Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Agnieszka Chylińska wie komu służy.

Obraz czasem mówi tysiącem słów…

Oko Horusa i 666.

 

Trzeba sobie powiedzieć jasno: to jest skala masowa. W show buisnessie nie ma ani jednej osoby oddanej Jezusowi.

Do nas należy modlić się o takie osoby.

Grafikę podesłał Piotr. Dziękuję.

 

Updated: 9 maja 2017 — 11:20

20 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Dziś natrafiłem w gazecie na zdjęcie Agnieszki która wykonywała ten gest ale widoczna była z innej perspektywy, zdjęcie prawdopodobnie pochodziło z innego koncertu.
  Pomyślałem sobie, że znajdę to zdjęcie gdzieś w internecie, i podczas poszukiwań natrafiłem na zupełnie inne zdjęcie Agnieszki z tym samym gestem – to które widzicie w tym artykule.
  Jak widać zdarza jej się wykonywać ten znak dość często 🙁

  1. No jej pan nie na darmo zrobił ją znaną,teraz trzeba mu się odwdzięczyć.

   1. Oj tak przypomniała mi się piosenka T.Love Lucy Phere… Jestem lucyfer a ty będziesz big star…
    Cieszmy się z tego że należymy do Gwardii Chrystusa, czujmy się Jego wybrańcami w każdym calu każdego dnia, zawsze i wciąż ❤

 2. modlić się za takie osoby.- uczynię nieprzyjażn pomiędzy tobą a niewiastą pomiędzy jaj potomstwem a twoim potomstwem-

  1. Sprzeczność. Skoro oni są potomstwem upadłego to nie drażnijmy naszego Ojca modląc się za nich. Módlmy się na nasze siostry i braci aby wytrwali w przykazaniach i próbach.

 3. Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one. Czy jej się to podoba, czy nie, musi pokazywać takie, a nie inne gesty, aby nadal tkwić w tej branży i zarabiać na chleb. Z twórczością Chylińskiej po raz pierwszy zetknęłam się w 95′ roku na fali popularności zespołu O.N.A. Znam wszystkie dokonania Agnieszki zarówno w ramach macierzystej formacji jaki i solowej działalności. Nie chcę się rozmieniać na drobne, ale nie wiem jak potoczyłoby się moje życie, gdyby nie muzyka Agi, która pomogła mi w bardzo trudnych chwilach. Byłam na jej dwóch ostatnich koncertach w Katowicach i Zabrzu. Wulkan energii, w przerwach pomiędzy kolejnymi piosenkami sypała żartami, opowiadała zabawne anegdoty ze swojego życia, wspominała o mężu, dzieciach (ma trójkę) i wydawała się mega wyluzowana, ale to były tylko pozory… Wystarczy poczytać, co mówi o sobie w ostatnich wywiadach, zobaczyć jak przeraźliwie schudła, wsłuchać się w teksty utworów z nowej płyty…Ona niewątpliwie bardzo cierpi, cierpi, bo ma chorą, poobijaną duszę. I tutaj nie ma się z czego śmiać. Tak jak napisał Detektyw: ,,Do nas należy modlić się o takie osoby.”
  Ps. Pamiętacie chociażby historię Amy Winehouse?

   1. Karol Szulawiak

    Martula.

    Masz rację, z tym, że należy się modlić za takowe osoby. Nie mniej jednak, nie mogę się zgodzić z całością komentarza.

    “Czy jej się to podoba, czy nie, musi pokazywać takie, a nie inne gesty, aby nadal tkwić w tej branży i zarabiać na chleb. ”

    (24): Nikt nie może dwom panom służyć, gdyż albo jednego będzie nienawidził, a drugiego będzie miłował, albo jednego będzie się trzymał, a drugim pogardzi. Nie możecie służyć Bogu i mamonie. (25): Dlatego mówię wam: Nie troszczcie się o wasze życie, co będziecie jeść albo co będziecie pić, ani o wasze ciało, w co będziecie się ubierać. Czyż życie nie jest czymś więcej niż pokarm, a ciało niż ubranie? (26): Spójrzcie na ptaki nieba, że nie sieją ani nie żną, ani nie zbierają do spichlerzy, a jednak wasz Ojciec niebieski żywi je. Czy wy nie jesteście o wiele cenniejsi niż one? (27): I któż z was, martwiąc się, może dodać do swego wzrostu jeden łokieć? (28): A o ubranie dlaczego się troszczycie? Przypatrzcie się liliom polnym, jak rosną; nie pracują ani nie przędą. (29): A mówię wam, że nawet Salomon w całej swojej chwale nie był tak ubrany, jak jedna z nich. (30): Jeśli więc trawę polną, która dziś jest, a jutro zostanie wrzucona do pieca, Bóg tak ubiera, czyż nie tym bardziej was, ludzie małej wiary? (31): Nie troszczcie się więc, mówiąc: Cóż będziemy jeść? albo: Co będziemy pić? albo: W co się ubierzemy? (32): Bo o to wszystko poganie zabiegają. Wie bowiem wasz Ojciec niebieski, że tego wszystkiego potrzebujecie. (33): Ale szukajcie najpierw królestwa Bożego i jego sprawiedliwości, a to wszystko będzie wam dodane. (34): Dlatego nie troszczcie się o dzień jutrzejszy, gdyż dzień jutrzejszy sam się zatroszczy o swoje potrzeby. Dosyć ma dzień swego utrapienia. [Uwspółcześniona Biblia Gdańska, Mt 6]

    “Nie chcę się rozmieniać na drobne, ale nie wiem jak potoczyłoby się moje życie, gdyby nie muzyka Agi, która pomogła mi w bardzo trudnych chwilach.”

    Cieszę się, że ta muzyka ta Tobie pomogła. Mi swego czasu pomógł polski rap, lecz dziś Go nie słucham bo wiem, że przekaz niektórych artystów w niektórych piosenkach jest satanizmem (może nie celowym i nie dosłownym, ale to co nie jest przekazem chrześcijańskim.) Mógłbym tu wprost podać wykonawców i utwory, choć jednocześnie inne ich utwory kiedyś mi pomagały.

    “Ona niewątpliwie bardzo cierpi, cierpi, bo ma chorą, poobijaną duszę.”

    (15): Nikt z was niech nie cierpi jednak jako morderca albo złodziej, albo złoczyńca, albo jako człowiek, który się wtrąca do cudzych spraw. [Uwspółcześniona Biblia Gdańska, 1p 4]

    (20): Bo cóż to za chwała, jeśli grzesząc, cierpliwie znosicie, choćby was i pięściami bito? Lecz jeśli dobrze czynicie i znosicie cierpienia, to podoba się Bogu. [Uwspółcześniona Biblia Gdańska, 1p 2]

    Może i ten komentarz zabrzmiał trochę oskarżycielsko, nie mniej jednak nie można też usprawiedliwiać grzesznych zachować, że ktoś musi promować satanizm by zarobić na chleb. Czy nam się to podoba czy nie, musimy odwrócić się od swych grzechów.

    1. Dla mnie też jest przesadą stwierdzenie,ze musi w ten sposób zarabiać na chleb.
     Wybrała taką drogę i swoim zachowanie pokazuje młodym ludziom komu służy.
     Rozumiem,ze jest niewidoma,żyjącą w tym świecie.
     Dla mnie na dzień dzisiejszy wiedzie setki wprost w ramiona złego.

     1. Piotr, czyli kamień, nie skała

      Na chleb można zarabiać śpiewając o Bogu, lub o Bożych prawdach 😉 “a wszystko inne będzie nam dodane” 🙂

   2. Nie, to nie była żadna laurka dla Agnieszki Chylińskiej i szkoda, że tak to odebrałeś. To raczej próba zrozumienia tego, w czym ona i reszta artystów po prostu ugrzęzła. Najważniejsza w tym zawodzie jest pasja do muzyki. Chcą po prostu grać, tworzyć piosenki i dzielić się swoimi emocjami – przeżyciami, z którymi później utożsamiają się słuchacze. Myślę, że większość z nich jest nieświadoma zagrożeń jakie niesie ze sobą wejście do show-biznesu, a potem muszą tańczyć jak im zagrają i pokazywać takie o to znaki.

 4. Show biznes jest zdominowany przez plemię żmijowe. Właściwie to jest żmijowe gniazdo. Duże pieniądze kreowanie trendów i władza nad telewidzami. Niektórym się wydaje że oni tak dla zabawy pokazują takie znaki. Uważam że oni nie są wpisami do księgo żywota. Przykładowo ta Chylińska wg. mnie to albo silnie opętana albo ich geny. Widzieliście nową reklamę z jej udziałem? Ona tam wygląda jak jakiś demon, albo upiór [ https://youtu.be/QW5G2GokdD8 ], Szpak też często pokazuje gest rogatej dłoni.Zauważyliście, że wszyscy celebryci są wytatuowani? Im mocniejsze opętanie tym więcej tatuaży. Taki Popek to nawet gałki oczne ma wytatuowane.

  1. interesujące spostrzeżenie a reklama niczym tekst…

 5. Jakoś mało mnie to dziwi ze strony Chylińskiej, bo ten “hit” swego czasu to co to niby jest ?

 6. Temat rzeka a Chylińska jest tylko niewielkim rzekł bym nawet marginalnym wątkiem w tematyce przemysłu muzycznego. Upraszczając przemysł ma za zadanie produkować określone dobra ten muzyczny produkuje czy też kreuje dosłownie kreatury których zadaniem jest i tego zadania podejmują się świadomie niech mi nikt nie mówi, że jest inaczej robienie wody z mózgu swoim fanom. Wystarczy przypatrzeć się karierom wszystkich tych gwiazdek by zauważyć powtarzalny schemat, skuteczny i niezwykle niebezpieczny zwłaszcza dla młodzieży. Wiele gwiazdek zaczynało jako “grzeczne” dziewczęta i chłopcy i tu wystarczy wymienić sztandarowy przykład tj. Miley Cyrus. Zaczynala jako ugrzeczniona do bólu Hannah Montana a skończyła jako wyuzdana, chamska, perwersyjna, wydziarana, epatująca swą seksualnością ladacznica. Kolejny gagatek Bieber grzeczny chłopaczyna z grzyweczką w ząbek czesany 😉 a teraz wydziarany, przypalający to i owo biegający nago “artysta” wykonujący swe “utwory” głosem kastrata! Kolejna Rihanna (jak dla mnie to RYJanna :P), zaczynająca od niewinnej piosenki o parasolce a skończywszy jako idealny obraz babilońskiej (wschodniej bo wydaje mi się że na taką się kreuje) prostytuki. Katy Perry, Beonce i całe zastępy innych itp. Swoją drogą przerażająca jest ta ewolucja! One zaczynały jako te grzeczne. Chylińska startowała z pułapu buntowniczka, anarchistka lubiąca zdrowo posmarować gardło gorzałą a teraz została ugrzeczniona o czym świadczą kolorowe kwiatowe tatuaże nieco lżejsze wykonanie piosenek itp. Zamysł jednak ten sam jak i w przypadku pozostałych- zwieść jak największą rzeszę swoich fanów by ci ślepo za tobą podążali wprost ku zgubie.

 7. Myślicie ,że ona tak celowo pokazuje? Czy tylko dlatego ,że w tej branży jest taki trend i nasze gwiazdki kopiują wszystko co zobaczą na zachodzie.

 8. Szukajcie informacji a zrozumiecie. Zacznijcie od Katy Perry The MK Ultra Illuminati.
  Zastanawiam się czy modlitwa wystarczy. Myślę, że potrzebne jest też działanie. Rozmowa o tym z ludźmi w naszym otoczeniu. Miejmy oczy otwarte…

 9. Czytajcie o Katy Perry MK Ultra Illuminati.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: