Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prawdziwe oblicze zwolenników KODu.

Kibic Legii Warszawa, patriota postanowił wejść w tłum protestujących zwolenników KODu. Kiedy chciał cos powiedzieć, organizatorzy rzucili hasło do skandowania aby go zagłuszyć. Wołano “konstytucja”, ale kibic sparodiował to krzycząc “prostytucja”. Stojąca obok kobieta groziła mu zerwaniem opaski powstańca warszawskiego. Inna zwracała się do niego per “ty”. Swoją drogą widać tę “bezbronność” wielu kobiet. Tę “delikatność” i “strach” przed mężczyznami.

 

Takich ludzi jak ten kibic jest wielu. Oni chcą prawdy i sprawiedliwości, ale poza Bogiem. Sam taki byłem. Prawda była dla mnie ważna i widziałem jak mało kto brud tego systemu.

Zwolennicy KODu, PO i nowoczesna.pl to spadkobiercy systemu postkomunistycznego, którzy kochają kłamstwo, a więc ich tatusiem jest sam szatan co widać filmie po odnoszeniu się do kibica.

Mówi się że komunizm upadł. Tak, ale komuniści nie. Przepoczwarzyli się z sld na PO, KODy, Nowczesne itd. Elektorat im mufa jak Samson Dalili. Efekt podobny.

 

Updated: 12 maja 2017 — 11:46

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  https://youtu.be/FYtHMyDylik Salon Niezależnych – Telewizja [1972] Ogólnie polecam.

 2. Gdzie diabeł nie może, tam Papę pośle…

  Papież naciska na Beatę Szydło.
  Polscy biskupi od roku proszą rząd Beaty Szydło o zgodę na utworzenie korytarza humanitarnego. Bezskutecznie. Rząd zajął się sprawą dopiero po interwencji Watykanu.

  http://m.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/papiez-naciska-na-beate-szydlo,artykuly,410007,1.html

 3. Artur S. (detmold)

  Polski duch narodowy jest kompletnie zniewiescialy. W walce na argumenty racjonalne-rozumowe polskosc jest zawsze strona bita… Jej wizja w porownaniu z obcymi wariantami zycia jest nie atrakcyjna dla meznych, tworczych jednostek. To wszystko zafundowalo nam obledne trwanie przy rzymie.

  1. Właśnie mam z tym problem, czym jest prawdziwa męskość? Jakie cechy powinien posiadać prawdziwy mężczyzna?

   1. Jakubie nie zastanawiaj się nad tym Pan Bóg stworzył Ciebie kompletnym prawdziwym mężczyzną.
    Bądź sobą i tyle.

  2. Detmold dla mnie najważniejszy jest na tej ziemi Bóg i Jezus Chrystus ale wchodząc na bloga widzę ciągle Twoje wpisy obrażające Polskę i Polaków.
   Wiemy, że kłamstwo powtarzane wiele razy dla niektórych staję się prawdą.
   Jaki jest Twój cel tak pisząc ?

 4. Zakładanie przez kogokolwiek opaski powstańca warszawskiego jest nie na miejscu. Przeciwko takim praktykom protestowali sami powstańcy, prosząc, aby tego nie robić.

  1. Tak Bożenka, ale to nie powód do agresji tej kobiety. To jego sprawa co on nosi. Może mieć szalik Legii, a może tatuaż smoka.

   1. Agresji nigdzie nie brakuje. Wystarczy przypomnieć ataki uczestników miesięcznic na reportera TVP, albo pocięcie żyletkami kurtek osób stojących niedaleko miejsca “miesięcznicy”…
    Wszystkim puszczają nerwy… 🙁 Chciałabym zobaczyć jak zostałaby potraktowana osoba, która weszłaby w przeciwna grupę, kiedy nawet białym różom się dostało.
    Agresja to rzecz zła…ale wszystkim puszczają nerwy 🙁 Taki klimat mamy (cytując klasyka) 🙁

 5. Artur S. (detmold)

  KOD jest strasznie groteskowy. Jego przekaz jest strasznie prymitywny, bez zadnego polotu czy inwencji. Mowiac wprost:My jestesmy demokratyczna ELYTA, a wy panszczyzniane CHAMY.

 6. Artur S. (detmold)

  Socjalizm ( panstwo opiekuncze ) sprzyja bujnemu plenieniu sie ujemnych cech charakteru ludzkiego ( co szczegolnie widac w Europie Zachodniej i Polnocnej, gdzie zmierzaja tlumy nachodzcow ). Ulubiona jego forma ustrojowa jest demokracja, a raczej mieszanka olchokracji ( rzadow motlochu ) z plutokracja ( wladztwem bogatych ). PRL byl tylko mniej udana jego odmiana.

  1. Artur S. (detmold)

   Czlowiek ma byc odpowiedzialny za siebie i swoich bliskich. Panstwo opiekuncze stara sie go w tym wyreczac ( jednoczesnie go zniewalajac ), przez co rzeczony traci podstawowe ludzkie odruchy i przestaje dbac o cokolwiek…

 7. Artur S. (detmold)

  Polityka jest zalosna. Szczegolnie rodzima. Te spory o nic i tematy zastepcze. Litosci…

 8. Szacu.nek dla tego mężczyzny!!!
  Ile szacunku dla oponentów, siły i spokoju

  Oby każdy z nas mógł i umiał bronić swojej wiary, swoich przekonań…

 9. Artur S. (detmold)

  Sposob dzialania duchowosci kobiecej od meskiej sie zdecydowanie rozni. Tak z grubsza. Kobieta dziala z reguly emocjonalnie, bez chwili namyslu, a mezczyzna zazwyczaj rozumowo, na chlodno ( chociaz rozni przeciwnicy Boga pragna zatrzec ten naturalny podzial rol i obowiazkow spolecznych… ). Wszystkie owce Boga ( te swiadome drogi do zbawienia i te, ktorym trzeba w tym dopiero dopomoc ) jednakowoz maja uczucia wyzsze.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: