To, że masoni są realną organizacją świadczy ten oto wpis kobiety związanej z okultyzmem:

 

“Ale radość! Właśnie dowiedziałam się, że Rada Zakonu Wielkiego Wschodu Polski przegłosowała powstanie masońskiego Trójkąta o nazwie Stefan Żeromski na Wschodzie Kielc. Nie ma postaci na Kielecczyźnie bardziej z nią związanej, niż autor Ludzi Bezdomnych i Syzyfowych Prac. Najsłynniejszy bohater literacki Żeromskiego, doktor Judym, u swych narodzin miał prawdziwego wolnomularza – dr Radziwiłłowicza. Najsłynniejsza scena inicjacji masońskiej w polskim filmie pochodzi z Popiołów Żeromskiego. W roli inicjowanego niezapomniany Daniel Olbrychski, i niezapomniany reżyser Andrzej Wajda. Radość w mym domu wielka. Przypomnę, że niedawno byłam na zapaleniu świateł pierwszej loży kieleckiej – Karaszewicz- Tokarzewski, loży należącej do Droit Humain. 200 lat minęło od nieudanej próby stworzenia loży w Kielcach (1819), aż tu taki wysyp!”

aszera.wordpress.com/2017/05/22/stefan-zeromski-masonski-trojkat-na-wschodzie-kielc/

 

Nie dość, że jawnie pokazują swą przynależność i istnienie loży masońskich, to jeszcze widać komu oddają cześć po tytule bloga “Aszera żona pana boga”. Jak widzimy Aszera, Astarte, Izyda, Isis nie jest tylko ważna dla imperium Rzymu, ale dla całego świata i będzie faktycznie miała kluczowe znaczenie w czasach końca w jakich żyjemy bez względu na długość ich trwania.

 

Popularnym sloganem propagowanym w internecie przy tuszowaniu wszelkich odkryć i powiązań polityków z okultystami jest taki oto slogan: “tak, to wina żydów, masonów i cyklistów”. W takiej sytuacji trwyializuje się prawdę i oczyszcza owych masonów i Żydów. Potomkowie Żydów uprawiających kult Aszery z księgi Jeremiasza żyją nadal, co widzimy choćby po powyższej stronie aszera. wordpress.

 

 

 

 

 

Info podesłał mi Lajcik. Dziękuję