Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bestia, diabeł, Bafomet syn Lucyfera

Umieszczam bardzo ciekawy film z serii filmów na kanale YT pt apokalipsa tv.

Autor rzuca nowe światło na kilka zagadnień.

Mimo że nie zgadzam się z nim co do kwestii: ‘Pana, amen, Boga trójedynego’, to warto zwrócić uwagę na oczy i trzy szóstki jako dobrowolny znak bestii oraz na przyjście literalnej bestii z czułości. Wszak satanistyczne wytwórnie filmowe stałe pokazują nam przyjaznych kosmitów, tudzież bajki typu piękna i bestia.

Faktycznie tysiące osób już przyjęło znak bestii otrzymując karierę i sławę. Dlatego Bóg przyszedł w ciele w skromnych warunkach i będąc pod opieką przeciętnych pod kątem statusu ludzi.

 

Updated: 24 maja 2017 — 08:27

20 komentarzy

Add a Comment
 1. “Wszak satanistyczne wytwórnie filmowe stałe pokazują nam przyjaznych kosmitów, tudzież bajki typu piękna i bestia.”

  W najbardziej dochodowym filmie w historii kina “Avatar” mamy ukrytą informacje właśnie o nadejściu obrazu Bestii. Tylko że tutaj chyba pierwszy raz zastosowano odwrócenie stron, ale to bez znaczenia bo chodzi zawsze o ten sam przekaz.
  Tutaj ludzie są obcymi-najeźdźcami z kosmosu, a niebiescy kosmici tubylcy (Navi) tymi, którzy potrzebują swojego mesjasza, który ich ocali przed materialistycznymi ludźmi z ziemi.
  Filmowy mesjasz Jake Sully za pomocą technologi kontrolując obce ciało avatara może stać się jednym z tubylców przenikając do ich świata, w ten sposób zna jedną i drugą stronę, staje się pomostem między rasami ludzie-obcy. Dzięki temu zaprowadza pokój i przegania intruzów.
  Warte jest zauważenia że Jake’a wybrała na ratunek twz. Eywa -wszechmatka bóstwo, które czczą tubylcy, jest odpowiednikiem ziemskiej Gai czyli bogini matki !

 2. Artur S. (detmold)

  A systemem gospodarczo-spoleczno-kulturalnym Wielkiego Ucisku bedzie totalniacki socjalizm-wszyscy sa rowni, ale jak przyjmiesz znamie bestii to bedziesz rowniejszy…

  1. Podobno czarny worek na kobiecie u papieża to wymóg etykiety dyplomatycznej, więc Melania chyba nie miała wyboru. Bardziej interesuje mnie jakie jest powód, że strój ma być żałobny.

 3. Jeśli już o filmach jest temat, to polecam serial “Nie z tego świata”, dwóch braci walczy z całym złem świata.

  1. Widziałam 1-wszy sezon kiedyś. I wiem jedno – nie powinniśmy karmić swoich oczu i serca takimi produkcjami.

  2. Napisałam wczoraj długi komentarz ale zanim go dodałam wyłączyła mi się strona więc próbuję jeszcze raz.
   Nie polecam tego serialu. Niestety tak wyszło, że gdy byłam nieświadoma, obejrzałam nie jeden sezon a jedenaście i bardzo lubiłam go oglądać. Dwaj bracia są łowcami i wyganiają demony, rozwiązują sprawy, ratują ludzi – brzmi całkiem fajnie, ale to jest jak z jabłkiem które z zewnątrz jest czerwone i błyszczące a w środku okazuje się zgniłe. Dziękuję Bogu za to, że zaczął otwierać mi oczy. Już nie bardzo pamiętam fakty z tego serialu, Bóg o to zadbał, no ale tak mniej więcej – król piekieł nazywa się Crowley (dziwny zbieg okoliczności, zupełnie jak ten znany okultysta), są wilkołaki, wampiry, pakty, wiedźmy, przywoływanie duchów i demonów, cały ten syf, króla piekieł i braci łączy ciekawa relacja – niby się nie lubią a rzucają sobie zabawne powiedzonka, jeden z braci staje się demonem bo przyjął jakieś znamię Kaina od niego właśnie, dużo by opowiadać. W tle muzyka rockowa i super samochód. Najgorsze jest to jak przedstawiany jest bóg (z małej bo nasz Ojciec taki nie jest!) Jego w tym serialu po prostu nie ma, a jak się o nim wspomina to obraża się go, jest osobą, która się po prostu niczym nie interesuje, ma wszystko za przeproszeniem gdzieś, nie patrzy na ludzi, na świat, a w 11 sezonie w końcu pojawia się jako gamoniowaty facet, a kobieta-ciemność (?) jest jego siostrą, z tego co pamiętam… Fantazje scenarzystów co raz gorsze… Bóg zaczął otwierać mi oczy i stwierdziłam, że nie mogę tego serialu więcej oglądać. Bardzo mnie zaczęło razić to wszystko, zwłaszcza przedstawienie Boga, które jest po prostu okropne.
   Na dodatek widzę, że niektórzy fani sobie tatuują pentagramy! tak jak mieli bracia w serialu. Ten serial jest furtką dla złego. Jared Padalecki, aktor, który gra jednego z braci, z tego co wiem, jeśli czegoś nie pomyliłam, cierpiał na depresję. Dziwne, prawda?
   Niech Bóg otworzy ci oczy na prawdę, nie tylko o tym serialu, niech tak się stanie. Wszystkiego dobrego 🙂

 4. no właśnie komentarz mówi sam za siebie…
  “widziałam 1-szy sezon…”

  1. qllfon i to wystarczy, mamy za zadanie wszystko rozeznawać i sprawdzać, czasem wystarczy rzucić na coś okiem, aby rozpoznać duchowo że jakieś treści są nieodpowiednie dla chrześcijanina. Pozdrowienia

  2. Czyli uważasz, że obejrzenie 22 odcinków po 45 min. jest nie wystarczającą próbką by ocenić czy warto karmić się takimi rzeczami.

   Ostatnio czytałam listy Pawła i mówił on, że ‘coś co nie oddaje chwałę Bogu, nie pochodzi od Niego.’ I sądzę, że to jest wystarczające kryterium by posegregować treści, jakimi karmimy swoje serce.
   Musze przyznać, że odkąd oczyściłam swój czas od rozrywek typu anime, manga, świecka muzyka, seriale i filmy, moja duchowość, poznanie i relacja z Bogiem wskoczyły na zupełnie nowy poziom ;D

 5. Dziękuję Ci Piotrze, że wstawiłeś bardzo ciekawy film, muszę przyznać, że mam bardzo zbliżony pogląd do umieszczonego na filmie.
  Jeśli chodzi o wyraz Pan przed Bogiem i Jezusem to mówiąc tak, myślałam, że to dodaje szacunku ale samo Bóg i Jezus jest rzeczywiście wystarczające, bo najważniejsze i najpotężniejsze.

  1. kiedyś napisałem tekst o Panu jako diable, ale teraz inaczej uważam. Owszem może diabeł sobie przypisuje to określenie, jak wszystko inne, ale czy w związku z tym, że w Pismie jest napisane “nikogo nie nazywajcie Ojcem” ma sprawić wstręt do nazywania naszych ziemskich męskich rodziców ojcami?…
   Podobnie z amen. Jest zbieżność. Gdyby bylo inaczej, zadna modlitwa by nie doszla do Boga a jest inaczej…
   Autor sie troche zapedzil w spiskach.

   1. Tak zgadzam się, ale można mówić tato do ziemskiego rodzica 🙂
    Ten film może być dla niektórych szokujący ale wydaję się, że ma wiele wspólnego z prawdą.
    Wiesz dobrze, że kochający Jezusa Chrystusa często dochodzą do tych samych wniosków, nie znając się, ich ścieżki zmierzają w tym samym kierunku i poznają prawdę.
    Dlatego masz tyle podziękowań za prowadzenie bloga, ponieważ trafiasz do naszych serc, poruszasz tematy które każdy musi przerobić, jedni wcześniej, drudzy później.

   2. Myślę jednak, że lepiej skupić się na Biblii i jej treści.
    Ona wszystko tłumaczy i nie zawodzi.

    Zobaczyłam tylko początek i niestety mam złe odczucia.

    1.Szatan=Bestia 666 ?
    2.Nie nazywajcie Boga Wszechmogącego Panem ?

    Na początku już dwa kłamstwa.

    Szatan nie jest Bestią 666

    I WYSTĄPIŁ DO WALKI SMOK I JEGO ANIOŁOWIE, ale nie przemógł, i już się miejsce dla nich w niebie nie znalazło.

    A WĄŻ za Niewiastą wypuścił z gardzieli WODĘ JAK RZEKĘ, żeby ją rzeka uniosła.

    I UJRZAŁEM BESTIĘ WYCHODZĄCĄ Z MORZA, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na jej głowach imiona bluźniercze*. BESTIA, KTÓRĄ WIDZIAŁEM, podobna była do pantery, łapy jej – jakby niedźwiedzia, paszcza jej – jakby paszcza lwa. A SMOK DAŁ JEJ SWĄ MOC, swój tron i wielką władzę.

    A DIABŁA, KTÓRY ICH ZWODZI, wrzucono do jeziora ognia i siarki, TAM GDZIE SĄ BESTIA I FAŁSZYWY PROROK.

    Gdy w waszej ziemi będziecie wyruszać na wojnę przeciwko wrogowi, który was gnębi, zadmiecie w trąby dźwiękiem urywanym. Przez to przypomnicie się PANU, BOGU WASZEMU, i będziecie wybawieni od nieprzyjaciół waszych.

    W dni waszej radości i w wasze uroczyste święta oraz w wasze dni nowiu będziecie dąć w trąby przy waszych całopaleniach i przy ofiarach pojednania. Będą one przypominały WAS BOGU WASZEMU; JAM JEST PAN, BÓG WASZ.

    Gdyż moimi sługami są synowie izraelscy. Moimi sługami są ci, których Ja wyprowadziłem z ziemi egipskiej. JA, PAN, JESTEM BOGIEM WASZYM.
    Będę się przechadzał wśród was i BĘDĘ WASZYM BOGIEM, a wy będziecie moim ludem. JAM JEST PAN, BÓG WASZ, który wyprowadziłem was z ziemi egipskiej, abyście nie zostali ich niewolnikami, połamałem drewna waszego jarzma i sprawiłem, że wyprostowani chodzić możecie.

    A jednak, gdy przebywać będą w ziemi swoich wrogów, nie wzgardzę nimi i nie obrzydzę ich sobie tak dalece, by ich wytępić i naruszyć moje przymierze z nimi, GDYŻ JA, PAN, JESTEM ICH BOGIEM.

    Nie wiem czy jest sens oglądać takie filmy, w których część jest kłamstwem i wprowadza w błąd, a część prawdą. Czy nie lepiej poświęcić czas na czytanie uważnie Pisma?
    Takie jest moje odczucie i oczywiście nie chciałam nikogo obrazić. 🙂

    Oczywiście najważniejsze:

    Odpowiedział Tomasz i rzekł mu: PAN MÓJ I BÓG MÓJ. Rzekł mu Jezus: Że mnie ujrzałeś, uwierzyłeś; błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.

    Pozdrawiam w Chrystusie 🙂

    1. Dziękuję za ten komentarz chłodzący mój entuzjazm wynikający z tego filmu.

     Zauważyłem brak posługiwania się Słowem, ale pomyślałem że autor chce dotrzeć do nienarodzonych, ale teraz widzę że albo nie ma wiedzy kompletnej albo tj zwiedzenie.
     Niemniej jednak podtrzymuje zdanie iż jest to ciekawy film

 6. Nie dałam rady obejrzeć nawet początku tego filmu przez te obrazy diabłów…naprawdę mogli tego nie wklejać 🙂

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Oczy są zwierciadłem duszy – mówi przysłowie. Ale to nie zwierciadło, to przeźroczysta szyba przez którą nie tylko widać naszą duszę, ale i nasza dusza chłonie świat 🙂 A obraz mówi więcej niż tysiąc słów…

 7. Bestia rządzi na świecie, a jej znak przyjęło już wielu.

  To jeden z dowodów:

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/libia-43-tysiace-wracajacych-do-domu-ludzi-tawurgha-brutalnie-zatrzymanych-przez-wspieranych-przez-usa-terrorystow-2018-02

  Zresztą nie wiem czy się pomylę, ale śmiem twierdzić, że ona istnieje od zawsze tylko zmienia wierzchnie palto.

  Inaczej przecież tego nie można nazwać jak bestialstwem w XXIw.

  1. Błogosławieni którzy zaufali Panu…którzy wierzą w imię Jezusa Chrystusa, całym sercem przylgneli do jego słów…Choćby padło tysiące, i przyszła śmierć, choroba, nędza i głód. Diabeł nas się nie boi, ale ucieka na wypowiedziane słowo wiary z pokorą że Jezus Chrystus jest Panem. Bitwa należy do Pana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: