Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Franciszek wydał polecenia Trumpowi.

Niechaj punktem wyjściowym tego tekstu i newsa będzie ten oto cytat biblijny:

“Chodź, pokażę ci sąd nad wielką wszetecznicą, która rozsiadła się nad wielu wodami, z którą nierząd uprawiali królowie ziemi, a winem jej nierządu upijali się mieszkańcy ziemi.’

 

 

“”Wielki Babilon, Matka nierządnic i obrzydliwości ziemi”.”

 

Wszelkie ohydztwa wychodzą prosto z Watykanu. Tak mówi Biblia.

 

Po półgodzinnym spotkaniu w gabinecie Franciszka, papież – cesarz świata dał Trumpowi swą encyklikę y 2015 dotyczącą emisji paliw.

Rozmowy koncentrowały się na kluczowych dla systemu Babilonu kwestii:  promowania pokoju, ze szczególnym naciskiem na opiekę zdrowotną, edukację i imigrację.

Tyle wie świat. Tyle przedstawiają media..

My możemy się tylko domyślać o co w tym wszystkim chodzi na podstawie osobistych preferencji lub  wypowiedzi pana Bergoglio.

Te są następujące:

 1. Wymieszanie kultur chrześcijańskiej z fanami Allaha akbara.
 2. Dalsza kontrola ludzkości przez firmy farmaceutyczne i państwowy przymus “opieki” zdrowotnej objawiający się w przymusowych szczepionkach i gromadzeniu historii chorób pacjentów.
 3. Edukacja mająca na celu antychrześcijańską i ateistyczną indoktrynację.

 

Papież i Trump nie zgadzają się jednak w kwestii imigrantów, ale mają podobne postawy na temat aborcji, gejów „małżeństw” ideologii gender i wolności religijnej.

Prezydent potęgi militarnej jaką są Stany Zjednoczone odwiedził najmniejszy kraj na świecie. Kraj otoczony ledwo   2 milowym ogrodzeniem. Watykan jest niezależnym miastem-państwem, które obejmuje nieco ponad 100 akrów, co czyni go jedną ósmą wielkości nowojorskiego Central Parku.

 

Prezydent protestanckiego kraju nieuznającego kultu Marii przyjeżdża do kraju mniejszego niż jakiekolwiek polskie województwo. Trump nie przyjechał do 40 milionowej Polski, ale do kraju, który można obejść w ciągu 30 minut. Taka to jest potęga tego malutkiego kraju.

 

Updated: 25 maja 2017 — 11:15

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Chwała Bogu za tą witrynę, która za pomocą ewangelii demaskuje kłamstwa tego kontrolowanego przez księcia ciemności upadłego świata.

 2. Dziennikarze obserwujący ich pierwsze spotkanie odnotowali, że w czasie wymiany prezentów papież wręczając pamiątkowy medal z gałązką oliwną, symbolem pokoju, zwrócił się do prezydenta USA: “Daję to panu, aby był pan narzędziem pokoju”.

  “Potrzebujemy pokoju” – odparł Trump.

  http://malydziennik.pl/w-koncu-sie-spotkali-zobacz-co-papiez-powiedzial-donaldowi-trupowi,5166.html

  1. Jana 14:27 Pokój zostawiam wam, mój pokój daję wam; nie tak jak świat daje, Ja wam daję. Niech się nie trwoży wasze serce i niech się nie lęka.

   1. Otóż to, piękny cytat!!! 🙂

   2. I ja dziękuję za ten cytat 🙂 Potrzebujemy pokoju, ale tego od Jezusa.

 3. To prawda Watykan terytorialnie jest mały, ale posiada władzę nad ludami Ziemi Obj. 13, 1 – 8.To pierwsza bestia wychodząca z z morza. Natomiast USA, to bestia wychodząca z ziemi Obj.13,11-18.

  1. Obecnie Watykan nie posiada władzy nawet nad katolickimi krajami, patrz Polska.Papież mówi o przyjmowaniu uchodźców a polski katolicki rząd dzięki Bogu nie chce o tym słyszeć.Spotkanie Trumpa z Franciszkiem było krótkie i sądzą po minie papieża niezbyt udane.

   1. To nie jest tak, że nie posiada władzy. To jest teatr który ma wyglądać tak, jak ONI chcą żeby to wyglądało. Drugą sprawą jest to, że działają na tyle, na ile im społeczeństwo pozwala.

 4. Łączy ich RAZEM jeden interes niezmienny is-toryczny problem z Rosją!
  Otóż od wieków kościół rzymski skrycie wspierany przez amerykańską administracje zabiega o pełną władzę nad Rosją i ta jest niezmiennie atakowana w celu utraty suwerenności faktycznej i religijnej.
  Czemu zapytacie?
  Aby zrozumieć i przyjąć odpowiedź na te pytanie trzeba zdać sobie sprawę z zakłamanej is-torii religii katolickiej jakiej skutki ciągną się niestety do dnia dzisiejszego. Otóż miejscem urodzenia i działalności Isusa nie są ziemię obecnej Palestyny czy Izraela, gdzie do tej pory nie można się doszukać wielu wskazanych przez Biblie i NT miejsc, a właściwa starożytna Jerozolima była ówcześnie bezpośrednią okolicą Konstantynopola zwanego do tej pory Isus-tam-był czyli miejscowość: Yoros-alim nad Bosforem, po obecnej tureckiej stronie cieśniny, gdzie jest zapomniana przez katolików słynna góra kaźni Isusa i zbudowana tam przez Templariuszy zachowana do dnia dzisiejszego warownia, broniąca tego świętego miejsca.
  To miejsce próbowano nam w imię satanistycznej czarnej magii i wiadomych interesów zmienić i wymazać z pamięci, a wraz z nim miejsce narodzenia Isusa jakim był zawsze Krym i zatoka, a właściwie przylądek na Krymie nad morzem Czarnym, które to do rewolucji bolszewickiej było ogólnie znane i wielokrotnie odwiedzane przez ówczesnych rosyjskich oficieli i carów –> http://www.youtube.com/watch?v=LfhRZPbvIFA&t=1802s
  To jest ten skryty wspólny interes, który łączy kościół rzymski i wielkiego brata…

  1. Jest tak wiele teorii tego co robił i gdzie urodził się Jezus Chrystus, które niestety nie mają żadnego pokrycia w Biblii…

 5. –> Wszystkie te oparte w większości na kłamstwach i manipulacjach teorie powstały, aby nie można było w prosty sposób ustalić kim faktycznie był Jeszu – Isus, kiedy żył, gdzie się faktycznie urodził ( Betlejem czy na Krymie ) i zmarł, jakiej był narodowości czy chociażby Jego prawdziwego nazwiska (Radomir czy Novim) czy też z jakiego rodu – przodka pochodził (Kain czy Set) i skąd wzięło się domniemanie o Jego królewskim, mesjanistycznym pochodzeniu? Tę wiedzę nam specjalnie oszczędzono, ale KR dziwacznie dalej próbuje z chrystianizować na swój sposób Rosję, czego dziwacznie pomimo tylu wojen, rewolucji i zabiegów nie udaje mu się uczynić …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: