Nie chcę pisać o konkretnych przypadkach, o których mi ludzie mówią i dzisiaj się przekonałem u pewnej stałej czytelniczki, ale wspominałem natomiast o sobie, że pierwsze lata mniej więcej 2010-2013 uważałem że jestem wierzący i narodzony na nowo, a nie byłem. Moje owoce były złe, ale widocznie modlitwy innych spowodowały, że Bóg mnie wytopił jak złoto sie wytapia.

Dobrze jest znac prawdę o świecie, jakie sa zagrożenia, jakie symbole promują sataniści, ale jeśli to, antychryst, porwanie, illuminati zabierają Ci więcej czasu niż Jezus i Biblia, to właśnie jesteś w sidłach demonów. Również wielu z tych, którzy odrzucali poszczególne księgi Pisma bardzo źle skończyli. Ostatnio autor najlepszej witryny o masoneri i okultyzmie.Pisze ten tekst po tragicznych wydarzeniach pewnej mojej czytelniczki, która wiele razy przeze mnie upominana została przy samych spiskach.

Dlaczego spiski są groźne i demoniczne? Ponieważ budują pychę wiedz: JA WSZYSTKO WIEM.

Szatan daje Ci wiele poznać tak, jak w latach 90ych dał poznać czytelnikom pisma Jerzego Urbana pt NIE prawde o klościle Rzymu. Czy przez to ktoś stał się lepszy? Czy trafił do Jezusa, czy jego owoce były zdrowe?

 

Wiem, że część czyta mój blog tylko po to, by dowiedzieć się o czymś, co później będzie można w towarzystwie opowiedzieć jako nowość, ale nie taki jest cel tego bloga. Celem tego bloga jest demaskowanie kłamstw szatana, konfrontowanie z Pismem i ZMIANA SERCA przede wszystkim. To dlatego niektórzy zarzucają mi: ale ty, wy jesteście radykalni.

 

 

“(4) Wiarołomni, czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem, to wrogość wobec Boga? Jeśli więc kto chce być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga.
(5) Albo czy sądzicie, że na próżno Pismo mówi: Zazdrośnie chce On mieć tylko dla siebie ducha, któremu dał w nas mieszkanie?
(6) Owszem, większą jeszcze okazuje łaskę, gdyż mówi: Bóg się pysznym przeciwstawia, a pokornym łaskę daje.
(7) Przeto poddajcie się Bogu, przeciwstawcie się diabłu, a ucieknie od was.” Jakuba 4

 

 

Pycha wiedzy to diabelska pułapka. Znam już wiele osób, które nie radzą sobie ze sobą i mają ataki demoniczne ciężkiego kalibru. Jednak Biblia uczy czegoś innego. Uczy usługiwania.

 

1 Tymoteusza:

” Poświęcone jest przecież przez słowo Boże i modlitwę. (6)Przedstawiając to braciom, staniesz się dobrym sługą Chrystusa Jezusa, karmionym słowami wiary i dobrej nauki, za którą poszedłeś. (7) Zwalczaj bezbożne i niedorzeczne bajki. Zachęta do pobożności Ćwicz się w pobożności. (8) Albowiem ćwiczenie ciała nie na wiele się przydaje, pobożność zaś mająca obietnicę życia teraźniejszego i przyszłego zawsze ma wielką wartość. (9) Godna to wiary nauka i warta, aby ją wszyscy przyjęli: (10) Dlatego trudzimy się i walczymy, ponieważ całą nadzieję pokładamy w Bogu żywym, który jest zbawicielem wszystkich ludzi, a zwłaszcza wierzących. (11) Tak napominaj i nauczaj.”

 

 

1 Piotra

Jeśli kto mówi, niech mówi jak Słowo Boże. Jeśli kto usługuje, niech czyni to z mocą, której udziela Bóg, aby we wszystkim był uwielbiony Bóg przez Jezusa Chrystusa. Jego jest chwała i moc na wieki wieków. Amen.

 

Same spiski, chipy, antychryst, illuminati to demony. Jeśli mówisz to masz mówić jak Słowo Boże, To nie spiski mają być wywyższone , ale Chwała Chrystusa.

 

David Icke również promuje prawdę, choc w świetle new age.

Mało tego, znającym spiski w kontekście Biblii wydaje się, że są wierzącymi a nie są. Jak to rozpoznać? Po tym czy oddali swe życie Jezusowi, a to widać po zmianie stylu życia.

Koncentracja na spiskach doprowadza do zdemonizowania i  obłędu. Jeden z blogerów usunąwszy Pawła przez siebie, doszedł do wniosku, że Lucyfer i Jezusa to jedna i ta sama osoba. To jeszcze nie jest problem. Problemem jest to, że inni uważający sie za chrześcijan czytują jego blog próbując racjonalizować…

Prawda o systemie szatana powinna być marginesem w Twoim życiu a nie centrum. Modlitwa za innych, milość do bliżniego, relacje z Jezusem, czytanie Słowa, to powinno być priorytetem. Kiedy przyjdzie Wielki Ucisk pycha wiedzy Ci nie pomoże, ale Jezus już tak.