Ludzie zmieniający Prawo Boże, a więc centrala Watykanu wywyższa rzekomą Marię, degradując jednocześnie Jezusa, do takiego malutkiego maminsynka, który do końca życia pyta się mamusi o wszystko, kiedy tak naprawdę Maria powiedziała do aniołów:

 

” I rzekła Maria: Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego. I anioł odszedł od niej. ” Łk 1

Maria była bardzo pokornym człowiekiem. Do anioła rzekła, że jest służebnicą Pańską. Nie powiedziała “oto ja jestem”. Nie powiedziała “oto jestem królową Nieba”. Odstępczy kościół pogańskiego Rzymu zamienił czczoną wcześniej Wenus na kult Marii nie mający w ogóle uzasadnienia w Biblii, która jest lub bynajmniej powinna być podstawą wszelkiego nauczania.

Tymczasem kościół Cesarstwa Rzymu zwodzi Polaków wielką akcję billboardową:

 

“Przestrzeń publiczna w Polsce znów należy do Matki Bożej! Oto na ulicach polskich miast zawisły bilbordy przypominające o przesłaniu Fatimskiej Pani! Skąd pomysł na taką niestandardową akcję ewangelizacyjną? Z potrzeby nawrócenia i pokuty, o które Matka Zbawiciela poprosiła nas sto lat temu za pośrednictwem trojga pastuszków. To kolejna inicjatywa Instytutu Księdza Piotra Skargi, związana z najważniejszymi Maryjnymi objawieniami XX wieku.

 

http://www.pch24.pl/takiej-kampanii-jeszcze-nie-bylo–bilbordy-na-stulecie-fatimy,51326,i.html

Ewangelizacja przy pomocy Marii? Maria niesie dobrą nowinę?

 

Jest to kłamstwo a Biblia mówi, że “Ojcem kłamstwa jest szatan” Jana 8.

Na koniec zatriumfuje Jezus:

“Oto nadchodzi wśród obłoków, i zobaczy] Go każde oko, w tym ci, którzy Go przebili; i [opłakiwać Go będą wszystkie plemiona ziemi]. Tak! Amen.” Apokalipsa 1

Nigdzie w Biblii nie ma mowy o zwycięstwie Marii. Nigdzie!!!

Za kultem rzekomej Marii (prawdziwa śpi) stoi sam szatan i fałszywe cuda w czasach końca zapewne będą związane z kultem tej niby Marii o czym informują wszelkie filmy ze stajni Illuminati jak np: “Jupiter”, “Piąty element” itp, gdzie kobieta ratuje świat.

 

Jedyny Bóg, którego katolicy uznają jako Boga w trzech osobach jak i my: Ojciec, Syn, Duch Święty, jest Bogiem zazdrosnym.

 

Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.

Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich.

 

W Biblii jest tylko mowa o jednej bogini i jest nią Królowa Niebios znana w różnych kontynentach pod różnymi nazwami jak: Isis, Izyda, Kali, Afrodyta, Maria, Stella Maris. Owa królowa niebios była przyczyną upadku Izraela i teraz jest przyczyną nieszczęść w Polsce.

 

 

Newsa podesłał Mariusz. Dziękuję w imię Jezusa.