Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Za brak szczepień odebranie dziecka i umieszczenie w rodzinie zastępczej, lub domu dziecka.

Szczepienia w Polsce są obowiązkowe i coraz częściej dochodzi do sytuacji, gdy o odmowie zaszczepienia dziecka sąd jest informowany przez przychodnie lub sanepid. Wówczas wszczyna postępowanie z urzędu, gdyż zachodzi możliwość narażenia zdrowia lub życia dziecka.

Przeciwnicy szczepień na forach dyskusyjnych wymieniają przypadki powikłań poszczepiennych, a reakcję państwa nazywają “przemocą wobec rodziny” i “totalitaryzmem medycznym”.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-kurator-za-brak-szczepien/e76hvsx

 

Coraz częściej będziemy czytać takie skandaliczne newsy, a to przez to, że społeczeństwo jest pijane światem, sportem, modą, rozrywką. Ludzie już nie myślą. To jest postępująca idiokracja, czego dowodem jest zakaz nazywania w Szwecji rodziców dziecka rodzicami, a przymus nazywania się opiekunami. Rodzice spłodzili i państwo powierzyło im opiekę nad dziećmi. Nie Bóg, ale państwo. Państwo jest wrogiem ludzi.

Bez względu na to jak szczepionki działają rodzice powinni mieć wybór. Dzieci nie są państwowe, ale wszystko na to wskazuje, że goje mają poddać się państwu i tak jak Korwin Mikke głosi od lat w socjalizmie człowiek jest niewolnikiem a niewolnik nie może sam decydować o sobie, tylko jego pan.

 

 

Updated: 19 maja 2017 — 08:37

33 komentarze

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Jesteśmy przyzwyczajeni że wszyscy myślą za nas.
  Od przedszkola wpajało nam się że to nauczyciel ma zawsze rację, potem ksiądz, potem lekarz, potem szef.
  Mamy się obracać tak jak nami kierują i przeżyć to życie jako jeden z miliardów trybików, a swój indywidualizm pokazywać nie w analizowaniu rzeczywistości i podejmowaniu świadomych decyzji, a np. w wyglądzie. Mężczyźni w rurkach, albo “wyzwolone” kobiety spacerujące pół nagie. Bo przecież jesteśmy indywidualistami. Szkoda, że nie w tych dziedzinach które tak naprawdę kształtują indywidualizm, czyli w indywidualnym myśleniu. A często w ogóle w myśleniu.

 2. Stworzyli nam ułudę wolności,a prawda taka,że kradną nam coraz więcej przywilejów.
  Jesteśmy monitorowani,nic nie możemy zrobić na swoim kawałku ziemi bez durnych pozwoleń,zezwoleń.Okradają nas w białych rękawiczkach,wmawiając,że wszystko to służy ku naszemu bezpieczeństwu.
  Żyją z naszych pieniędzy wykonując destrukcyjny plan zniszczenia ludzi należących do Boga.

  1. I tego nie rozumiem, bo mamy być posłuszni władzy…
   A kiedy władza służy innym “jakimś bożkom”
   To też?

   Chyba, mamy być na marginesie.
   Rewolucja, w imię Jezusa Chrystusa!!!

 3. Artur S. (detmold)

  Polscy ludzie ( i inne czlowieki 😉 ) w tym temacie jak i innych sa zabojczo bezmyslni tzn. nie maja swiadomosci zagrozenia, gdyz juz dawno pozbyli sie obronnego przeczucia ( intuicji ) na rzecz przezycia w ramach wiecznej zabawy…

 4. Artur S. (detmold)

  W krajach dotknietych socjalistycznym-edomickim zniewoleniem ( takim jak Polska… ) odrzuca sie konstrukcje-pomyslunki rokujace ogromne nadzieje, a nie szczedzi pieniedzy na realizacje koncepcji od poczatku poronionych…

  1. Proponuję dzisiaj o modlitwę o wszystkie dzieci nieszczepione i ich rodziny o ochronę przed chorobami i..państwem. A raczej aparatem kontroli 🙁

   Ojcze, Ty dałeś nam wszystko co najlepsze abyśmy mieli życie w obfitości, Ty dałeś nam najdroższego Syna, który za nas marnych umarł. Prosimy Boże otocz opieką wszystkie rodziny, które sprzeciwiają się przymusowi wszczepiania niepewnych substancji w swoje ukochane dzieci, chrón proszę przed chorobą i przed uciskiem w Imię Jezusa Chrystusa. Amen.
   Chwała Bogu!

   1. mielonka turystyczna

    przyłączam się:)

   2. Niech się tak stanie!

   3. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Amen! 🙂

    1. Przyłączam się do modlitw

   4. Boże wspieraj te rodziny. Niech tak się stanie

   5. ja też się dołączam do modlitwy, to co robią z rodzicami nieszczepionych dzieci, a także z tymi dziećmi, to coś strasznego 🙁

  2. Artur S. (detmold)

   Parodia jakas. Nie znecaja sie albo olewaja-maja wywalone, a wrecz przeciwnie dbaja, to sa karani… Koniec naszych katow bedzie gorzki, a kara straszna, jesli sie nie opamietaja!

 5. popieram również ,mnie to osobiście dotyczy mam malutkiego synka

 6. Artur S. (detmold)

  Robol dowolnego rodzaju sie natarga, nataszczy czesto w sloncu-spiekocie badz deszczu-mrozie, w przeciagach, za psi grosz w Polsce ( jak sie cos stanie to on z reguly obrywa… ), a bezproduktywny prozniak/-czka na wysokim stanowisku ma wszystko ( zlote samochody i pokazy mody ) i zazwyczaj za nic nie odpowiada. Gdzie tu jest sprawiedliwosc? Taka zwykla ( nie spoleczna- wszystkim g…., ale po rowno )?

 7. Tak jak dr. Jaśkowski próbował coś powiedzieć ostatnio w TVN 7 przed filmem vaxxed i został obcięty i zakrzyczany oraz zięba w skandalistach. Gozdyra była w jakimś szale.

  1. O kurde, a ja nawet nie wiedziałam o tym…można nie zgadzać się z Ziębą czy Jaśkowskim, ale niechby chociaż dali im się wypowiedzieć, kurde no… :/
   To już jest brak kultury :/

 8. “Włoski rząd przyjął dekret wprowadzający obowiązkowe szczepienia jako warunek przyjęcia dzieci do żłobka, przedszkola i szkoły”
  http://www.tvn24.pl/wlochy-dekret-rzadu-w-sprawie-obowiazkowych-szczepien,741396,s.html

  1. No i gdzie niby ta wolność wyboru? co za pacan to wymyślił :/ a niektórzy krzyczą żeby coś takiego też w Polsce wprowadzić, bo hurr durr nieszczepione chorujo, pozarażajo!!!111oneoneone :/

 9. Dowiedziałam się o tym, gdy zajrzałam na Fejsa i wyświetlił mi się post z grupy: “Nie szczepimy-aspekty prawne” co do tego właśnie… Jestem w szoku, jak można coś takiego nawet wymyślić :/

 10. https://www.youtube.com/watch?v=k3TBGxVbI-Q polecam obejrzenie tego filmu zamiast czerpania wiedzy z tych jakże rzetelnych stronek na fejsie czy też innych blogów

   1. Problem leży w tym, że nieszczepione dziecko może zarazić inne dziecko, które jeszcze nie jest zaszczepione.

 11. Problem polega na tym, że ludzie uwierzyli w to, iż
  dziecko, które Bóg stwarza w łonie matki i które się rodzi nie jest w pełni idealnym stworzeniem Bożym. W takim razie należy zaingerować w to nieidealne maleństwo, aby go poprawić.Nieszczepione, nie będzie zdatne do życia w społeczeństwie.
  W Piśmie już na samym początku jest mowa o trądzie, ale nigdzie nie ma mowy o szczepionkach, które należy aplikować maleństwom.
  Za to jest o nakazie Faraona, aby położne zabijały hebrajczyków zaraz po porodzie, aby się zbytnio nie rozmnożyli.
  Punkt widzenia zależy od punktu tego co czytamy i komu wierzymy.
  Tak dziś oprócz aborcji, antykoncepcji mamy szczepionki.

  1. Co Twoim zdaniem jest złego w szczepionkach? Przecież zapobiegają chorobą.Dzisiaj już nikt nie choruje na np. świnkę czy różyczkę, bo każdy jest zaszczepiony.Kiedyś ludzie chorowali na te choroby i umierali.

 12. Mam trzy córki a najmłodsza nie jest w cale szczepiona. wystarczyło pójść do sanepidu i napisać oświadczenie wraz z żoną, że bierzemy odpowiedzialność na siebie za to jak dzieci zachorują na choroby dziecięce, na które są szczepienia. na szczęście nic więcej. starsze córki od kilku dobrych lat nie są już też szczepione.

  … nie lękajcie się … to tylko gra mediów …

 13. Międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień – 3 czerwca 2017 r. Warszawa

  http://stopnop.com.pl/protest/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: