Może zacznę od słów kierowanych do rozżalonych brakiem spektakularnych wydarzeń na 13 maja nastolatków i dwudziestoparolatków. Otóż napisałem w tekście o 13 maja tak:

 

“Nie wiem co będzie i czy w ogóle będzie, ale radzę w tych dniach być ostrożnym w podróżach.”

 

Jeśli ktoś jest zawiedziony, to oznacza, że czekał na cuda jak Żydzi za czasów Jezusa. Spodziewali się takich fajerwerków jakie robił Gandalf we filmie “Władcy pierścieni”.

 

Inną kwestią jest umiejętność rozpoznawania rzeczy. Tak jak 23.09 2015 każdy liczył na jakiś transformersów spadających z  nieba, a tymczasem Jezuita Bergoglio jako pierwszy papież wystąpił w kongresie protestanckich USA. Farnciszek nie jest bagatelna postacią. Zmienia subtelnie, ale zdecydowanie Prawo Boże i już w samym kościele imperium Rzymu jest spora część ludzi, którzy go nienawidzą.

 

Teraz spójrzmy, czy na prawdę się w ostatnich dniach nic nie wydarzyło:

 

  1.    Rosja postawiła w stan gotowości bojowej wojska obrony powietrznej.  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-postawila-w-stan-gotowosci-bojowej-wojska-obrony-powietrznej/zf6hcrq
  2. Największy cyberatak w historii miał miejsce w …piątek wieczorem:                                                                               ”

    Za pomocą narzędzia wykradzionego z amerykańskiej agencji wywiadowczej NSAhakerzy zainfekowali tysiące komputerów na całym świecie, blokując dostęp do zawartych tam danych i domagając się okupu. Celem padły szpitale, firmy telekomunikacyjne czy banki.

    Pierwsze dane mówiły o ok. 45 tys. zainfekowanych komputerów w co najmniej 74 krajach. Dziś dyrektor Europolu Rob Wainwright zaktualizował te dane: według najnowszych szacunków ofiarami ataku padło ok. 200 tys. komputerów w ponad 150 krajach.” gazeta.pl

  3. Gwóźdż programu, fałszywy prorok w doskonałej i typowej dla siebie scenerii:

 

Zwiedzenie milionów katolików  w łamaniu drugiego przykazania:

 

“Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich”

 

Jest rzeźba jest impreza…

Efekt? Ocean ludzi pogrążony w nieszczęściach od kultu tzw matki boskiej, do czwartego pokolenia. Przy okazji: dekalog jest nadal ważny. Jeśli go nie uznajesz, to zmień blog. Wiem, nie możesz… Ok, to czytaj dalej. :-). To jest silniejsze.

Z dala od Prawa Boga, blisko nieszczęść.

 

Kochani, to poniżej to nie jest oficjalna msza satanistów:

 

 

Czarny ołtarz i monstrancja kultu słońca:

Oczywiście Jezus wg tego odstępczego kościoła jeszcze nie zszedł z krzyża. Typowy kult śmierci.

 

Odwrócony krzyż:

 

 

Ktoś powie, że te kółeczka to zawieszka krzyża. Czy w katolickich łańcuszkach również są tak długie zawieszki? Nie. Jest to celowy zabieg.

 

Bóg w Jeremiaszu ostrzegał przed królową Niebios:

 

17) Raczej chętnie uczynimy wszystko, co ślubowaliśmy, i będziemy spalać kadzidło królowej niebios i wylewać dla niej ofiary z płynów, jak to czyniliśmy i my, i nasi ojcowie, nasi królowie i nasi książęta w miastach Judy i na ulicach Jeruzalemu, a mieliśmy chleba do syta, byliśmy szczęśliwi i nie zaznawaliśmy złego. (18) Lecz odkąd przestaliśmy spalać kadzidła królowej niebios i wylewać dla niej ofiary z płynów, wszystkiego nam brakuje i giniemy od miecza i głodu. (19) A jeżeli spalamy kadzidło królowej niebios i wylewamy dla niej ofiary z płynów, to czy czynimy to bez zgody naszych mężów, że wypiekamy dla niej ciasta, z kształtu do niej podobne, i wylewamy dla niej ofiary z płynów? (20) Na to rzekł Jeremiasz do całego ludu, do mężczyzn i kobiet, i całego ludu, którzy dali mu taką odpowiedź: (21) Właśnie to spalanie kadzidła, którego dokonywaliście w miastach judzkich i na ulicach Jeruzalemu, wy i wasi ojcowie, wasi królowie i wasi książęta, i lud pospolity, wspomniał Pan i to wziął sobie do serca! (22) Pan nie mógł tego dłużej znosić z powodu złych waszych uczynków, z powodu obrzydliwości, które popełnialiście, i dlatego wasza ziemia stała się pustkowiem, przedmiotem grozy i przekleństwa, bez mieszkańców, jak to jest dzisiaj. (23) Ponieważ spalaliście kadzidła i grzeszyliście przeciwko Panu, i nie słuchaliście głosu Pana, i nie postępowaliście według jego zakonu, jego przykazań i jego świadectw, dlatego spotkało was to nieszczęście, jak to jest dzisiaj.”

 

To kraje katolickie ciągną do krajów protestanckich a nie na odwrót. Oczywiście, żeby była jasność w tym temacie, nie uważam że protestanci są święci. Nie, nie są, ale nie dotyka ich przekleństwo wynikające z łamania drugiego przykazania.

 

” Zagraża nam tedy niebezpieczeństwo, że nie tylko nasz zawód pójdzie w poniewierkę, lecz również świątynia wielkiej bogini Artemidy będzie poczytana za nic, i że ta, którą czci cała Azja i świat cały, może być odarta z majestatu. (28) A gdy to usłyszeli, unieśli się gniewem i krzyczeli, mówiąc: Wielka jest Artemida Efeska.” Dzieje 19

 

 

Przykład z Dziejów apostolskich pokazuje oburzenie rzemieślników spowodowane utratą wpływu ze sprzedaży  związaną z kultem Artemidy (Isis, królową nieba).

 

 

Tak wygląda rzekoma Maria, posąg w Efezie:

 

 

a tak wyglądała Artemida:

a tak Isis:

 

 

 

Przy każdego rodzaju kultu zawsze są ofiary dla bogów. Ten rok jest rokiem nie tylko objawień fatimskich, ale i ponownego oddania Polski królowej niebios, a więc nie spodziewajcie, się że w dniu kultu i tylko w tym dniu coś się stanie.

 

Pamiętajmy jeszcze o jednym: to nie w dniu objawień fatimskich 100 lat temu cos się wydarzyło, ale w tym samym roku doszło do rewolucji październikowej, która pochłonęła miliony ofiar. Do dzisiaj spadkobiercy komunistów rządzą w Polsce, Rosji i całym bloku wschodnim.

I jeszcze za wyłowionym komentarzem Magdaleny (Bożenki) odnośnie obchodów objawień demonicznych w Fatimie:

 

” Franciszek podkreślił, iż przychodzi jako pielgrzym Światła, Pokoju i Nadziei, a także jako prorok i posłaniec; aby dziękować za działanie Boga w naszej historii, błagać o zgodę między narodami oraz obmyć stopy wszystkim zjednoczonym przy tym samym stole.”

„Franciszek zwrócił się również do Maryi o uproszenie łaski bycia światłem, które ukaże każdemu, że Bóg trwa przy nas.”

” Będziemy, w radości Ewangelii, Kościołem ubranym na biało, w bieli wybielonej krwią Baranka przelewaną również dziś w wojnach niszczących świat, w którym żyjemy. I, tak jak Ty, będziemy obrazem świetlistej kolumny oświetlającej drogi świata” (za art.Frondy).

Doprawdy – znaczące i wiele mówiące słowa (zwłaszcza o sobie samym). Niosący światło …