Jak przeczytałem na onet.pl figura rzekomej Matki Boskiej (Królowej Niebios) zrobiona przez jakiegoś zniewolonego człowieka nieznającego 2 przykazania zaczęła płakać.

 

 

 

W Argentynie jest ok 80% katolików. Jak ten kraj jest błogosławiony przez rzekomą Marię?

 

 

Prezydent Cristina Fernandez de Kirchner przyznaje: prawie jedna czwarta argentyńskiego społeczeństwa żyje w biedzie. W ostatnich tygodniach ubóstwo i brak pożywienia, zdominowały publiczną debatę w Argentynie. O poważnym kryzysie w tym kraju pisze dziennik „El Pais”
Siedem lat temu Argentyna walczyła z kryzysem, który dotknął wówczas aż 57% ludności. Za prezydentury Nestora Kirchnera (2003 – 2007) sytuacja się poprawiła, ale już od 2007 roku inflacja i międzynarodowa katastrofa ekonomiczna znów dają się we znaki Argentyńczykom.

Problem biedy i głodu, pisze dziennik, przybrał duże rozmiary. Jeden ze szpitali na północnym wschodzie kraju przyznał, że co trzecie dziecko jest niedożywione.

Do debaty nad kryzysem w Argentynie włączyły się Kościół katolicki (buhahaha – admin)opozycja (haha), media, związki zawodowe (haha), organizacje społeczne, a nawet arystokracja ziemska. Prezydent Kirchner przygotowała plan utworzenia spółdzielni, w których zatrudnionych zostałoby około 100 tys. ludzi. Na ten cel przeznaczy się 272 mln euro. Rodzinom, które posiadają sześcioro lub więcej dzieci udziela się również wsparcia finansowego – do 55 euro miesięcznie.”

https://www.wprost.pl/172388/Argentyna-bieda-i-glod

 

 

Tak zawsze “błogosławi” Królowa Niebios, Stella Maris, Gwiazda zaranna, którą reprezentuje pentagram.

Jak to edukacyjnie wspominam często,  mamy 2 miliony błogosławionych przez królową Nieba w Anglii, Irlandii. Reszta żyje głównie za 1800zł.

Bliski Argentynie religijnie Meksyk jeszcze bardziej “pobłogosławiła” Matka Śmierć. Jest to niewiarygodne jak ludzie kupują takie kłamstwa demonów:

 

Kult Świętej Śmierci – Królowa Niebios zdemaskowana. Szok….