Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 17.05.

Ludzie sami potrafią zarządzać swymi pieniędzmi. Jednak państwo (czytaj politycy) rozdają poszczególnym grupom nasze pieniądze (vide 500plus) aby poprawić sobie słupki w sondażach.

Tym samym największym sponsorem partii politycznych i władzy jesteśmy MY – społeczeństwo. Dzięki naszym pieniądzom stają się popularni i lubiani. Tak więc obniżenie podatków nie jest korzystne dla socjalistów. Utraciliby możliwość sponsorowania swych elektoratów.

Dlatego najlepszym systemem jest monarchia staroizraelska jak za czasów Dawida. Niskie podatki, król nadany przez Boga, nie przez lud. Saul był przykładem wyboru: Kwaśniewskiego, Wałęsy, Kaczyńskiego, Komorowskiego, Dudy. Były to złe wybory.

W związku z tym, że Polacy stronią od Słowa Boga poddając się ludzkim tradycjom, otrzymują w “nagrodę” to co otrzymują.

Łamanie 2 przykazania i kult maryjny jest bardzo kosztowny.

 

 

 

Updated: 17 maja 2017 — 09:57

16 komentarzy

Add a Comment
 1. Wielu powiada: «Któż nam ukaże szczęście?»
  Wznieś ponad nami, o Panie, światłość Twojego oblicza!
  Wlałeś w moje serce więcej radości
  niż w czasie obfitego plonu pszenicy i młodego wina.
  Gdy się położę, zasypiam spokojnie,
  bo Ty sam jeden, Panie,
  pozwalasz mi mieszkać bezpiecznie.
  Ps 4:7-9 i nic tu dodać ani ująć, może jeszcze to z
  Ps 2:10-12.
  A teraz, królowie, zrozumcie,
  nauczcie się, sędziowie ziemi!
  Służcie Panu z bojaźnią
  i Jego nogi ze drżeniem całujcie,
  bo zapłonie gniewem i poginiecie w drodze,
  gdyż gniew Jego prędko wybucha.
  Szczęśliwi wszyscy, co w Nim szukają ucieczki.

 2. Artur S. (detmold)

  Na marginesie. Zbyt wczesna koedukacja w szkolach powoduje zniewiescienie osob rodzaju meskiego ( o czynnikach biologiczno-chemicznych nie wspominajac ). Natomiast tak w ogole rzecz ujmujac szkola trwa zbyt dlugo i za dlugo “prowadzi za raczke”. Dawniej od jednostki majacej okolo ~14 lat wymagano duchowo-mentalno-moralnie o wiele wiecej ( tuz, tuz dorosly ) niz dzis… Skutkiem jest wielopostaciowy upadek kultury czlowieczej i smierc normalnej-lacinskiej cywilizacji.

  1. Artur S. (detmold)

   Dopisek. Dzieci trzeba umiejetnie hartowac, by wyrastaly na wartosciowych dla spoleczenstwa ludzi. Mylone jest to jednak ( synagoga szatana nie proznuje i psuje otoczenie w ktorym zyje ludzkosc… ) z oddawaniem malcow na indoktrynacje do systemu oswiatowo-wychowawczego, przez co potem dzieja sie rozne kwiatki typu donosy za klapsa lub poskramianie rozwydrzonej latorosli…

 3. Artur S. (detmold)

  Polscy przedsiebiorcy? Przy zagranicznych wypadaja groteskowo, zalosnie i pokracznie, jak nie mile widziani ubodzy krewni. Jest to pochodna rzymskokatolickiej mentalnosci narzucajacej brak szacunku do biedniejszych ( ale uczciwie pracujacych, zadnych darmozjadow ) a spolegliwosc, wrecz serwilizm wobec bogatszych ( ktorzy ukrecili szmal czesto na przeroznych lewych w mysl moralnosci kombinacjach, chociaz niektorzy nie maja sumienia… ).

 4. Artur S. (detmold)

  Zloty polski? Srodek platniczy brany omylkowo za pelnowartosciowa walute ( 😉 … ). Na powaznie sproboj wyzyc za 1500 zlociszy, a np. za euro, dolara badz funta. Widac roznice?

 5. Największym sponsorem partii politycznych i władzy
  nie jesteśmy MY – tylko bankierzy ,to oni wybierają prezydentów ,polityków ,także usuwają niewygodnych urzędników ,lub nawet samego prezydenta czego przykladem jest Kennedy,a wybory są z góry ustawione dla ciemnych ludzi, aby myśleli że mają demokrację.
  Gdy wszystek rząd jest obstawiony wtenczas rząd utawia prawa i przepisy dogodne dla bankierów ,i tak z Polski już dawno temu wyparowały miliardy złotych ,dodatkowo kraj został na maxa zadłużony ,ludzie płacą coraz więcej podatków dla rządu ,a rząd przekazuje forsę bankierom i koło się zamyka.

 6. Pamiętacie czasy gdy wjechały do Polski wielkie korporacje ,sklepy stokrotki i inne ? żadna z nich nie płaciła przez 5 lat characzu dla rządu , takie coś można osiągnąć jedynie poprzez wybrany i sponsorowany przez siebie rząd.
  A z Polskiego przedsiębiorcy i zwykłego Kowalskiego gnębią aby ich ostatecznie wykończyć i tym samym pozbyć się konkurencji ,tak właśnie działa Polsko-języczny rząd.

  1. Tj jeden z elementów faszyzmu: korporacjonizm.

 7. często ludzie w tym kraju mają działalnosc gosp niekoniecznie mając własny biznes a często taki wymóg jest by pracować w danej firmie musisz mieć dg i teraz gdy jestes na tzw małym zusie to w miare luzik ale wejdź na duzy ,zarób 3200zł brutto to już odejmij z samego zusu 1200 to masz tylko 2tys.Wobec tego nie ma co sie dziwić że wielu zamyka,zawiesza dg. Druga sprawa – idziesz do pracy ba dostajesz nawet umowe ale skoro najniższa krajowa jest na poziomie 12,13zł brutto to tego trzymają sie pracodawcy a że w tym kraju wielu godzi sie na najniższą krajową to jest jak jest .Wina systemu jest i owszem ale duża wina też ludzi z mentalnością niewolniczą.

 8. Bogatym w normalnym mentalnie kraju nie problem zostać. U nas to nie takie proste… Rodzimy kult biedy tzn. ja jestem cacy ( choć leniwy ) tylko inni są be ( zuodziejeje 😉 ) swoje daje do pieca…

  1. Artur S. (detmold)

   Z pseudem jednorazowy wybryk 😉 .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: