Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Po weekendzie.

Może zacznę od słów kierowanych do rozżalonych brakiem spektakularnych wydarzeń na 13 maja nastolatków i dwudziestoparolatków. Otóż napisałem w tekście o 13 maja tak:

 

“Nie wiem co będzie i czy w ogóle będzie, ale radzę w tych dniach być ostrożnym w podróżach.”

 

Jeśli ktoś jest zawiedziony, to oznacza, że czekał na cuda jak Żydzi za czasów Jezusa. Spodziewali się takich fajerwerków jakie robił Gandalf we filmie “Władcy pierścieni”.

 

Inną kwestią jest umiejętność rozpoznawania rzeczy. Tak jak 23.09 2015 każdy liczył na jakiś transformersów spadających z  nieba, a tymczasem Jezuita Bergoglio jako pierwszy papież wystąpił w kongresie protestanckich USA. Farnciszek nie jest bagatelna postacią. Zmienia subtelnie, ale zdecydowanie Prawo Boże i już w samym kościele imperium Rzymu jest spora część ludzi, którzy go nienawidzą.

 

Teraz spójrzmy, czy na prawdę się w ostatnich dniach nic nie wydarzyło:

 

 1.    Rosja postawiła w stan gotowości bojowej wojska obrony powietrznej.  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-postawila-w-stan-gotowosci-bojowej-wojska-obrony-powietrznej/zf6hcrq
 2. Największy cyberatak w historii miał miejsce w …piątek wieczorem:                                                                               ”

  Za pomocą narzędzia wykradzionego z amerykańskiej agencji wywiadowczej NSAhakerzy zainfekowali tysiące komputerów na całym świecie, blokując dostęp do zawartych tam danych i domagając się okupu. Celem padły szpitale, firmy telekomunikacyjne czy banki.

  Pierwsze dane mówiły o ok. 45 tys. zainfekowanych komputerów w co najmniej 74 krajach. Dziś dyrektor Europolu Rob Wainwright zaktualizował te dane: według najnowszych szacunków ofiarami ataku padło ok. 200 tys. komputerów w ponad 150 krajach.” gazeta.pl

 3. Gwóźdż programu, fałszywy prorok w doskonałej i typowej dla siebie scenerii:

 

Zwiedzenie milionów katolików  w łamaniu drugiego przykazania:

 

“Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich”

 

Jest rzeźba jest impreza…

Efekt? Ocean ludzi pogrążony w nieszczęściach od kultu tzw matki boskiej, do czwartego pokolenia. Przy okazji: dekalog jest nadal ważny. Jeśli go nie uznajesz, to zmień blog. Wiem, nie możesz… Ok, to czytaj dalej. :-). To jest silniejsze.

Z dala od Prawa Boga, blisko nieszczęść.

 

Kochani, to poniżej to nie jest oficjalna msza satanistów:

 

 

Czarny ołtarz i monstrancja kultu słońca:

Oczywiście Jezus wg tego odstępczego kościoła jeszcze nie zszedł z krzyża. Typowy kult śmierci.

 

Odwrócony krzyż:

 

 

Ktoś powie, że te kółeczka to zawieszka krzyża. Czy w katolickich łańcuszkach również są tak długie zawieszki? Nie. Jest to celowy zabieg.

 

Bóg w Jeremiaszu ostrzegał przed królową Niebios:

 

17) Raczej chętnie uczynimy wszystko, co ślubowaliśmy, i będziemy spalać kadzidło królowej niebios i wylewać dla niej ofiary z płynów, jak to czyniliśmy i my, i nasi ojcowie, nasi królowie i nasi książęta w miastach Judy i na ulicach Jeruzalemu, a mieliśmy chleba do syta, byliśmy szczęśliwi i nie zaznawaliśmy złego. (18) Lecz odkąd przestaliśmy spalać kadzidła królowej niebios i wylewać dla niej ofiary z płynów, wszystkiego nam brakuje i giniemy od miecza i głodu. (19) A jeżeli spalamy kadzidło królowej niebios i wylewamy dla niej ofiary z płynów, to czy czynimy to bez zgody naszych mężów, że wypiekamy dla niej ciasta, z kształtu do niej podobne, i wylewamy dla niej ofiary z płynów? (20) Na to rzekł Jeremiasz do całego ludu, do mężczyzn i kobiet, i całego ludu, którzy dali mu taką odpowiedź: (21) Właśnie to spalanie kadzidła, którego dokonywaliście w miastach judzkich i na ulicach Jeruzalemu, wy i wasi ojcowie, wasi królowie i wasi książęta, i lud pospolity, wspomniał Pan i to wziął sobie do serca! (22) Pan nie mógł tego dłużej znosić z powodu złych waszych uczynków, z powodu obrzydliwości, które popełnialiście, i dlatego wasza ziemia stała się pustkowiem, przedmiotem grozy i przekleństwa, bez mieszkańców, jak to jest dzisiaj. (23) Ponieważ spalaliście kadzidła i grzeszyliście przeciwko Panu, i nie słuchaliście głosu Pana, i nie postępowaliście według jego zakonu, jego przykazań i jego świadectw, dlatego spotkało was to nieszczęście, jak to jest dzisiaj.”

 

To kraje katolickie ciągną do krajów protestanckich a nie na odwrót. Oczywiście, żeby była jasność w tym temacie, nie uważam że protestanci są święci. Nie, nie są, ale nie dotyka ich przekleństwo wynikające z łamania drugiego przykazania.

 

” Zagraża nam tedy niebezpieczeństwo, że nie tylko nasz zawód pójdzie w poniewierkę, lecz również świątynia wielkiej bogini Artemidy będzie poczytana za nic, i że ta, którą czci cała Azja i świat cały, może być odarta z majestatu. (28) A gdy to usłyszeli, unieśli się gniewem i krzyczeli, mówiąc: Wielka jest Artemida Efeska.” Dzieje 19

 

 

Przykład z Dziejów apostolskich pokazuje oburzenie rzemieślników spowodowane utratą wpływu ze sprzedaży  związaną z kultem Artemidy (Isis, królową nieba).

 

 

Tak wygląda rzekoma Maria, posąg w Efezie:

 

 

a tak wyglądała Artemida:

a tak Isis:

 

 

 

Przy każdego rodzaju kultu zawsze są ofiary dla bogów. Ten rok jest rokiem nie tylko objawień fatimskich, ale i ponownego oddania Polski królowej niebios, a więc nie spodziewajcie, się że w dniu kultu i tylko w tym dniu coś się stanie.

 

Pamiętajmy jeszcze o jednym: to nie w dniu objawień fatimskich 100 lat temu cos się wydarzyło, ale w tym samym roku doszło do rewolucji październikowej, która pochłonęła miliony ofiar. Do dzisiaj spadkobiercy komunistów rządzą w Polsce, Rosji i całym bloku wschodnim.

I jeszcze za wyłowionym komentarzem Magdaleny (Bożenki) odnośnie obchodów objawień demonicznych w Fatimie:

 

” Franciszek podkreślił, iż przychodzi jako pielgrzym Światła, Pokoju i Nadziei, a także jako prorok i posłaniec; aby dziękować za działanie Boga w naszej historii, błagać o zgodę między narodami oraz obmyć stopy wszystkim zjednoczonym przy tym samym stole.”

„Franciszek zwrócił się również do Maryi o uproszenie łaski bycia światłem, które ukaże każdemu, że Bóg trwa przy nas.”

” Będziemy, w radości Ewangelii, Kościołem ubranym na biało, w bieli wybielonej krwią Baranka przelewaną również dziś w wojnach niszczących świat, w którym żyjemy. I, tak jak Ty, będziemy obrazem świetlistej kolumny oświetlającej drogi świata” (za art.Frondy).

Doprawdy – znaczące i wiele mówiące słowa (zwłaszcza o sobie samym). Niosący światło …

 

 

 

 

Updated: 15 maja 2017 — 08:55

11 komentarzy

Add a Comment
 1. 13 maja dodatkowo Eurowizję wygrała niespodziewanie Portugalia, ciekawy zbieg okoliczności, bo to właśnie w tym kraju jest Fatima.
  Natomiast jeżeli chodzi o daty to obstawiałbym 26 maja.

  1. To samo pomyslalam, demony zrobily sobie maly prezent.

  2. Czytałem przed, że Portugalia i Bułgaria może wygrać. I faktycznie włączyłem na głosowaniu jury i Portugalia i Bułgaria były na przodzie. Jak Portugalia wygrała to też mi się to skojarzyło z Fatimą. Nie zmienia to faktu, że ten Portugalczyk podobno był faworytem od początku, tak go zachwalał ten co tłumaczył konkurs.

   1. W polfinale dumnie prezentowal napis Refugees welcome, zupelnie podobne stanowisko jak papiez

    1. Ba, nie tylko w półfinale, oglądałam nawet konferencję tych co przeszli do finału z tamtego półfinału i tam go zapytali o ten napis na bluzie, i on pokazał ten napis i zaczął opowiadać coś o tych obozach, ale mimo że sama znam angielski (i on dość dobrze mówił po angielsku!) to tylko zrozumiałam że coś tam że trzeba im pomagać i ogólnie refugees welcome, także ten… szkoda, bo sama piosenka nie była jakaś mega zła, na + że nie potrzebował tony fajerwerków itp. by dobrze wystąpić, a i sam język portugalski ładnie brzmi 🙂

   2. bo mu się podobało że bez pirotechniki, dzikich tańców itp. 🙂 choć odstręczało mnie zachowanie się wokalisty na scenie… :/
    już lepsze były Węgry, oryginalne brzmienie i po węgiersku 🙂 a do tego sam wokalista+raper (bo trochę tam było rapu) przez tłumacza (bo sam nie zna chyba w ogóle angielskiego) przekazywał, że (np. po półfinale) jest wdzięczny Bogu za to że daleko zaszedł itp. [co ciekawe, reprezentant ów pochodzi z romskiej rodziny na Węgrzech 🙂 , a tamtejsi Romowie to w większości, podobnie jak w Polsce, katolicy :/ albo-i to już ichnia odmienność- kalwini, acz pewnie jest też trochę grupek np. zielonoświątkowców…], zresztą spróbuję streścić- piosenkarz śpiewa o swoim ciężkim życiu jak był małym chłopcem i o tym jak Bóg dał mu potężną broń- jaką jest instrument, aby poruszał nim serca innych ludzi…
    Galeusz pewnie będzie wiedział o której propozycji mówię 🙂 poświęciłam jej zresztą notkę na swym blogu 🙂

 2. Nastały takie czasy, w których każdego dnia trzeba być gotowym na to, że się coś wydarzy, ale głupotą jest “obstawianie” na jakiś konkretny dzień, np. 13 maja.

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Przyznam, że też spodziewałem się, że Bóg pokaże coś tego dnia. Bo demony albo mają taką możliwość, albo nie, nie są jak Bóg który może wszystko i zawsze.
  Ale z drugiej strony Bóg pokazał nam treść Pisma Świętego i dał wolną wolę. I tak samo takie bałwochwalcze obrzędy wywołują w Nim smutek jak i w każdym kto zna Jego słowo. Za niedługo pokaże Swój sąd, wtedy przypomni każdemu komu składał pokłon i powierzał życie – czy betonowym bożkom, czy Bogu żywemu.

 4. Artur S. (detmold)

  Rozne koszty zycia dramatycznie rosna… WU zacznie sie nagle i niespodziewanie, tak jak bomba atomowa dla Hiroszimy i Nagaski.

 5. Do krzyża z zawieszką dodajmy:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/B%C3%B3stwa_solarne#/media/File:Ra_Barque.jpg

  Ilustracja przedstawia boga Ra na słonecznej barce.
  Jesli ktoś z was oglądał I Pet Goat II, widział także tą samą arkę z bogiem – słońcem

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ra_(b%C3%B3g)

  Wiem, że wielu ciężko w to uwierzyć, ale watykan czci egipskiego boga słońce i boginię niebios wenus

  Kiedy można uwierzyć, że jest to potworna prawda?
  Jeśli z wiarą przeczyta się Słowo Boże.
  Wierząc Bożemu Słowu dopiero można rozpoznać ten wielki podstęp.
  Nic innego jak odstąpienie od przykazania Boga – nie czyń sobie rzeźb, podobizn, figurek…..
  Bóg zapowiedział, że gdy ludzie złamią to przykazanie wpadną w sidła kłamstwa.
  Właśnie te wszystkie niby bożki na całym świecie zwodzą ludzi!
  Są powodem odstąpienia od Prawdy Bożej.
  Przez to także ludzie poddani są obłędowi co zresztą Bóg zapowiedział.
  To są ciągle skutki złamania Przykazania Bożego.
  Szatan i fałszywi pasterze na całym świecie zwodzą ludzi poprzez właśnie te bożki.
  No bo jak nie czcić tego co “święte”
  Dekalog – świadectwo Boga, to świadectwo wiary w naszego Prawdziwego Boga.
  Na tej samej zasadzie co świadectwo ukończonej szkoły.
  Jeśli wierzymy Bogu i przyjmujemy Jego świadectwo, staliśmy się Jego uczniami. Jeśli przestrzegamy przykazań Dekalogu zdajemy egzamin wiary w naszego Nauczyciela, Przewodnika.

  Pozdrawiam w Chrystusie, niech Duch Święty działa na tych, którzy jeszcze nie do końca są przekonani jak zostali oszukani.

 6. A właśnie we wspomnianym dniu bodajże w Meksyku w kaplicy czy kościele podczas nabożeństwa do matki boskiej fatimskiej nastąpiła eksplozja fajerwerków. No i lipa . Pokaz sam się zrobił tyle, że w środku a nie na zewnątrz. Szkoda tylko poparzonych i wystraszonych. Ta kaplica chyba była też pod jej wezwaniem tj fatimskiej. To tyle w temacie. Co do głosów iż nic się nie wydarzyło to kłania się czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie Piotr nie pisał jako o 100 % pewnosci zdarzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: