Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

13 maja 2017 wojna, czy kolejne “objawienie”?

Witam serdecznie po przerwie majówkowej :-).

Poniższy tekst potraktujcie jako ewentualną zapowiedź wydarzeń nie tylko 13 maja, ale w dniach kolejnych po trzynastym.

Co ma być będzie i nie ma się co lękać. Poniższą analizę umieszczam z dwóch względów:

 

 1. Zachowania ostrożności w podróżach w tych dniach.
 2. Ukazania celów satanistów, jeśli faktycznie do czegoś dojdzie.

 

Zacznijmy od dnia 13.05.2017.

Trzynastka jest dniem masonerii, templariuszy, czyli w uproszczeniu pisząc satanistów. Jednym razem udało mi się przewidzieć ich działania i to właśnie w związku z ową 13ką:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/03/siwy-dym-trzynastego.html

 

Był to jeden z nielicznych razy, kiedy trafiłem z datą w plany Illuminati, Jezuitów, masonów itp.

 

 

 

Dokładnie 100 lat temu dnia 13 maja zjawa udająca matkę Jezusa pojawiła się w Fatimie, po czym odbyła się rewolucją październikowa, w wyniku której zginęły miliony ludzi.

 

 

Teraz super ciekawostka. Otóż człowiek nazywający się Ali Agca, zamachowiec JPII, powiedział, że:

 

“Już od dawna Iran i islamski fanatyzm przygotowują się do końcowej bitwy. Przypuszczą decydujący atak 13 maja 2017 roku, dokładnie sto lat po ukazaniu się Fatimy”

 

Akurat w roku 1917 zakończyło się panowanie Imperium Otomańskiego.

Podczas I wojny światowej, brytyjski generał Edmund Allenby wszedł do Jerozolimy, na Chanukę 1917, bez jednego strzału. Zwycięski generał Allenby okazał szacunek dla Świętego Miasta, i pomimo faktu, że był wieloletnim dowódcą kawalerii, zsiadł z konia i pieszo wszedł przez Bramę Jafy do miasta.

 

Rabin Juda Ben Samuel talmudyczny uczony w Niemczech, tuż przed śmiercią, w roku 1217, prorokował, że Imperium Osmańskie będzie rządziło świętym miastem Jerozolimą przez 8 Jubileuszy. 8 x 50 = 400 lat.

9 Jubileusz był od 1917 do 1967.

W lutym 1917 roku nowy rząd brytyjski spotkał się z przedstawicielami Światowej Organizacji Syjonistycznej: Rothschildem, Weizmannem i Sokołowem. Postulowali oni, aby Wielka Brytania objęła protektorat nad Palestyną oraz udzieliła państwowego czarteru dla żydowskiej imigracji i kolonizacji. Chaim Weizmann, przewodniczący Światowej Organizacji Syjonistycznej, uzyskał poparcie brytyjskie dla projektów żydowskich w postaci słynnej Deklaracji Balfoura (2 listopada 1917 roku).

 

Rabin następnie stwierdził, że w 10. Jubileuszu “Jerozolima byłaby kontrolowana przez Izrael”, która toczyła się od sześciodniowej wojny z 1967 roku! Jego proroctwo kontynuuje, że “THEN” rozpocznie się mesjanistyczne czasy końcowe. “THEN” odnosi się do końca X jubileuszu, a początku nowego, który miałby się odbyć w 2017 r., Czyli w roku 5777! Jeśli ten rabin był w 100% dokładny we wszystkim innych proroctwach, powinniśmy poważnie potraktować  przepowiednie Mesjasza.

 

Wiele mówi się o III wojnie światowej i rzekomo królowa Anglii powiedziała o jej rozpoczęciu w tym roku.

 

 


Mistyk Horacio Villegas, który przepowiedział ponoć 9/11, tsunami z 2004 r Fukushimy wyciek jądrowy i narodziny ISIS powiedział:
Głównym przesłaniem, które  ludzie muszą wiedzieć, aby być przygotowanymi, to, że między 13 maja 13 października 2017 roku, wybuchnie wojna siejąca wiele zniszczeń i niosąca śmierć..

 

 

Wiele się mówi także o potencjalnym trzęsieniu ziemi albo w dniu 13 maja lub kilka dni po. O takowym wspomina protestancki prorok z USA Steve.

 

Oto kilka obliczeń badających 13 maja:
13.05.17 jest  113 dniem po  inauguracji 1/20/17 Trumpa. 70 lat 7 miesięcy 7 dni 777
113 dni trwa  średnio świńska ciąża 3 miesiące 3 tygodnie i 3 dni
13.05.17 jest 133 dni od 23.9./17 Wielu trutherów a nawet pastorów uważa 23.09 za ważny dla świata dzień.
Johnny Cash wydany Ring of Fire 4/19/1963 8 dni z cyklu 188 dni od 5/13/17 ciekawie 19748 105×188 równa 19740 (HT Jeff)
16 maja minie: 15 lat, 6 miesięcy i 66 dni od 9/11 ataków.Liczba Bestii 666! I Pet Goat 2 przewiduje, że w przyszłym 9/11  odnosi się do maja 2017!
Muszę dodać, że minęło już 6 lat i 66 dni od wielkiego trzęsienia ziemi w Japonii (3/11/11) na 16 maja 2017. Tak więc kolejny dowód!
Od urodzenia fałszywego Izraela minie 12 maja 2017. 25200 dni 14 maja 1948 2520 = 7 lat biblijne, 25200 wynosi 70 lat biblijnych. Jest także 3600 dni, 36 = 666.  Świątynia pośrodku czasu, późniejszy obelisk w Watykanie do kopuły duchów na zamku świątyni wynosi 2.520.000 jardów. 
12 maja 2017 1 + 2 + 0 + 5 + 2 + 0 + 1 + 7 = 18 lub 666 lub 16 Lyar 5777 po zachodzie słońca na 12 to będzie 17 Lyar 5777. Lyar to 2 miesiące od kalandra religijnej. 1 + 7 + 0 + 2 + 5 + 7 + 7 + 7 = 36 lub 666 (wszystkie liczby całkowite dodaje się od 1 do 36 = 666 i 6 + 6 + 6 = 18). 
Niby mamy się takimi rzeczami nie interesować, ale Bóg powiedział, że:
(18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.” Ap 13.
Mądrość nie ejst dla wszystkich, a więc co niektórzy próbują rozwikłać ten system niczym system w Lotto.

 

Tajemniczy zegar na Anartktyce kończy się na 15.05.2017.

Istniej hipoteza mówiąca o licznych lotach UFO wokół Anarktydy (czytaj demonów).

Pracownik NASA oświadczył, że inwazja UFO odbędzie się przed 2025 rokiem:

 

 

Po publicznym ogłoszeniu , został przez 6 miesięcy na zwolnieniu chorobowym…..

Poniżej tekst z bloga o propagandzie obcych, ufo pod nadejście demonów:

 

Sekretne plany Watykanu w sprawie kosmitów i ich związek z CERN

 

Nie twierdzę, że coś takiego odbędzie się w tym miesiącu, ale wcale, ale to wcale bym się nie zdziwił gdyby kolejne objawienie miało miejsce w bardziej nowoczesnej wersji na sporkach latających. Rzekoma Maria przylatuje w spodku, wysiada powiedzmy pod Krakowem, przyjeżdża TVN, miejscowi politycy itp. Ok, to tak pół żartem pół serio.

 

Nie wiem co będzie i czy w ogóle będzie, ale radzę w tych dniach być ostrożnym w podróżach.

Według mojej oceny ewentualny konflikt z Koreą będzie przykrywką do wydarzeń wokół Syrii,a być może i Jerozolimy.

 

 

40 komentarzy

Add a Comment
 1. Na pewno nie powinno się jechać na Bliski Wschód.

  Bo można już nie wrócić…

  1. To samo możesz powiedzieć o Francji czy Szwecji. Obecnie społeczeństwo jest “płynne” jak mawiał żydowski profesor Bauman. Nie ma miejsca, które byłoby wolne i bezpieczne, wszystko jest niepewne. A jeśli coś wydarzy się 13. danego miesiąca to nie będzie to przypadek, tylko wcześniej zaplanowane działanie, o którym tzw. jasnowidze zostali wcześniej poinformowani.

    1. ha. w jednym czasie wpadlismy na to 🙂

 2. jest mowa o trzesieniu ziemi, ok 13 maja chcialabym tyko napisac ze krotko po tym snie o pochwyceniu ,moja Córka miala sen ze bedzie trzesienie ziemi a my polecimy na chwilke do Polski tak sie sklada ze wlasnie lecimy 14 stego dopiero sobie dzis uzmyslowilam oczywiscie nie chce sobie nic dopowiadac ,ale moze ktos mial tez sen o trzesieniu ziemi

 3. 6 miesięcy i 66 dni? Przecież to 8 miesięcy i 6 dni…86…ja urodziłem się w 86…zawsze wiedziałem, ze będę żył w ciekawych czasach. Myślę żeby z tymi liczbami nie przesadzać bo można się samemu zagonić . Ale samo stulecie Fatimy daje do myślenia.

 4. Krzysztof żołnierz

  Dzięki Piotrze że napisałeś ten artykuł,coś nie mogłem się zebrać ☺ ale jak zwykle można na tobie polegać,dodam tylko jedno,myslałem że miesiąc kwiecień będzie koszmarem dlatego walczyłem w modlitwach by zniweczyć dzieła diabła,plany diabła odnośnie zamachów ,masakr,krwawych ofiar w końcu kwiecień to miesiąc w ktorym jest 13dniowy festiwal kultu baala,kiedy składało się ofiary przeważnie z dzieci,ale teraz wiem że dzień 13 maja i zbiegająca się z tym 100 rocznica objawień fatimskich,to będzie potęga ,zgadnijcie co daje siłą zła moc,wymienię:krwawe ofiary,rzeżie,masakry,zamachy terrorystyczne,samobójcze,katastrofy niby naturalne,i najważniejsze bo ma przeogromny zasięg bałwochwalstwo,miliony ludzi na całym świecie klękających 13 maja przed posagami maryjnymi,czczącymi maryję w tym dniu modlącymi się przed posągami ,obrazami w domach kościołach,odmawiających litanię różańce do maryji,ten dzień da demonom ogromną siłę większą niż masakra 100 osób,moc będzie się ich trzymać nawet tydzień ,albo i dwa tygodnie po 13 maja,obserujcie te dni,ale jak zawsze mam dla was receptę,w modlitwie codziennej mówcie niech twoja wola Ojcze się dzieje na ziemi w każdym kraju i narodzie ,niech twoja wola spocznie na wszelkim człowieku ,na wszystkim co cielesne i duchowe to wystarczy 🙂 POZDRAWIAM

  1. Również Krzysiu dziękuję Tobie za zwrócenie uwagi, tym bardziej, że coraz mniej interesują daty, ale uznałem, że dobrze będzie jeśli coś się stanie a ludzie będą wiedzieć, że to przeciwnicy Boga zaplanowali. 3Vsię

  2. 2 tygodnie prędzej, aż do 26 maja.

 5. Osobiście uważam, że nic szczególnego się nie stanie, aczkolwiek to tylko moje przeczucia. Można by dodać, że 13-tego jest finał Eurowizji, na której pewien bloger (obecnie antychrześcijański) przepowiada zwycięstwo swojego wywróżonego kandydata. Prawda jest taka, co potwierdza Pismo, że trudno przewidzieć wojny, tym bardziej Koniec Świata. Ludziom niewtajemniczonym w plany rządzących pozostaje jedynie spekulacja i domniemywanie się. Z jednej strony strach, z drugiej ekscytacja u wielu (o psychologicznych podstawach) nakręca tą spiralę niepewności. Jedno jest pewne – relatywny pokój między potęgami światowymi nie będzie trwał wiecznie, a przeciętnemu zjadaczowi chleba dane będzie doświadczanie tego, co zgotują mu rządzący. Myślę, że te rzeczy muszą się wydarzyć, aby Mesjasz mógł wrócić i wielu ludzi mogło się nawrócić, więc ja pozostaję dobrej myśli.

 6. dla kochanej Anne
  seler

  Zorba’s Dance byDavid Garrett

  1. Dz
   “Nie wycofuj się” -Piotr Fronczewski (tekst W. Młynarski)
   Dziękuję Seler .Dla Ciebie i dla Wszystkich .

 7. Wracając po pracy czytałem sobie na telefonie. Ciekawe ciekawe nie powiem 🙂 Oczywiście gdy przyszło co do czego tj wyliczenia daty numerologie wymiękłem ale ja nie przywiązuję do tego wagi bo jakby do tego nie podchodzić to możemy równie dobrze wywróżyć z fusów i do podobnych wniosków moglibyśmy dojść. Oczywiście to moje zdanie i pędzę z wytłumaczeniem zanim ktoś zechce mnie zlinczować 🙂 Czy coś złego koniecznie musi się wydarzyć? Moim zdaniem nie. Całe piekło już świętuje tą datę imprezka już trwa pomyślcie sobie jak oni się cieszą na tego 13 wszak jak pisał Krzysztof żołnierz (już niedługo 🙂 ) to ugną się kolana setek milionów wyznawców religii rzymsko-katolickiej. Niestety nie ugną się one przed Jezusem a przed figurkami, w kościołach, przed ołtarzykami. To jak pisał nasz żołnierz da im energetycznego kopa taki demoniczny red bull i niestety doda im skrzydeł. Jeszcze o Korei słówko bo taka rozkimnka przyszła mi do głowy z tego wojny nie będzie to jest pokazówka bo jak nazwać inaczej transmisję na żywo na FB z wypłynięcia flotylli w kierunku Korei? Czegoś takiego jeszcze jak żyję nie widziałem. Wszystko to by nakarmić demony ludzkim strachem. Strateg ze mnie mizerny ale raczej oferując komuś łupnia nie obnoszę się z tym czym chcę komuś dowalić 🙂

 8. Artur S. (detmold)

  Niewatpliwym sukcesem lucyferian ( niestety… ) jest wmowienie przez przekaz popkulturowy prostym, szarym ludziom np. robotnikom, przedsiebiorcom, rzemieslnikom, rolnikom itd. itp. iz najwazniejsze jest pojesc, popic i pod…. oraz, ze zycie pozagrobowe ( w mysl Pisma ) to bzdura.

 9. Artur S. (detmold)

  Brakuje jakis pozytywnych wzorcow mlodziezowych, ktore by ona przyjmowala w sposob aprobujacy jak cos w pelni klawego, a nie obciachowego, co trzeba odrzucic. Takich konstruktywnych memow duchowo-kulturalnych.

 10. Artur S. (detmold)

  Te fajerwerki-technologiczne bajery sa potrzebne po to by zwiesc takze wybranych, o ile to jest mozliwe.

 11. Jakieś źródła mówiące o tym, że “I pet goat” odnosi się do maja 2017?

 12. Artur S. (detmold)

  Co mozemy zrobic? Nawet bardzo duzo o ile robimy to umiejetnie. Trzeba rozbudzac w ludziach zainteresowanie Pismem np. mowiac, iz dany potoczny zwrot myslowy pochodzi z Biblii.

 13. Artur S. (detmold)

  “rzymska strawa duchowa” jest jak zarcie typu fast food ( trujace ), a Chrystianizm jest jak pozywienie w rodzaju smakowitych potraw tradycyjnych ( ale tych zdrowych wedlug Pisma 🙂 ).

 14. Artur S. (detmold)

  Polityka to czastka trujacego owoc z drzewa poznania dobra i zla. Chodzi mnie o to, iz rzeczona nie potrzebnie dzieli ludzi i skupia ich uwage na bzdurach, miast rzeczach istotnych ( wespol w zespol czegos dokonac, taka odkorzenna inicjatywa 🙂 ).

 15. Wojna z Koreą będzie krótka,jankesi puszczą kilka niewidzialnych dla radarów fortec z atomówkami i z Korei pozostanie kupa gruzu.
  https://www.google.com/search?q=us+stealth+bombers&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjpw_Xo-dbTAhVq4oMKHRmuA9cQ_AUIBygC&biw=1024&bih=622#imgrc=NMEZbGprFD5S-M:

 16. w sumie to nigdy nic nie wiadomo do końca, ale faktem jest, że atmosfera na świecie jest bardzo napięta i o tym mówi się już od co najmniej 2 lat. Myślę, że państwa które coś znaczą i mają dobry wywiad wiedzą co się szykuje, nie uznałbym np. ostatniego wzmocnienia władzy prezydenta Erdogana za zwykłe referendum, wiadomo że na czas wojny potrzebna jest scentralizowana władza (Boże miej w opiece Kurdów, którzy udzielają schronienia prześladowanym chrześcijanom i są w samym centrum szalejącego islamskiego radykalizmu). 13 maja to także dzień finału Eurowizji, średnio ogląda go 200 milionów ludzi, świetny czas antenowy aby przerwać show i nadać “coś niezwykłego”.

 17. Wojny i pogłoski wojenne już są następny jest Mt.24,9 werset
  Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia.
  Synonimy do słowa „udręczenie”
  bolączka, ból, cierpienie, droga cierniowa, droga ciernista, droga krzyżowa, droga przez mękę, dylemat, frasunek, gehenna, golgota, harówka, kanał, katorga, kierat, kłopot, komplikacja, korona cierniowa, kram, krwawica, krzyż, męczarnia, męka pańska, mordęga, mozół, nieprzyjemność, opresja, orka, pańszczyzna, piekło, płacz i zgrzytanie zębów,

 18. Polskie Radio “Arabia Saudyjska, Izrael i Watykan. Donald Trump zdradził plan pierwszej podróży zagranicznej “

  1. Faktycznie kolejny dowód. Co prawda w styczniu napisałem że to on może być ale biorę pod uwagę jeszcze jego zięcia…. Jareda

  2. czy padło w tym filmiku coś co by na to wskazywało?

 19. Taa…

  Właśnie wyjeżdżam do Skandynawii
  Mam zarabiać jeżdżąc z Koreańczykami a 13.05 kończę tur w Sztokholmie.
  Myślę, że moja perspektywa na przyszłość już nie jest aż tak kolorowa🤔

  Boże chroń nas od złego.

 20. Krzysztof 1984

  Nie zapominajmy też że w 1918 roku czyli w sumie niecały rok później miała miejsce epidemia hiszpanki na którą zachorowało 500 mln ludzi a życie straciło przeszło 100 mln ludzi.
  Dla porównania ofiary śmiertelne I wojny światowej – około 14 mln, ofiary śmiertelne II wojny światowej – około 60 mln.
  Czyli hiszpanka zabiła więcej ludzi niż dwie wojny światowe razem wzięte.
  Głownie ofiarami hiszpanki byli ludzie młodzi. Według przeprowadzonych badań hiszpanka zabijała osoby z … najsilniejszym układem odpornościowym, który “szalał” po zetknięciu się z chorobą i niszczył całe płuca dotknięte chorobą.

  1. Racja. Biblia mówi o chorobach w czasach ostatecznych i……. Mason też np przez takie filmy jak epidemia, Inferno, czy w biblijnym Lef behinde

 21. Proponuje rozpocząć krucjatę modlitewną oby w tych dniach jak najwięcej ludzi obudziło się z tego bałwochwalczego letargu zwróciło swą twarz ku Bogu a swe zadki ku ołtarzykom, figurkom i innym paskudztwom tego świata.

  1. Dołączam się do prośby! 🙂
   Ps. fajny kotek 😀

 22. Niech się dzieje wola nieba!
  Z nią się zawsze zgadzać trzeba

 23. Witam ponownie 🙂

  Na pewno będzie to okres PRZEŁOMU. I nie 13 maja, ale 12 maja o godzinie 09:00 rano czasu polskiego (bo różne strefy czasowe są na Ziemi).
  Chcesz wiedzieć człowiecze o co naprawdę chodzi? Potwierdzamy to, co napisałeś – jest to prawdą, ale my widzimy to inaczej i mamy nieco inne dane, w tym dane numeryczne.

  Odważysz się? Wiem, że tak.

  1. Nie problem w tym czy się odważę, ale co Ci napiszę.
   Jarku, o ile Ci tak na imię, dobrze zacząłeś bo od szukania prawdy, a teraz na swym New ageiwskim blogu mieszasz prawdę z kłamstwem bo obecnie masz innego boga niż my.
   , ‘Ten który jest w świecie mniejszy jest niż ten, który jest w Was’
   Twój pan przegra i chce Ciebie pociągnąć.
   Proszę o modlitwę za Jarka Kefir.

  2. “Wierzysz w prawo karmy albo w chrześcijańskiego boga ojca? Że dobro jest nagradzane, a zło karane? A co gdy powiem Ci, że to wcale tak nie działa? Otóż, dlaczego złoczyńcom, psychopatom, kapitalistom, bankierom, łajdakom i ogólnie tym „złym„, towarzyszy nieprzerwane pasmo sukcesów i najczęściej zupełna bezkarność? (..) Działa tu inna, enigmatyczna siła – prawa rządzące światem, naturą. Są one olewcze i beznamiętne. Nie rozróżniają one dobra i zła, są ślepe i głuche na nasze człowiecze dylematy i na delikatność naszych relacji. Siła rządząca światem, nazywana przez naukę „naturą„, przez religie „bogiem„, a przeze mnie słowem „Rdzeń”. – cyt. z bloga Jarka Kefira…

   Skąd masz taką wiedzę i pewność swojej racji Jarku?

 24. Co kolwiek ma się wydarzyć zawsze będzie jakieś jutro . Widoczne zagrożenie nawała muzułmańska może świadczyć o planowanej akcji na szeroka skale ale nie koniecznie. Może się okazać ze coś się wydarzy 2 dni później bo już wszyscy odetchną że na szczęście następny ślepy alarm i uśpią czujność.
  Tak czy inaczej świat który znamy się zmieni w przeciągu tego i następnego roku to widać bez przepowiedni i jasnowidzenia.
  Polecam zdrowy rozsadek i stłumienie emocji one czasami powodują niepotrzebna pętle strachu które nakręcają cała sytuacje.
  Jedno jest pewne niema nic stałego na tym świecie.

 25. Witam wszystkich 13 maja, niech Pan Was błogosławi i strzeże od złego 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: