Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Egipt przygotowuje się na przyjęcie Papieża. W logo księżyc zrównany z krzyżem.

Jak dowiadujemy się na radiovaticana:

 

W Egipcie trwają gorączkowe przygotowania do papieskiej wizyty, a mieszkańcy tego kraju oczekują Franciszka z ogromną radością. Wskazuje na to ordynariusz Luksoru, stojący na czele komitetu przygotowującego pielgrzymkę. Zauważa on, że bardzo ważnym dla całego świata wydarzeniem tej podróży będzie wizyta Ojca Świętego na kairskim uniwersytecie Al-Azhar i jego wystąpienie na Międzynarodowej Konferencji Pokojowej.

„Te spotkania pokazują, że religie stworzone są nie do siania nienawiści i podziałów, ale do budowania pokoju i przerzucania mostów pojednania. To jest droga którą wspólnie musimy podążać” – podkreśla bp Emmanuel Bishay. Wskazuje jednocześnie, że Franciszek przybędzie do Egiptu właśnie jako pielgrzym pokoju, by pokazać wyznawcom wszystkich religii, że nie mogą stać się narzędziami nienawiści, konfliktów i podziałów. „Franciszek przyjedzie z przesłaniem pokoju do ziemi, której historia mówi o wielowiekowej gościnności i wytrwałych dążeniach uczynienia z niej miejsca, gdzie wspólnie mogą żyć ludzie różnych religii. Na Ojca Świętego czekają nie tylko katolicy, ale cały naród egipski” – podkreśla organizator papieskiej pielgrzymki do Egiptu”

 

http://pl.radiovaticana.va/news/2017/04/04/egipt_przygotowuje_si%C4%99_na_przyj%C4%99cie_papie%C5%BCa_/1303386

 

 

Poniżej logo tej “imprezy

 

Krzyż zrównany z islamskim księżycem. Właściwie można uznać, że ów sierp połyka krzyż.

 

Gdybym miał dzisiaj wskazać osobę która jest najbliższa biblijnej wersji antychrysta, to bez cienia wątpliwości byłby nim pan Bergoglio.

 

“Zatem otworzyła swoje usta dla bluźnierstwa przeciwko Bogu, by bluźnić przeciwko Bogu, by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi, i mieszkańcom nieba.
7Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich, i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem.
8Wszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy, każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka.” Ap13

 

 

 

Updated: 24 lipca 2018 — 10:43

19 komentarzy

Add a Comment
 1. To logo i pielgrzymka w tym roku nie jest przypadkowa. Piramidy mają ściśle mesjańskie znaczenie dla elit. Faraon był uważany za ziemskie wcielenie Horusa czyli syna boga Ra.

  Księżyc jest dla Ziemi twz. “capstonem” czyli kamieniem szczytowym. Symbolizuje króla świata. Tytuł władcy świata otrzymywał każdy papież podczas koronacji zajmując w ten sposób miejsce Chrystusa. Ta praktyka została porzucona dopiero w 1978 roku. Być może narodził się światowy mesjasz na którego czeka świat.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Koronacja_papieska#Msza_i_koronacja

  https://aamichael666.files.wordpress.com/2015/02/great-pyramid-of-giza-ppp-pyramid-lunar-standstill-moon-married-to-earth-1x2x3x4x5x6x7-5040-and-equatorial-5043mile-config.png

  Piramidy to też dowód jak starożytni ludzie wiedzieli gdzie należy wybudować piramidy aby ich położenie na Ziemi odpowiadało maksymalnemu wychyleniu Księżyca, na którego wskazują.

  https://aamichael666.files.wordpress.com/2015/02/great-pyramid-of-giza-ppp-pyramid-lunar-standstill-moon-married-to-earth-1x2x3x4x5x6x7-5040-and-equatorial-5043mile-config.png

  W filmiku “I, pet Goat II” kiedy na świcie pojawia się posąg Bestii czyli fałszywy mesjasz, jest scena zniszczenia piramid przez kule ognia ze Słońca ponieważ to na co wskazywały (światowy mesjasz) pojawił się już na świecie.
  Ta scena jest poprzedzona symbolicznym zniszczeniem budynku kościoła symbolizującego odstępcze światowe chrześcijaństwo wyczekujące posągu Bestii.

  https://youtu.be/6n_xCI-peq0?t=6m28s

  1. Identyczne przesłanie jest w bardzo znanym filmie “Bruce Wszechmogący”, który po otrzymaniu boskiej władzy i stając się wcielonym bogiem przywiązuje a następnie przyciąga do siebie Księżyc demonstrując wskazujący na niego symbol.

   https://youtu.be/00BPGH1AvRM?t=22s

   1. Ciekawe spostrzeżenia 🙂

 2. A tymczasem ja prosiłbym o modlitwę w pewnej nietypowej sprawie zwiazenj ze mną (Bóg i Jezus wiedzą o co chodzi)

  Po.S jakby ktoś chciał się pomodlić to niech da mi znać bo fajnie byłoby wiedzieć takie rzeczy

  1. Chętnie spełnią Twoja prośbę 🙂

 3. Czy on tam leci po to, by mahometanie znowu zaczeli mocniej przesladowac Koptow ( chrzescijanskich mieszkancow Egiptu )? Po tym zbirze nie spodziewalbym sie niczego innego.

 4. Zaslepienie 48 milonow ludzi ( w kraju i za granica ) przyznajacych sie do skazonej katolicyzmem polskosci ( inne rodzimosci sa w ilosci szczatkowej ) wobec watykanu rzymskiego i jego herszta zwanego papiezem jest zatrwazajace…

  1. Wedlug propagandowej wikipedi 58,5 miliona.

 5. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Wpadł mi do głowy pewien pomysł, związany z masową w ostatnim czasie ilością bluźnierstw jezuity Bergolio w stronę Boga.
  Jeśli macie jakieś ciekawe teksty (dobrze by było stworzyć jakiś artykuł aby każdy mógł zamieszczać coś co wpadło mu w ucho) to może stworzymy na wzór 95 tez Marcina Lutra jakieś zestawienie, tak aby katolicy mogli ujrzeć prawdziwą twarz tego zwodziciela?
  Ja osobiście staram się informować ludzi o jego “wypowiedziach”, ale zdaję sobie sprawę, że oprócz tych które posiadam ten człowiek wypowiedział ich o wiele więcej…

  1. Mialem Ci Piotrze napisac w mailu, ale napisze tutaj, coś mi się wydaje, że robimy to, co jest zgodne z nauką aikido i jujiitsu które ćwiczyłem. Otóż celowo produkowane niezadowolenie kierują przeciw kościołowi Rzymu, oczywiście słuszne, ale po to aby nierządnica została znienawidzona a w jej miejsce pojawi się bestia. Albo Islam albo syjonizm. Wg mnie ci drudzy, choć Islam może im w tym pomóc. Tak więc sataniści wykorzystuja sprytnie nastroje społeczne kierując ich jak w aikido tam gdzie chcemy wejść.
   Poruszamy jeszcze wątek kosmitów. Może się okazac ze krk jest be, a kosmici nasi stworcy są ok i oni zaprowadza porządek.
   Z wielkim zainteresowaniem będe obserwował 31 kwietnia i 1 maja.

   1. A co ma być 30 kwietnia/1maja bo chyba przegapiłam info?

     1. Nie stanie się to jeszcze. Demony wydostaną się na ziemię podczas 5 trąby apokaliptycznej (Ap 9) jako wylanie ostatecznego gniewu Bożego na bezbożnych, a jeszcze nie było pierwszych czterech trąb. Pierwsze cztery trąby nie wydarzą się w pół miesiąca.

   2. Tu też się zgadzam. Wielka Nierządnica w obecnej postaci zostanie zniszczona przez przychodzący posąg Bestii i zastąpiona nową wersją dla wszystkich. Według legend średniowiecznych ma ją zastąpić mesjańska figura.

    W średniowieczu bardzo znana była legenda o św. Jerzym pokonującym złego Smoka, która była wzorowana na pokonaniu Smoka przez Archanioła Michała.

    U Radtrapa jest dobry artykuł na ten temat jeszcze ze starych czasów, kiedy nie zmienił podejścia do Biblii.

    “Na terenie Katedry św. Jana w Nowym Jorku znajduje się wielka rzeźba Michała Archanioła zabijającego smoka. Jak widać na fotografii, obok smoka zabijanego przez archanioła, znajdują się dwie dziwne figury – boga-Słońce oraz Kraba. Krab reprezentuje zodiakalny znak Raka… Okultystyczne podziemie doskonale rozumie ezoteryczne znaczenie tej dramatycznej sceny, gdyż jest to długo wyczekiwany moment zemsty. Dokona się w momencie przybycia archanioła Michała który zniszczy kozła ofiarnego, fałszywego Smoka – Kościół katolicki oraz papieża – w znaku Raka. Bóg-Słońce i Krab leżący pod archaniołem w terminologii astrologicznej oznaczają „Słońce w Raku”, czyli moment gdy słońce będzie przechodziło przez znak Raka… (watchpair.com)”

    Całość: https://radtrap.wordpress.com/2014/11/30/antychryst-ujawniony-czesc-2/

    Oczywiście tym który pokona tego wykreowanego Smoka będzie fałszywy mesjasz co będzie największym zwiedzeniem w historii świata.

    1. Oni myślą, że nas ogrywają, bo idziemy tam gdzie chcą abyśmy poszli, ale to Bóg powiedział:

     ” Odpłaćcie mu, jak i on odpłacił, i w dwójnasób oddajcie według uczynków jego; do kielicha, w którym napój mieszał, nalejcie mu podwójną miarę. (7) Ile sam siebie uwielbiał i rozkoszy zażywał, tyle udręki i boleści mu zadajcie; gdyż mówi w sercu swoim: Siedzę jak królowa, wdową nie jestem, a żałoby nie zaznam”

     Natomiast miejmy na uwadze dwie potężne organizacje: islam i Syjonizm niczym bracia sjamscy.

    2. swoja drogą Cupak,
     czy nie uważasz, że skręcasz w strone radtrapa? czy zdajesz sobie sprawe jak blisko jest od spisków do porzucenia Pisma?
     Nie opierpabym sie tak bardzo na zodiaku itp.
     Wielu poszukiwaczy prawdy biblijnej zbłądziło

   3. “Otóż celowo produkowane niezadowolenie kierują przeciw kościołowi Rzymu, oczywiście słuszne, ale po to aby nierządnica została znienawidzona a w jej miejsce pojawi się bestia. Albo Islam albo syjonizm. Wg mnie ci drudzy, choć Islam może im w tym pomóc. Tak więc sataniści wykorzystuja sprytnie nastroje społeczne kierując ich jak w aikido tam gdzie chcemy wejść.”
    Myślę podobnie. Patrząc po informacjach pokazywanych w mediach, kreowane są silne emocje antyrzymskokatolickie.

  2. trzeba by było również zamieścić w kontrze wersety z Pisma, bo same cytaty Franciszka jak widać nie robią wrażenia na katolikach i nie widzą w nich niczego złego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: