Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Stefan Żeromski – masoński Trójkąt na Wschodzie Kielc

To, że masoni są realną organizacją świadczy ten oto wpis kobiety związanej z okultyzmem:

 

“Ale radość! Właśnie dowiedziałam się, że Rada Zakonu Wielkiego Wschodu Polski przegłosowała powstanie masońskiego Trójkąta o nazwie Stefan Żeromski na Wschodzie Kielc. Nie ma postaci na Kielecczyźnie bardziej z nią związanej, niż autor Ludzi Bezdomnych i Syzyfowych Prac. Najsłynniejszy bohater literacki Żeromskiego, doktor Judym, u swych narodzin miał prawdziwego wolnomularza – dr Radziwiłłowicza. Najsłynniejsza scena inicjacji masońskiej w polskim filmie pochodzi z Popiołów Żeromskiego. W roli inicjowanego niezapomniany Daniel Olbrychski, i niezapomniany reżyser Andrzej Wajda. Radość w mym domu wielka. Przypomnę, że niedawno byłam na zapaleniu świateł pierwszej loży kieleckiej – Karaszewicz- Tokarzewski, loży należącej do Droit Humain. 200 lat minęło od nieudanej próby stworzenia loży w Kielcach (1819), aż tu taki wysyp!”

aszera.wordpress.com/2017/05/22/stefan-zeromski-masonski-trojkat-na-wschodzie-kielc/

 

Nie dość, że jawnie pokazują swą przynależność i istnienie loży masońskich, to jeszcze widać komu oddają cześć po tytule bloga “Aszera żona pana boga”. Jak widzimy Aszera, Astarte, Izyda, Isis nie jest tylko ważna dla imperium Rzymu, ale dla całego świata i będzie faktycznie miała kluczowe znaczenie w czasach końca w jakich żyjemy bez względu na długość ich trwania.

 

Popularnym sloganem propagowanym w internecie przy tuszowaniu wszelkich odkryć i powiązań polityków z okultystami jest taki oto slogan: “tak, to wina żydów, masonów i cyklistów”. W takiej sytuacji trwyializuje się prawdę i oczyszcza owych masonów i Żydów. Potomkowie Żydów uprawiających kult Aszery z księgi Jeremiasza żyją nadal, co widzimy choćby po powyższej stronie aszera. wordpress.

 

 

 

 

 

Info podesłał mi Lajcik. Dziękuję

Updated: 23 maja 2017 — 10:00

10 komentarzy

Add a Comment
 1. To są właśnie religie stworzone przez ludzki umysł. Ludzie widzą Boże stworzenie i tworzą swoją religię interpretując błędnie to co Bóg chciał przekazać stwarzając świat właśnie w taki sposób.

  “Mężczyzna bowiem nie powinien nakrywać głowy, gdyż jest obrazem i odbiciem chwały Bożej; lecz kobieta jest odbiciem chwały mężczyzny.

  Kobieta symbolizuje w PŚ zawsze Bożą Oblubienicę czyli Izrael, a mężczyzna jest symbolem Oblubieńca. Tak samo jak odbiciem chwały mężczyzny jest kobieta, tak samo odbiciem chwały Bożej będą zbawieni czyli Boża Oblubienica.

  “Chodź tutaj, pokażę ci oblubienicę, małżonkę Baranka.

  Świat natomiast to znaczenie zastąpił Boginią Matką, która jest stawiana w miejscu Boga, a nawet często wyżej. W ten sposób mamy nową religię gdzie żeńskie bóstwo pełni rolę pośredniczącą, a nawet wszechmocnego Boga.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bogini_Matka

  1. Artur S. (detmold)

   Czyli nie wolno nosić zwykłych czapek chroniących przed słońcem, zimnem, wiatrem ( patrz początek cytatu )? A może tu chodzi o przesadzone strojenie się?

   1. Karol Szulawiak

    Kontekst cytatu, który podał Cupak, mówi o nakrywaniu głowy podczas modlitwy. 1 Kor 11:1-15

    Ten fragment mówi nie tylko o nakryciu głowy, ale także o odpowiedniej długości włosów dla odpowiedniej płci.

 2. Artur S. (detmold)

  Dbac o swoj kraj znaczy wypraszac u Pana Boga za posrednictwem Jezusa Chrystusa liczne laski i blogoslawienstwa. Poza tym byc solidny i przyzwoity w obyciu z innymi ludzmi.

 3. Artur S. (detmold)

  Polacy, walczcie nie ze soba badz z kims obcym, ale ze zlymi zwierzchnosciami duchowymi ( rzymskokatolicki kult maryjny ), ktore powoduja wasze fatalne samopoczucie mentalne, ktore przeklada sie sie na nie tak dobra jakby mogla byc sytuacje materialna.

 4. Artur S. (detmold)

  Co zrobic z gnebiacymi nas opresyjna reka panstwa edomitami ( socjalistymi ) i jak dlugo to jeszcze potrwa?

 5. Nie wiedziałam, że ten co chciał w “Ludziach bezdomnych” wprowadzić Judyma do “towarzystwa” był masonem 😮 (chyba że mi się coś pomyliło, strasznie nie znosiłam tej książki w liceum, a to była moja lektura) a “Popiołów” nie czytałam ani nie oglądałam, więc nie wiem czy ta scena inicjacji rzeczywiście była w książce…
  ale i tak szokujące…co oni sobie myślą, aszera żona Pana? cóż za okropne zestawienie… :/

  1. żona ale boga z malej litery

 6. Nieźle, oni mają nawet swoją oficjalną stronę internetową, na której jest relacja z inauguracji tej loży masońskiej, a na zdjęciu pani w szarfie 33 stopnia wtajemniczenia.
  http://www.droithumain.pl/index.php/aktualnoci/84-nowa-loza-dh-w-kielcach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: