Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ofiary z dzieci dla Molocha w Syrii.

Mój brachol w wierze przepowiedział ofiary z dzieci na święto satanistów 31 kwiecień/1 Maja. Krzysiek napisał w linku poniżej:

“podsumowując,jeżeli tak jak przedstawiłem powyżej CERN to portal zła, studnia otchłani to wybrali dobry moment wybierając noc z 30 kwietnia na 1 maja,uważam że w miesiącu kwietniu postarają się złożyć ofiarę molochowi,lub dokonać jakiejś masakry,ewentualnie złożą ofiarę pożaru,(może podpalą ośrodek z dziećmi,jakiś sierociniec) po to by udało się uruchomić portal.”

 

Poniżej link z 26.03 marca:

 

Apokaliptyczna studnia otchłani i CERN.

Jego przewidywania się sprawdziły. Tak się stało jak czytam dzisiaj:

 

“Co najmniej 68 dzieci jest wśród 126 ofiar śmiertelnych samobójczego zamachu na konwój z ludnością z ewakuowanych szyickich miejscowości w Syrii, do którego doszło wczoraj niedaleko Aleppo – podało dziś Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka”

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/syria-68-dzieci-wsrod-smiertelnych-ofiar-zamachu-na-konwoj-k-aleppo/1jdl0f5

 

Raptem wczoraj rozmawiałem o hipotetycznym akcie terroryzmu podczas paschy lub świąt Wielkanocnych, co w zasadzie przypada teraz w tym samym okresie..

W tej sytuacji coraz prawdopodobniejsze wydaje się spełnienie scenariusza z tekstu o CERNIe autorstwa Krzyśka.

 

Dla takich osób nie będzie przebaczenia.

Tak, jak aniołowie cieszyć się będą ze zniszczenia nierządnicy:

 

 

Ap 18

(20) Weselcie się niebiosa i święci, apostołowie i prorocy, bo w waszej sprawie Bóg wydał na nią wyrok.”

 

Tak wszyscy będą się cieszyć ze zniszczenia i sądu nad tymi oprawcami, którzy mordują dzieci.

 

 

Updated: 16 kwietnia 2017 — 19:06

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Wiadomo to straszna tragedia w odniesieniu do ziemskiego życia, ale w sensie duchowym powinniśmy się cieszyć, bo znaczy to, że złu zostało mało czasu skoro takie dramatyczne wydarzenia mają miejsce. Ostatnio wiele chrześcijan ma sny odnośnie tego, że zbliża się czas ucisku i powinniśmy być gotowi na przyjście Pana. A sataniści zawsze ochoczo świętują swoje paskudne święta. W Polsce doszło między innymi do dewastacji grobów.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   “Sataniści zawsze ochoczo świętują swoje paskudne święta”
   A chrześcijanie zapominają o świętach Boga, dokładając swój czas i energię na święta Watykańskie 🙁

 2. Biedne dzieci 🙁 współczuję ich rodzinom 🙁
  tak swoją drogą, w tekście jest 31 kwietnia, a kwiecień ma 30 dni… (nie żebym się czepiała, po prostu doszło do literówki)

 3. Pomoc nam moze tylko Zbawiciel Jezus Chrystus. Reszta sil w tej tragifarsie swiatowej ( np. Trump i inni ) jest kontrolowana przez zlego.

 4. Ludzie pod wpływem demonów są w stanie robić straszne rzeczy. 🙁

  1. Np. mordujac ( duchowo-przez system kultury mentalnej i cielesnie ) z zimna krwia…

 5. Krzysztof,żołnierz

  Przykro mi właśnie z powodu tego że mam rację,choć wiem że to wiedza od Boga Ojca i Jego Syna,ciężko jest żyć z taką wiedzą,cóż mogę do tego wszystkiego dodać by otworzyć portal cern i go długo utrzymać potrzeba potężnej energi duchowej,to może dać tylko ciągłość cierpień i ofiar,dlatego potrzba kozła ofiarnego jakim jest korea,mało tego Duch Święty powiedział by nie wierzyć w propagande jakoby bomba matka wszystkich bomb,która została zrzucona na afganistan zabiła tylu ludzi z isis to kit,chodzi o przetestowanie tej bomby z dala od cywili,a poto to zrobili że chiny i japonia,i korea południowa nigdy nie wybaczyli by usa gdy użyli broni jądrowej bo mogło by dojść do skażenia sąsiednich państw,w kwietniu rozpoczyna się 13dniowy okres ku czci molocha jednym z tych dni jest ofiara pożaru,co się lepiej nadaje bomba jądrowa,nie mogą użyć,ale taka bomba która nie skaża terenu jak matka wszystkich bomb jak najbardziej obym się mylił,wczoraj się modliłem i dzięki Bogu test rakiety korei wystrzelonej wczoraj się nie powiódł ☺ wierze że to nie moja tylko sprawka.

  1. Ciekawy koncept ostatnio zasłyszałem o tym iż bomba atomowa nie istnieje a to co nam zapodają to zwykły straszak. Co do MOAB to bomba paliwowo powietrzna zatem na ofiarę całopalną nadaje się jak ulał. Nie wiem nie znam się na tym jak to działa ale słyszałem że to wysysa tlen ze sporej okolicy powodując uduszenie się całego życia które z tlenu korzysta 🙁 Krzysztof wysłałem Ci emaila potrzebuję nieco podpowiedzi w pewnej kwestii 🙂

 6. Krzysztof,żołnierz

  Ludzie muszą umierać jako ludzkie ofiary, zwłaszcza dzieci, ponieważ ciemność widzi ofiarę z młodszej istoty ludzkiej jako najbardziej pożądaną” – Adwent Deception.

 7. jak przeglądam tą stronę często wiedze kategorie apokalipsa kiedy nastąpi dokładnie ta apokalipsa ?

 8. CzescJestemSzymek

  Ale akcja ja mówię dziewczynie, że izraelici składali ofiary molochowi zaraz potem wchodzę tutaj i widzę o ofiarach dla molocha.

  Kocham i pozdrawiam w imieniu Pana Jezusa

 9. CzescJestemSzymek

  Na dodatek dziś nie przypadkowo czytałem o tym portalu na starym forum

 10. Taki mały problem – kwiecień ma 30 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: