Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pierwsza biskup-lesbijka zamienia krzyże na symbole Islamu.

Społeczeństwo świata  jest oszukiwane i poddawane praniu mózgu poprzez zabawę, teatr prawica-lewica, kiedy tak naprawdę jedyna osią z różnymi jej końcami jest oś Bóg – szatan.

Nie bez powodu adwentystka Ellen White nazwała swą książkę pt “Wielki bój”, a apostoł Paweł mówił o przywdzianiu zbroi i walce nie z ciałem ale z duchami.

 

Biskup Sztokholmu zaproponowała  w jej diecezji (oczywiście to nie jest jej kościół) usunąć wszystkie znaki krzyża i zamienić na  kierunek do Mekki na rzecz muzułmańskich wiernych.

Eva Brunne, która jest pierwszą na świecie  lesbijską przez biskupa kościoła Szwecji w 2009 roku i ma synka ze swoją żoną i kolegą lesbijką i zarazem księdzem Gunilla Linden.

Jak widzimy lewicowe dewiacje idą w parze z Islamem, a Islam idzie z kolei jest mile widziana przez głowę kościoła Rzymu pana Bergoglio.

 

Jedyna Prawdą jest Jezus i jedynym pokarmem jest Słowo.

Updated: 9 maja 2017 — 12:05

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Kółko wzajemnej adoracji wszyscy oni mają tego samego pana.
  Wiodą miliony na zatracenie,głusi i ślepi.
  No,ale to wszystko musi się stać.

 2. Artur S. (detmold)

  Nasi zwiedzeni przez rzym ( choc pelni watpliwosci co do autentycznosci watykanizmu ) rodacy przez takie wiesci tylko nabieraja odrazy do Chrystianizmu. Prawde jednakze mowiac oprocz niewielkich grup oddannych Panu Bogu ZADEN kosciol nie jest w PELNI swiatynia Jezusa Chrystusa.

  1. nic tylko kochać krk

  2. Ciężko mi czytać o takich rzeczach, i nie tylko. Dzięki Naszemu kochanemu Ojcu mam okazję pracować z dziećmi i jestem Mu wdzięczna za to, że wysłuchał moje modlitwy, zawsze czułam sympatię do dzieci i jak sobie pomyślę o tych wszystkich krzywdzonych niewinnych istotach to brak słów. Pociesza mnie myśl, że Bóg jest sprawiedliwy i niedługo nie będzie bólu czy łez.

  3. co by nie powiedzieć o katolicyzmie, to z jaką łatwością ludzie obrzucają go dziś błotem, przy każdym takim newsie wyzywają wszystkich księży od pedofilów a w tym samym czasie pozwalając na swobodną islamizację jest kuriozalne i bardzo smutne.

 3. Artur S. (detmold)

  W Polsce “poblogoslawionej przez krolowa niebios” zyje sie wysmienicie ( oczywiscie zartuje 😉 ). Tyranie na swoim by do czegos dojsc albo dla kogos by sie utrzymac ( czesto za smieszna gratyfikacje… ) nie nalezy do nie chlubnych wyjatkow, a jest chlebem powszednim. Wielu juz wybralo wolnosc na dostatnim materialnie, acz zgnilym moralnie zachodzie. Szkoda…

 4. Artur S. (detmold)

  Polacy nie tyle sie wzbogacili ( zbudowali trwale podstawy dobrobytu gospodarczego ), co swiat zachodu ( moze wylaczajac USA ) wytracil dynamike wzrostu poprzez jego zbytnie zsocjalizowanie… U nas natomiast bogaci sie bogaca, biedni biedniaja, a klasa srednia ledwo dycha… Powie ktos, iz PRL byl bardziej “rownosciowy” pod wzgledem uzyskiwania dochodow, z tym ze tamta Polska od 1971 leciala juz glownie na zastrzyku kredytowym, glownie dolarowym. Takie anaboliki dla zdechlaka, ktore go konkretnie wypompowaly…

  1. Tylko w tamtych czasach zbory były pełne. A teraz to nikomu nie można ufać. Nastały trudne czasy świat wszedł do kościoła

 5. Artur S. (detmold)

  Ogolna uwaga. Poprawnosc polityczna jest uzywana czesto do zamykania ust nieustraszonym glosicielom prawdy o swiecie, nawet tym bardzo wywazonym, a moze zwlaszcza im… Prawda, chocby nie wiem jak gorzka, zawsze leczy, a najslodsze klamstwo truje. Po prostu niszczy duchowosc jednostki i zbiorowosci.

 6. Artur S. (detmold)

  1250 zlotych na reke-granica glodu, 2000-byle jakiego zycia, 2500-przecietnego. Duzo Polakow zarabia miedzy 1500-1900. Zapomogi panstwowe sa wrecz szydercze ( jak nie jestes np. w grupie uprzywilejowanej rencistow czy emerytow, to jedz tynk ze scian ). Kraj krolowej niebios.

 7. Piotr, czyli kamień, nie skała

  “Bliskie jest Królestwo Niebieskie” czytając tego typu rzeczy dochodzę do wniosku, że niedługo świat prześcignie Sodomę i Gomorę 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: