Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Demon w Argentynie płacze.

Jak przeczytałem na onet.pl figura rzekomej Matki Boskiej (Królowej Niebios) zrobiona przez jakiegoś zniewolonego człowieka nieznającego 2 przykazania zaczęła płakać.

 

 

 

W Argentynie jest ok 80% katolików. Jak ten kraj jest błogosławiony przez rzekomą Marię?

 

 

Prezydent Cristina Fernandez de Kirchner przyznaje: prawie jedna czwarta argentyńskiego społeczeństwa żyje w biedzie. W ostatnich tygodniach ubóstwo i brak pożywienia, zdominowały publiczną debatę w Argentynie. O poważnym kryzysie w tym kraju pisze dziennik „El Pais”
Siedem lat temu Argentyna walczyła z kryzysem, który dotknął wówczas aż 57% ludności. Za prezydentury Nestora Kirchnera (2003 – 2007) sytuacja się poprawiła, ale już od 2007 roku inflacja i międzynarodowa katastrofa ekonomiczna znów dają się we znaki Argentyńczykom.

Problem biedy i głodu, pisze dziennik, przybrał duże rozmiary. Jeden ze szpitali na północnym wschodzie kraju przyznał, że co trzecie dziecko jest niedożywione.

Do debaty nad kryzysem w Argentynie włączyły się Kościół katolicki (buhahaha – admin)opozycja (haha), media, związki zawodowe (haha), organizacje społeczne, a nawet arystokracja ziemska. Prezydent Kirchner przygotowała plan utworzenia spółdzielni, w których zatrudnionych zostałoby około 100 tys. ludzi. Na ten cel przeznaczy się 272 mln euro. Rodzinom, które posiadają sześcioro lub więcej dzieci udziela się również wsparcia finansowego – do 55 euro miesięcznie.”

https://www.wprost.pl/172388/Argentyna-bieda-i-glod

 

 

Tak zawsze “błogosławi” Królowa Niebios, Stella Maris, Gwiazda zaranna, którą reprezentuje pentagram.

Jak to edukacyjnie wspominam często,  mamy 2 miliony błogosławionych przez królową Nieba w Anglii, Irlandii. Reszta żyje głównie za 1800zł.

Bliski Argentynie religijnie Meksyk jeszcze bardziej “pobłogosławiła” Matka Śmierć. Jest to niewiarygodne jak ludzie kupują takie kłamstwa demonów:

 

Kult Świętej Śmierci – Królowa Niebios zdemaskowana. Szok….

 

Updated: 21 kwietnia 2017 — 10:39

27 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Nie obrażajcie się siostry w wierze na mnie, ale kult maryji ( nie mylić z Marią, matką Jezusa Chrystusa ) to zakamuflowany feminizm, narzędzie do niszczenia męskiego pierwiastka duchowego.

  1. tj sprawa oczywista jak dla mnie. Obalić bibliny patriarchat. Teraz w rodzinach władzę oddają męzowie żonom niczym Ferdek Kiepski.

   1. Ale wiecie dlaczego tak jest? A mianowicie dlatego, że mężczyźni nie czytają Pisma Świętego, nie wiedzą, czego się od nich wymaga. Cudowne cechy Bożego Męża nie są przekazywane z ojca na syna. Brak autorytetów, brak fundamentu w postaci Jezusa Chrystusa. To takie przykre i przytłaczające zarazem. Wszyscy jesteśmy przecież równi, ale każdy z nas został stworzony do konkretnej roli.
    To takie smutne, gdy człowiek zdaje sobie sprawę, iż nie może żyć tak, jak Pan to dla niego już dawno przewidział. Trzeba się wciąż przedzierać przez ten gąszcz feministycznych manifestów, szowinistycznych żarcików i udowadniać samemu sobie, że poświęcanie się by być dobrą żoną i matką, a nie biznes women jest moim świadomym wyborem… Dziś robienie kariery ceni się bardziej niż założenie rodziny…

 2. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Ten demon wygląda przerażająco. Nie wiem jak można modlić się do czegoś takiego… Scena jak z horroru.

  1. Nieciekawie to wygląda.

   Dziś świadkowie Jehowy, a co jutro? A co z Islamem? Co jak co, ale świadkowie Jehowy nie zezwalają swym członkom udziału w wojnach, co jest dla nich akurat na +. Powody są absurdalne, jakoby Świadkowie Jehowy rozdzielali rodziny, przecież Yeshua Mesjasz przepowiedział, że rodziny będą z Jego powodu rozdzielone (nie żeby Pan używał w tym celu ŚJ). Jedynie ta sprawa z transfuzją wydaje się być logiczna, ale to chyba za mało, w porównaniu do milionów wypalonych stosów i torturowanych i wymordowanych ludzi przez KRK.

   Powinien być rozdział kościoła od państwa i sekta, nie ważne jaka, nie powinna być delegalizowana, chyba że proponuje jawny ekstremizm, nienawiść i terroryzm jak islam. Dziś nawet KRK do tego nie pasuje, mimo że oczywistym jest, że z chęcią by wymordowali takich jak my.

 3. https://www.wprost.pl/swiat/10051690/Atak-w-Paryzu-Sluzby-mialy-informacje-ze-napastnik-chcial-zdobyc-bron-by-zabic-policjantow.html

  Paranoja.

  “Jak podaje „The Telegraph”, 39-letni napastnik był już wcześniej znany francuskim służbom jako osoba powiązana z radykalnym islamem.”

  Dlaczego ten człowiek był na wolności?

  ” Przed 16 laty mężczyzna otworzył ogień do funkcjonariuszy po tym, jak wszczęli za nim pościg, gdy nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Podczas przesłuchania udało mu się przejąć broń jednego z policjantów i wystrzelić pięć razy. Policjant przeżył, a napastnik został skazany na siedem lat wiezienia.”

  7 lat niezatrzymanie się do kontroli, ucieczkę, kradzież broni na przesłuchaniu i 5 wystrzałów do policjanta? Normalnie powinien od razu dostać karę śmierci (Tak, uważam że Biblia popiera karę śmierci)

  1. * 7 lat za ….

 4. Znacie moje świadectwo i wstręt do dewocjonaliów.. kiedy wyskoczyło mi zdjęcie (jeszcze nie przeczytałam opisu) po prostu natychmiast mi sie niedobrze zrobiło. To jest prawdziwa obrzydliwość i jeszcze podrobienie pocenia się krwią Pana przed męką w formie łez bałwana.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Czytałem historię człowieka, u którego w domu figurka zaczęła płakać krwawymi łzami, tysiące pielgrzymów, opłaty itd, dopóki nie okazało się że ten człowiek pracował w fabryce tych figurek i nasączył gips zwierzęcą krwią przed lakierowaniem po czym zrobił otwory przy oczach.
   Cudem jest to że żyjemy, poruszamy się i jesteśmy, i to definitywnie pochodzi od Boga 🙂 i na tym się skupiajmy 😉

   1. Ludzie widzą to, co chcą widzieć. Podobnie było z opłatkiem, na którym rzekomo pojawiła się tkanka mięśnia sercowego. Ten fałsz, co prawda już obalono, ale nadal są tacy, co myślą, że to serce Jezusa…

    1. Z krwawymi łzami to ja nie wiedziałam, ciekawe… i w sumie by mnie nie zdziwiło, niektórzy ludzie bywają czasem zdolni do wszystkiego… :/
     Z kolei ten przypadek z opłatkiem całkiem dobrze znam, bo to z mego rodzinnego grajdołka niestety :/ (i teraz już niestety wiecie skąd jestem 🙁 ) Nawet w komentarzach na popularnym lokalnym portalu pod jednym z niusów a propos “kościoła” ktoś wskazał, że (cytuję): “Watykan nie uznaje tego typu “cudów”, bo tam już od 1819 roku wiedzą, że odpowiada za nie bakteria “serratia marcescens”, ale za to u Sakołcy [tak by powiedział ktoś nazwę w wersji “po prostu”-taki miks polskiego, białoruskiego i jakichś lokalnych naleciałości- dopisek mój] klękają przed drobnoustrojem” :/ Jedyny pożytek, że “proboszcz” odnowił parking przed “kościołem”, bo nie ma problemu z parkowaniem, jak np. rodzice odwożą dzieci do szkół w pobliżu albo gdy są dni miasta na stadionie miejskim, który jest dosłownie rzut beretem od “kościoła”- nie ma problemu z postawieniem auta, bo pod stadionem jest nie dość że mały parking, ale i jeszcze ciut przyciasnawy 🙂 Ale jest jeszcze gorzej pod jednym względem- problem z wywożeniem śmieci, bo się ksiunc nie może dogadać z kimś odpowiedzialnym za to i w chwili obecnej jest czasem makabrycznie pod tym względem :/ (autentycznie, ludzie czasem jak idą z cmentarza, to zostawiają opakowania po wkładach itp. w malutkich koszach niedaleko liceum (mojego byłego LO zresztą), które jest naprzeciwko jednego z wejść na cmentarz, przez co te kosze się szybko przepełniają :/
     nius trochę stary, bo wyszło po tej wichurze kilka miesięcy temu, jak drzewa poniszczyło, ale może to mniej-więcej naświetli choć trochę problem- https://isokolka.eu/sokolka/16854-sprawa-smieci-przy-cmentarzu-w-sokolce-radny-to-wstyd-na-cala-polske (ale co poradzić, jak dla tego człowieka liczy się tylko zysk… :/ )
     Jeszcze “lepsza” akcja :/ – w związku z tą reformą oświaty okazało się, że jedno z gimnazjów-samodzielnie funkcjonujące (moje byłe gimnazjum) zostanie włączone do (samodzielnej) podstawówki, w której pracuje moja mama (zresztą mojej dawnej podstawówki)- w “mieście” są też dwa zespoły szkół (SP+gim), ale z nimi nie było takich problemów…przy samodzielnych szkołach nie byłoby afery, gdyby nie to, że gimnazjum ma za patrona jp2 (funkcjonująca tam przed reformą oświaty z 1999r. SP miała go wcześniej też za patrona) :/ no i zrobił się spór, bo były 2 warianty: włączyć gimbazę do SP albo utworzyć nową SP (co nie miałoby nawet trochę sensu ekonomicznego, bo przede wszystkim niewiele dzieci by poszło… :/ )…co się działo, co się moi “ziemscy” rodzice-nauczyciele powkurzali na gadanie niektórych, to ja im naprawdę współczułam :/ W końcu rada miejska uchwaliła włączenie gimbazy do SP, ale wynik nie usatysfakcjonował co niektórych :/ – nawet kilku radnych się zgarnęło w “Komitet Obrony Szkoły im. jp2” (i to jeszcze radni znani ze swych “wypowiedzi” :/ ), co najzabawniejsze i “proboszcz” grzmiał o tym, jak można tak robić, że będzie likwidowana szkoła z takim patronem i w ogóle… [tu nius z onetu: http://bialystok.onet.pl/hanba-sokolki-co-dalej-z-gimnazjum-im-jana-pawla-ii/05f7hzy%5D Jednakowoż kuratorium oświaty w Białymstoku zaopiniowało, że z uchwałą co do reformy oświaty nie ma problemów, więc sprawa (oby!) ucichła… 🙂
     Przepraszam, że się rozpisałam, ale jak zobaczyłam komentarz Ani, to też się chciałam dopisać i co nieco podać od swojej strony 🙂

 5. Robią z ludzi głupich!

  1. Aż przypomniał mi się ten filmik z youtuba z fragmentem z Kiepskich jak to babka Kiepska myślała, że im się “matka boska” objawiła, a to była plama na ścianie (ale filmik usunięto :/ )

 6. Kolejna sztuczka demonów.

 7. Od jakiegoś czasu nazywam to – straceniem dobrego smaku…
  oraz przyzwoitej wrażliwości…
  To samo można odnieść do pielgrzymek z czaszkami umarłych lub kultów innych części ciała umarłych.

  To są przecież te ich rzekome cuda i dziwy…

  Dla Boga – OBRZYDLIWOŚĆ

  1. Basia piszesz, że:

   “Dla Boga – OBRZYDLIWOŚĆ” [figurki itepe…]

   …dla mnie też, chociaż Bogiem nie jestem,
   a pielgrzymek na jasną górę mam już dosyć,
   po prostu czekam… czekam kiedy szie Ojcu
   cierpliwość skończy, bo mnie już brakło…

 8. co to za gips ???
  mówił chłop do obrazu a obraz ani razu ???
  co to za łzy ???
  ja, jak obieram cebulę to też płaczę,
  ale żeby popaćkane było na nosie,
  na czole, mazidła jakieś ???
  demon, ty nie rób z ludzi idiotów !!!
  no, chyba że to jakiś miejscowy proboszcz
  szie bawi w malarza rozbryzganych łez…

  to już nawet nie jest gips, to szajs,
  o figurce nie wspomnę… 🙂

  ale Gipsy, to już co innego,
  hej 🙂

  La Manouche
  .https://www.youtube.com/watch?v=Fcw0LaaFtGM

  1. “ja, jak obieram cebulę to też płaczę,”

   Niemiec jak widział tę figurę to płakał jak odchodził 🙂

   1. …od zmysłów chyba odchodził ten Niemiec,
    co jemu szie żal gipsu zrobiło, czy
    mu szie te bohomazy na twarzy nie spodobały ?
    …no, można zapłakać, …artystyczne malowidło
    to nie jest… co bardziej wrażliwi mogą zapłakać gdy widzą taką szmirę, chałturę i badziew…

    trzymaj szie Admin 🙂

   2. wierni podchodzą, modląc się do czystej figurki aż tu nagle Mietek zza kotary ”Halo Stefan odbiór, teraz puszczaj farbę” wiem, suche 😀

    1. hahaha, mówił chłop do obrazu…, a może by tak spróbować ewangelizować 🙂

     Podobnie jak Eliasz na górze Karmel, też miał trochę do śmiechu…
     Jak nie groźbą to może żartem.

     Pozdrawiam 🙂

    2. Albo czerwoną szminką pomazane i ktoś nie zmył :/

    3. Haha 😀 więcej takich sucharków plz 😉

    4. Może i suche, ale nie zdziwiłbym się, gdyby tak rzeczywiście było.

 9. Co do krwi pojawiającej się na figurach, które ludzie czczą, a czego Bóg zabronił, hostii, która zamieniła się w krew.
  Przypomnijmy sobie co działo się za czasów Faraona i jakie rzeczy potrafili uczynić czarownicy egipscy.
  Jest to wskazówka, na to, iż “cuda” te nie mogą pochodzić od Boga ponieważ nie zmienił swojego przykazania i nadal mamy Go wielbić w Duchu i Prawdzie.

  Dlatego tak mówi Pan: Po tym poznasz, żem Ja Pan: Oto Ja uderzę laską, którą mam w ręku, wody Nilu, a zamienią się w krew,  wyginą ryby w Nilu, i Nil zacznie cuchnąć, Egipcjanie zaś nie będą mogli pić wody z Nilu. Potem rzekł Pan do Mojżesza: Powiedz Aaronowi: Weź laskę swoją i wyciągnij rękę swoją nad wody Egiptu, nad jego rzeki, nad jego kanały i zalewy, i nad wszystkie jego zbiorniki wód, a zamienią się w krew, tak że krew będzie w całej ziemi egipskiej, a nawet w naczyniach drewnianych i kamiennych. Mojżesz i Aaron uczynili tak, jak rozkazał Pan: Podniósłszy laskę uderzył wody Nilu na oczach faraona i na oczach jego sług; i wszystka woda w Nilu zamieniła się w krew,  wyginęły ryby w Nilu, i Nil zaczął cuchnąć, tak że Egipcjanie nie mogli pić wody z Nilu. A krew była w całej ziemi egipskiej. JEDNAK TO SAMO UCZYNILI CZARAMI SWOIMI CZAROWNICY EGIPSCY i serce faraona pozostało nieczułe, i nie usłuchał ich, jak Pan zapowiedział. Faraon odwróciwszy się, poszedł do swego pałacu i nie wziął sobie tego do serca. 2Moj.7,17 

  Nie oznacza to jednak, że lud Boży nie ma większej mocy od dzisiejszych czarowników.
  Oczy Boga skierowane są na tych, którzy strzegą Jego przykazań, świadczą o Nim i powołują się na Jego słowa.
  To małe podróbki demonów, gdy Bóg zakończy czas łaski zobaczymy prawdziwe Jego dzieła, a plagi, które spadną na ziemię będą potwierdzeniem Bożej mocy.

  Potem dano mi trzcinę podobną do mierniczego pręta, i powiedziano: «Wstań i zmierz* Świątynię Bożą i ołtarz, i tych, co wielbią w niej Boga. Dziedziniec* zewnętrzny Świątyni pomiń zupełnie i nie mierz go, bo został dany poganom, i będą deptać Miasto Święte czterdzieści dwa miesiące*. Dwom moim Świadkom* dam władzę, a będą prorokować obleczeni w wory, przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni». Oni są dwoma drzewami oliwnymi i dwoma świecznikami, co stoją przed Panem ziemi. A jeśli kto chce ich skrzywdzić, ogień wychodzi z ich ust i pożera ich wrogów. Jeśliby zechciał ktokolwiek ich skrzywdzić, w ten sposób musi być zabity. Mają oni władzę zamknąć niebo, by deszcz nie zraszał dni ich prorokowania, i mają władzę nad wodami, by w krew je przemienić, i wszelką plagą uderzyć ziemię, ilekroć zechcą. A gdy dopełnią swojego świadectwa, Bestia*, która wychodzi z Czeluści, wyda im wojnę, zwycięży ich i zabije. A zwłoki ich [leżeć] będą na placu wielkiego miasta, które duchowo zwie się: Sodoma i Egipt, gdzie także ukrzyżowano ich Pana*. I [wielu] spośród ludów, szczepów, języków i narodów przez trzy i pół dnia* ogląda ich zwłoki; a zwłok ich nie zezwalają złożyć do grobu. Wobec nich mieszkańcy ziemi cieszą się i radują; i dary sobie nawzajem będą przesyłali, bo ci dwaj prorocy mieszkańcom ziemi* zadali katuszy. A po trzech i pół dniach duch życia z Boga w nich wstąpił i stanęli na nogi*. A wielki strach padł na tych, co ich oglądali. Posłyszeli oni donośny głos z nieba do nich mówiący: «Wstąpcie tutaj!» I w obłoku wstąpili do nieba, a ich wrogowie ich zobaczyli*. W owej godzinie nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi i runęła dziesiąta część miasta, i skutkiem trzęsienia ziemi zginęło siedem tysięcy osób*. A pozostali ulegli przerażeniu i oddali chwałę Bogu nieba.Ks.Obj.11,1

  Potem posłyszałem donośny głos ze świątyni, mówiący do siedmiu aniołów: «Idźcie, a wylejcie siedem czasz gniewu Boga na ziemię!» I poszedł pierwszy, i wylał swą czaszę na ziemię. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach*, co mają znamię Bestii, i na tych, co wielbią jej obraz. * A drugi wylał swą czaszę na morze. I stało się ono krwią jakby zmarłego, i każda z istot żywych poniosła śmierć – te, które są w morzu. A trzeci wylał swą czaszę na rzeki i źródła wód: i stały się krwią. I usłyszałem anioła wód, mówiącego: «Ty jesteś sprawiedliwy, Który jesteś, Który byłeś, o Święty, że tak osądziłeś. Ponieważ wylali krew świętych i proroków, krew również pić im dałeś. Godni są tego!» I usłyszałem, jak mówił ołtarz*: «Tak, Panie, Boże wszechwładny, prawdziwe są Twoje wyroki i sprawiedliwe». A czwarty wylał swą czaszę na słońce: i dano mu władzę dotknąć ogniem ludzi. I ludzie zostali dotknięci wielkim upałem, i bluźnili imieniu Boga, który ma moc nad tymi plagami, a nie nawrócili się, by oddać Mu chwałę. A piąty wylał swą czaszę na tron Bestii: i w jej królestwie nastały ciemności*, a ludzie z bólu gryźli języki i Bogu nieba bluźnili za bóle swoje i wrzody, ale od czynów swoich się nie odwrócili. A szósty wylał swą czaszę na rzekę wielką, na Eufrat. A wyschła jej woda, by dla królów ze wschodu słońca droga stanęła otworem*. I ujrzałem wychodzące z paszczy Smoka i z paszczy Bestii, i z ust Fałszywego Proroka* trzy duchy nieczyste jakby ropuchy*; a są to duchy czyniące znaki – demony, które wychodzą ku królom całej zamieszkanej ziemi, by ich zgromadzić na wojnę w wielkim dniu wszechmogącego Boga. *. I zgromadziły ich na miejsce, zwane po hebrajsku Har-Magedon*. Siódmy wylał swą czaszę w powietrze: a ze świątyni od tronu dobył się donośny głos mówiący: «Stało się!» I nastąpiły błyskawice i głosy, i gromy, i nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nie było, odkąd jest człowiek na ziemi: takie trzęsienie ziemi, tak wielkie. A wielkie miasto rozpadło się na trzy części* i miasta pogan runęły. I wspomniał Bóg na Wielki Babilon, by mu dać kielich wina – gniewu zapalczywości swej. I pierzchła każda wyspa, i gór już nie znaleziono. I grad ogromny o wadze jakby talentu spadł z nieba na ludzi. A ludzie Bogu bluźnili za plagę gradu, bo plaga jego jest bardzo wielka.Ks.Obj.16,1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: