Jeśli ktoś traktuje Pismo poważnie, powinien się zastanowić nad 20 i 21 rozdziałem apokalipsy.

Każdego człowieka dopóki nie przyjdzie Jezus czeka śmierć. Jednak tu na ziemi zdarza się, że ktoś nas może od tej śmierci wykupić. Ktoś może uwolnić człowieka będącego w niewoli mafii, lekarz może uratować życie choremu, ktoś inny pomóc merytorycznie naprowadzając na jakąś klinikę lub dietę.

Natomiast od śmierci drugiej może zbawić TYLKO Jezus.

 

“Przecież brata żadnym sposobem nie wykupi człowiek Ani też nie da Bogu za niego okupu,” Psalm 49

 

To Bóg ofiarował nam swego Syna i TYLKO przez niego jest ZBAWIENIE (z gr uwolnienie). Bóg dał okup najwyższej wartości, którym był Syn Jezus Chrystus. Nie Maria, nie bogacz jakiś, ale Jezus Chrystus.

Okup gratis dla każdego, ale nie każdy chce to przyjąć. Na sądzie ostatecznym nie będzie wytłumaczenia “bo kościół mnie oszukał”.

Każdy ma dostęp do Pisma. Tak jak nieznajomość Prawa na świecie nie zwalnia z jego przestrzegania, tak jeśli nie przestrzegasz Prawa Boga czeka Cię śmierć druga.

 

” Zwycięzca odziedziczy to wszystko, i będę mu Bogiem, a on będzie mi synem. (8) Udziałem zaś bojaźliwych i niewierzących, i skalanych, i zabójców, i wszeteczników, i czarowników, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców będzie jezioro płonące ogniem i siarką. To jest śmierć druga.” Ap 21

 

 

W powyższym fragmencie jest tylko wzmianka o tym, kogo czeka śmierć druga a zarazem przekreślenie szans na życie wieczne. Sa nimi m.in.:

-bojaźliwi w wierze,

-niewierzący,

-zabójcy, (każdy kto nienawidzi brata jest zabójcą)

-wszetecznicy, (cudzołożnicy, homoseksualiści itp)

-czarownicy (wróżbiarze, szamani, new age),

-kłamcy (bo ojcem kłamstwa jest szatan)

-bałwochwalcy (modlący się do obrazów i oddający cześć nowym bożkom, idolom muzyki. Bałwochwalstwo to inaczej idolatria)

 

 

Przy okazji, to że tylko tyle zostało wymienionych grzechów, nie oznacza, że Pan Jezus tyle tylko zakazuje. W ten sposób myślą niektórzy o tym jakie przykazania przestrzegać opierając się na ten cytat:

 

“Nauczycielu dobry, co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne?» 18 Jezus mu rzekł: «Czemu nazywasz Mnie dobrym? Nikt nie jest dobry, tylko sam Bóg. 19 Znasz przykazania: Nie zabijaj, nie cudzołóż, nie kradnij, nie zeznawaj fałszywie, nie oszukuj, czcij swego ojca i matkę” Mk 10

 

Myślą, że jak Jezus wymienił 6 do 10 do przykazania, to nie trzeba już przestrzegać 1-5. Jeśliby tak było, to opierając się na Apokalipsie 21 nie trzeba by było przestrzegać tych upomnień:

 

“Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. 11 A takimi byli niektórzy z was” 1 Kor.

 

Pismo wyjaśnia Pismo. W Bibli nie przeczytamy też o:

-trawce,

-papierosach,

-heroinie.

 

Czytajmy Pismo kompleksowo.

 

Ludzie myślą, oj tam oj tam, nic mi nie będzie jak będę kłamał parę razy czy cudzołożył, czy

 

 

Pan Jezus w Objawieniu mówi:

 

“Ja pragnącemu dam darmo ze źródła wody żywota. (7) Zwycięzca odziedziczy to wszystko, i będę mu Bogiem, a on będzie mi synem.”

 

To dlatego kiedy chrześcijanin umiera, pomimo smutku ma też radość w sercu wiedząc, że otrzymał życie wieczne.

 

 

“Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus, (6) który siebie samego złożył jako okup za wszystkich, aby o tym świadczono we właściwym czasie” 1 Tymoteusza 2

 

Jeśli więc, żyjesz w grzechu lub nie przeszedłeś jeszcze do JEDNEGO pośrednika między Bogiem a ludźmi Jezusa Chrystusa, zrób to teraz. Póki na to czas.

 

Pragnę po raz setny oznajmić, że system tego świata wierzy w przeciwieństwie do katolików w Biblię. Kolejnym tego dowodem jest znany utwór nieistniejącej już kapeli Kurta Cobaina. Utwór o jakże wymownej nazwie ” Jezioro ognia”. Człowiek, który żył w systemie szatana został poinformowany przez demony o jeziorze ognia. Informacje o tym co kiedyś będzie są dostępne zarówno w Biblii jak i od samych satanistów, którzy śmieją się z podstawiania ludziom prawdy, której widzieć nie chcą. To jest największą radość szatana. Ostrzec ludzi w ten sposób, że oni to zbagatelizują…

 

“Lake of fire”

 

Gdzie idą źli goście, kiedy umierają?
Na pewno nie do nieba, gdzie anioły fruwają
Idą do ognistego jeziora i się tam smażą
Nie zobaczę ich do czwartego lipca

Znałem pewną panią, pochodziła z Duluth
Ugryziona przez psa ze wściekłym zębem
Poszła do swojego grobu trochę za wcześnie
Odleciała daleko wyjąc do żółtego księżyca

Gdzie idą źli goście, kiedy umierają?
Na pewno nie do nieba, gdzie anioły fruwają
Idą do ognistego jeziora i się tam smażą
Nie zobaczę ich do czwartego lipca

Ludzie płaczą, ludzie się skarżą
Szukają suchego miejsca, które mogliby nazwać swoim domem
Próbują znaleźć miejsce, by ich kości odpoczęły
Dla aniołów i demonów, by zostawiły ich w samotności

Gdzie idą źli goście, kiedy umierają?
Na pewno nie do nieba, gdzie anioły fruwają
Idą do ognistego jeziora i się tam smażą
Nie zobaczę ich do czwartego lipca