Chrześcijanie biblijni. “Nie wierz tak jak autorytety świata. Wierz tak jak Jezus"

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

1 maja – czyli święto satanistów.

Większość traktuje ją jako okres odpoczynku, inni zaś przeznaczają ten czas na zaległe porządki domowe czy remont.

 

To tak humorystycznie.

 

Źródło tego święta jest jednak mniej humorystyczne. Ze świętem 1 maja jest tak, jak z Watykanem i ich ceremoniami. Pod płaszczykiem czczenia Jezusa wielbi się królową niebios i szatana. 1 maja oficjalnie jest świętem pracy, a nieoficjalnie ważnym świętem satanistów. Ezoteryka ( wiedza dostępna jedynie dla osób uprzywilejowanych, doświadczonych lub takich, które przeszły inicjację)  i egzoteryczny  (gr. eksoterikós ‘zewnętrzny i ogólnie dostępny). Dlaczego?

“Dla satanistycznych sekt noc z 30 kwietnia na 1 maja była czasem mrocznych obrzędów i orgii. W tę noc – Noc Walpurgii – zwoływały się na sabaty czarownice (do dzisiaj jest to jedno z ośmiu najważniejszych świąt tzw. Ruchu Czarownic, działającego w krajach anglosaskich).

Wreszcie 1 maja 1776 r. satanista Adam Weishaupt powołał do istnienia masońską lożę Iluminatów, która zdobyła potem złowrogi rozgłos.”
a teraz trochę historii oficjalnej. Jak wiemy święto Pracy powstało z inicjatywy partii lewicowych:

 

“Organizacje lewicowe ustanowiły pierwszy dzień maja corocznym “świętem pracy” – podobno na pamiątkę wydarzeń w Chicago. Nie ma to wielkiego sensu – wszak do krwawych starć doszło 3 i 4 maja 1886 r., zaś obiektem czci byłaby nieudana próba rasistowskiego pogromu oraz udany zamach terrorystyczny.”

“W pierwszym dniu maja żywiej (podobno) bije serce każdego człowieka Lewicy. W wielu krajach ulicami miast, pod czerwonymi sztandarami, maszerują tłumy zwolenników “postępu”. Posiwiałych czcicieli Marksa, Lenina, Stalina i całej reszty menażerii lewicowych świętych wspiera nowy narybek – młodzież w podkoszulkach z podobiznami partyjnych herosów.

“Towarzysze, robotnicze święto…” – chlipią wzruszeni weterani klasowych bojów, którzy przez dziesiątki lat oklaskiwali (bądź usprawiedliwiali) komunistyczne ludobójstwo.

Dlaczego jednak pierwszy maja?

***

Wiosną 1886 r. w Chicago już trzeci miesiąc trwały robotnicze strajki. Grupa przybyłych z Europy anarchistów – zawodowych rewolucjonistów i terrorystów – postanowiła wykorzystać pokojowy protest do własnych celów, zamienić go w gwałtowne wystąpienie, w zbrojną rebelię.

3 maja trzystu chińskich robotników, którzy odmówili przyłączenia się do strajku, otoczył sześciotysięczny tłum, zbrojny w łomy i siekiery, kierowany przez anarchistycznych agitatorów. Niechybnemu pogromowi Chińczyków zapobiegła interwencja policji. W trakcie zamieszek padły strzały – od policyjnych kul zginęło dwóch lewicowych radykałów.

***

Anarchiści rzucili wezwanie do buntu. – “Zemsta! Zemsta! Robotnicy do broni!” – krzyczały rozlepione na murach ulotki.

“Policja – psy gończe kapitalizmu – gotowe są mordować” – podjudzała anarchistyczna prasa.

Następnego dnia na placu Haymarket doszło do nowej konfrontacji. Policja próbowała przerwać wiec anarchistów. Ktoś, nigdy nie wykryto kto, rzucił bombę w zwarty szereg funkcjonariuszy.

“Funt dynamitu jest wart buszla kul” – zapowiadali już dzień wcześniej anarchistyczni liderzy…

Potężna eksplozja zwaliła z nóg wielu policjantów. Inni, zaskoczeni i zaszokowani śmiercią i ranami kolegów, zaczęli strzelać na oślep w stronę wiecujących.

Nim opanowano sytuację, na Haymarket Square w Chicago poległo jedenaście osób, w tym siedmiu policjantów. Półtora roku później, z wyroku sądu, powieszono czterech anarchistów, aktywnych uczestników rewolty (piąty skazany sporządził w celi bombę, którą wysadził się w powietrze).”

źródło: http://cristeros1.w.interia.pl/crist/anty/1%20MAJA.htm

———————————————————

Tak jak Boże Narodzenie jest świętem Saturna, a nie narodzin Jezusa, tak 1 maja to święto tych samych ludzi, którzy doprowadzają świat do nędzy.  To, co promuje lewica , wystarczy zobaczyć na przykładzie Palikota,  Senyszyn, partii Kaczyńskich, Kwaśniewskiego itp marionetek iluminatów.
Co jest paradoksalne, to fakt, że konstytucja zabrania funkcjonowania takich ugrupowań politycznych:

Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.”

 

W sferze podatkowej mamy coraz większy komunizm.
W tzw Polsce konstytucja jest proformą prawa (lewa) i dlatego w dalszym ciągu nie można z własnej działki wyciąć przez siebie posadzonego drzewa, co jest żywym dowodem na dalsze istnienie tego nieludzkiego systemu.

 

Socjalizm jest ustrojem, w którym to pod płaszczykiem pomocy ludziom okrada się ich, abym oddać im tylko część ukradzionych pieniędzy. Stąd takie programy jak 500+, rodzina na swoim.

 

opzz

 

 

Wspaniałe hasła czerwonych. Li tylko czerwonych?

“Godzinowa stawka minimalnego wynagrodzenia na poziomie 12 złotych, to jedna z kluczowych zmian obiecywanych przez Prawo i Sprawiedliwość”

http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/pis-proponuje-wprowadzenie-12-zlotych-za-godzine,590592.html

 

Na uczelniach kłamią tych biednych studentów wmawiając im, jakobyśmy mieli kapitalizm. Koń by się uśmiał. Chciałoby się powiedzieć “ihahahaa”.

Rządy regulują płace, podwyższając koszty zatrudnienia. Pracownika nie będzie interesować jaki to jest koszt. Pracodawca ma niego zarobić koniec i basta.  Nie ważne jak, ważne że ma zarobić na tę biurokratyczna bestie biurokratyczną. Może podwyższmy stawkę 5000zł dla każdego, minimalna płaca netto.

Jak szaleć to szaleć. ostatni gasi światło.

 

Mamy kapitalizm, ale korporacyjny. Korporacje prawie nie płacą podatków a małe i średnie firmy są mordowane kontrolami i podatkami. Tworzą się więc nowoczesne kołchozy.

 

Cały obecny sejm poza partia Kukiza jest neosocjalistyczny. Jarosław i Lech Kaczyńscy pisali prace naukowe z komunizmu.

 

Wąatek biblijny.

Komunizm kojarzony jest nieodłącznie z kolorem czerwonym. Dlaczego?

 

Ks Rdz.

(25) I wyszedł pierwszy syn czerwony, cały pokryty owłosieniem, jakby płaszczem; nazwano go więc Ezaw.

Ks. Rodzaju 25:25″

ezaw

 

Ezaw był protoplastą Edomitów, narodu stale walczącego z Izraelem. Przypominam, że królem za czasów narodzin Jezusa był Herod (Edomita). Nie Judejczyk. Dlatego ewangelista Jan zwracał się pisząc o Żydach per Oni, wy.

Pan Jezus w apokalipsie powiedział:

“3: 9 Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem” Ap3

 

Czy widzieliście jakiegoś Żyda z lewicy trzymającego się dekalogu lub tory? Ja nie. Większość Żydów w mediach, polityce, jest albo ateistami, albo katolikami rzymskimi.

Dlatego sataniści dają poszukiwaczom prawdy dojść do “prawdy” o rzekomym pochodzeniu bankierów, polityków, biskupów. To są właśnie Żydzi, którzy Żydami nie są.

 

Król Salomon zszedłszy na złą drogę poślubił poganki, w tym edomitkę.

 

Socjalizm podatkowy panuje w krajach albo katolickich, albo ateistycznych (Szwecja).

Pochody 1 majowe już nie są popularne. Z tęsknotą za wpływami z dawnych lat, obchodzą je mniejsi lub więksi, byli dygnitarze postpzprowscy.

 

1 maja weszliśmy do zbiurokratyzowanej UE, gdzie liczy się kąt banana i głębokość spłuczki oraz sowite przyjęcie muzułmanów, ale nie wartości chrześcijańskie.

3 maja mamy zaś, dumnie obchodzone przez narodowców święto konstytucji, która jest nic nie wartym zbiorem praw. Będzie to jednak świetna okazja do pokazania się, a raczej wypromowania  garniturów w krawatach. Rząd będzie zareklamowany w TV, a lokalni politycy w lokalnych mediach. Szopka całoroczna.

 

 

Naiwny jest ten, kto uważa, że jakaś partia może zmienić rzeczywistość na miłą ludziom i Bogu. My tylko możemy naciskać na polityków w kwestii bezbożnych ustaw. . Wielki krokami zbliżamy się do biblijnego Wielkiego Ucisku i są to ostatnie podrygi wolności słowa.

 

” I oddali pokłon smokowi za to, że dał zwierzęciu moc, a także zwierzęciu oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do zwierzęcia i któż może z nim walczyć? (5) I dano mu paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące.” Ap 13

 

“Apokalipsa” Mateusza mówi nam o tym w ten sposób:

 

“W Ew. Mateusza 24.21 Jezus mówi, „Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.”

 

 

 

 

Updated: 1 maja 2017 — 11:24

71 komentarzy

Add a Comment
 1. 3 maja-święto masońskiej konstytucji 1791.

 2. Świetnie napisane! :))

  1. Też uważam, że to za bardzo dobry artykuł. Historia zatacza koło i wracamy do komunizmu. Zmutowanego, ale jednak. Dobrze, że mamy Pocieszyciela, bo po ludzku to ciężko znieść 🙂

   Wesoła piosenka :

   1. lubisz Aga regały? 🙂

    1. To mi się podoba, wpadło mi w uszko i rozweseliło, chociaż wcześniej nie słuchałam regałów haha 🙂 Mam nadzieję, że to nie sprawka jakiegoś złego ducha.

     1. Ja tam lubię ten utwór, dzięki za zamieszczenie 🙂 (choć aż tak fanką reggae nie jestem 😀 )

 3. “Większość Żydów w mediach, polityce jest albo ateistami, albo katolikami rzymskimi.”

  Pewnie chciałeś powiedzieć,że to sataniści podający się za katolików bądź ateistów. 😉

  1. tzn chciałem powiedzieć, że to są właśnie ci Żydzi, którzy Żydami nie są.

   1. Czyli kryptoŻydzi 🙂

  2. a w sumie można i tak powiedziec

 4. Obawiam się,że minionej nocy wiele osób poniosło śmierć w rytualnych mordach. 🙁

 5. Zwykłego człowieka nie interesuje kto rządzi byle by to robił dobrze.

   1. Kto rządzi tym polskim/światowym cyrkiem? Kto sprawuje rządy dusz? Czerwono/różowo/tęczowo-czarna/brunatna sitwa ( synagoga szatana ).

    1. ”brunatna sitwa”
     hehe , nie wiem dlaczego ale lubie to wymiawiać 😀

    2. Polacy ( ci świadomi stanu rzeczy ) miotają się próbując wzbudzić z bezczynu swoich pogrążonych w katolickim marazmie braci. Przy czym za grzechy Krk cierpią prawdziwi wyznawcy Chrystusa.

   2. Geniusz wszechczasów. Myśl jego poszybowała hen daleko.

 6. Módlmy się do Boga Ojca i prośmy go w imieniu Jego Syna Jezusa aby pokrzyżował plany satanistów, jeżeli chcą złożyć jakąś ofiarę z ludzi w to satanistyczne święto.

 7. To jest wszystko chore….. ale mam pytanie skąd wiadomo że każdy illuminat to satanista?
  Szkoda jeszcze że gdy powiedziałem rodzicom o illuminati to powiedzieli że wierzę w jakieś głupoty ;/
  A moja młodsza siostra dostała kiedyś koszulkę na której był trójkąt a w nim oko i chodziła tak po szkole itd
  Straszne to jest wszystko..

  1. stąd wiadomo, że nie uznają Jezusa jako swego Pana

  2. Kazdy kto nie wierzy w Mesjasza to satanista, po prostu nie ma innej neutralnej opcji.

  3. Jeśli jesteś utwierdzony mocno w Panu i chce Ci sie przeczytaj morals and dogma albwrta pike albo secret teachings of all things manly P Halla. Oboje masoni 33 stopnia. Masoneria zostala zinfiltrowana. Każdy mason 33 stopnia to kryptolucyferianista. Zostali oni oszukani przez diabła. W jaki sposób? Poprzez komunikacje z demonami w seansach spirytystycznych jak i oobe. Doświadczenia jakie przeżyli bardzo ich utwierdziły w tym kłamstwie. Bogu dzięki za Jego Ducha i za prawde Pisma Świętego.

 8. Jak ten czas leci do przodu już maj 🙂
  Co tam u Was bracia i siostry? 🙂

  1. czy wszyscy wypełnili już PITY?
   Termin wyjątkowo upływa 2 maja
   🙂

   1. Tego nie wiem?

   2. Wypełnione, tylko czekać na zwrot. Całe 32 złote (od tego odjąć 7 zł debetu na koncie w Pekao, przyjdzie zwrot to trza konto zamknąć ;p)

 9. Możliwe że Poznań stanie się moim drugim najczęstszym odwiedzanym miastem 🙂

 10. Hej, pamiętacie jak mówiłem o analogii w anime naruto? Tak taki czarny charakter – coś jak postać fałszywego proroka-zbawiciela podłącza ludzi do “nieskonczonego snu” – fałszywego wirtualnego świata aby zaprowadzić pokój na ziemi, – no i okazało się że chcąc dobrze został ograny przez innego “czarnego” który wyjawił prawdziwą moc tego systemu: zabrać podłączonym energię (tam czakrę) i zrobić z nich niewolników, nowe postaci bez własnej woli.
  Scenariusz mocno analogiczny do Objawienia Jana

  1. i to wyglądało jak w filmie “matrix” – ludzie byli w kokonach, podłączeni do “świętego drzewa” (jakby drzewo poznania dobrego i złego mściło się na nich, był tam taki motyw nawet w naruto), neo = one, fałszywy mesjasz, zamiast pokonać system, ginie i podtrzymuje go, a rzekomy “syjon” był pod ziemią – w otchłani

  2. Znam tę historię.Oglądałem kiedyś Naruto.Tam był taki Tobi (Obito Uhicha) i Madara Uhicha, który wykorzystał tego Tobiego właśnie do zrobienia ze wszystkich ludzi swoich niewolników.

   1. W zasadzie to Madara wykorzystał Obito, ale za to Madara został wykorzystany przez Kaguye (Chyba dobrze napisałem, nie chce mi się szukać).

    Lubiłem to anime, jakiś czas po nawróceniu myślałem że jestem bezpieczny. Teraz to rzuciłem, ale nie wiedzieć czemu moje myśli często chcąc nie chcąc uciekają w tym kierunku, nawet podczas modlitwy nie mogłem się skupić. Żeby temu zaradzić zacząłem podczas modlitwy czytać psalmy ;p. I podziałało, teraz jestem maksymalnie skupiony na modlitwie. Jak mama raz weszła do pokoju gdy się modliłem to aż podskoczyłem, taki byłem skupiony 😀

 11. Anarchiści rzucili wezwanie do buntu. – “Zemsta! Zemsta! Robotnicy do broni!” – krzyczały rozlepione na murach ulotki.

  – “Policja – psy gończe kapitalizmu – gotowe są mordować” – podjudzała anarchistyczna prasa.

  Następnego dnia na placu Haymarket doszło do nowej konfrontacji. Policja próbowała przerwać wiec anarchistów. Ktoś, nigdy nie wykryto kto, rzucił bombę w zwarty szereg funkcjonariuszy.

  – “Funt dynamitu jest wart buszla kul” – zapowiadali już dzień wcześniej anarchistyczni liderzy…

  Potężna eksplozja zwaliła z nóg wielu policjantów. Inni, zaskoczeni i zaszokowani śmiercią i ranami kolegów, zaczęli strzelać na oślep w stronę wiecujących.

  Nim opanowano sytuację, na Haymarket Square w Chicago poległo jedenaście osób, w tym siedmiu policjantów. Półtora roku później, z wyroku sądu, powieszono czterech anarchistów, aktywnych uczestników rewolty (piąty skazany sporządził w celi bombę, którą wysadził się w powietrze).”

  To mogło wyglądać tak?

  “? Zemsta! Zemsta! Robotnicy do ?” Krzyczały rozlepione na murach ulotki?
  “? ? ?” Podjudzała anarchistyczna prasa ?
  Następnego dnia ? doszło do nowej konfrontacji ???????

  “Funt dynamitu jest wart buszla kul” ??
  “Zapowiadali już wcześniej anarchistyczni liderzy” ?? ??

  ???? ?????? ???? ???? ???

  11 ?? 7??

  1,5 roku później⌛
  ??
  4 ?? 1??? = 5?

 12. Miło to usłyszeć Bracie 🙂 Łaska Jezusa Chrystusa niech będzie z Tobą 🙂

 13. 28.05.2016 zalamanie sie dolara , dewaluacja.

  1. Skąd to wiesz? Podawaj źródła od razu.

 14. http://fakty.interia.pl/swiat/news-ostatnia-kolacja-dla-prasy-barack-obama-zartowal-m-in-z-trum,nId,2195097 obama ostatnie przemowienia z dziennikarzami na koniec upuscil mikrofon co to moze oznaczac ? Jak ktos to znajdzie prosze o pzretlumaczenie jego wystapienia pewnie mega wazne musi byc . Zartowal z kandydatow na prezydenta USA , wszystkich . Tak jkaby juz oni nie byli wazni .

  1. Moim zdaniem to pożegnanie to podpucha i zwykła gra, żeby masy myślały, że jego kadencja się kończy, a tak naprawdę on dobrze wie, że już niedługo w USA stanie się coś, co mu przedłuży kadencje, np. wojna.

  2. Obejrzałam kilka krótkich filmików z tym wystąpieniem, dużo ludzi pisze w komentarzach, że niedługo stanie się coś bardzo złego. Najpierw ten dziwny filmik z”Invictus Games”, gdzie Książę Harry powiedział na końcu ,,Boom”, teraz Obama rzuca mikrofonem, skojarzyło mi się to z jakimś atakiem, który wkrótce może nastąpić

 15. Dokladnei dostalem info na poczte od znajomego w USA a wlasciwie kuzyna ktory siedzi mocno w polityce zna wielu ludzi w usa i twierdzi ze te lato w USA ma byc bardzo gorace http://losyziemi.pl/anomalia-pogodowa-la-nina-moze-spowodowac-ogromne-upaly-w-usa bo wtedy tylko mozna zdetonowac ladunki atomowe na kontynencie patrzcie Hiroshima i Fukushima 6 i 9 sierpien wtedy byl najwiekszy upal , co ciekawe bomby nie zostaly zrzucone z samolotow tylko zdetonowane na ziemii przez agentow jezuitow , to byla inscenizacja , teraz bedzie powtorka z rozrywki wg niego i napisal mi ze rozplanowuja dwie daty 15.07.2016 lub 15.08.2016r Jezu zmiluj sie nad Nami i modlmy sie zeby to nienastapilo Jezus jest Panem i Zbawicielem a Bog Go wskrzesil z martwych .

  1. A co z Car Bobą, która została zdetonowana na Arktyce, czyli tam gdzie jest bardzo zimno? Wątpię, żeby bomba atomowa miała takie śmieszne ograniczenia, że musi być upał, żeby ją zdetonować.
   “co ciekawe bomby nie zostaly zrzucone z samolotow tylko zdetonowane na ziemii przez agentow jezuitow” – to już raczej teoria spiskowa niż fakty.15 dzień miesiąca zgadzałby się z tym co mówi groxt1, że, któregoś 15 miesiąca atak nuklearny a 23 coś tam innego, ale powatpięwam w to.

    1. “Projekt Manhattan”

 16. Przepraszam tam powinno byc Hiroshima i Nagasaki * pomyleczka , skad to wiem palnar ? no poszukaj sobie jaka masa filmow jest o tej dacie i nawet generalowie rosyjscy mowia o tym ze pod koniec czerwca krach i dewaluacja dolara teraz sa potezne wachania na gieldach i cena ropy idzie w gore zeby wydrazyc dolara ostatecznie i zeby dewaluowal , ta data jest chyba pewna juz oni to planowali od lat , nawet obama nosil symbol czarnej wdowy symbolizujacy upadek finansow usa min , maja byc 3 deewaluacje dolara tak wogole .

  1. Heh, filmy o datach o niczym nie świadczą.Był filmik, w którym ktoś twierdził, że w dniach od 19 kwietnia do 1 maja dojdzie do ataków nuklearnych w USA i co? Dzisiaj mamy 1 maja i jak zwykle nic się nie stało.Myślę, że oni bawią się z nami tymi datami, np. był zamach 13 maja w piątek i teraz każdy będzie czekał na kolejny 13 piątek a nic się nie stanie.

 17. Pod koniec maja * 😉 blad

  1. na dzień dzisiejszy podtrzymuje opinie jakobyśmy mieli byc w strefie Rosji ostatnich 10 krolest czasow konca wg Biblii.
   Moim zdaniem “prawica” oczywiście pod kontrolą, w bloku post radzieckim bedzie zwyciężac każde wybory aż do WU.
   Może się mylę.

   1. Był czas Polski od morza do morza. Był złoty wiek. Przyszła czarna zaraza i odtąd jesteśmy między młotem, a kowadłem. Jeśli Niemcy są kowadłem to gdy znajdziemy się w strefie wpływów Rosji to będzie znaczyło, że pójdziemy pod młot.

    1. teraz to nie ma znaczenia.
     Wiesz Krzysiu, kiedy byliśmy bardziej heterogeniczni, można było myslec o przyszłości.
     Obecnie jestesmy zbieraniną: Chazarów, Edomitów, Słowian. Dodatkowo sposród Słowian ok 80% świadomie lub nie swiadomie czci Astarte.

     Juz dawno zdałem sobie sprawę, że nasza moc to moc Boga kiedy jesteśmy Mu oddani. Naszą moca sa modlitwy o nas i nasze rodziny.
     Bezbożni pójdą na stracenie.
     Nie jesteśmy w stanie przebić tej ściany.

  2. “kris”? To jest nas dwóch? Może napisałbyś się np. z dużej litery dla odróżnienia?

 18. Zgadzam się z Tobą Piotrze. Czy kowadło czy młot to bez różnicy. Pocieszam się tym, że jednak powoli, bo powoli, ale coraz więcej rodaków wychodzi z Babilonu. Choćby czytelnicy bloga są tego świadectwem.

 19. Drogi Adminie.
  Możesz rozwinąć ten temat – (Cytat z twojej wypowiedzi)- “Dodatkowo sposród Słowian ok 80% świadomie lub nie swiadomie czci Astarte.”
  Dziękuję z góry.

  Trafiłem dziś na tą stronę przypadkiem.
  Dotąd czytałem takie oto portale, które polecam:

  http://www.katolikintegralny.wordpress.com
  www. forumdlazycia.wordpress.com
  http://www.wolna-polska.pl
  http://www.gazetawarszawska.eu
  http://www.ultramontes.pl

  Polecam wykłady Ks. Piotra Glasa – egzorcysty z Anglii, wszelkie dostępne, a zwłaszcza ostatnie wykłady z Jasnej Góry z marca tego roku gdzie prowadził rekolekcje.
  Polecam też posłuchać wykładów Ks. Pawła Murzińskiego, o fałszywym miłosierdziu, zmianach klimatycznych i innych dostępnych.

 20. To juz nie nawygrywa bo WU najdalej w przyszlym roku ;), no wlasnei jest roznica bo Ty mowisz o rakietach ktore spadly a ja mowie o tym ze zdetonowac bombe atomowa z ziemi mozna tylko latem gdy jest ogromny upal i to jest fakt 😉 .

  1. To nie była rakieta, tylko bomba.
   Tak wygląda rakieta z głowicą nuklearną:
   http://www.koniec-swiata.org/wp-content/uploads/2015/04/Rakieta-afp-6001.jpg
   A tak wyglądała Car BOMBA zrzucona przez samolot na Arktyce:
   http://www.smartage.pl/wp-content/uploads/2015/08/334.jpg
   Podaj jakieś źródło mówiące o tym, że detonacja bomby atomowej z ziemi wymaga upału, bo coś trudno mi w to uwierzyć.
   Obama już wspominał o terroryzmie nuklearnym, więc pewnie dojdzie do false flag nuclear attack o który zostaną oskarżeni terroryści, potem stan wojenny i przedłużenie kadencji Obamy.

 21. Polska najwieksza ,byla za Chrobrego nawet Rzym podbil w 1025 , zloty wiek to przy jego rzadach pikus.

 22. Dobry artykuł,pozdrawiam

 23. Nie bedzie przedluzenia raczej rzadnego on zostanie zastrzelony i urzad obejmie Joe Biden .

 24. A czemu zniknęły wszystkie moje posty na temat podważania autorytetu Matki Bożej i linki do wykładów z Ks. Glasem?
  Widzę, że admin wstawia tylko to co jemu pasuje.
  Niestety w kwestii Matki Bożej nie masz racji.

  1. tak oczywiście, admin wstawia to co mu pasuje.
   Nie wstawiam reklamy satanistycznych stron. Jest to spowodowane bojaźnią Bożą.
   Luigi ja nie wiem czy zdajesz sobie sprawę na jaki blog trafileś.
   To nie ejst blog Rzymian.
   To jest blog chrześcijan biblijnych.
   Prosiłeś o odpowiedź na pytanie. odpowiedziałem i npodałem Ci link pokazujący, że za czczeniem Marii kryje się bałwochwalstwo i demon astarte, ale Ty to ignorujesz, wiec i ja ignoruje Twoje linki.
   Z Bogiem

 25. Dobrze mu napiales Piotrku !!! hehe

  1. Luigi absolutnie nie ma racji w kwestii kultu maryjnego. Detektyw Prawdy i inni trutherzy chrześcijańscy już dawno zdemaskowali “Maryję”. To zwierzchność demoniczna. Czas się obudzić z katolickiego snu!

   Chyba rzeczywiście Luigi nie zauważył, że na górze strony jest napisane “dla naśladowców Jezusa Chrystusa”, czyli nie dla przekonanych o nieomylności papieża, oddających cześć “matce boskiej” Rzymian zamkniętych na prawdę.

 26. Niezbyt chzrescijanski ten utwor twoj .

  1. Teraz są o wiele gorsze. Niestety aktualny. Życiowo brudny.

 27. Każde święto, które nie jest nadane przez Boga jest świętem nadanym przez bogów.
  Oddawaniem kultu i czci bóstwom, co za tym idzie ich ideom, które są ułudą i prowadzą na manowce.
  Ile to świąt nadanych przez ludzi obchodzi świat, a Boże Święta poszły w zapomnienie.

 28. Heh te moje komentarze z przed roku :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: