Mekce i jest o niej wzmianka w Surze 53

Oto jej wyobrażenie:

 

Jak widzimy zgodnie z Biblią cały świat tkwi w ZLYM!!!

 

Wiemy, że jesteśmy z Boga, a cały świat pogrążony jest w Złym

 

 

 

Reasumując, czczenie Marii jest wielkim bluźnierstwem wobec Boga i złodziejstwem Szatana, ponieważ kradnie on chwałę Bogu obdarowując tą chwałą swą żonę Astarte/Isis/Izydę/Kali/Wiki/Laile/Ładę, matkę naturę itd

 

Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie. Jana 14

W najbardziej dochodowym filmie ostatnich dekad Avatarze,  a jakże,  również wyeksponowana jest bogini matka..

“Film Nawiązuje  do obrony matki natury. Wszak przepowiednie mówią, że liczne kataklizmy będą obroną matki natury przed zniszczeniem. Inni twierdzą, że zginą tylko Ci, którzy przeciwdziałają naturze i nie znają zasad miłości nią kierujących.”

Jedyną miłością jest Jezus i TYLKO Jezus. To on oddał życie za swoje owce. Jak ktoś tego nie rozumie, to jest pod wpływem diabła. Jest w niewoli.

Powiem Wam, że strasznie nie lubię istot nieoryginalnych. Szatan taka istotą jest. Specjalista od podrabiania. Bóg to jest ktoś kto wzbudza we mnie codzienny szacunek. Patrzę na jeziora, morze, góry, słonce i widzę Jego chwałę. Tzw matka boska (królowa niebios)  nic nie stworzyła. Sama jest stworzeniem. Sieje destrukcję. Od ustanowienia ją królową Polski w XVi wieku mieliśmy trzy rozbiory, dwie wojny światowe komunizm, i przekręt okrągłostołowy. Przepraszam, że się powtarzam, ale mamy ponad dwa miliony błogosławionych przez królowa niebios. Nie pomogły zdrowaśki i różańce….

Demon ten jest na całym świecie. Nawet w Japonii. “Matka Boska” z Akity płakała 101 razy i trwało to do 15 września 1981 roku (święto Matki Bożej Bolesnej). Skutek? Wzrost trzęsień ziemi:

 

Trzęsienie ziemi w Kobe (1995)
Trzęsienie ziemi w Chūetsu (2004)
Trzęsienie ziemi u wybrzeży Chūetsu (2007)
Trzęsienie ziemi u wybrzeży Honsiu (2011)
Trzęsienia ziemi w Kumamoto (2016)

 

Skubana lubi podróżować. Raz Częstochowa, raz Medjugorie a to Japonia.

 

Trzeba sobie jasno powiedzieć: matka boska jest o tyle boska, że pochodzi od upadłych aniołów. Nie jest człowiekiem ale bytem duchowym. Matka Jezusa – człowiek (służebnica Pańska Łk), wielce skromna i pokorna śpi w grobie, czekając jak wszyscy inni ludzie Boga na zmartwychwstanie. Kościół, imperium Rzymu ustanowił wniebowstąpienie dopiero:

 

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny jest również przedmiotem dogmatu Kościoła katolickiego, ogłoszonego w konstytucji apostolskiej Munificentissimus Deus (Najszczodrobliwszy Bóg) w 1950 roku przez papieża Piusa XII. Dogmat ten stwierdza, że po zakończeniu swojego ziemskiego życia Najświętsza Maryja Panna została z ciałem i duszą wzięta do wiecznej chwały. Wniebowzięcie zajęło miejsce Zaśnięcia, które w VII wieku zostało ustalone w Rzymie. Jest to święto nakazane.

źródło: WIKI-pedia.

 

Czytajcie detektywa, tu się prawdę odkrywa :-).

 

Poznacie prawdę a prawda Was wyzwoli. Jana 8

Chwała Bogu za to, że wyzwolił nas od Królowej Niebios.

ps

Jeśli jeszcze ktoś z Was nie wyrzekł się kultu królowej niebios to radzę to uczynić.

I do osób z pychą wiedzy. Tekst ten na nic Ci, jeśli nie wypełniasz przykazania Jezusa. Wiem, że ludzie wchodzą tu dla ciekawych informacji, ale Paweł powiedział:

1 Kor 13

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się miedzią dźwięczącą lub cymbałem brzmiącym. (2) Gdybym posiadał dar przemawiania z natchnienia Bożego i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wiarę miał taką, żebym mógł góry przenosić, a miłości bym nie miał, niczym jestem. (3) Gdybym cały swój majątek rozdał na żywienie ubogich i własne ciało wydał na spalenie, a miłości bym nie miał, nic mi nie pomoże. (4) Miłość jest cierpliwa, uprzejma jest. Miłość nie zazdrości, nie przechwala się, nie unosi się pychą, (5) nie zachowuje się nietaktownie, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, (6) nie pamięta złego, nie cieszy się z nieprawości, lecz raduje się z triumfu prawdy. (7) Miłość wszystko znosi, każdemu wierzy, każdemu ufa, wszystko przetrzyma.

Tak więc apeluje do wszystkich cymbałów 🙂 o szacunek do innych ludzi, bo wiedza nie zbawia. Do tych, którzy mają zadry, rozgoryczenie, pragnienie zemsty. Proście Jezusa o usunięcie tych czarnych uczuć.