Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ciężko jest odrzucic wierzenia, które wpojono w dzieciństwie.

 

Grafikę wykonał Piotr. Dziękuję. 

Updated: 19 kwietnia 2017 — 15:21

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Nie bójmy się iść przy Bogu, bo Bóg który jest przy nas jest silniejszy niż cały ten świat 😉
  Dziękuję za opublikowanie. Na chwałę Boga Najwyższego! 🙂

 2. No bo co ludzie powiedza… Nie ochrzcili dziecka. Pewnie bezbozne satanisty jakies 😉 itd. itp.

  1. 😀 hah troche mnie to bawi, ale dokładnie tak gadają! 😀

 3. Rozni “gegacze” powiadaja, a raczej zarzucaja nam jak wczesniej zarzucali prorokom, samemu Jezusowi Chrystusowi czy wreszcie reformatorom rozbijanie jednosci narodu tudziez Europy ( zwlaszcza Lutrowi i Kalwinowi ). To, ze zostali opacznie zrozumiani np. krwawa Wojna Chlopska w Niemczech 1524-26 to juz inna kwestia ( ciemiezone chlopstwo naiwnie myslalo, iz warstwy feudalne zawladniete demonicznymi zadzami odpuszcza choc troche na swym krwiopijstwie przy argumentacji Biblijnej, ktora mieli za nic ).

 4. Rzym jak poczuje sie naprawde zagrozony, to stosuje najbrudniejsze metody ( ze skrytobojstwami wlacznie ) by owe klopoty wyeliminowac…

 5. Polscy protestanci skompromitowali sie wspolpracujac z czerwonymi wlodarzami PRL-u. Prawde jednakze mowiac to byla propozycja nie do odrzucenia ( albo wchodzicie w ten uklad albo totalny zakaz legalnej dzialalnosci ). Zabawne. Naszla mnie taka konkluzja. Cala ta ogromna machina oswieceniowa Polski ludowej zdala sie na nic przy rozkladowej kulturze rzymskiej omylkowo zwanej polska. Te wszystkie ogromne naklady na nauke, kulture i sztuke. Jak krew w jalowy piach.

 6. Nasi ludzie w kraju ( za granica zyja z reguly w innych systemach mentalnych ) sa strasznie sfrustrowani. Wynika to z faktu prymatu rozbuchanych zadz cielesnych ( prawie wszyscy chca nadmiernie, na dowolny sposob konsumowac, a malo przy tym robic ) nad sprawami duchowymi ( wymyslaniem idei np. sprawniejszego podzialu/organizacji pracy, ktory to zapewnia dobrobyt ), ktore to wynika z trujacej kultury watykanskiej, a zwlaszcza balwochwalczego kultu wlasnej duszy-personalizmu. Po prostu sumie apetytow nie odpowiada suma zasobow. I tyle.

 7. Polske mozna za przeproszeniem przyrownac do szamba ( nie chodzi mnie o jej fizycznosc, ale o mentalnosc zamieszkujacych ja ludzi ). Taki maly kraj, a tyle w nim jest zalu, goryczy, zawisci, wrecz nienawisci… A wszystkie te “dobrodziejstwa” przez brak odrzucenia duchowej zwierzchnosci watykanu w XVI wieku…

 8. Mati-a zwłaszcza w 18,53min .Z Bogiem

  1. Anne, ale to jakaś aluzja do mnie? Czy poprostu podoba ci się ten wers i o tym wspomniałaś?

 9. Slugami Jezusa Chrystusa nie sa pyszalki majacy Pismo w malym palcu, a ci ktorzy pelnia wole Ojca w niebie.

  1. Jak można pełnić wolę Ojca nie znając jej ??
   Skąd czerpiesz wiedzę o niej ? Powinna Ci się zepsuć klawiatura kiedy pisałeś te idiotyzmy, czy Jezus nie znał Pisma? Znał i to od najmłodszych lat.
   Jeśli nie masz czasu na czytanie, to dam Ci radę: nie włączaj komputera zanim nie skończysz czytać Biblii.
   Szczęść Boże. Wielu łask i pożytków z lektury.

 10. Mati -do Ciebie?Twoje wpisy są mądre ,a wers daje wiele do myślenia .Detmold -masz rację -lubię czytać wasze komentarze .trzymajcie się .Z Bogiem.

 11. Zbyszku-Szczęść Boże -tak się witano ,pięknie a odpowiadano Daj Panie Boże .Zbyszku rozumiem co miał na myśli Detmold i Ty również ,w kilku słowach ,pisząc w necie ,można być żle zrozumianym .Zyczę Ci pogody Ducha .Trzymaj się .Z Bogiem.

 12. Artur S. (detmold)

  Reformacji zarzuca sie nie stworzone rzeczy. Przykladowo rozbicie “duchowej jednosci Europy” ( potrzebnej dla uzasadnienia dojenia z kasy owczesnej jej mieszkancow przez watykan ). Obalam ten argument. Jakby Europa byl az tak razona katolicyzmem jak XIV, XV wieku kilka wiekow wczesniej to by nie oparla sie inwazji mahometan, przez co Zachod NIGDY nie bylby tak potezny jak np. XIX wieku i nie bylby tym czym jeszcze do nie dawna byl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: